Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Jak pod względem grafiki podoba wam się CDA ?

Polecane posty

tosz to jakas bezedura!11 wogule te sidiakszon jest strasznie ciemne!!1 wyglonda jak by je jakis czlowiek wytażal w blockó!1! moguilibyscie je pokolorowac na jakis fajny kolorek na pszyklat rurzowy!! takiego ciemnego cidiakszon nik nie chce bo jest brzydkie i nic nie widac!!1 ja bym to zrobil duszo ladniej i napewno bym je sprzedal stó milionom lódzi!

ale i tak cidiakszon jest dla plebsó wiec go jusz woglule nie kupie nigty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, tylko moze zminimy logo na DVD-ACTION hmm

Nie sądzę, żeby to przeszło - "CD-Action" to wyrobiona marka, więc zmiana loga nie ma sensu...

A propos tematu...

CD-Action jest bardzo atrakcyjne pod względem grafiki.

Ludzie z DTP wykonują kawał dobrej roboty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo pod względem graficznym jest bardzo ładne. Widać że DTP sie stara i im to wychodzi.

Mi się podoba, tylko moze zminimy logo na DVD-ACTION hmm

Zmiana loga nie jest możliwa jeszcze z jednego powodu. "CD-ACTION" to nazwa pisma niezależna od nośnika, nawet jak do magazynu będzie dodawane blueray to i tak będzie "CD-ACTION"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana loga nie jest możliwa jeszcze z jednego powodu. "CD-ACTION" to nazwa pisma niezależna od nośnika

Dokładnie tak, poza tym była w CD-A o tym (przy okazji całkowitego przejścia na nośnik DVD) wzmianka.

Prosty przykład: telefon komórkowy. I dziś tak się nazywa takie urządzenia, mimo, że spora część jest po prostu przenośnymi "komputerkami" na miarę XXI wieku.

W odpowiedzi na pytanie tematu nie trzeba absolutnie nic zmieniać. Graficznie (i nie tylko..) jesteście na wysokim poziomie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA pod względem graficznym jest na wysokim poziomie. Podoba mi się wyglad stron(w sensie tabelki i inne dodatki), screeny z gier są dopasowane(nie ma screenow slabych pod wzgledem gfafiki) Gamewalkera przydaloby sie troche odswiezyc. Sam papier jest bardzo dobry. Reklamy mogą byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem - MIODZIO ! Jak już wspomnieliście wyżej wygląd CDA naprawdę może się podobać. Najpiękniejsze są jednak...okładki. O tak, każda to prawdziwe dzieło sztuki. Błagam, nigdy nie zmieniajcie osób odpowiedzialnych za szatę graficzną !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem (czy raczej napiszę) szczerze, że okładka mogłaby być czasem bardziej dynamiczna, żywiołowa (?), bardziej charakterystyczna też dla innych gatunków gier. W kwietniowym numerze na okładce widniał Alien (?), zaś w majowej cząstce jest to postać bodajże z Mass Effecta (?). Czasem tytułem "okładkowym" mogłyby się poszczycić np. przygodówki. Bo z samych gier, w które pogrywają chłopacy, rynek się nie składa. Owszem, czasem lubię sobie pograć w tego typu produkcje, ale wydaje mi się, że CD-Action z takimi okładkami bardziej przypomina pismo dla facetów. Takie jest moje zdanie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze zeby skorka przegladarki zawartosci Cover DVD wplywala na atrakcyjnosc czasopisma ;). Jeśli chodzi o mnie, to jestem zadowolony z praktycznie każdego numeru (mowa o szacie graficznej oczywiście)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szata graficzna CDA prezentuje sie bardzo dobrze, umila czytanie. Kolor pod recenzje zawsze jest dobrze dobrany, tak samo jak okładki, które są po prostu super. Wygląd poszczególnych działów jest bardzo dobry. No i jeszcze trzeba pochwalić rysunki Marka Lenca i Błażeja Wiśniewskiego które chyba też się zaliczają się do szaty graficznej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem o tym w temacie "czy cda strociło klimat", ale powiem to jeszcze raz - dla mnie mogło by być mniej obrazków. Może i ilustracje zajmujące połowę strony dobrze wyglądają, jednak w to miejsce wolałbym dostać więcej tekstu. Czasami mam wrażenie, że 4 stronicowa recenzja składa się z 2 stron ilustracji (a może nawet i więcej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA od strony graficznej jest niezły, ale nie powala. Z drugiej strony, układ graficzny stron ma moim zdaniem bardzo ładny Play, ale z kolei mało miejsca zostaje na tekst. W CDA jest dużo tekstu i chyba to będzie większy plus. Zresztą, szata graficzna zrobiła ogromny skok do przodu w porównaniu ze starymi numerami (choćby, już niemal antyczny, numer z Doomem 3 na okładce) to niebo a ziemia. Wtedy jakieś szare, niezbyt ciekawe rameczki, które nie pozwalały normalnie czytać pisemka, dzisiaj mamy profesjonalny, w pełni unikalny design, który miło jest oglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA jest dużo tekstu i chyba to będzie większy plus.

A niektórzy narzekają na co raz mniej tekstu ;)

Moim zdaniem najlepiej zmieniła się szata graficzna newsów sprzętowych - kiedyś ciężko mi się je czytało, teraz wszystko jest ładnie uporządkowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej zmieniła się szata graficzna newsów sprzętowych - kiedyś ciężko mi się je czytało, teraz wszystko jest ładnie uporządkowane.

I nie tylko. W ostatnich numerach (od 2007 roku) okładki są coraz lepsze (ładniejsze)

I

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...