Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

X-Men Origins: Wolverine

Polecane posty

LoL właśnie znalazłem ciekawego easter egga który ciekawie nawiązuje do wydawcy. Napiszę co to jest w spoilerze żeby nie psuć wam niespodzianki. :)

Miecz Arthasa i szkielet z charakterystycznym questowym wykrzyknikiem z WoW-a.

Dajcie znać to zamieszczę screen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszczie z ofiar Volviego leci ketchup. Raven w przeciwieństwie do innych firm chyba lubi Helman's.

A tak seryjnie to: niezła gra najlepsza jako odstresowywacz po kolejnym nudnym i nerwowym dniu szkolnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się krew wygląda trochę plastikowo ale gra jest przednia.Egranizacje zrobione dobrze można by policzyć na 2 palcach 1 to Riddick a druga to włąśnie X-Men Origins: Wolverine.Imo jest to najlepszy odstresowywacz który pożądnie wyglada.Najbardziej podoba mi się efekt regeneracji.Chcę więcej takich egranizacji!.Dla mnie 8+ bez wachania bo trochę błędów jednak ma ale możan jej wybaczyć :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszczie z ofiar Volviego leci ketchup. Raven w przeciwieństwie do innych firm chyba lubi Helman's.

A tak seryjnie to: niezła gra najlepsza jako odstresowywacz po kolejnym nudnym i nerwowym dniu szkolnym.

To trzeba złożyć petycję do Raven, albo Rockstar New England o kontynuację Bully, w której zabijasz nauczycieli, drażnisz ich i nie dajesz zyć. Jak w moim liceum. A co do gry to moim zdaniem lepsza od DMC 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo pochlebnych opinii, nigdy nie zwykłem płacić powyżej stu złotych za nawalankę, poczekam więc na jakąś tańszą edycję. Acz widzę, że moje wcześniejsze podejrzenia co do jakości (jakoś tak się złożyło, że zwykle gry na podstawie filmów nie były za dobre) były błędne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest warta pieniędzy. Takich gier brakuje na PC. X-Men: Origins - Wolverine naprawdę mi się podoba. Gdy go pierwszy raz uruchomiłem wciągnął mnie na pół dnia. Na szczęście teraz mam czas na granie i mogę go spokojnie ukończyć w najbliższym czasie, ale gra jest przednia. Więcej takich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film zapowiada się nieźle, gra chyba też i ponoć jest brutalna na swój sposób, ale chyba nic nie przebije "FATALITY" z Mortal Combat.

Czekam na demko na waszym Coverze DVD9 :thumbsup:

A teraz odejdźmy od tematu Wolverin'a i jego kolegów, bo chcę pochwalić osobę, która w bonus'ie 05/2009 dała kryzysowe loga firm THX :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie grę wychwalałem i to się zemściło. Walka z golemem była fajna, ok. Ale nie pięć razy!!!(zwłaszcza że to samo było już w PoP:WW) A potem jeszcze 10 razy z Wendigo, który został zrobiony kompletnie bez pomysłu, ludzie...

Gracze, którzy przeszli grę - czy walka z Deadpoolem jest ostatnia? Jeśli tak, to odpuszczam, tak głupiej walki w życiu nie widziałem (a gram już sporo).

Deadpool jest

palantem z różowymi oczami w spodniach od piżamy, który nie dość, że potrafi się teleportować i strzelać promieniami zabierającymi 1/4 życia bez końca, to jego ciosów nie można blokować i co chwila życie mu się odnawia (nie tak jak Wolverine'owi, o nie, on po prostu idzie na drugi koniec planszy i trzeba mu zjechać pasek życia od nowa).

Do tego podczas walki Logan rzuca tekstami co 5 sekund, jakby wściekły z bezsilności, że musi się męczyć z tym połamańcem. A że teksty ma trzy po minucie takiej tortury człowiek ma ochotę rozbić monitor gamepadem, byle ten koszmar się już skończył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, pierwsza rysa na diamencie... No niestety, dla mnie jak gra nie jest zrobiona na tyle by można ją przejść parę razy z niesłabnącą frajdą, to po prostu w premierowej edycji jej nie kupię. Wiadomo, gra powinna mieć masę bajerków do odblokowania i temu podobnych rzeczy przedłużających jej żywotność (dobrym przykładem jest tu ostatni Punisher, aktualnie dostępny w edycji za 20 zł jeśli się nie mylę).

Jak pod tym względem przedstawia się "Wolverine"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po levelach pochowane są figurki, łącznie trzy rodzaje - klasyczna, legendarna i x-force. Po zebraniu dwóch z rodzaju możesz wyzwać takowego Wolverine'a, a po pokonaniu go odblokowujesz taki strój i możesz w nim paradować przechodząc grę.

Aha, przejście całej gry odblokowuje poziom hard z tego co mi wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż dzięki niskim wymaganiom, rewelacyjnej, jeśli chodzi o walkę i efektownej sieczce oraz ogólnie udanej grafice i ładnym efektom specjalnym - ta gra jest jak na razie najlepszą grą akcji w tym roku. A bossów się przeboleje. Żeby to jeszcze miało cenę Dark Sector...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacze, którzy przeszli grę - czy walka z Deadpoolem jest ostatnia?

Tak, ale dla mnie to był chyba najłatwiejszy boss z całej gry. Po prostu chwytasz kolesia i robisz "quick kill", a jak leży to wskakujesz na niego i pierzesz po gębie (nie z podskoku! Bo Cię odrzuci.)

Grę przejdę może znowu po sesji egzaminacyjnej :( Tylko drażni mnie trochę w niej optymalizacja. Sprzęt mam dość mocny a potrafi zarwać jak gra ładuje przeciwników. Teraz tylko czekam, aż film będzie do kupienia i zobaczymy co tam się dzieje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie doszedłem do ostatniego bossa, ale uważam, że gra jest bardzo dobra, najbardziej krwawa w jaką grałem ( nie gram w survivale) i... bardzo relaksująca. Ciekawie zrobiony jest system zbierania mutagenów jak itemków które dają różne bonusy... szkoda że można "nosic" (?) tylko 3 na raz :) Serdecznie polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzy strony?.... najwyraźniej niedoceniona produkcja. Niewiele jest gier gdzie przechodzę demo w całości i czuje niedosyt na tyle duży że odpalam Allegro i kupuję pełniaka...

Niesamowicie satysfakcjonująca i krwawa siekanina. Sterowanie proste, bez uczenia się kombinacji na 8 palców (i nos) efektowne finiszery wychodzą jakoś tak same.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podobala mi sie ta gra.

ukonczylem na wszystkich poziomach trudnosci.

duzo dobrej siekaniny, superbohater ktory nie nosi gaci na wierzchu, ciekawa historia. denerwowaly mnie czasem te zmiany ustawienia kamery, ten etap w ktorym musisz uciekac przed wodą trochę mnie ^%$%#@$@ jego ^%@$@$ mać.... skumulował we mnie złe emocje.

ale ogolnie bardzo na plus. dlatego tez kupuje red faction guerilla i batmana, przekonalem sie do tpp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, po pierwszym etapie stwierdziłem... że pad jest niepotrzebny (choć faktycznie, unik jest ciężki to wykonania).

A rozwałka jest 'bon apetit'! Graficznie - dość nieźle, z efektami - podobnie.

Tylko czemu nie ma napisów w filmach?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym, że niedawno zminilem kompa teraz nadrabiam to co mnie ominęło przez ostatnie kilka lat. Kupilem Wolverina (cena teraz jest bardzo rozsądna) po tym jak w CDA przeczytalem recke i ogólnie wszyscy chwalą ją jako najlepszą filmówke ostatnimi czasy.

No i sie nie zawiodłem :) Pełna akcji, brutalna i świetna wizualnie!! Czułem się jak prawdziwa bestia! Po ciezkim dniu pracy takie rozrywki bardzo sobie cenie gdzie można sobie ładnie posiekać i ta gra taka jest. Wspaniałe kombosy i chwyty. Interakcja z otoczeniem, animacje wszystko na wysokim poziomie. Była to pierwsza gra z Unreal Engine 3 na moim kompie nowym wiec zachwycałem sie grafiką w każdym momencie praktycznie. Najbardziej zapadła mi w pamięci walka z tym moim bratem poza barem gdzie mnie znalazł. Burza, deszcz itp... WOW ! Kilka poziomów mnie troche denerwowało, może troche za dużo poziomów w dzungli. Ogólnie wyborna gra w której bawiłem się przez długie godziny!!

Co do tłumaczenia to brakowało rzeczywiście napisów chociarzby w języku ANG. Jednakże nie miałem wiekszych problemow ze zrozumieniem. Ale wielu osobom to moze przeszkadzać.

Dla mnie 8,5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: czy jest możliwe kupienie/ściągnięcie (bo może to być darmowe DLC) tego "dodatku" ze respawnującymi się w nieskończoność przeciwnikami? Chodzi mi o takie

. Z tego, co wiem, to było tylko na PS3, ale może okres exclusive minął i wyszło też na PC?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...