Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

X-Men Origins: Wolverine

Polecane posty

A ja mam takie pytanie: czy jest możliwe kupienie/ściągnięcie (bo może to być darmowe DLC) tego "dodatku" ze respawnującymi się w nieskończoność przeciwnikami? Chodzi mi o takie
. Z tego, co wiem, to było tylko na PS3, ale może okres exclusive minął i wyszło też na PC?

Fajne :P Niestety nic o tym nie słyszałem ale poszukam :P

A co do gry. Wolverine to mój ulubiony z wszystkich bohaterów marvela :P Gdy usłyszałem że wychodzi gra z nim w roli głównej musiałem ją mieć :D I nie zawiodłem się na niej, chociaż jak dla mnie jest trochę przykrótka, ale daje niezły fan z grania :P Trochę nużąca jest walka z Vendigo i Leviathanami ale to mały minus. Wszystkie te animacje postaci są świetne. Ogólna rozgrywka wciągneła mnie tak że nie zorientowałem się że rozpoczołem o 16 a już jest 2 w nocy :P Gra jak dla mnie 9+\10 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzy strony?.... najwyraźniej niedoceniona produkcja. Niewiele jest gier gdzie przechodzę demo w całości i czuje niedosyt na tyle duży że odpalam Allegro i kupuję pełniaka...

Niesamowicie satysfakcjonująca i krwawa siekanina. Sterowanie proste, bez uczenia się kombinacji na 8 palców (i nos) efektowne finiszery wychodzą jakoś tak same.

Jest demo tej gry? Zaraz poszukam:) Logan jest jednym z moich ulubionych postaci (superbohaterów) i ulubiony z wszystkich X-Menów,koniecznie muszę w tą gierkę pograć:D

EDIT: Demo jest dostępne w wersji PC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest demo tej gry? Zaraz poszukam:) Logan jest jednym z moich ulubionych postaci (superbohaterów) i ulubiony z wszystkich X-Menów,koniecznie muszę w tą gierkę pograć:D

Czy demo jest nie wiem nie znalazłem. Darkmen Logan to także moja ulubiona postać z superbohaterów :D Ja tez kupiłem ją niedługo po premierze w wersji ENG za jakieś 120zł ale było warto :P. A teraz chodzi w Empiku po bodajże 49zł czy coś w tem stylu :D Także grę polecam, naprawdę waaarto kupić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz rację i jest taki tani to w 100% kupię.Ja mam sentyment do super bohaterów ale Logan jakoś jest taki bardzo sympatyczny.Samych super herosów jest zbyt dużo by wybrać tylko jedynego ale Logan jest jednym z najfajniejszych i najlepszych:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz rację i jest taki tani to w 100% kupię.Ja mam sentyment do super bohaterów ale Logan jakoś jest taki bardzo sympatyczny.Samych super herosów jest zbyt dużo by wybrać tylko jedynego ale Logan jest jednym z najfajniejszych i najlepszych:)

No nie wiem jak stoi na gram.pl ale w Empiku widziałem po 49zł. Gra jest 100% warta zakupu. Grafika, Grywalność , Fabuła, cała ta rozpierducha jest po prostu boska :P Sama postać Logana jest świetnie przedstawiona :D Także Warto, naprawdę warto kupić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś kupiłem.Nie pograłem za dużo ale gra jest świetna.Krwawa, brutalna i pełna akcji.Grając Wolverine'm można się poczuć jak prawdziwa maszyna do zabijania.Grafika i audio to również najwyższa półka.Pewnym minusem jest sterowanie które jest na klawirze i myszy tylko dobre.Ale to nieduży zarzut.Świetna pozycja do odstresowania się:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć o X-men orgins... Gra fajna. Siekanina na całego, mnóstwo krwi, wygodne sterowanie, fajna (gdzieniegdzie nie zgadzająca się z filmem) fabuła, świetna grafika, genialne filmiki. A co jest minusem? Gra stoi na wyjątkowo niskim poziomie trudności. Nie wiem w jaki ja poziom gram, ale Dead Poola (martwy basen :tongue: ) to przeszedłem za pierwszym razem, nie grając w inne plansze. Każdą następną planszę przechodziłem jedną ręką, mając jedno oko zamknięte. Jedyna plansza do której użyłem dwóch rąk, to plansza z Gambitem. Facet to chyba nie z tej gry bo śmiało mógłby robić za bossa w Good of War (czy jakoś tak).

Sentinel

to zwykły pic na wodę i boss pokroju Barricade w grze "Transformers", szpaner którego można się przestraszyć, ale przegrać to się nie da :/. Ale to tylko poziom trudności :smile: reszta ma u mnie ocenę 11/10 :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie :tongue: . Wiesz... kody :tongue: . Ale tak dla upewnienia, użyłem tylko kodu na wszystkie misję. Kodu na nieśmiertelność, wszystkie umiejętności itp. nie wpisywałem (ba! nawet ich nie znalazłem :tongue: ).

Zapomniałem dodać jeszcze że walka z Leviatanem i dwoma Shifterami była też dość trudna. Prawie jak Gambit.

PS: To z jedną ręką to była przenośnia :tongue: . Ja gram za pomocą klawiatury i myszki więc chyba sam rozumiesz że granie jedną ręką jest niemożliwe :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... no ale w sumie muszę się zgodzić prawie nigdy się tu nie ginie. Akurat ta gra jest dobra w robieniu iluzji że jest trudna. Niby pasek HP schodzi dość szybko ale tak się tylko wydaje bo masz jeszcze ten zapasowy. :P No i nie mówiąc już o regeneracji. Hm... muszę kiedyś zagrać na Hard bo jeszcze nie próbowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to mi się szczerze mówiąc nie podoba. "Nieśmiertelność" w komiksach/grach/filmach, była zazwyczaj (bardzo) ograniczona. Wampiry w Blade były "nieśmiertelne" a tytułowy dhampir rżnął je jak leci. Blade nie miał słabych cech wampirów i powinien być nieśmiertelny, a da się go zabić. Nawet się wampiry specjalnie nie trudzą przy tym. Bóg krwi z Blade I też był niby nieśmiertelny, a go serum zaciukało. Podobnie z Drakulą... Wiem że wyciągam przykłady tylko z Blade'a ale na nim znam się najlepiej :tongue: . Wolverine w komiksach i kreskówkach też tylko "szybko wracał do zdrowia". Pamiętam scenę w której Deadpool odrąbał mu rękę a on prawie że nie zdechł na szpitalnym stole. W filmie i grze to postać po prostu immortal. No w filmie bardziej bo w grze jakoś da się zginąć. Jak dla mnie za bardzo go zupgrejdowali.

Fajnie by było gdyby w którymś filmie X-men Magnuś wyrwał Wlovkowi adamant. Co prawda musieli by go później z powrotem wsadzać, ale scenka wyglądała by zabójczo :tongue: .

A propo samej gry: Filmiki są bardzo fajne. Ta zadka krew, scenka w której sebrethoot rozpruwa faceta pazurkami... rzygać się chciało... A tak w ogóle to kto wymyślił by Victor i Logan byli brother???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Magneto w komiksie zrobił taką akcje.Wolverine był również rozrywany na pół czy pozbawiany głowy.Podobnież nie jest nieśmiertelny ale na razie nikomu się to nie udało :wink: A z tymi braćmi to nie do końca tak jest.Przynajmniej w komiksie nie jest to jednoznacznie powiedziane.Zresztą w filmie też nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Magneto w komiksie zrobił taką akcje.

Tak wiem :smile:

Wolverine był również rozrywany na pół czy pozbawiany głowy.Podobnież nie jest nieśmiertelny ale na razie nikomu się to nie udało :wink:

Tak to też wiem :smile:

A z tymi braćmi to nie do końca tak jest.Przynajmniej w komiksie nie jest to jednoznacznie powiedziane.Zresztą w filmie też nie.

W komiksie to po prostu nie są bracia. A w filmie jest to dokładnie, w prost, jednoznacznie powiedziane. Nie oglądałeś? Są braćmi z ojca. O ile matka Victora nie jest matką Logana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem grać, nie wiem czy doszedłem już do połowy, czy też nie... Ale gra jest genialna! Absolutnie, definitywnie najlepszy slasher w jaki grałem na PC od czasów Devil May Cry 4. Mega wciągające, super grywalne siekanie i cięcie. Dawno nie miałem takiej frajdy z zabijania komputerowych przeciwników, serio :P Na razie nie widzę ani jednej wady tej gry. Rewelacyjny brutalny czas slasherowego relaksu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest to zdecydowanie najlepsza gra na podstawie filmu (moim zdaniem lepsza niż film). Grafika jest bardzo ładna, gra długa, a walka wciągająca. Wreszcie udało się wykorzystać potencjał Wolverine'a i nie ugrzeczniać walki. Przeciwników można rozrywać na strzępy, a samoczynnie gojące się rany wyglądają niesamowicie. Zdecydowanie polecam grę każdemu, kto lubi Wolverine'a, podobał mu się film, albo po prostu chce pograć w dynamicznego slashera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...