Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla czytelników Action Maga

Polecane posty

Zielony kolor oznacza moderatora - kazdy moze nim zostac, jak sobie zasluzy

Hmm... jakies specjalne wzgledy?:) PRzykladowo co trzeba wykonac, by takowym sie stac, master Q? Zaiste ciekawa musi byc to robota, moderatora. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik
co trzeba wykonac, by takowym sie stac, master Q?

Jest kilka mozliwosci:

1. trzeba byc redaktorem/stalym wspolpracownikiem CDA

2. trzeba byc piekna i ponentna kobieta ;)

3. mozna rowniez np. prowadzic przez ponad rok kacik w AM w taki sposob, ze nie mam do niego zadnych zastrzezen.

Ale pociesze Cie, ze skrzynka dobrej whisky przeslanej na adres redakcji czyni cuda. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pociesze Cie, ze skrzynka dobrej whisky przeslanej na adres redakcji czyni cuda

No wiesz, to ja sobie tak flaki wypruwam, i nie mam jeszcze statusu moderatora. ;)

1) To jeszcze nie ja :)

2) To na pewno nie ja (Ale chyba tenze podpunkt zdecydowal o danym statusie Taw, nie?;P)

3) Cholercia, jeszcze nie ja!:) Nie da sie owego terminu skrocic o raptem 3/4?:)

Aha, jak widze - korzystasz do woli z fukcji Administratora i walisz tyle postow, ile wlezie. :) ZA duzo!:) Master Q niedobry, master Q zly... Master powinien sie ograniczyc... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik
2) To na pewno nie ja (Ale chyba tenze podpunkt zdecydowal o danym statusie Taw, nie?;P)

Co prawda nie watpie, ze Taw pasuje do tego punktu, niemniej jednak na oczy jej nie widzialem. :) Chodzi mi raczej o to, ze nigdy mnie za bardzo nie zawiodla. "Za bardzo" to dlatego, ze chyba z raz jej sie udalo zmiescic w deadline'ie ;)

Aha, jak widze - korzystasz do woli z fukcji Administratora i walisz tyle postow, ile wlezie. :) ZA duzo!:)

Heee? ;) To moj watek i bede sie w nim odzywal kiedy tylko bede chcial, o! ;) A mnie tam i tak nie zalezy na statystykach - choc teraz pewnie juz bylbym Goblinem albo i Orkiem... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo" to dlatego, ze chyba z raz jej sie udalo zmiescic w deadline'ie

Oj, to chyba ja juz przestane sie ubiegac o status moderatora, bowiem i mnie spotka bodajze podobna historia, acz... jeszcze nic nie wiadomo. ;)

A mnie tam i tak nie zalezy na statystykach - choc teraz pewnie juz bylbym Goblinem albo i Orkiem...

He, to wlasciwie jak w rzeczywistosci, czyli roznica zadna. ;P Specjalnie dla Ciebie powinni dac jeszcze "Konie" (Bil z TLOFR) i wtedy cud-miod, bylbys chodzace i piszacde indywiduum tego forum. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to chyba ja juz przestane sie ubiegac o status moderatora, bowiem i mnie spotka bodajze podobna historia, acz... jeszcze nic nie wiadomo.

a ja Wam wszystkim radze nie ubiegajcie sie o stanowisko moderoatora ;)

ja np. ju nie wyrabiam robie na 3 etaty i na dodatek marnie placa... ;) A Qn'ik mi ciagle mowi, ze frajer zemnie ;)... nawet Was nie bedzie motywowal do pracy ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eddie

No prosze, jak to fajnie byc milo powitanym :D Czesc Qniu. Jak widac, w koncu udalo mi sie i tutaj dotrzec - mowia, ze wszystkie drogi prowadza do Rzymu, ale nikt nie wpadl na to, ze przez klawiature :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przepraszam, ale gdzie tutaj sprzedaja marchewki?:) Bo Caleb, cholera jedna, sie mnie pytal, i twierdzil, ze w Rzeszowie nie ma, wiec moze tutaj...

Qn, jak tak obserwuje rozwoj niektorych kacikow, zastanawiam sie tylko ,dlaczego im by nie dac po 1mb kazdy... ;D Co bys powiedzial, jesli ktos chcialby zainicjowac w AM kacik "Sex Corner" i bynajmniej wszystko byloby w graniacach rozsadku i smaku. Juz czuje ta popularnosc... ;)

Hm, sie chetnie tym zajme, a raczej moj manager slim, ktory jest taka napalony, ze szok. ;:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik

Tja... Ja tez to widze :) I niekoniecznie w rozowych barwach.

A korzystajac z okazji, ze w tym watku sa prawie sami prowadzacy kaciki w AM - deadline jest w sobote przed 14! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A korzystajac z okazji, ze w tym watku sa prawie sami prowadzacy kaciki w AM - deadline jest w sobote przed 14!

Alez radosna dla mnie nowina! Wiesz Q, wlasnie za to Ciebie ko... lubie, rzecz jasna :) - potrafisz dobre nowiny dac w najbardiej nieodpowiednim dla mnie momencie i zaskoczyc, kiedy juz mysle, iz wszystko stracone. Pulsuje ten budujacy sie klimat... o baby, shake it!;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eddie

Oj, Qniu, patrzysz i nie grzmisz. Watek A-magowy lezy i kwiczy.

Czytelnicy Actionmaga, do pior!

Ze tez Wam zawsze o wszystkim przypominac trzeba...

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caleb

Właśnie ludzie piszcie co wam się w Am podoba, a co nie. Jakie teksty wam się najbardziej podobają. I czemu kochacie GC? :)))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Właśnie ludzie piszcie co wam się w Am podoba, a co nie. Jakie teksty wam się najbardziej podobają. I czemu kochacie GC? :)))

Czyli tak... Moze zaczne od tego, ze bardzo kocham GC ;) Masa fajnych tekstow i wogole jest git. Zreszta tak naprawde to do AM zagladam tylko dla dwoch rzeczy - dla GC (a jak! ;) ) oraz dla fajnych testow, ktore czasami tam trafiaja 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość UnionJack

Ho, ho, ho... guess who? :)

Nu, aleście się przede mną ukrywali :) Tak się po kątach chowac, nic o tym forum nie wspominać... Nieładnie, oj nieładnie... A takie fajne forum

Prawie tak fajne jak na www.storytellers.prv.pl :P

Kącik Opowiadań zaprasza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piromaniack

A mnie wkurzają polemiki o religgii... ciągle tylko "boga nie ma!" lub "a właśnie, że jest!" (albo na odwrót)

Dla mnie to jest czysta głupota... jak ktoś wierzy (prawdziwie), to go nie przekonasz, że boga nie ma. To samo jeśli nie wierzysz: jeśli naprawdę nie wierzysz, to cię nawet Pasibrzuch nie przekona ;) (może głupi przykład, ale bądż, co bądź Pasibrzuch był chyba najbardziej zajadłym katolikiem z AM... z "trochę" dziwnymi poglądami [narkotyki dokładniej]).

I po co pisać o tym teksty? Dla mnie to do niczego nie prowadzi - chyba, że do głupich polemik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik

Pasibrzuch sobie niestety poszedl studiowac i nie odzywa sie od miesiecy. :?

A dyskusje o religii sa juz od dwoch numerow ciete bezlitosnie. I nikt tam nikogo nie przekonywal banalnie, ze "Bog jest i tyle!"; dyskusje staly na raczej wyzszym poziomie. Niemniej - religia z AM praktycznie znika, wszyscy chyba chca juz od niej odpoczac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość UnionJack

Qn'ik: Ależ ja nic nie reklamuję, ja tylko zapraszam :) Bardzo zresztą uprzejmie... A regulamin zaraz sobie poczytam :)

Tak na marginesie: skrzynka się pod ciężarem mejla zarwała? ;)

Teksty o religii: ja powiem szczerze, że wcale takich rozmów dość nie mam. Jakby nie patrzeć, jest to kwestia dośc istotna. Rzekłbym nawet: żywotna i ponadczasowa! ;) Bo człeka takie tematy interesować powinny - wszak te przeciętne sześćdziesiąt kilka lat skończy się, nim się na dobre rozpocznie... A ja chciałbym, by mnie ktoś przed tym deadlajnem (dosłowne znaczenie ;) do bramy niebieskiej jednak przekonał ;). Co bym mógł w nią z czystym sumieniem wejść. Dlatego mi tekstów o religii dość nie jest i pewnie nigdy nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksty o religii: ja powiem szczerze, że wcale takich rozmów dość nie mam. Jakby nie patrzeć, jest to kwestia dośc istotna. Rzekłbym nawet: żywotna i ponadczasowa! ;) UnionJack

Może i to racja, ale niech nikt nie myśli, że ktokolwiek, kiedykolwiek w tej sprawie dojdzie do porozumienia.

Każdy ma swoje racje, których nie można wymieniać w nieskończoność. Są przecież różne inne sprawy, problemy, które rozbudzają chęć podzielenia się z innymi swoim zdaniem, heh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość .:Dabek:.

Zawsze dobrze poznać opinie innych ludzi, obojętnie czy wierzą w Boga, czy w Muminki :lol: , a przy okazji tej sprawy nie można rozwiązać, lecz można komuś uświadomić kilka rzeczy (np. żeby nie pił, nie palił i konia nie w*** :D (to nie o Tobie Qn'iku :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ti-mon

Trzeba powiedzieć, że AM rozwija się w zastraszającym tempie. Chyba nikt nie spodziewał się takiego sukcesu.

Szkoda, że nie ma wśród nas Pasibrzucha. :( To był spoko koleś. :)

No i nie ma też Eryka, Archiego i kilu innych fajnych. Ech, co się porobiło na tym świecie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma wśród nas Pasibrzucha. :( To był spoko koleś. :)

No i nie ma też Eryka, Archiego i kilu innych fajnych. Ech, co się porobiło na tym świecie. :)

Ludzie przemijają, a czas biegnie dalej przynosząc kolosalne zmiany :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Szkoda, że nie ma wśród nas Pasibrzucha. :( To był spoko koleś. :)

No i nie ma też Eryka, Archiego i kilu innych fajnych. Ech, co się porobiło na tym świecie. :)

Ludzie przemijają, a czas biegnie dalej przynosząc kolosalne zmiany :D

Zmiany na lepsze 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...