Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla czytelników Action Maga

Polecane posty

Szkoda, że nie ma wśród nas Pasibrzucha. :( To był spoko koleś. :)

No i nie ma też Eryka, Archiego i kilu innych fajnych. Ech, co się porobiło na tym świecie. :)

Ludzie przemijają, a czas biegnie dalej przynosząc kolosalne zmiany :D

Zmiany na lepsze 8)

przeważnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eddie

Ludziska, nie placzcie, wciaz przeciez siedzi w AM dwoch ludzi, ktorych najbardziej wielbicie i kochacie :D

A tak powaznie, nie da sie ukryc, pare osob zniknelo, ale tez pojawilo sie kilka, ktorych raczej nie chcialbym sie pozbywac.

Jesli chodzi o teksty religijne, to podzielam tutaj zdanie czlowieka o konskim zdrowiu ;) Dyskusje staly na wysokim poziomie, ale ten byl ksztaltowany przede wszystkim za pomoca przeroznych cytatow z Biblii. Niby wszystko w porzadku, ale gdzies tam zaczelo brakowac indywidualnego podejscia do tematu a calosc powoli przypominala nawolywania misjonarzy. I zeby nikt mi sie tu nie obrazal, nie mam nic do wierzacych.

W niedlugim czasie watek religijny powroci, ale za sprawa kogos zupelnie innego, prezentujacego troche odmienne podejscie i raczej nietypowe spojrzenie na sprawe. Moge tylko obiecac, ze nikt nie bedzie nikogo przekonywal, a po prostu przedstawi kilka ciekawych rzeczy.

A na zakonczenie, skoro nie mozna tu niczego reklamowac:

Actionmag przyszloscia narodow!!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, nie placzcie, wciaz przeciez siedzi w AM dwoch ludzi, ktorych najbardziej wielbicie i kochacie :D

I tylko to nas jeszcze trzyma przy życiu :D

A tak powaznie, nie da sie ukryc, pare osob zniknelo, ale tez pojawilo sie kilka, ktorych raczej nie chcialbym sie pozbywac.

Dla mnie taką osobą jest UnionJack. Pisze fenomenalne texty, które zawsze z przyjemnością czytam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik

Nie tylko Union - choć fakt, to wspaniały nabytek. :) Nota bene - od następnego numeru będzie prowadził kącik opowiadań (Rainman wyemigrowal :( ), więc nieco się o niego boję - oby mu zapał do pisania nie przeszedł, jak to zwykle bywa z prowadzącymi kąciki...

A Pasibrzucha i spółki rzeczywiście szkoda - jednak już np. Jacek Strojanowski ma podobne poglądy a czyta się go równie przyjemnie. :)

Trzeba optymistycznie patrzeć w przyszłość, ot co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eddie

A ja tu bym jeszcze do kompletu Brightwitch, ktorej poglady - jak zauwazylem - wzbudzaja kontrowersje, ale pisze za to bardzo dobrze.

No i Vene, ktorej teksty bardzo przypadly mi do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caleb

Eddie: chyba o kimś zapomniałeś ;). I masz rację Vene pisze wspaniale.

A ludzie z AM odchodzą i przychodzą taka kolej rzeczy. Na szczęście przychodzą nowi writerzy pełni wspaniałych ideałów i pełni chęci pisania. Za co im chwała ;).

Qn'ik: Nowy numer GC może zajmować tyle co ostatnio więc się nie wystrasz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik
Qn'ik: Nowy numer GC może zajmować tyle co ostatnio więc się nie wystrasz ;)

Ooo, widze, ze ktos sie zdziwi, jak zobaczy nieco odmieniony kacik w AM...

Niech sprawa bedzie jasna. 400KB. Wykroczysz chocby o jeden - wyrzucam pliki na slepo. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość UnionJack
Nie tylko Union - choć fakt, to wspaniały nabytek. :) Nota bene - od następnego numeru będzie prowadził kącik opowiadań (Rainman wyemigrowal :( ), więc nieco się o niego boję - oby mu zapał do pisania nie przeszedł, jak to zwykle bywa z prowadzącymi kąciki...

Coś mi się widzi, żeście się za bardzo z Rainym nie dogadali ;) To Mariusz Saint przejmuje opowiadania, ja zaś cały czas robię www kącika. Z wielkim, rzecz jasna, poświęceniem :)

Co do zapału do pisania: obiecuję pisac tak długo, jak długo starczy i sił i pomysłów. Przy czym z tymi drugimi jest ostatnio trochę gorzej. No, ale liczę na przezwyciężenie kryzysu... może nie jest jeszcze tak beznadziejnie, jak z polską gospodarką...

Btw: skrzynka się od mejla nie zarwała? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik
Coś mi się widzi, żeście się za bardzo z Rainym nie dogadali ;) To Mariusz Saint przejmuje opowiadania, ja zaś cały czas robię www kącika. Z wielkim, rzecz jasna, poświęceniem :)

Aaa, przepraszam - sie mi popieprzylo. ;) Ale to tym lepiej, tym lepiej... :)

Btw: skrzynka się od mejla nie zarwała? ;)

A jaaakiego maila? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość UnionJack
Aaa, przepraszam - sie mi popieprzylo. ;) Ale to tym lepiej, tym lepiej... :)

I co ja mam powiedzieć na taki komplement? ;)

A jaaakiego maila? :)

Aaaa.... znaczy, nie doszedł? No cóż, wysłałem raz jeszcze. Mam nadzieję, że tym razem torby listonoszowi nie rozerwie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eddie

A propos maili...

Czy ktos tu nie wpadl na mysl, ze zalega mi z jakimis?

I ja wcale nie mowie, ze to do Ciebie, Qniu :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy cos ode mnie chce, czuje sie potrzebny! :wink:

No ale dobrze - rzeczywiscie zalegam z mailami za caly miesiac - niemniej, juz zaczalem odpowiadac... Wiec niech nikt nie traci nadziei.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisalem to na CP... WIadomosci Ci nie dochodza? Deadline (NIEODWOLALNY!) jest w P I A T E K

Hm, ja tam nic nie wiedzialem i tez nic do mnie nie przychodzi, wiec sie grzecznie zapytalem. :P Troszke ten piatek nie pasuje, ale sie spreze i ow kat dostarcze. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

No i co siadło?

A moim skromnym zdaniem najlepsze kąciki to "Książki" i "Muzyka", gdzie pisuję. Duży szacunek żywię także do Cornerów Tawci i Caleba..no nie żebym coś reklamował:P

Ciekawie zapowiada się Food Corner, głownie ze względu na bardzo oryginalny i nietypowy pomysł.

Najlepsi writerzy to oczywiście UnionJack, Smutny Wędrowiec, vene, military, Phnom(kiedy coś jeszcze pisał..). Bright Witch..kontrowersyjna- tak, dobra-też..ale czy najlepsza?

Qn'ik prawda li to , że nasz kochany naczelny Phnom Penh odchodzi z "Książek"?:((

spoxgreq vel darqgreq

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phnom(kiedy coś jeszcze pisał..). Bright Witch..kontrowersyjna- tak, dobra-też..ale czy najlepsza?

Qn'ik prawda li to , że nasz kochany naczelny Phnom Penh odchodzi z "Książek"?:((

Prawda. I wiesz co? Ciesze sie - bo od razu w maju wrocil do pisania tekstow do AM. I strzelil "tryptyk majowy" - trzy teksty, kolejny lepszy od poprzedniego - zreszta jedne z lepszych, jakie AM nosil. :) BARDZO polecam i mam nadzieje, ze teraz Phnom - gdy juz nie jest naczelnym - bedzie czesciej pisal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq

Taaaa. Ale Phnom był wielki i zrobił ogromny krok milowy ku rozwojowi corenera. Zreszt ą to właśnie on mnie zachęcił do zaczęcia psiania do Action Maga, no i tak właśnie psizę do Książek. Szkoda mi go, ale mój smutek może złagodzić tylko jedna rzecz. Kiedy kącik przejmie military. To wspaniały writer i dobry kolega. (pomijając, że mam wtyki u niego:P).

A to , że PP ponownie psizę do AMu nie możę nie cieszyć, jego teksty szybko stają się kultowe i jak wyjdzie "Tryptyk Majowy", no to będzie hicior. A emocje jeszcze nie opadły po genialnym "Stoi i Płacze" i jego ciągu dalszym. Piękne i niestety prawdziwe teksty. Action Mag jest wielki i mam zaszczyt , że moje teksty się w jego kącikach ukazują.

Qniu co jest z Eddim? Przestał odpisywać na maile, i przestał udzielać się na Księdze Gości Action Maga. Wcięło go?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. Ale Phnom był wielki i zrobił ogromny krok milowy ku rozwojowi corenera. Zreszt ą to właśnie on mnie zachęcił do zaczęcia psiania do Action Maga, no i tak właśnie psizę do Książek. Szkoda mi go, ale mój smutek może złagodzić tylko jedna rzecz. Kiedy kącik przejmie military. To wspaniały writer i dobry kolega. (pomijając, że mam wtyki u niego:P).

Juz przejal. :)

A to , że PP ponownie psizę do AMu nie możę nie cieszyć, jego teksty szybko stają się kultowe i jak wyjdzie "Tryptyk Majowy", no to będzie hicior.

Pewnie bedzie - ale tylko wsrod ludzi, ktorzy nad glupawe dowcipy cenia elokwencje i cynizm najwyzszych lotow. Czytajac sie nie "brechtalem" - teksty zapewnily godziwa, intelektualna rozrywke. :)

A emocje jeszcze nie opadły po genialnym "Stoi i Płacze" i jego ciągu dalszym.

Najsmutniejszy tekst w dziejach AM. I piekny, zarazem. Chcialbym, zeby sie jego autor jeszcze kiedys odezwal...

Qniu co jest z Eddim? Przestał odpisywać na maile, i przestał udzielać się na Księdze Gości Action Maga. Wcięło go?;)

Nie, trzyma sie dobrze. Mnie na maile odpowiada, w kazdym razie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
Juz przejal. :).

AA to wspaniale! Od razu mi milej na duszy:))

Pewnie bedzie - ale tylko wsrod ludzi, ktorzy nad glupawe dowcipy cenia elokwencje i cynizm najwyzszych lotow. Czytajac sie nie "brechtalem" - teksty zapewnily godziwa, intelektualna rozrywke. :).

Ja taki jestem. Może to i dziwne, może i odstaję? Ale cóż właśnie to cenię bardziej, wybaczcie mi.

Najsmutniejszy tekst w dziejach AM. I piekny, zarazem. Chcialbym, zeby sie jego autor jeszcze kiedys odezwal...

I ja bardzo tego pragnę. naprawdę ten tekst wiele we mnie zmienił. Najsmutniejszy i jakże genialny, czyż nie Drogi Maćku? Najboleśniejsze to, iz prawdziwy. Też bym bardzo chciał by autor tegoż się jeszcze odezwał. W nostalgii do "Stoi i Płacze" mogę tylko przyrównać(dokąd sięgam pamięcią) "Jeżeli mnie kochasz to przynajmniej kłam..." Smutnego Wędrowca. Ja go niesamowicie cenię, za to, że on zawsze pisze z serca, i pisze jakże pięknie. Normalnie to też wspaniały człowiek. Szkoda,że ostatnio się nie udziela w "Textach".

Nie, trzyma sie dobrze. Mnie na maile odpowiada, w kazdym razie. ;).

Hmmm, bo ucichł jakoś. Cóż mi ostatnio nie odpisuje, ale żywię nadzieję, że znów zacznie.

P.S Maćku, jak teraz coś ślę na amksiazki@o2.pl , to już military odbiera, czy idzie w nicość? Aha, i dziękuję, za obszerną odpowowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeżeli mnie kochasz to przynajmniej kłam..." Smutnego Wędrowca. Ja go niesamowicie cenię, za to, że on zawsze pisze z serca, i pisze jakże pięknie. Normalnie to też wspaniały człowiek. Szkoda,że ostatnio się nie udziela w "Textach".

Niestety - nie odzywa sie juz dosc dlugo... Przykro mi, ze ludzie odchodza bez slowa pozegnania... Ale to chyba pasowalo do image'u Wedrowca - jednego z bardziej niedocenianych autorow w AM.

P.S Maćku, jak teraz coś ślę na amksiazki@o2.pl , to już military odbiera, czy idzie w nicość? Aha, i dziękuję, za obszerną odpowowiedź :)

Niezamaco. A co do adresu... Sprawdz. :) Powinien odbierac military.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spoxgreq
Niestety - nie odzywa sie juz dosc dlugo... Przykro mi, ze ludzie odchodza bez slowa pozegnania... Ale to chyba pasowalo do image'u Wedrowca - jednego z bardziej niedocenianych autorow w AM.

Nieee, w to już nie uwierzę. Smutny Wędrowiec niedoceniony?!? Niemożliwe. Ja od jego pierwszych tekstów już mówiłem, ze to geniusz(sszzztt cicho..to moja prywatna opinia) . Szkoda,że nie pisze, ale wcale nie odszedł! Mam z nim kontakt codziennie, szkoda by taki talent się marnował. Może już coś wkrótce skrobnie (jak się go przekooona;).

Niezamaco. A co do adresu... Sprawdz. :) Powinien odbierac military.

Sprawdzę. Zresztą od często do mnie pisuje, ale z prywatnego adresu e-mail. Już wkrótce sie wszystkiego dowiem. Aha, chcę wyrazić podziw, że zawsze jesteś na posterunku:) Tylko coś napiszę,a po kilku minutach spółka akcyjna Clatch S.A spieszy z odpowiedzią. Nonono :D

Wiad. z ostatniej chwili. Eddie jednak odpisał:D Tydzień minął, ale wznowił korespondencję:D Chyba ściągasz dobre znaki na mnie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, w to już nie uwierzę. Smutny Wędrowiec niedoceniony?!?

A i owszem. Zapytaj kogokolwiek, czy kojarzy Archwimilimilopotopoczerpaczkiwiczanina - kazdy czytelnik powie, ze oczywiscie. Ze Smutnym Wedrowcem jest nieco inaczej - osoba piszaca tak piekne, liryczne teksty skazana jest na pewna niszowosc.

Aha - jesli masz z nim kontakt... Przypomnij mu o istnieniu AM. :)

Aha, chcę wyrazić podziw, że zawsze jesteś na posterunku:) Tylko coś napiszę,a po kilku minutach spółka akcyjna Clatch S.A spieszy z odpowiedzią. Nonono :D

Bo caly dzien jestem w pracy, jest piatek, a ja sie rozrywam na forum po baaardzo pracujacym weekendzie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...