Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Dyskusje o Sesjach Naruto

Polecane posty

Ja również miałem problemy z netem w weekend. Przepraszam graczy. Dziś zabiorę się za odpisy.

====19 V 2010

Moje problemy z netem sie nie skonczyly. Najgorsze ze nie oplaca mi sie szukac nowego providera skoro wyprowadzam sie za niecale dwa miesiace. Teraz moge odpisac bo... jestem w USA. Stad brak polfonow w tym poscie. Bede mogl za to wam odpiac na sesje. Jednak miejcie na wzgledzie ze tez nie bedzie polfonow. Z gory za to przpraszam :(

Jak za to, ze odpisu nie bylo, i za to ze pisze post pod postem. W ogole przepraszam, ze zyje... przeperaszam...

:P

Nie powinno się pisać dwóch postów pod rząd, a tego typu informacje powinny być zamieszczane w Nieobecnościach - NZK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chejka, mam pytanko, czy są jeszcze wolne miejsca w tej sesji? Bo jeśli tak, to chętnie się zapisze. Mam tylko kilka pytań:

1. Można tworzyć własne kekkei genkai? Takie, które niebyły w Naruto?

2. Można mieć więcej niż 1 kekkei genkai? (tak się tylko pytam, na wszelki wypadek :P )

3. Czy mam zrobić pojedyńczą postać, czy całą drużynę?

Kartę przyśle najpóźniej jutro, jeśli zostanę przyjęty ma się rozumieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chejka, mam pytanko, czy są jeszcze wolne miejsca w tej sesji? Bo jeśli tak, to chętnie się zapisze.

Wybacz mi złośliwość, ale optymistycznie zakładam, że przeczytałeś w Niezbędniku informacje na temat obu sesji Naruto. ;] Niezależnie jednak od tego wiedz, że tam jest napisane to, co Cię interesuje. W skrócie: u mnie miejsc wolnych nie ma i nie będzie, a Yoshi przyjmuje graczy "zależnie od potrzeb". Czyli musisz poczekać na jego odpowiedź.

Na pytania o Kekkei Genkai nie odpowiadam, bo nie jestem do końca pewien, jak to się przedstawia na Ninja Story (a nie chce mi się szukać informacji o tym. ;] Znowu Niezbędnik się kłania). Ale IMO na pewno nie można mieć więcej niż jednego naraz.

3. Czy mam zrobić pojedyńczą postać, czy całą drużynę?

Zawsze było tak, że gracze robią pojedyncze postacie, a potem tworzą wspólnie drużynę. Ja nigdy nie robiłem inaczej, a Yoshi, jak widzę, też nie.

Kartę przyśle najpóźniej jutro, jeśli zostanę przyjęty ma się rozumieć.

Przyjąć to MG może Cię dopiero wtedy, gdy zatwierdzi Twoją kartę. ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie mi rzuca kłody pod nogi.

Właśnie wróciłem z serwisu. Mój laptop już działa i w tej chwili zabieram się za odpis.

Drogi Dromaderze. Na odpowiedź ode mnie musisz poczekać. Najwcześniej będę w stanie odpisać Ci jutro.

(mam sporo zaległości)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Dromaderze. Na odpowiedź ode mnie musisz poczekać. Najwcześniej będę w stanie odpisać Ci jutro.

(mam sporo zaległości)

Spoko luzik. Wysłałem tylko jeszcze pytanko związene z jutsu, tak żeby 2 pieczenie na jednym ogniu załatwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że obiecałem niebieskiej grupie szybki odpis... ale nie dam rady najprawdopodobniej.

Dostałem (jako formę egzaminu) do zanalizowania po angielsku fikcyjną sprawę w ETSie. Pewnie będę siedział nad tym najbliższe cztery dni: dniem i nocą żeby chociaż wydukać dwie strony A4 :(

Odpis szczęśliwie może pojawić się w sobotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtorek, 15 czerwiec 2010 - 16:58 (EDIT jest na dole)

Yoshi, taka przyjacielska rada: wiem, że tłumaczenie się z braku odpisu i informowanie o tym, kiedy będzie, jest w dobrym tonie, ale polecam też spojrzeć na nowy punkt w regulaminie Sesji RPG. :) To tak na marginesie. ;]

Przejdę już do rzeczy. Bardzo proszę wszystkich z graczy z wyjątkiem boromira o napisanie mi (najlepiej na PW lub GG, żeby tu już nie śmiecić), kiedy będziecie w stanie odpisać na sesję. Jeżeli do końca tygodnia nie otrzymam odpowiedzi (albo od razu postu na sesji), to takiemu graczowi będzie groziło pominięcie w obecnej kolejce - bowiem mniej więcej wtedy będę chciał się wziąć za pisanie. A że obecnie jesteście wszyscy razem, to bezczynność raczej nie wchodzi w grę. :> Tyle.

EDIT

W tym momencie Kookoo otrzymuje ode mnie solidną burę, ponieważ mimo że przedwczoraj odwiedził forum, to przez 3/4 miesiąca nie raczył nawet napisać, kiedy odpisze. (Ostatnio pogoniłem o posty, ale przecież sam odpisałem 30. maja - ale był młyn w szkole itd., również u mnie, więc uszanować trzeba...) Mam nadzieję, że następnym razem już szybciej się uwinie z odpisaniem (skoro oceny wystawione, a niedługo wakacje ^_^). Sil ma z góry usprawiedliwione z powodu sesji egzaminacyjnej.

To w zasadzie tyle, co mam do powiedzenia. Chciałbym jedynie, abyście uprzedzali mnie w miarę wcześnie, kiedy macie zamiar odpisać (czy nawet odpisali wcześnie), bo czekanie aż tyle czasu jest wkurzające. Obecnie rozumiem przypadek SR-a, Sila i boromira (na marginesie: jeśli ten ostatni mimo wszystko w poprzedniej kolejce odpisał zaledwie kilka godzin po moim poście, to to o czymś świadczy...), ale reszta? Przypadek reszty rozumiałbym jeszcze do ostatniego piątku, ale nie teraz. :P Wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajaj, chyba znów zrobię combo postowe, i to pomimo zmian w regulaminie... Mówi się trudno. :P

Żeby nikt się nie zdziwił, dlaczego zrobiłem z postacią Kookoo tak, jak każdy widzi: otóż zainteresowany parę dni temu napisał mi, że nie będzie mógł tknąć kompa przez kilka dni, a tłumaczył się lekkim wstrząsem mózgu. Brzmi dziwnie? Może. Niemniej dlatego przejmuję tymczasowo kontrolę nad jego postacią (a to, co robi w tym poście Yarito, było skonsultowane z graczem).

A odnośnie samego postu: Emono nie wypowiada wszystkich tych kwestii osobno dla graczy jednocześnie. On to robi po kolei, tak że wszystko dobrze słyszycie (poza gadaniem do Shuna w "innym świecie" ;]). To tak, żeby uniknąć nieścisłości.

I ostatnia rzecz. Jako że chcę pociągnąć sesję do końca, a wszyscy chyba mogą już cieszyć się wakacjami, to chciałem ponownie ustalić jakiś umowny termin. Tak więc: na odpisanie macie jeden tydzień czasu od tego dnia (czyli najpóźniej do środy włącznie chcę widzieć wszystkie posty, a jak nie, to grozi pominięcie :)) - i tak będzie co kolejkę. Dodam, że teraz najchętniej widziałbym Wasze posty najpóźniej do końca tygodnia, bo wcześniej nie będę miał za bardzo czasu, by odpisać. ;]

To wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ani Roni ani Silmaril nie mają ochoty uczestniczyć w sesji. Przykro mi, Rankin na tym straci. Nie miałem internetu prawie miesiąc ani możliwości aby odpisać niebieskiej drużynie. Teraz to nadrobimy, mam nadzieje, ze chłopaki nadal chcą się bawić. Jesli do wtorku nie będzie odpisu od Sila i Roniego, ich fabuła zostanie anulowana. Jeśli Rankinie nadal chcesz grać. Daj mi znać. Zrobie tobie i Dromaderowi (nowemu graczowi przyjętemu) nową fabułę dla was.. albo we dwóch zajmiecie się tą co jest. Zależy od Ciebie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że muszę wyjaśnić tutaj parę kwestii.

Kookoo ? zgodnie z tym, co napisałem na sesji ? zostaje zawieszony do końca pierwszej historii. Otóż nie podoba mi się jego lekceważące podejście do sesji, objawiające się już od jakiegoś czasu (mimo że brak odpisu w niektórych kolejkach był usprawiedliwiony?), toteż postawiłem mu warunek, że jeśli w poprzedniej kolejce nie odpisze, to pomyślę nad jego udziałem w zakończeniu sesji. Wspominałem też, że mogę go zawiesić (wywalenie równałoby się z daniem ostrzeżenia forumowego, co obecnie IMO nie ma sensu?), jeśli tego nie zrobi. I cóż ? nie odpisał, dlatego go zawieszam. Yarito jeszcze umieszczę na sesji w pierwszej historii, ale jako NPC. ;] Kookoo, jeśli chcesz jeszcze grać w obecnej fabule, to napisz do mnie, wtedy się dogadamy w sprawie Twojego udziału.

A odnośnie samego postu? Jak sami widzicie, ostatni wątek na sesji Naruto właśnie się skończył, teraz zajmujemy się zakończeniem. Nie będę tego ukrywał, bo pisałem o tym już od pewnego czasu. Wkrótce zaś będę chciał się zabrać za ostatni post. I w związku z tym mam prośbę: w niedługim czasie napiszcie do mnie, co chcielibyście mniej więcej zrobić ze swoimi postaciami po zakończeniu fabuły z pierwszej historii. Nie oczekuję szczegółów, po prostu chcę wiedzieć, czym będą się zajmowały w przynajmniej najbliższej przyszłości. Jeśli nie otrzymam takich informacji, to dla danych postaci wpiszę standardowe zakończenie i tyle. ;]

I taka informacja dla purystów, którzy by stwierdzili, że u mnie Kakashi dawno temu zaginął, a na Ninja Story jest Hokage: zasada ?alternatywy?, moi drodzy. Według niej na mojej sesji też były pewne sytuacje, które miały miejsce zamiast tych, co były w mandze.

To wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dwa posty z rzędu, ale chcę przekazać szybką informację. Najbliższy post, jaki wyślę na sesję Naruto, niemal na pewno będzie już z zakończeniem (niemal, aczkolwiek nie przewiduję robienia czegokolwiek więcej...), dlatego jeśli na tym wykładzie chcecie swoimi postaciami zadać jeszcze jakieś pytania, to okazję macie tylko w tej kolejce. Przypominam też, że termin na odpisywanie mija pojutrze. Tyle w tym temacie. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innego końca świata nie będzie. Innego końca świata nie będzie.

I stało się. Koniec. Po trzech latach prowadzenia sesji Naruto nareszcie mogę uznać ją za zakończoną. Niby to tylko koniec pierwszej historii, będącej w zasadzie wstępem do drugiej? ale nie wiem, czy tę kolejną część kiedykolwiek zrobię. Jest ku temu kilka powodów: odchodzą mi chęci do sesjowania, przestaje mi leżeć formuła RPG na forum, świat ?Naruto? odwidział mi się już dawno temu. Dlaczego więc zrobiłem otwarte zakończenie? Ponieważ pierwsza historia zaczęła być owym ?wstępem do historii drugiej? już w chwili, gdy wprowadziłem Karyuudo (nie przy Emono, tylko wcześniej ? przeczytajcie posty dotyczące drugiego egzaminu selekcji chuuninów). Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że moje plany zostaną w taki sposób zweryfikowane. Gdybym jednak chciał zamknąć fabułę, to zrobiłbym to naprawdę na siłę, czego wolałem uniknąć.

Inna rzecz ? spójrzcie na pierwszy post sesji Naruto prowadzonej przeze mnie. Napisany przez Greendaya 8 sierpnia 2007. Oznacza to, że jakieś półtora tygodnia temu sesji stuknęły trzy lata. Wszystkiego najlepszego. Oby zakończenie posłużyło naszej sesji na zdrowie, które przez ostatni rok zostało tak nadwerężone.

Jeszcze w sierpniu wyślę któremuś z moderatorów ostatnią aktualizację wpisu do Niezbędnika, a także notkę, co zrobić z tematami.

Ale mam do Was jako (byłych) graczy pytanie: jak Wam podeszła sesja? Co Wam w niej zgrzytało, a co się podobało? Chciałbym poczytać, co macie na ten temat do napisania ? ciekawi mnie bowiem, co sprawiło, że trwaliście na tej sesji przez tyle czasu.

I to tyle ode mnie. Być może na Sesji RPG jeszcze się zetkniemy (nie wiem, w jakich rolach, ale to się okaże) ? jeśli faktycznie tak będzie, to pozostaje tylko czekać. Życzę Wam wszystkim udanego odgrywania na sesjach. A jeszcze bardziej życzę udanego i niezmarnowanego życia. Po prostu życzę powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 20 wrzesnia rusza sesja Ninja Story na nowo.

Nie ma co się tłumaczyć bo i tak wstyd jak nieodpowiedzialnie się zachowałem z sesją. Ze stałym połączeniem miałem problemy, ale jakbym chciał bardziej to pewnie bym się postarał.

Przygotuje odpis na 20 września. Termin do odpisu będzie dwa tygodnie. Nie musicie pisać czy chcecie dalej grać czy nie. Jeżeli odpiszecie na sesji będzie oznaczało, że dajecie mi drugą szansę. Będę się bawił choćby z dwiema osobami (no niestety jeden na jeden to nie da rady).

Jak KM zamyka ja otwieram na serio swoją.

Do usłyszenia za dwa tygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęć udziału w sesji wyraziła tylko jedna osoba. W takim razie z przykrością muszę ogłosić zawieszenie sesji Naruto: Ninja Story na czas nieokreślony.

Przykro mi, ale też ciężko mi winić graczy. Z mojej strony miałem sporo pecha a kiedy już wszystko mogło iść normalnym tokiem (od sierpnia) to zaniedbałem. Wszelkie protesty i propozycję proszę wysyłać do mnie na skrzynkę mailową najlepiej. Jeżeli znajdzie się ktoś chętny i odpowiedzialny przekaże mu swe "prawa" do sesji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotuje odpis na 20 września. Termin do odpisu będzie dwa tygodnie. Nie musicie pisać czy chcecie dalej grać czy nie. (pogrubienie moje - bb) Jeżeli odpiszecie na sesji będzie oznaczało, że dajecie mi drugą szansę.

Chęć udziału w sesji wyraziła tylko jedna osoba.

Czegoś tu nie rozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie, odpowiedzi na forum się nie doczekaliśmy, a zainteresowanie sesją widzę u 3 osób (4 jeśli wliczymy Joshidę i 5 jeśli ten jeden zainteresowany sesją to nie jeden z nas). W każdym razie wciąż jestem zainteresowany dołączeniem do sesji (no, może tylko kartę bym zmienił, chociaż z tym co jest też mógłbym grać :P Zresztą i tak trudno kartę przepchnąć więc powinienem się cieszyć że chociaż taką postać udało mi się wykreować)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za to całe zamieszanie. Aktualnie nie jestem w stanie prowadzić sesji Naruto 3 z powodu licznych zajęć okołostudjów.

Dlatego sesja zostanie zawieszona. Ewentualny post z kontynuacją pojawi się prawdopodobnie bardzo niespodziewanie, ale zostaniecie o tym poinformowani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...