Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Dyskusje o Sesjach Naruto

Polecane posty

Tu musicie mi wybaczyć napisanie dwóch postów z rzędu...

Miałem to ogłosić już kilka dni temu, ale ciągle coś mi w tym przeszkadzało... W każdym razie - od niedzieli mogliście już powitać nowego gracza. Jest nim Roni13321. Gratuluję dostania się i życzę cierpliwości w oczekiwaniu na wprowadzenie. :)

Dzięki Knight :)

Proszę nie statować, nie pisać jednolinijkowców i nie cytować ostatniego posta. Te zasady dotyczą całego forum, W TYM SESJI. Wielki Brat patrzy :P - P_aul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstęp sobie daruję - od razu przejdę do rzeczy. Najpierw starsza sesja Naruto.

W normalnym wypadku powinniście już zostać pogonieni, najpewniej pod klauzulą osta sesyjnego, a ja powinienem zacząć pisać post. Jest jednak pewien problem: nie mam na to ani czasu, ani motywacji (głównie motywacji, bo czas na upartego to bym znalazł). Wiecie, skąd się bierze to drugie? Ponieważ zwyczajnie mam tego dosyć. Co mi po tym, że Was pogonię do pisania i sam odpiszę, skoro znowu będę musiał czekać na Wasze posty dwa tygodnie albo i dłużej? Po prostu nie ma dla mnie sensu prowadzić sesji, w której tylko 2-3 osoby naprawdę chcą (chciały?) grać, kolejne 2-3 odpisują "z bożej łaski", a reszta to już w ogóle cisza w eterze. Ostatnio swój wolny czas bardzo cenię - i dlaczego miałbym poświęcać go w tak bezsensowny sposób? Jeśli jest to dla Was już nie zabawa, tylko przykry obowiązek, to może czas najwyższy zadecydować o swoim dalszym udziale?

Pozwólcie jednak, że nie zaczekam. A nawet więcej - że zażądam, abyście tu i teraz postawili sprawę jasno. Chcę, żebyście do 5 grudnia br. włącznie (tj. do soboty) zadeklarowali w tym temacie, czy zamierzacie grać dalej, czy nie. Dla mnie brak odpowiedzi będzie oznaczał rezygnację z sesji (danego gracza, nie moją, żeby było jasne). Jeśli zostanie w grze co najmniej troje graczy, to będę kontynuował "mistrzowanie".

I taka moja prośba - przez ten tydzień przemyślcie to DOBRZE. Bo jeśli ktoś ma zamiar napisać, że chce grać dalej, i na tym skończy (tj. nie będzie odpisywał należycie), to niech lepiej da sobie spokój. Liczę, że pokażecie klasę...

A teraz sesja Naruto dla początkujących. Z racji tego, że Silmaril do tej pory nie odpisał na nią, otrzymuje on ostrzeżenie sesyjne. Obszerniejsze uzasadnienie poniżej. :)

Silmaril

Za ignorowanie sesji i ociąganie się z odpisem w bieżącej kolejce ponad dopuszczalną miarę. Rozumiem, że życie prywatne może być dla Ciebie wykańczające, ale nie wierzę, że przez te trzy tygodnie nie byłeś w stanie nawet napisać, że nie odpiszesz w tej kolejce, bo nie masz czasu. A tak to przez Ciebie gracze byli zmuszeni czekać dłużej na odzew z mojej strony.

Niemniej rozumiem, że ten termin na odpisanie pod klauzulą kary, jaki dałem (półtora dnia?), mógł być zbyt wyśrubowany. Dlatego jeśli w tej kolejce wyślesz swój post przed moim i sensownie usprawiedliwisz jego brak przez trzy tygodnie, to ostrzeżenie zostanie cofnięte.

Jeśli zaś chodzi o mój post, to nie mam pojęcia, kiedy możecie się go spodziewać. Chciałem wziąć się za niego już przedwczoraj i wczoraj i go dokończyć, ale napisałem tylko część, a potem odłożyłem na później. Wszystko przez brak weny. Postaram się go wysłać jeszcze dzisiaj, ale niczego nie obiecuję.

Huh, żem się rozpisał... Jak to zwykle zresztą. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci proponował całkiem zamknąć sesję starą. Nie pierwszy raz jak gracze zawalają terminy. Jeśli nie zamknąć to zawiesić aż znajdą sie tacy, którzy docenią ;]

Zawsze chętny do grania na niej, ale nie tak jak jest teraz (w sensie z odpisywaniem przez graczy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na początek, co do starszej sesji, to dalej chcę grać. Nie tyle chcę, co bardzo chcę. Chwilowy brak weny to jedyny powód w wyniku którego nie odpisuję. Ale odpisze, przy braku zachwiań w Mocy...jutro. Jeśli zaś chodzi o młodszą sesję, mogę tylko przeprosić innych graczy i Ciebie KM za zwłokę, czy też nawet lenistwo, na swoje usprawiedliwienie nic nie mam, wiec sądzę, że ost sesyjny jest dobrym i adekwatnym do winy skutkiem. Tak że przyjmuję z pokorą. Postaram się sprawować lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam złą wiadomość dla graczy sesji Naruto dla początkujących (i nie tylko dla nich, ale o tym za chwilę). Otóż najbliższy post MG ukaże się spod klawiatury Yoshidy, nie mojej. Powodem tymczasowego oddania pałeczki partnerowi jest to, że na chwilę obecną nie chcę być zamieszany w prowadzenie jakichkolwiek sesji (jeśli byliście kiedyś zagrożeni z jakiegoś przedmiotu, to wiecie, co mam na myśli...). Co prawda, odpowiedzi od Yoshiego nie mam - jeśli więc jednak się nie zgodzi z braku czasu lub z innego powodu, to sesja po prostu zostanie zawieszona do odwołania (mam nadzieję, że najpóźniej do początku ferii świątecznych).

Co się Was tyczy, to w sumie nie mam za bardzo czego żałować - jak widzę, na odpisy w najbliższym czasie i tak nie mam co liczyć. :P Ale spokojnie, jak się skończy zawieszenie, to rozliczę Was z tego, o czym w niedzielę.

PS Przepraszam za ew. błędy, ale nie mam czasu na sprawdzenie postu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego miała to by być zła wiadomość, że przejmę sesje na chwilkę.

Same zalety no i nie jestem tak srogi jak Knight. Odpowiedź prowadzący dostał na gg.

Jeśli nie doszła to Martiusie tu powtarzam raz jeszcze, że na jakiś czas mogę przejąć sesję.

Dla graczy informacja taka:

O ile wszyscy odpiszą i KM zdoła mnie do piątku zapoznać ze swoimi niecnymi planami, jest duża szansa, że post pojawi się w niedziele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch. Nie wiem jak to się stało, że pisałem ale nie wysłałem wiadomości.

Po pierwsze przepraszam za opóźnienie i moją nieuwagę.

Post będzie w środę wieczorem, albo w czwartek (o ile KM będzie chciał go skontrolować).

Moje wytłumaczenie: tydzień pełen kolokwiów na obu moich kierunkach.

Liczę na waszą wyrozumiałość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że już jako tako wyszedłem z problemów szkolnych (znaczy jeszcze tego nie wiem, ale mogę chyba założyć, że mi się udało ;]), a z racji choroby mam trochę wolnego czasu, to nastała pora, abym to w końcu napisał...

Czas na zadeklarowanie się do gry już minął (formalnie minął dawno temu, ale wiadomo, co się stało ;]) - i przyszły odpowiedzi także od osób, od których nie spodziewałem się, że tu odpiszą... No ale nic, ważne, że gra dalej sześcioro graczy z siedmiorga. A to oznacza, że odpadł:

- ryfterek.

Jak widzę, jakiś czas temu zajrzał na forum - nie mam jednak pojęcia kiedy, bo ma napisane "Prywatne"... A tutaj nadal nic nie napisał... No nic, najwyżej dokoptuje się go przy jakiejś okazji.

Ale na tym nie koniec. Deklaracje są, teraz trzeba je wprowadzić w czyn. Dlatego każdy, kto do końca tygodnia nie odpisze na starszą sesję Naruto, będzie przeze mnie uznany za kłamcę i zostanie wyrzucony z sesji, ze wszystkimi tego konsekwencjami (tak, zgadliście - osobiście poproszę o ostrzeżenie forumowe dla takiej osoby). Obecnie tylko jeden gracz powinien się tym przejąć, bo jako jedyny jeszcze nie odpisał: Yoshida.

Jeszcze jedno. Niedługo powinienem wprowadzić nowego gracza, tak że jeśli Yoshi odpisze szybko, to Sil niech jeszcze poczeka z przydzielaniem zadań grupie w tej misji. A kto jeszcze chciałby zagrać, to niech się zgłasza na sesję Naruto dla początkujących - bo od następnej kolejki zamykam nabór na sesję Naruto #1 do końca pierwszej historii (czyli w sumie do zamknięcia sesji). Dla weteranów jednak miejsce zawsze by się znalazło, ale że do tej pory nikt nie zechciał wrócić, to na razie ćśśś...

Uff, to tyle tutaj...

Shaker i Roni13321 - na przyszłość starajcie się nie statsować w dyskusjach, nawet jeśli robicie to po to, żebyśmy ja lub Yoshi nie pisali kilku postów z rzędu.

A, i coś konkretnego: najpewniej od następnej kolejki z powrotem przejmę sesję. W najbliższym czasie bowiem na pewno znajdę chociaż chwilę czy dwie na pisanie, więc nie powinno być problemu. No, chyba że Yoshi ma pomysły i chciałby jeszcze poprowadzić, to mu przekażę sprawę na trochę dłużej. :) Nie wiem zresztą, czy wena mi dopisze...

O rany, ile tego się zebrało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat..mam dwa pytania, jedno do KM-a drugie do Shakera. Zacznę od drugiego. Otóż, wybacz nowy kolego na sesji, ale czy ty piłeś, bądź byłeś pod wpływem jakiś środków odurzających pisząc tego posta?! Nie wiem co jest grane, ale z tego co pamiętam, to nie przeprowadzałem z Tobą żadnej rozmowy, dialogu czy też monologu. I Raikyu z papierosem?! ocb? Podstawową zasadą jest, ze nie można kierować poczynaniami postaci innego gracza, a już na pewno nie wtykać mu cigaretów do ust. Proszę o szybkie wyjaśnienie.

Co się tyczy drugiego pytania. To KM, czy Ty może pozwoliłeś na taki tok wydarzeń? Nie chce mi się w to wierzyć, bo trochę Cię znam i takich głupot nigdy bym się po Tobie nie spodziewał ;) , ale na wszelki wypadek pytam. Czy może Ty przeprowadziłeś jakąś rozmowę z Shakerem kierując moją postacią? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silmaril

Sorry dopiero teraz zauważyłem, że nie jesteś NPC, więc post idzie do kosza, w razie czego napisz mi, jakbyś chciał by wyglądała rozmowa, bo sam sobie tak wymyśliłem.

Jeszcze raz przepraszam, ale no nie zauważyłem( trochę zabiegany jestem).

PS. Napisałem już do Silmariego w sprawie, jak by chciał by wyglądała rozmowa, a no i dzięki Knight, że mnie uprzedziłeś, że Silmaril jest Hyuga, to także moja wina, że źle odebrałem wiadomość, eh.

Mam nadzieję, że mi się to już nie zdarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przeczytałem post Shakera na sesję Naruto (no, teraz w Koszu ;]), to do głowy przyszło mi tylko jedno słowo: argh. Cieszę się więc, że sami sobie wszystko wyjaśniliście. Inna rzecz, że nawet gdyby Raikyu był NPC, to i tak napisanie rozmowy z nim samowolnie uznałbym za niedopuszczalne. Wystarczy spojrzeć na punkt 6. regulaminu tej sesji...

Shaker - gdybyś miał usunąć post z sesji z powodu takich dużych byków jak np. te, które narobiłeś, to na przyszłość po prostu napisz PW do któregoś z moderatorów lub raportuj post. Jeśli czytałeś regulamin działu i FAQ, to pewnie wiesz, że tutejsza moderacja jest bardzo uczulona na samowolne kasowanie wiadomości z sesji. ;] No i wówczas wypadałoby poinformować MG (tj. mnie) o tym (szczególnie jeśli znów sam usuniesz post).

Silmaril - ja tylko pozwoliłem Shakerowi dojść na miejsce już we własnym poście i powiedzieć Twojej postaci, że ma się przyłączyć do Waszej grupy, nic więcej. A że popełnił przy tym kilka błędów (a właśnie - przecież większość geninów z drużyny już przyszła, więc nie wiem, czemu napisał, że byliście tylko Wy dwaj), to już nie moja wina. :P

Oczywiście wiadomo, kto się przyłączył do gry... Gratuluję Shakerowi, teraz niech odrobinę ograniczy swoje zapędy i życzę miłej zabawy. ;] Oznacza to też, że żadnych nowych graczy na sesję Naruto #1 już nie przyjmuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sesji Naruto dla począkujących.

Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli odpiszecie do poniedziałku do południa, bo wtedy zdążyłbym wam jeszcze odpisać.

Jak pisałem w nieobecnościach nie będę dostępny już od 21.12 aż do 8,9 stycznia (za granicą), ale postaram się odpisać przed sylwestrem jeśli w kolejnej turze znajdą się wszystkie odpisy.

Jako, że wiem, że idą święta, pewnie wielu z was będzie zajęta czym innym niż sesją, więc termin na odpisy do drugiej tury (o ile się odbędzie przed 22) będzie wydłużony właśnie do 8 stycznia.

Już mogę zdradzić, że po zakończeniu tego wątku o ile Knight pozwoli mi prowadzić dalej - będzie was czekał mały turniej. :)

Co do szczegółów to obgadam je z waszym Pierwszym Mistrzem, jak tylko się pojawi w moim zasięgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...