Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Dyskusje o Sesjach Naruto

Polecane posty

W sumie to nie ustaliliśmy, czy po moim poście maja odpisać pozostali gracze, co wynika btw z tekstu, czy też KM coś zapoda. Dlatego prośba by MG to ustalił, by wszystko było jasne, bo skoro nikt nie odpisuje, to coś tu chyba nie gra. Wesołych Świąt. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem to napisać dopiero po świętach (bo jednak w ich trakcie jest się trochę zajętym), ale skoro Sil mnie wywołał do tablicy... ;] Moje stanowisko jest takie: dopóki nie ustalicie ostatecznie planu działania i nie wyruszycie na misję, ja się wstrzymuję od odpisywania. Wszystko jasne? ^_^

Skoro już tu jestem, to o młodszej sesji Naruto też coś napiszę. Ew. zdziwionym, że nie odpisuję ani nie poganiam do tego Gofra (;]), wyjaśniam: czas na pisanie znalazłbym bez żadnych problemów (nie wiem tylko, jak z weną), ale Yoshi napisał, że nawet pomimo nieobecności chciałby jeszcze trochę poprowadzić sesję. Dlatego na razie nic z nią nie robię. Gdyby było jednak spore zapotrzebowanie na grę, to postarałbym się ją ponownie przejąć. Tylko odpowiedzcie sobie: czy zamienianie się co chwila stanowiskami MG ma sens i czy nie zaszkodzi fabule? Cóż, biorąc to pod uwagę, w najgorszym razie pewnie i tak będziecie musieli poczekać do tego 8 stycznia. Mnie odpoczynek od tej sesji (moja wena...) się przyda...

I właśnie. Wesołych Świąt*!

*Nie, nie popełniłem błędu w pisowni - ani na początku postu, ani tutaj. ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisy na sesje Naruto dla początkujących do soboty)09.01.2010) proszę. Jak zabraknie będę zmuszony osobiście pokierować postacią.

Szkoda, że nie wyszło przed świętami. Mam nadzieje, że ta przerwa was zregenerowała i tylko bardziej zachęciła do gry ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety coby zdążyć w terminie obiecanym nie mogę czekać aż Mart wróci i posta sprawdzi. Takoż odważyłem się go wysłać bez sprawdzenia(najwyżej to będzie mój ostatni post jako pomocnik MG). Trzymajcie post na sesje dla początkujących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem post na starszą sesję Naruto. W moim mniemaniu powinniście byli go przeczytać jeszcze przed końcem ferii świątecznych... ale się nie udało. Dlatego muszę Was przeprosić najmocniej - na usprawiedliwienie mam tylko trzy słowa: kompletny brak chęci. Obym nie zaciął się również i następnym razem.

Co się zaś Naruto dla początkujących tyczy, to jak sami zauważyliście, od dawna w temacie stoi post Yoshidy. Napisałem mu swoje uwagi odnośnie jego tekstu, no i wsio. ;] I tu konkretna informacja: od tej kolejki znowu przejmuję obowiązki MG na tej sesji. Możecie się cieszyć (...albo walić głową w mur =]).

Aha, i w związku z tym moja prośba: bardzo bym chciał, abyście odpisali do 30 stycznia włącznie. Oczywiście jeśli nie chcecie zostać pominięci w moim najbliższym poście. ;] A Gofer w razie braku odpisu chyba nawet osta sesyjnego dostanie, bo znów się obija. :D (Ostatnie zdanie wbrew pozorom jest całkiem na serio...)

I to tyle. Witam w dziale po niespełna miesięcznej przerwie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę bardzo, post na sesję Naruto dla początkujących wysłany. A Wy już się niecierpliwiliście... :P Pewnie co poniektórzy z Was się zdziwią sytuacjami, jakie przed Wami postawiłem, a już w szczególności tym, że po części przeinaczyłem Wasze czynności. Chciałem po prostu, by fabuła już się rozwinęła w pewnym kierunku.

Druga sprawa: witam na sesji nowego gracza, któremu na nick Kathril. Gratuluję i życzę miłej gry oraz starania się w pisaniu postów. :)

Ach, no i mam jeszcze jedną rzecz do przekazania (bardziej pobożne życzenie niż konieczność): chciałbym, abyście postarali się odpisać do 12 lub 13 lutego, tak żebym mógł się uwinąć z następnym odpisem do końca moich ferii. Co prawda, nie będę na razie poganiał (czas u co poniektórych itd.), ale chciałem Was jedynie uczulić.

A Gofrowi dziękuję za to, że jednak się wziął i odpisał, przez co uchronił się przed ostem sesyjnym. ;]

A Was, gracze starszej sesji Naruto, chwilowo też nie będę popędzał. Wierzę, że studia w TYM okresie wykańczają, dlatego czujcie się bezpieczni. (No, może poza Kookoo. :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich spóźnialskich (czy to przez "tę drugą" sesję, czy to z innego powodu): jeśli zdołacie, to odpiszcie do następnego piątku (26 lutego). Chcę bowiem wziąć się wtedy za odpis i skończyć go jeszcze przed końcem miesiąca. A kto nie odpisze, po prostu zostanie pominięty albo nim pokieruję. :P To tyle.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, post na młodsze Naruto wysłany... i to jest już prawdopodobnie ostatni. Albowiem mam Wam ważną wiadomość do przekazania: chcę zawiesić swój udział na sesji Naruto dla początkujących (na stałe lub chociaż do 25 czerwca). Powody: coraz większe znużenie i zniechęcenie tak tą sesją, jak i ogólnie światem "Naruto" (pewnie to kwestia czasu, zanim dosięgnie to również starszą sesję...). Niektóre moje posty w ciągu ostatnich kilku miesięcy były pisane na siłę i na zasadzie "świętego spokoju" - i nawet jeśli wena mnie mniej lub bardziej dopada, to wolę już nie przymuszać się dalej do tkwienia tutaj, żeby więcej nie dopuścić do takiej sytuacji.

W związku z powyższym jednak mam problem: co zrobić z tą sesją? Istnieją cztery warianty, ale każdy z nich nie do końca mi pasuje z różnych powodów.

1. Postarałbym się poprowadzić sesję dalej - jak już mówiłem, z weną może nie być u mnie tak źle, ale jednak jestem zniechęcony prowadzeniem gry i nie wiem, czy moje posty nie byłyby marnej jakości. No i niedługo mogę nie mieć na to czasu. Tak więc ten wariant raczej odpada.

2. Przekazałbym sesję Yoshidzie - to byłoby chyba najlepsze rozwiązanie, ale Yoshi twierdzi, że jeśli już miałby ją przejmować, to wolałby zacząć nową fabułę (nie wiem tylko, czy chodzi mu o nowy wątek, czy o zupełnie nową historię). A planowałem dokończyć ten wątek, żeby już dociągnąć historię do końca, i zamknąć sesję...

3. Przekazałbym sesję pierwszemu chętnemu - pomysł dobry, tylko kto miałby to poprowadzić? Poza tym wątpię, żeby ktoś poza mną, Yoshim i graczami śledził sesję na bieżąco, więc zapoznanie się z sytuacją i ogarnięcie wszystkiego pochłonęłoby sporo czasu i zaangażowania. Gdybym więc zdecydował się właśnie na ten wariant, to chyba najlepiej by było, gdyby to był któryś z obecnych graczy - niemniej nikogo nie skreślam.

4. Zamknąłbym sesję - najłatwiejsze rozwiązanie, ale że jeszcze przynajmniej połowa graczy udaje, że jest zainteresowana, :P to wolałbym je zastosować wyłącznie w ostateczności.

Innymi słowy, stoję na lodzie. Być może sytuacja się zmieni, bo gracze starszej sesji Naruto znowu wykazują prawie znikome zainteresowanie (ale chyba jeszcze trwa "ta druga" sesja, więc trzeba to uszanować...) - ale na Waszym miejscu nie robiłbym sobie specjalnie nadziei. W każdym razie może Wy mi pomożecie: co Waszym zdaniem powinienem zrobić w tej sytuacji? Jaki wariant by Wam najbardziej odpowiadał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz dwójkę panie!

Ten wariant najbardziej, by pasował, że tak powiem. Jeśli już to wolę, żeby sesja nadal była nie ważne z jaką fabułą, choć i ta nie jest zła. Sam też chciałbym się zgłosić na MG, lecz nie sądzę bym znalazł na to czas i nie jestem taki dobrze obeznany w świecie Naruto, choć zaliczyłem wszystkie odcinki mangi i anime.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-A za bramką numer 2 kryje się... Yoshida z zupełnie nową fabułą i zapałem do pracy! Gratulujemy wspaniałej nagrody!

-Panie Ch. Nie przesadzaj pan z tym zapałem, ale ujdzie. Mam tylko pytanie i sugestię do Yoshiego. Co zamierzasz? Może myślałeś nad tym, żeby dociągnąć ten wątek i spróbować takiego 4-letniego timeskipu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem. Poruszyliście moje serce. Z chęcią zajmę się wami.

Ale nic za darmo. Zrobię małe porządki. Z Sesji na pewno wyleci Siri, o ile mnie nie przekona do siebie, zagrożony jest też Gofer. Na pewno żadne z nich nie będzie mogło kontynuować sesji swoimi dotychczasowymi postaciami. Dlaczego? Według mnie są całkowicie nieodpowiedzialnymi seneiami. Mam spory żal do nich, zwłaszcza że oboje są znani z dobrego poziomu a tą sesje sobie olali.

Co do reszty nie mam w ogóle zatrzeszczeń jako takich.

Mamy kilka opcji do wybrania, sami przegłosujecie tą która wam najbardziej odpowiada. Nie musicie wybierać jednej. Możecie wybrać więcej (max 3 - o ile będzie tyle:P) tylko podawajcie jej w kolejności (ja sobie wypunktuje je, np za pierwszą opcje wybrana przez was 3 pkt, za druga 2, za trzecią 1 ;]).

I - zostawiamy wszystkie postaci jakie macie teraz, bawimy się w te same realia co ma starsza sesja, zaczynamy tylko inny wątek

II - zostawiamy wszystkie postaci jakie macie teraz, odłączamy się od świata związanego ze starą sesją, co pozwala nam na całkiem nowe wątki a nawet poważniejsze sytuacje, związane bardziej z polityką

III - robimy nowe postaci na poziomie podobnym jak teraz, bawimy się w te same realia co ma starsza sesja, zaczynamy tylko inny wątek

IV - robimy nowe postaci na poziomie podobnym jak teraz, odłączamy się od świata związanego ze starą sesją, co pozwala nam na całkiem nowe wątki a nawet poważniejsze sytuacje, związane bardziej z polityką

V - robimy nowe postaci o randze wyższej (chunnin, jounin), bawimy się w te same realia co ma starsza sesja, zaczynamy tylko inny wątek

VI - robimy nowe postaci o randze wyższej (chunnin, jounin), odłączamy się od świata związanego ze starą sesją, co pozwala nam na całkiem nowe wątki a nawet poważniejsze sytuacje, związane bardziej z polityką

Przyznaje, że osobiście najbardziej pasują mi możliwości IV i VI.

Możecie też podawać własne pomysły - nie mam nic przeciwko temu o ile mnie zaciekawią.

Oczywiście w opcjach od 3-6 trzeba będzie przeprowadzić nowe wybory na zasadach takich jak dotąd (przy 5 i 6 oczywiście nieco zmienione, ale to powiem co i jak, gdy zdecydujecie).

Knight Martius nadal będzie zmuszany(przeze mnie) do sprawdzania postu głównego, więc możecie być pewni, że pozostanie na w miarę dobrym poziomie.

Jako, że nie przepadam za demokracją - pierwszeństwo do wysyłania kart będą mieli Ci użytkownicy, którzy uczestniczyli dotąd (lub od niedawna) na sesji dla początkujących (premia dla was, złe dla nowych chętnych). :wink:

Przy wyborze możliwości: 2, 4 albo 6 będziemy musieli zmienić nazwę na Naruto III, albo Naruto 3 albo coś takiego.

Coś jeszcze *mocno się zastanawia*

To tyle, przynajmniej do czasu zakończenia wyborów nie będę podawał jakie mam na co pomysły, omówimy to wspólnie później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za rozwiązaniem VI, niech zacznie się coś dziać. Chyba, że rozwój postaci będzie trochę szybszy, niż do tej pory to może być i IV. Zaczyna Yoshida prowadzić sesję, pozwólmy mu zatem własne pomysły dać, aby nie był ograniczony starszą wersją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...