Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Jeżeli mógłbyś kupić 2 z 3 tych gier,to które byś kupił?

Midnight Club: Los Angeles

Test Drive Unlimited

Burnout Paradise

I jeżeli możesz to napisz TOP3 swoich ulubionych samochodówek ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem sobie pod wpływem Pana Szanownego recenzji Burnout paradise...Muszę powiedzieć, że racji nie miałeś albo za krótko w nią grałeś: Płatne samochody!?????!!!! sic!!!... PS: Choć wiem że nie powinienem tak reagowac to jednak uwielbiam naśladować młodych,gniewnych(oczywiście chodzi o młodzież) ahhhh....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy granie na WII sprawia ci duzo radochy :) ?

Mnie by np ucieszylo machanie WII pilotem w CoD, skakanie po macie do tanczenia czy machanie rekawicami bokserskimi w symulatorach lania sie po japach :)

Jasne, że tak i jasne, że dużo. Ale to taka radocha na godzinę-dwie raz na tydzień. W żadną grę na Wii nie wkręciłem się tak, jak w co drugi tytuł z PC czy X360/PS3.

1. Czy czasami chciałbyś zmienić swoją pracę?

2. Co najbardziej denerwuje Cię w Twojej pracy?

1. Rzadko. Mamy jedną z lepszych prac na ziemi, także nie mam powodów by ją zmieniać. Choć oczywiście są momenty stresujące czy frustrujące, bo to jednak praca, a nie zabawa.

2. Nadmierny wysiłek w okresie deadline'u; to, że nie zawsze możemy mówić o tym, co już wiemy i chcelibyśmy wam to przekazać, ale ograniczają nas ustalenia z wydawcami, którzy kontrolują czas publikowania niektórych treści; to, że czasem gry, które chciałbym zrecenzować dostaje ktoś inny :-)

Czy czytałeś "Władcę Pierścieni", albo jakiekolwiek dzieło J.R.R Tokiena? Bo ja osobiście jestem jego fanem :biggrin:

Oczywiście. Ale nie wiem, czy od rozwlekłego Władcy bardziej nie podobał mi się czasem Hobbit. Chyba tak... :-)

Oglądałeś może film Lejdis?Jeśli tak to co o nim sądzisz?

Przez długi czas bardzo mnie denerwował - nie tyle sam film, co eskcytacja większości znanych mi kobiet tą fabułą i postaciami, które jak dla mnie pokazywały w kobietach wszystko to, co najgorsze. Ale już mi przeszło - są ważniejsze rzeczy, na które można się złościć ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, nie znam jej. A nie będę się wymądrzał na temat, w którym nie siedzę. Ale oceny w sieci ma niezłe, myślę, że nie jest to jakiś super hit, ale pewnie pograć można. Jeśli znajdziesz tanio na Allegro czy gdzieś tam - chyba warto spróbowac.

Zamówiłem dzisiaj grę, używana za 79zł... facet napisał, że wysłał już paczkę, zobaczymy czy się opłacało :)

Pod względem kosztów napewno... oryginał nawet 200zł kosztował. W poniedziałek będę miał grę, to napiszę czy było warto :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro padło pytanie czy czytałeś, to ode mnie dopisek : Czy przeczytałeś książkę "nowy wspaniały świat" A. Huxley'a ?

Przeczytałem. Mam propozycję na przyszłość - jeśli ktoś chce wiedzieć, np. "czy czytałem i co na jej temat sądzę" - powinien wprost i w pełni wyrazić swoje zapytanie :-) Bo z faktu, że czytałem chyba niewiele wynika - mogłem na przykład nie zrozumieć ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość byś nagrał coś z O.S.T.R. w ramach kontaktu(?) przez Asfalt Records?

Jest. Ale najpierw muszę sam coś nagrać, a dopiero potem zawracać głowę Adamowi.

Jeżeli mógłbyś kupić 2 z 3 tych gier,to które byś kupił?

Midnight Club: Los Angeles

Test Drive Unlimited

Burnout Paradise

I jeżeli możesz to napisz TOP3 swoich ulubionych samochodówek ;)

Bardzo trudne pytanie. TDU trochę się już zestarzało i teraz bym go chyba nie kupił. Więc zostają Burnout Paradise (szczególnie, jeśli grasz w sieci) i MC: LA, które jest jedną z niedocienionych gier minionego roku - świetna ścigałka, do której trzeba się chwilę przekonywać, ale potem... vrooom, vrooom! ;-)

Ulubione ścigałki:

- Burnout Paradise (i cała seria Burnout, może za wyjątkiem Revenge)

- Pure

- DIRT

Zaraz za tą trójką, na 4 miejscu są obok siebie: Forza 2, GRID, PGR 4 i dowolne WRC z PS2.

A najbardziej czekam na DIRT2, Fuel (mamy już w redakcji na PS3, zdaje się, że jest naprawdę niezły) i Forza 3 (zapewne będzie ogłoszona na E3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem sobie pod wpływem Pana Szanownego recenzji Burnout paradise...Muszę powiedzieć, że racji nie miałeś albo za krótko w nią grałeś: Płatne samochody!?????!!!! sic!!!...

Grałem w nią na tyle długo, że skończyłem całego single'a i ponad połowę wyzwań sieciowych, także nie jest chyba tak źle. Płatne samochody co? Gra oferuje ich dziesiątki za darmo, a jeśli chcesz sobie jakieś dokupić - dokupujesz. Nie widzę problemu. Ani zarzutu :-) Tym bardziej, że poza płatnymi dodatkami Criterion udostępnił też trochę za darmo - np. ten z motocyklami, czy zmiennymi porami dnia/nocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, tym którzy posługują się $ 1 czy 2 różnicy nie robią za wielkiej :)

No i jakie uczucia po książce ? Bo ja się jeszcze za nią nie zabrałem, ale miałem framgent w książce do polaka, tak mnie wkręcił że szok :)

Skończe czytać prawa i powinności i sie biore :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakie uczucia po książce ? Bo ja się jeszcze za nią nie zabrałem, ale miałem framgent w książce do polaka, tak mnie wkręcił że szok :)

Ja ją przypadkiem czytałem po angielsku, i szczerze mówiąc najbardziej zapamiętałem to, że Lenina była "elastyczną dziewczyną" :-) Ale fakt, to jest dobra, ciekawa książka, która nieźle sprawdza się po prostu, jako powieść s-f, ale też daje trochę sposobność do zastanowienia się nad przyszłością rodzaju ludzkiego. Na pewno lepiej przeczytać to dzięki lekcjom polskiego, niż np. Nad Niemnem. Jeśli ci się spodoba, Huxley napisał potem powieść Wyspa, opartą na podobnym pomyśle, ale będącą jakby odbiciem lustrzanym oryginału - po nią też sięgnij. A potem po Bułhakowa, Vonneguta i.... dużo jest dobrych książek na świecie ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszła paczka z MK Armageddon na WII :).

Nie ma żadnych wad, a tworzenie własnych postaci to bardzo dobry pomysł.

Tryb multi też niczego sobie. ;] Fajna zabawa ogólnie.

--

Jako bonus dostałem do gry film "Nieuleczalny Strach" na DVD :S.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z muzą coś nagrywasz do szuflady. Bo pewnie już nie koncertujesz ja mam jeszcze taką starą płytkę z 3XKLAN i tam śpiewa taki Tymon " OTO JA 90 KILO ŻYWEGO HIP HOPU" no i jeszcze film "Blokersi" fajne dzieło jak byłem młody i zajawiony na ta muzę to było coś . A teraz co sądzisz o tym co dzieje się dzisiaj w końcu jesteś jednym z pierwszych.

Ps. Może to nie dotyczy konsol (ochyda) ale już dawno chciałem się dopytać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z muzą coś nagrywasz do szuflady.

Ps. Może to nie dotyczy konsol (ochyda) ale już dawno chciałem się dopytać

Chyba ohyda. Ale nieeee, konsole to wcale nie ohyda. Kiedyś zrozumiesz ;-) A muza wcale nie idzie do szuflady - w zeszłym roku wydałem płytę ("Oddycham smogiem"), niedługo chyba zacznę następną (w zespole). Także coś tam się dzieje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty świntuchu! :teehee:

Hip hop i seks to jedyne rzeczy dwie, jakimi chcę zajmować się :D W takim razie co tu jeszcze robisz drogi Hucie, tyle babek czeka ;)

Tak w ogóle to szacun za działalność w tylu dziedzinach, to na pewno musi być ADHD i jego jasna strona wielowątkowości ;)

Zarejestrowanie się na forum spowodowane jest znalezieniem Twojego albumu na YouTube. Tak - "Świntuszenie". W ogóle to był pierwszy Twój album z jakim się zetknąłem a wtedy nie miałem pojęcia kto się kryje za ksywką Świntuch. Mam takie pytane. Ostatnio na YT dokonano czystek - pousuwano filmiku lub scieżki dzwiękowe z filmików. Oczywiście chodzi o prawa autorskie. Czy uploadowanie albumów na YT czy kawałków filmów lub dodanie muzyki do jakeigoś filmika to jest zbrodnia wg. Ciebie? Co sądzisz na ten temat?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż mam xboxa 360 w domu bawię się często DSi

i jakoś najlepiej się relaksuje jednak na kompie . A jeśli chodzi o muzykę to powróciłem do swojego ulubionego stylu : szarpidrutów" wiec nie orientuję się ale cóż bardzo fajnie że coś robisz i znajdujesz na to czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowanie się na forum spowodowane jest znalezieniem Twojego albumu na YouTube. Tak - "Świntuszenie". W ogóle to był pierwszy Twój album z jakim się zetknąłem a wtedy nie miałem pojęcia kto się kryje za ksywką Świntuch. Mam takie pytane. Ostatnio na YT dokonano czystek - pousuwano filmiku lub scieżki dzwiękowe z filmików. Oczywiście chodzi o prawa autorskie. Czy uploadowanie albumów na YT czy kawałków filmów lub dodanie muzyki do jakeigoś filmika to jest zbrodnia wg. Ciebie? Co sądzisz na ten temat?

Myślę, że to nieunikniony znak czasów. Nie widzę w tym nic złego, artyści i tak nie zarabiają na sprzedaży płyt, tylko na koncertach i odtwarzaniu kawałkach w radiach/stacjach TV.

Jakich raperów byś polecał, jeśli lubi się Kanye'a West'a, Snoop Dogg'a, Dr. Dre, Jaya'a-Z, Commona, Xzibit'a, no i może od jakich płyt warto zacząć?

Prosty sposób - wpisujesz ich ksywy w Amazon.com i patrzysz kogo kupowali ich fani. Na pewno znajdziesz wiele fajnych rzeczy. A poza tym polecam cosfać się w czasie i sprawdzać, skąd wziął się hip-hop, kto go rozkręcał. Na pulpicie mam teraz albumy (a raczej legalne mixtape'y) The Clipse (właśnie leci), Kid Cudi, Kyle Lucas, Izza Kizza i Tyga. Tych moge polecić, bo są mniej znani jeszcze, a myślę, że przynajmniej połowa wkrótce błyśnie.

Chciałem pochwalić za reckę "The Path". Zachęciłeś mnie do zakupu przez steama, a tego nigdy nie robiłem wcześniej :P

Mam nadzieję, że nie żałujesz ;-) Nasz hit ze Steama to teraz Plants vs Zombies - reckę pisze Phnom i myślę, że też przekonuje do dokonywania zakupów na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Hucie!

Mam takie pytania.

Czy granie na PC traktujesz jako konieczność związana z pracą w CDA?

Czy poza pracą grasz dla rozrywki na PC?

Lubisz South Park? jeśli tak to masz może jakiś ulubiony sezon lub odcinek?

W co obecnie grasz na PC?

Dzięki za fatygę :) Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...