Skocz do zawartości

Pytania do Huta


Polecane posty

Witam i od razu o kilka rzeczy pytam :)

1. Co sądzisz o muzyce robionej przez L.U.C. oraz o nim samym?

2. Zajmujesz się też innymi elementami hip hopu? (malujesz, tańczysz?)

3. Dragon Ball: Burst Limit (x360) - próba wyciągnięcia od graczy kasy czy może kolejne arcydzieło?

4. Bawiłeś się kiedyś w programowanie? Jak tak to wiązałeś tym jakoś swoją przyszłość?

5. Swoje recenzje piszesz w Wordzie? :D

Pozdrawiam adek

P.S. Jakbyś miał jeszcze tą recenzje Psychonauts na wierzchu, to mógłbym również ją otrzymać?

PP.S Czy swego czasu zdenerwował Cię freestyle Ostrego o Świntuchu? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Czy granie na PC traktujesz jako konieczność związana z pracą w CDA?

Czy poza pracą grasz dla rozrywki na PC?

Lubisz South Park? jeśli tak to masz może jakiś ulubiony sezon lub odcinek?

W co obecnie grasz na PC?

1 i 2. Nie, oczywiście że nie (1). Ale jest tak, że granie na konsolach jest po prostu wygodniejsze (nie trzeba się bawić ze sterami, łatkami, niskim framratem, itd.), dlatego kiedy gram "dla siebie", w domu, wolę to robić na konsoli.

3. Lubię, ale... nie oglądam. Tłumaczę się tym, że nie mam czasu, ale to nienajlepsza wymówka. Najlepiej znam pierwsze sezony, mam je na DVD i oglądałem po kilka razy. Z nowych widziałem tylko kilka odcinków... Ale to chyba trzeba zmienić!

4. Odpowiedź jest prosta - Football Manager 2009. Z tym tytułem możesz strzelać w ciemno, bo jeśli nie pracuję i nie wykorzystuję komputera w inny sposób, niemal pewne jest, że właśnie jest na nim odpalony FM 2009. Mam teraz sezon ligi polskiej wyrównany do końca, jak w rzeczywistości. Z tym, że Śląsk jest nie na 6. pozycji, a pretenduje do tytułu mistrza.

1. Co sądzisz o muzyce robionej przez L.U.C. oraz o nim samym?

2. Zajmujesz się też innymi elementami hip hopu? (malujesz, tańczysz?)

3. Dragon Ball: Burst Limit (x360) - próba wyciągnięcia od graczy kasy czy może kolejne arcydzieło?

4. Bawiłeś się kiedyś w programowanie? Jak tak to wiązałeś tym jakoś swoją przyszłość?

5. Swoje recenzje piszesz w Wordzie? :D

6. Jakbyś miał jeszcze tą recenzje Psychonauts na wierzchu, to mógłbym również ją otrzymać?

7. Czy swego czasu zdenerwował Cię freestyle Ostrego o Świntuchu? :)

1. Ze względów towarzyskich - nie wypowiadam się. Pozdro dla L.U.C.

2. Niestety nie. Do malowania zupełnie nie mam ręki (a poza tym, przy pierwszej wyjścia "na miasto" próbie zwinęła mnie policja), do tańca mam za to nogę, ale lepiej mi wychodzi z dziewczynami ;-)

3. Arcydzieło to na pewno nie. I pewnie też nie naciąganie graczy. Po prostu gra dla określonych odbiorców, którzy z radością za nią zapłacą. Ale to akurat nie mój temat - Dragon Ball. Jeśli już, to Naruto, te gry od Ubisfotu na X360 są naprawdę dobre.

4. Bawiłem, ale nie wiązałem. Jestem oldskulowcem, także najwięcej programowałem w Pascalu i takim "BASIC-u do gier" na Amigę, czyli Amosie. Zrobiłem nawet kilka gier, na przykład samochodówkę ze strzelaniem. Chociaż więcej było plansz tytułowych, niż skończonych produkcji... ;-)

5. W Wordzie w pracy i w Open Office w domu. Masz inne propozycje?

6. W drodze.

7. Był dla mnie powodem do dumy. Tak samo, jak nawiązanie do Świntucha na pierwszym mikstejpie DJ'a Buhha (ale chyba jest to tylko w wersji sprzedawanej na płytach, dłuższej i bardziej hardkorowej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło ci się kiedyś rozwalić 4 kołowca ? Np. dzwonem z innym samochodem :D ?

I jak ci się BurnOut Paradise na kompy podobał ? Wystawiłeś 9, ale podsumowanie było dosyć lakoniczne, może uda się z ciebie wydusić coś więcej :)

Z góry (i dołu) dzięki za odp :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Dużo pytań ( będziesz miał co do roboty ) :biggrin: :

1.Recenzowałeś grę Just Cause- w recenzji jako minusy nie zauważyłem wzmianki o małych bardzo podobnych miastach i budynkach do których wcale nie można wchodzić. Oraz fatalny model jazdy. kupiłem grę jednak przy pościgach gdy auta się zderzały to nie mogłem opanowac wozu ani jechać dalej. Strasznie mi to utrudniało grę, sprzedałem ja bo nie miałem siły i właśnie przez ten fatalny model jazdy!! Nie wiem Tobie on nie przeszkadzał czy miałem felerna wersję gry?

2.Co sądzisz o GoW 2 i Dead Rising?

3Grałeś w Bully na xboxie ? Jak sie podoba?

4.Grałeś może w far cry instinct predator? Jak wrazenia?

5.Podoba Ci się Smackdown vs Raw na x360?;) Grałes moze w 09 ? Jakie roznice w stosunku do 08?

6.Którą grę z spidermanem polecasz najbardziej? Na PC lub x360

7. W gry typu GTA,Godfather,Saint Row,Kane and Lynch wolisz grac na PC czy na konsoli mimo gorszej grafiki itp?

8. Grałeś w Dragon ball z Burts Limit? Podoba ci sie?

9.Kolekcjonujesz gry czy np. po przejsciu sprzedajesz?

10. Nie da sie zrobić większego kącika konsolowego w CDA?:P Albo chociaż zebyscie wystawiali głownym grom oceny ?:)

Uffff to wszystko, z niecierpliwoscia czekam na odp :biggrin::blush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło ci się kiedyś rozwalić 4 kołowca ? Np. dzwonem z innym samochodem :D ?

I jak ci się BurnOut Paradise na kompy podobał ? Wystawiłeś 9, ale podsumowanie było dosyć lakoniczne, może uda się z ciebie wydusić coś więcej :)

1. Miałem kilka stłuczek (raz z Allorem :tongue: ), ale porządnego dzwona nigdy. Dzięki bogu!

2. Burnout Paradise w ogóle mi się podoba. Recenzja to nie tylko podsumowanie, napisałem chyba ze 4 strony - więc raczej większość moich wrażeń jest już tam zawarta ;-)

Mówisz, że spodobały Ci się gry o Naruto z Ubi. Czy w takim razie oglądałeś/czytałeś mangę/animę Masashiego Kishimoto?

No właśnie nie. Podejrzewam, że manga mogłaby być za dziecinna, ale jako gra, Naruto jest świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ drogi Hucie, ta manga wcale taka dziecinna nie jest, no poza pewną fajną techniką, która pozwala głównemu bohaterowi przekabacić serca złych, ale tak naprawdę dobrych drani. Naprawdę, jest warta przeczytania^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Recenzowałeś grę Just Cause- w recenzji jako minusy nie zauważyłem wzmianki o małych bardzo podobnych miastach, budynkach do których wcale nie można wchodzić. Oraz fatalny model jazdy. Tobie on nie przeszkadzał czy miałem felerna wersję gry?

2.Co sądzisz o GoW 2 i Dead Rising?

3Grałeś w Bully na xboxie ? Jak sie podoba?

4.Grałeś może w far cry instinct predator? Jak wrazenia?

5.Podoba Ci się Smackdown vs Raw na x360?;) Grałes moze w 09 ?

6.Którą grę z spidermanem polecasz najbardziej? Na PC lub x360

7. W gry typu GTA,Godfather,Saint Row,Kane and Lynch wolisz grac na PC czy na konsoli mimo gorszej grafiki itp?

8. Grałeś w Dragon ball z Burts Limit? Podoba ci sie?

9.Kolekcjonujesz gry czy np. po przejsciu sprzedajesz?

10. Nie da sie zrobić większego kącika konsolowego w CDA?:P Albo chociaż zebyscie wystawiali głownym grom oceny ?:)

1. Nie przeszkadzał mi aż tak bardzo, poza tym nie pamiętam, żeby był aż tak fatalny. To też trochę taka konwencja gry, żeby wszystko się wywalały i eksplodowało ;-) A małe miasta i budynki, do których nie można wchodzić - cóż, nie duże miasta i "wchodzalne" budynki nie są obowiązkowe w KAŻDEJ grze, a są gry bez nich, które też są dobre. Trzeba te rzeczy traktować bardziej całościowo - czy dany tytuł jest grywalny, czy nie, a nie rozkładać go na kawałki. W Just Cuase przeszkadzała mi najbardziej słaba optymalizcja tej gry na PC.

2. Obie gry są bardzo dobre. GoW 2 to wymarzony sequel - naprawdę ładniejszy, lepszy, większy, a Dead Rising to oryginalna gra z fajnym klimatem.

3. Bully to moim zdaniem najbardziej niedoceniona gra Rockstara - choć wersja na X360 nie jest jakoś wyraźnie lepsza od tej z PS2.

4 i 8. Nie.

5. Trochę, wolałbym się nie wypowiadać. Ostatnio gralem za to w Legends of Wrestlemania - bardzo fajna, ale za prosta.

6. Spider-Man 2, Ultimate Spider-Man, Spider-Man 3, Spider-Man: Friend or Foe - to moja kolejność. Możesz też dorzucić Marvel Ultimate Alliance, ale tam poza Pajączkiem jest też wielu innych bohaterów.

7. Na konsoli. I nie wydaje mi się, żeby miały gorszą grafikę (patrz np. Godfather II)

9. Róźnie, ale raczej je trzymam. Po co? Nie wiem :tongue:

10. Już jest trochę większy. I już są oceny. Poza tym myślę, że na stronie będzie się pojawiały teraz więcej treści konsolowych - także recenzje, które nie pójdą w magazynie. Z ocenami ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...czy Hut dostał ode mnie kilka dni temu odpowiedź na maila w sprawie tapet CD-A? Bo do dziś nie dostałem odpowiedzi. Oczywiście rozumiem, że nie pozwala na to brak czasu zw. z E3 Expo i nowym CD-A..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to Ty "opiekujesz się" konkursami WWWeekendowymi, mam do Ciebie pytanko.

No więc tak: Pewnego dnia doszła do mnie przesyłka. Jako, że tępy nie jestem to od razu odgadłem, iż jest to moja nagroda z WWWeekendowego konkursu #2. No i po rozpakowaniu okazało się, że to Wheelman, mimo moich zaznaczeń w e-mailu z prośbą o Empire:TW. Nie mogę się także dopatrzyć obiecanych "autografów tych redaktorów, którzy akurat będą na miejscu". Czy da się to jakoś naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po rozpakowaniu okazało się, że to Wheelman, mimo moich zaznaczeń w e-mailu z prośbą o Empire:TW. Nie mogę się także dopatrzyć obiecanych "autografów tych redaktorów, którzy akurat będą na miejscu". Czy da się to jakoś naprawić?

Co do samej gry, pozwolę sobie częściowo wyjaśnić za Huta - z tego co wiem, nie można sobie wybrać gry, w każdym konkursie WWWekendowym są do wygrania 3 te same gry dla 3 osób.. i nie ma opcji typu "ee...ja wolę Duke Nukem Forever, jeśli Wam to nie sprawi kłopotu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedzi :biggrin::thumbsup: A ktorego spidermana wolisz Web of Shadows czy trójkę ?:)

Trudno powiedzieć. W Web of Shadows jest więcej do zrobienia, więc umówmy się, że tego.

Skoro Hut, Qn'ik i Enki się konsolizują, to gracie razem w redakcji np.: w niedawne demko FNR 4, Street Fighter IV albo inne gry w multi (ale nie w FIFE:P)???

Qn'ik to się jeszcze tak nie konsolizuje, natomiast oczywiście, że gramy. Choć akurat w żaden z opisanych przez ciebie tytułów. Ostatnio na topie w redakcji są Pain, FUEL i Uncharted.

Drogi Hucie co byś wybrał na moim miejscu mając 25 złociszy w kieszeni

Just Cause czy Mafia?

Trudne pytanie. Mafia to na pewno lepsza gra, za to nie tak rozrywkowa, jak Just Cause. Ale jeśli nie grałeś w żadną, polecam jednak Mafię - to klasyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po rozpakowaniu okazało się, że to Wheelman, mimo moich zaznaczeń w e-mailu z prośbą o Empire:TW. Nie mogę się także dopatrzyć obiecanych "autografów tych redaktorów, którzy akurat będą na miejscu". Czy da się to jakoś naprawić?

Co do samej gry, pozwolę sobie częściowo wyjaśnić za Huta - z tego co wiem, nie można sobie wybrać gry, w każdym konkursie WWWekendowym są do wygrania 3 te same gry dla 3 osób.. i nie ma opcji typu "ee...ja wolę Duke Nukem Forever, jeśli Wam to nie sprawi kłopotu".

Ale w TYM konkursie akurat była taka możliwość...

http://www.cdaction.pl/news-6233/cda-sie-byczy---wyniki.html

"Zwycięzców prosimy, by podesłali na adres konkurscda@cdaction.pl dane niezbędne do wysłania nagrody i tytuł wybranej gry (Empire: Total War lub The Wheelman)."

Nadal proszę o odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut mam pytanko. Co sądzisz o wydawanej od kilku lat serii komiksów Marvela osadzonych w uniwersum Ultimate? Moim zdaniem krok w dobrą stronę, poważniejsze podejście do tematu i przede wszystkim uwspółcześnienie działają na korzyść serii. Masz jakiegoś ulubionego herosa z uniwersum Marvela? Ja najbardziej lubię Deadpool'a może ciężko nazwać go herosem, ale jest nierzadko postacią prawie pozytywną :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut sorki ale w numerze 05/2009 czytając recenzje Battelstations: Pacyfic zauważyłem pewien błąd piszesz tam cytuję:

"Szczególnie interesująca wydała mi się rozgrywka japońska, rozpoczynająca się od bombardowania Paerl Harbor. W jej trakcie zaś dostajemy m.in. okazję do zatopienia HMS Prince of Wales..." szczegół w tym że Prince of Wales został wcześniej zatopiony przez Japończyków kiedy był elementem Force Z. Także albo błąd leży w tym że żle przeczytałeś nazwę albo twórcy wagarowali na histrze. :nuke:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Mam dwa pytania:

1. Kiedy wyślecie nagrodę za konkurs na sobowtura Duke Nukena.

2. Ostatnio w sieci trafiłem na dziwny filmik. Chciałbym się zapytać czy to są naprawdę twoje piosnki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii idiotycznych pytań :

Lubisz ziarka słonecznika? Czy ty też jak zaczniesz łuskać, to nie możesz przestać? :D

Nie lubię. Ale pytanie wcale nie jest idiotyczne. Jest bardzo fajne!

Hmm...czy Hut dostał ode mnie kilka dni temu odpowiedź na maila w sprawie tapet CD-A? Bo do dziś nie dostałem odpowiedzi. Oczywiście rozumiem, że nie pozwala na to brak czasu zw. z E3 Expo i nowym CD-A..

Nie pozwala. Wracam do pracy w poniedziałek, wtedy odpowiem.

Jako, że to Ty "opiekujesz się" konkursami WWWeekendowymi, mam do Ciebie pytanko.

No więc tak: Pewnego dnia doszła do mnie przesyłka. Jako, że tępy nie jestem to od razu odgadłem, iż jest to moja nagroda z WWWeekendowego konkursu #2. No i po rozpakowaniu okazało się, że to Wheelman, mimo moich zaznaczeń w e-mailu z prośbą o Empire:TW. Nie mogę się także dopatrzyć obiecanych "autografów tych redaktorów, którzy akurat będą na miejscu". Czy da się to jakoś naprawić?

Nie dostaliśmy wszystkich gier do konkursu od fundatora i musieliśmy zrobić losowanie. A że nie było autografów... tego nie potrafią wytłumaczyć, aczkolwiek to nie ja osobiście wysyłałem paczki. W poniedziałek sprawdzę, co się stało. Ale hej - bierzesz udział w naszych konkursach bardzo często (mam cię na oku...), pewnie jeszcze będziemy coś do ciebie wysyłali, więc wtedy naprawimy autografy.

"Szczególnie interesująca wydała mi się rozgrywka japońska, rozpoczynająca się od bombardowania Paerl Harbor. W jej trakcier, zaś dostajemy m.in. okazję do zatopienia HMS Prince of Wales..." szczegół w tym że Prince of Wales został wcześniej zatopiony...

Nie ma błędu. Po prostu kampania jest niechronologiczna. Pierwsza misja to Pearl Harbor, ale potem zatapiasz Prince of Wales.

1. Kiedy wyślecie nagrodę za konkurs na sobowtura Duke Nukena.

2. Ostatnio w sieci trafiłem na dziwny filmik. Chciałbym się zapytać czy to są naprawdę twoje piosnki?

1. Wysłaliśmy już dawno temu. Poczta nawala?

2. Tak ;-)

Hut mam pytanko. Co sądzisz o wydawanej od kilku lat serii komiksów Marvela osadzonych w uniwersum Ultimate? ... Ja najbardziej lubię Deadpool'a może ciężko nazwać go herosem, ale jest nierzadko postacią prawie pozytywną :-)

Deadpool rządzi, wiadomo. Wiesz, że Ultimate będzie miało relaunch?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadpool rządzi, wiadomo. Wiesz, że Ultimate będzie miało relaunch?

Wiadomo, że Merc with Mouth wymiata, jak nikt inny :-) Co do relaunchu - teraz już wiem. Możesz coś więcej o tej szczęśliwej nowinie powiedzieć?

Jakbyś powiedział, że ukaze się w Polsce w ramach DK to jeszcze bardziej bym się ucieszył. A jeszcze, co do D-Poola - trochę wkurza mnie zmiana jego wizerunku. W cyklu Cable & Deadpool ma w miarę normalną twarz (a jest już PO projekcie X) naznaczoną wieloma guzami i innym paskudztwem. Zaś w cyklu Ultimate Spider-Man jego twarz bardziej przypomina robota. Nie siedzę aż TAK głęboko, by wiedzieć czym to spowodowane. Wiesz coś na temat tej zmiany? Zwykła zmiana wizerunku, czy jakieś wydarzenia mi umknęły.

A i jeszcze jedno - co sądzisz o cyklu Marvel Zombies?

Z ostatniej chwili - jaki był Twój ulubiony team w Marvel : Ultimate Alliance? U mnie zawsze był Deadpool, reszta zmienna, choć na ogół Wolvie, Thor i The Thing. Fakt - trochę za dużo osiłków jak na jedną drużynę, ale... Każdy z nich jest osiłkiem + czymś jeszcze. Wolvie miał regenerację i napady furii, Thor miał swoje błyskawice, a u D'Poola na maksa rozwijałem umiejętność strzelania, więc kosił wrogów jak siano. A Thing? No... on był po prostu osiłkiem, pewnie dlatego często zmieniałem go na Ghost Rider'a lub Blade'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...