Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

O, wreszcie miejsce, gdzie mogę wylać swoje pytania HipHopowcy.

Ale co do tematu. Znałem cię tylko z "Kawa na Czczo" (piosenka, swoją drogą, bardzo mi się podobała) z OSTa Tony Hawka. Ale jako, że przypełzłeś na forum, przestudiowałem troszkę twoje piosenki na YouTubie i muszę powiedzieć, że doznałem lekkiego szoku. Jesteś na bardzo wyoskim poziomie i jeżeli tylko dostanę jakaś twoją płytę w swoje łapska, to z pewnością przesłucham (szukałem jakiejkolwiek w najbliższym sklepie muzycznym i nie było :x). Ah - i jeszcze jedno: Ty nagrałeś 'On jest za duży?". o_O Koleżko, tą piosenkę cała moja podstawówka znała na pamięć! :) Nigdy bym nie pomyślał, że to ty... A piosenka fajna. Mocno kiczowata, ale dlatego mi się podoba.

Ale to jest chyba temat na pytania, tak? :P

- Ok, wymieniłeś tam wcześniej Fisza, ale nie napisałeś co o nim sądzisz dokładniej. Słuchałeś może "Heavi Metal"? :>

- Promoe (mój ulubiony raper) - mówi ci to coś? :3

- Co sądzisz o Graffiti, jako sztuce? (Sam jestem początkującym Grafficiarzem, ale rysuję na kartkach bo mój poziom nie jest zadowalający :P I dopóki nie osiągnę wysokiego, raczej nigdy nie będę "upiększał" bloków :P)

- Ach, i nie wiem czy było - Znacz (to chyba akurat oczywiste) Outkast? :>

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak:

1.Co pan sądzi o Okami??

2.Czy wymaksował pan(100% gry) Shadow of the colossus?

3.Co sądzi pan o ścieżce dzwiękowej sotc?

4.Co sądzi pan o 3 platformerach na ps2( Jak & Daxter, ratchet and clank i sly - oraz

ich edycjach)? Która uważasz za najlepszą?

5.Która część PoP-a z tych odnowionych(chodzi mi o te od piasków czasu) uważa pan za najlepszą?

6.Czy uważa pan że sotc ma jakieś wady(choćby schematyczność która mnie osobiście ani troche nieprzeszkadza)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak:

1.Co pan sądzi o Okami??

2.Czy wymaksował pan(100% gry) Shadow of the colossus?

3.Co sądzi pan o ścieżce dzwiękowej sotc?

4.Co sądzi pan o 3 platformerach na ps2( Jak & Daxter, ratchet and clank i sly - oraz

ich edycjach)? Która uważasz za najlepszą?

5.Która część PoP-a z tych odnowionych(chodzi mi o te od piasków czasu) uważa pan za najlepszą?

6.Czy uważa pan że sotc ma jakieś wady(choćby schematyczność która mnie osobiście ani troche nieprzeszkadza)?

O, jakie fajne pytania. Miło odpowiadać.

1) Okami - fantastyczna gra, której... nigdy nie udało mi się poświęcić dużo czasu i poznałem tylko jej początek. Ale ten i 2-3 inne tytuły, to powód dla którego jeszcze nie schowałem PS2 do piwnicy.

2) Niestety nie. Ale dużo tam zrobiłem :-)

3) Fantastyczna.

4) Zdecydowanie najlepszy był Jak, naprawdę przełom w platformówkach. Ratcheta też lubię, ale to zawsze był dla mnie prostszy Jak, całe to strzelanie nigdy mnie nie przekonało, że to inna gra. Sly podobał mi się graficznie, ale żadnej części nie skończyłem - a Jaka wszystkie.

5) Hmmm... Trudne pytanie. Akurat kończe najnowszą i bardzo mi się podoba, przede wszystkim projekt poziomów. Wkurza mnie w nim natomiast niemiłosierenie (aż do granicy odłożenia tej gry na półkę) konieczność zbierania tych niebieskich kul, bez których nie można przejść dalej. To bezsensowne odsyłanie graczy do lokacji, które już przeszli - powinni to zostawić dla tych, którzy zechcą grę wymaksować. Z poprzedniej trójki najbardziej spodobała mi się Dusza Wojownika - Dwa Trony były ciut lepsze jeśli chodzi o grywalność, ale nie miały tego klimatu co dwójka. A jedynka była dla mnie trochę za bardzo cukierowka - lepszy jest już ten najnowszy Prince, familijny, ale z większym pazurem.

6) Dla mnie to jedna z najlepszych gier w historii. Kropka! Można do gier podchodzić tak, że się je rozkłada na czynniki pierwsze i jakieś tam oddzielne elementy nie są zrobione najlepiej. Ale nie o to chodzi. Zresztą jaka schematyczność? Każdy Kolos był wyjątkowy, walka z każdym to jakby inna gra. A te elementy po środku - odkrywanie krainy i jeżdżenie koniem niesamowicie przygotowywały do walki z tymi gigantami.

Ah - i jeszcze jedno: Ty nagrałeś 'On jest za duży?". o_O Koleżko, tą piosenkę cała moja podstawówka znała na pamięć! :) Nigdy bym nie pomyślał, że to ty... A piosenka fajna. Mocno kiczowata, ale dlatego mi się podoba.

Ale to jest chyba temat na pytania, tak? :P

- Ok, wymieniłeś tam wcześniej Fisza, ale nie napisałeś co o nim sądzisz dokładniej. Słuchałeś może "Heavi Metal"? :>

- Promoe (mój ulubiony raper) - mówi ci to coś? :3

- Co sądzisz o Graffiti, jako sztuce? (Sam jestem początkującym Grafficiarzem, ale rysuję na kartkach bo mój poziom nie jest zadowalający :P I dopóki nie osiągnę wysokiego, raczej nigdy nie będę "upiększał" bloków :P)

- Ach, i nie wiem czy było - Znacz (to chyba akurat oczywiste) Outkast? :>

Pozdrawiam.

On jest... - tak, to ja.

Heavi Metal - fajna płyte, dobre brzmienie.

Promoe - znam. Dobry!

Graffiti - świetna rzecz, jeśli jest graffiti, a nie bazgraniem po murach.

Outkast - znam... teksty na pamięć ;-))))))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut może to głupie pytanie, ale

1.Jak odniosłeś taki sukces? :) chodzi o to że należysz do CD-Action i jesteś Kimś! :)

2.Czy grasz w jakieś gry na PC?

3.Jakie gry polecasz na Pieca? (PC) chodzi mi o gry z Multiplayerem , zarówno jak i bez :P Mogą byc nawet starsze :P

PoZdRAwIaM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem WII, podstawowy Sports Pack.

Jakie gry polecasz? Wczoraj zamówiłem grę Medal of Honor : Heroes 2, co o niej sądzisz?

@edit

O.o przesłuchałem pare Twoich piosenek i jestem pod wrażeniem ;] Na pewno jesteś lepszy od jakiejś żałosnej Firmy...

Hmm... twój głos przypomina mi mieszankę pomiędzy wykonawcami Joka i Łona... Oczywiście w pozytywnym znaczeniu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie JA

Ulubiona marka samochodu/model.

Każdy terenowy.

Możemy liczyć na powrót minifelietonów "Dobra Huta"?

A były fajne? Vox populi vox dei - jeśli mają wrócić - wrócą!

Jak to jest z graniem na konsoli w redakcji (o ile grasz w redakcji) i w domu? Chodzi mi o to co robisz z save'ami? Masz kartę pamięci którą zawsze nosisz przy sobie:)?

Nie przenoszę sejwów. Na konsoli gram raczej w domu. Po nocach :-(

Niedawno kupiłem WII, podstawowy Sports Pack.

Jakie gry polecasz? Wczoraj zamówiłem grę Medal of Honor : Heroes 2, co o niej sądzisz?

@edit

O.o przesłuchałem pare Twoich piosenek i jestem pod wrażeniem ;] Na pewno jesteś lepszy od jakiejś żałosnej Firmy...

Hmm... twój głos przypomina mi mieszankę pomiędzy wykonawcami Joka i Łona... Oczywiście w pozytywnym znaczeniu ;]

Zalezy w co chcesz grać. Najlepsza z "poważnych" gier to dla mnie No More Heroes, ale jest trochę specyficzna. Na pewno warto zagrać w Metroida, Zeldę, Okami no i oczywiście Super Mario Galaxy. Fajny jest też Mad World, ale to nowa gra, więc jeszcze dość droga. Tyle na początek ;-)

Hut może to głupie pytanie, ale

1.Jak odniosłeś taki sukces? :) chodzi o to że należysz do CD-Action i jesteś Kimś! :)

2.Czy grasz w jakieś gry na PC?

3.Jakie gry polecasz na Pieca? (PC) chodzi mi o gry z Multiplayerem , zarówno jak i bez :P Mogą byc nawet starsze :P

PoZdRAwIaM

1. Pracą, odrobiną talentu, dużym szczęściem. Tak to niestety zawsze wygląda ;-)

2. Gram, ale jeśli mam do wyboru wersję na PC albo na konsolę wolę tę drugą.

3. Moje all time classics to Deus Ex, System Shock 2 - produkcje tego typu. Ostatnio gram dużo na PC w niezależne gierki - Braid, World of Goo, Puzzle Quest, itd. No i oczywiście strategie - bardzo podoba mi się np. Men of War, trochę niedoceniona perełka. Chętnie sprawdziłbym też Cryostasis - to jedna z tych produkcji tylko na PC, której na konsolach pewnie nie będzie, a naprawdę mnie zainteresowała. No i cały czas poluję na MMO, który by mnie wciągnął - ale nie WoWa, bo boję się, że przy nim stracę życie ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł we wtorek Medal of Honor : Heroes 2, wg. mnie jest nice ;]

Wezmę pod uwagę Twoje propozycje. Hmm... przydałby mi się jakiś tytuł

który miałby dobry tryb single i multi player. Gra w samotności, jak i z przyjaciółmi.

-

Jaką grę uważasz za najgorszą kaszanę na WII? :P

@edit

Hmm.. wypatrzyłem sobie teraz w miarę tani SSX : Blur ^^. Jak wpadnie

mi jakaś kasa, to najpierw drugiego Nunhucka a potem tą gre kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł we wtorek Medal of Honor : Heroes 2, wg. mnie jest nice ;]

Wezmę pod uwagę Twoje propozycje. Hmm... przydałby mi się jakiś tytuł

który miałby dobry tryb single i multi player. Gra w samotności, jak i z przyjaciółmi.

-

Jaką grę uważasz za najgorszą kaszanę na WII? :P

@edit

Hmm.. wypatrzyłem sobie teraz w miarę tani SSX : Blur ^^. Jak wpadnie

mi jakaś kasa, to najpierw drugiego Nunhucka a potem tą gre kupię.

Blur mozna kupić, to fakt. Nie pamiętam, czy w Metroid Prime jest multi, ale jeśli jest, to możesz śmiało brać - gwarantuję, że to dobra gra, FPS ale trochę nietypowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie z cyklu "co sądzisz o" bo jesteś moim jedynym autorytetem w sprawach wii :)

Widziałem jeszcze w podobnej cenie grę EA Playground. Jedni uważają że gra dobra, inni że porażka.

Co Ty o tym myślisz? :P

@edit

Hmm.. oglądalem pare filmików o super mario galaxy i mam mieszane uczucia.

Z jednej strony wydaje mi się że fajne, a z drugiej sądząc po filmikach że nudne.

@edit2

Nie przenoszę sejwów. Na konsoli gram raczej w domu. Po nocach :-(

No fakt, trzeba się poświęcić dla ukochanych konsolek żeby nie czuły się w nocy samotne :]

Kojarzy mi się to z wstawaniem wnocy do płaczącego małego dziecka. Buhauhauhauha <demoniczny_śmiech>

@edit3

Hmm.. gdzie można zdobyć "to coś" co pozwoli łączyć mi się z siecią przez wii ?

@edit4

Co do mmorpg, ja gram w fajny ale nie wiem czy by Ci się spodobał..

Grafika jest taka no dziecinna (manga<?>), nazywa się Tales of Pirates.

Darmowa, żadnego abonamentu, jest tylko Item Mall, kupuje się jakieś punkty które można na bonusy wymienić ;]

Jakbyś był zainteresowany, to official website : http://top.igg.com/index.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jeszcze w podobnej cenie grę EA Playground. Jedni uważają że gra dobra, inni że porażka.

Co Ty o tym myślisz? :P

Gra dla dzieci. Jeśli masz więcej niż 8 lat, daj sobie spokój.

Hmm.. oglądalem pare filmików o super mario galaxy i mam mieszane uczucia.

Z jednej strony wydaje mi się że fajne, a z drugiej sądząc po filmikach że nudne.

Nie można mieć Wii i nie mieć Super Mario Galaxy. Proste.

Nie przenoszę sejwów. Na konsoli gram raczej w domu. Po nocach :-(

No fakt, trzeba się poświęcić dla ukochanych konsolek żeby nie czuły się w nocy samotne :]

Kojarzy mi się to z wstawaniem wnocy do płaczącego małego dziecka. Buhauhauhauha <demoniczny_śmiech>

Niestety to prawda. Chociaż kilku moim znajomym urodziły się ostatnio dzieci i... już sobie nie robię takich żartów na temat wstawania do dzieciaków ;-)

Hmm.. gdzie można zdobyć "to coś" co pozwoli łączyć mi się z siecią przez wii ?

Nie ma czego zdobywać. Musisz mieć router wi-fi w domu i już.

Co do mmorpg, ja gram w fajny ale nie wiem czy by Ci się spodobał..

Grafika jest taka no dziecinna (manga<?>), nazywa się Tales of Pirates.

Darmowa, żadnego abonamentu, jest tylko Item Mall, kupuje się jakieś punkty które można na bonusy wymienić ;]

Jakbyś był zainteresowany, to official website : http://top.igg.com/index.php

Znam (wiem, że instnieje), ale to troche nie dla mnie. Czekam na The Agency, Champions Online i Huxleya - może któryś z nich mnie wciągne".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście są takie filmiki na YouTube, ale nie chce mi się wierzyć, żeby to mogło zadziałać. Jeszcze nie próbowałem, ale może zbadam sprawę. Jak na moje oko nie jest to jednak prawdopodobne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu muzycznie.... Widziałeś i czy podobał Ci się najnowszy teledysk Eminema do utworu 3 A.M.? Według mnie jest to chyba najlepszy klip w jego karierze i ogólnie jest to dość mocna produkcja jak na współczesny mainstream.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu muzycznie.... Widziałeś i czy podobał Ci się najnowszy teledysk Eminema do utworu 3 A.M.? Według mnie jest to chyba najlepszy klip w jego karierze i ogólnie jest to dość mocna produkcja jak na współczesny mainstream.

Właśnie dziś rano. Jak zwykle niewiarygodny flow i fakt, rzeczywiście to mocna rzecz. Ciekawi mnie ten powrót Eminema, boję się tylko, że trochę powtarza Marshall Mathers LP - podobne single na początek, itd. Czy najlepszy - tego bym nie powiedział. Ale rozumiem, że można tak myśleć - w końcu fani Eminema byli ostatnio spragnieni czegokolwiek ;-)

A ja chciałbym się zapytać czy gdzieś się jeszcze da przesłuchać twoją płytę ?szelma? bo przesłuchałem 3 utwory i mi się spodobały.

Obawiam się że tylko na torrentach i innych tego typu wynalazkach ;-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna garść pytań ode mnie :biggrin:

Znów "okołomuzyczne" (okołorapowe):

1. Czy lubisz rapsy spod znaku Stones Throw? Jeśli tak, ulubieni wykonawcy mile widziani :tongue:

2. Czy lubisz MF DOOMA? (i jego niezliczone alter ega :biggrin: )

3. Wolisz klasyczny rap czy rapowe eksperymenty?

3a. Słuchać...

3b. Tworzyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy lubisz rapsy spod znaku Stones Throw? Jeśli tak, ulubieni wykonawcy mile widziani :tongue:

2. Czy lubisz MF DOOMA? (i jego niezliczone alter ega :biggrin: )

3. Wolisz klasyczny rap czy rapowe eksperymenty?

1. Oczywiście. Declaime? ;-)

2. Jasne - niezła nowa płyta, ale najlepsze nagrania to te z Madlibem, czyli Madvillain.

3. Myśle, że trudno zdefiniować co jest eksperymentem, a co klasykiem. Ale jednak bardziej wolę klasyki - eksperymenty mają to do siebie, że bywają niestrawne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...