Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

"Po drugie: już teraz można ją kupić w Polsce - ale przez Internet. Po trzecie: może się znajdzie jakiś szaleniec, który zechce ją wydać, ale z tego co mi wiadomo ona nigdzie na świecie nie ukazała się w postaci pudełkowej. To po prostu gra rozprowadzana przez sieć."

HUT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do majspejsa. A co, niech będzie web 2.0 ;-)

A no to proszę bardzo: http://www.myspace.com/eferoeste. Oświecony przez dżentelmenów z Panu B oraz Envee'go re- miksuję Czysty Bluezz i pozostałe numery zgodnie z prawidłami sztuki, ale końca tej roboty nie widać (bo i coś nowego chce się robić) i na masjpejsie wiszą wciąż obcene wersje. Nadal reprezentując ogólną koncepcję Projektu Czysty Bluezz ma się rozumieć.

A z innej beczki: posłuchać LP "Oddycham Smogiem" na żywo to dopiero byłby wypas- marne szanse?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o Table Tennisie na xboxa? grałeś, polecasz?

Bardzo dobra gra dla core'owców. Jeśli chcesz sobie tylko popykać szybko się znudzisz. Ale jeśli jesteś prosem, wywołuje stany zen - jesteś tylko ty i ta gra, wszystko inne znika (zresztą bardzo fajnie pokazano to w grze - im dłuższa wymiana piłek, tym bardziej zaciemnia się publiczność, a kemra koncentruje się na stole).

A no to proszę bardzo: http://www.myspace.com/eferoeste.

Nadal reprezentując ogólną koncepcję Projektu Czysty Bluezz ma się rozumieć.

A z innej beczki: posłuchać LP "Oddycham Smogiem" na żywo to dopiero byłby wypas- marne szanse?

1. Nie, no ty już zawodowiec jesteś. Dobre brzmienie.

2. Marne - zespół jest za bardzo przestrzennie rozrzucony. Ale może Oddycham Smogiem w remiksach Frosta też byłoby wypasem ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie, no ty już zawodowiec jesteś. Dobre brzmienie.

2. Marne - zespół jest za bardzo przestrzennie rozrzucony. Ale może Oddycham Smogiem w remiksach Frosta też byłoby wypasem ;-)

+10 to self-esteem w niedzielę rano, no to mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło- dzięki za dobre słowo :D

Szczerze mówiąc liczyłem, że na winylowej edycji OS będzie jakaś a capella, ale z tego co zdążyłem wykminić na necie tracklista jest taka sama jak CD :( A byłby to zaszczyt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim stopniu do 10-kilogramowego ubytku wagi ['Oto ja' ze 'Zmysłów 5' -> Oto ja, 90 kilo żywego hip hopu; 'Oto ja' z InDespair z 2008 (nawiasem mówiąc, świetna wersja) -> Oto ja, 80 kilo...] przyczyniło się kilkanaście deadline'ów? Można wszakże przypuszczać, że skoro możesz sobie pozwolić na zakup kilku konsol i gier na nie, to głód Ci nie doskwiera; nie myślę też, że poczułeś potrzebę odchudzania się. Czy deadline'y naprawdę mają tak piorunujący wpływ na człowieka? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim stopniu do 10-kilogramowego ubytku wagi ['Oto ja' ze 'Zmysłów 5' -> Oto ja, 90 kilo żywego hip hopu; 'Oto ja' z InDespair z 2008 (nawiasem mówiąc, świetna wersja) -> Oto ja, 80 kilo...] przyczyniło się kilkanaście deadline'ów? Można wszakże przypuszczać, że skoro możesz sobie pozwolić na zakup kilku konsol i gier na nie, to głód Ci nie doskwiera; nie myślę też, że poczułeś potrzebę odchudzania się. Czy deadline'y naprawdę mają tak piorunujący wpływ na człowieka? :)

Łooo, człowieku. Deadline to najniższy krąg piekieł. Dwa dni totalnej nerwówy + wcześniejsza trzydniowa rozbiegówka tylko trochę mniej stresująca. Ale to i tak nic w porównaniu z deadlinem Clicka 09/2008 ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzimirze, zauważyłem, że jesteś posiadaczem konsoli Microsoftu i że słuchasz muzyki od naszych czarnych braci, stąd też moje dwa pytania.

1. Czy grałeś w GTA IV The Lost and Damned ? Jeżeli tak to co o niej sądzisz i czy jest warta wydania tych 1600 mp ?

2. Słuchając rapu ograniczasz się tylko do mainstream'u czy sięgasz też po muzykę z underground'u ? Jeżeli tak to co sądzisz o takich raperach jak Tech N9ne i Immortal Technique ?

Swoją droga ten pierwszy wydał niedawno nową płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi kiedy postanowiłeś 'będe rapował/śpiewał'. To tak samo z siebie, czy chciałeś robić coś więcej niż siedzenie za biurkiem, granie w najnowsze tytuły i recenzowanie ich ? I skąd biorą się rymy ?

I jeszcze jedno, niezwiązane już z HH : Czy jak dostajecie gry do zrecenzowania to po wszystkim musicie je oddać, czy możecie sobie zachować ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi kiedy postanowiłeś 'będe rapował/śpiewał'. To tak samo z siebie, czy chciałeś robić coś więcej niż siedzenie za biurkiem, granie w najnowsze tytuły i recenzowanie ich ? I skąd biorą się rymy ?

O ile mi wiadomo Hut pierwsze zaczął rapować, a dopiero później przyszedł do CDA. :P

~

Żeby nie było offtopu:

Miałeś kiedyś moment w karierze, że chciałeś rzucić wszystko w ch... kąt i skończyć składać rymy? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Słuchając rapu ograniczasz się tylko do mainstream'u czy sięgasz też po muzykę z underground'u ? Jeżeli tak to co sądzisz o takich raperach jak Tech N9ne i Immortal Technique ?

To nie jest underground :thumbsup: Zobacz przykładowo kampanię promującą Sickology w USA... Ogromne bilbordy, autobusy itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najczęściej wyjeżdzasz podczas urlopu?

Zwykle nie mam urlopu, wiec jak wyjezdzam raz na dwa-trzy lata to daleko, zawsze w inne miejsce.

Lubie Ludacrisa bardzo, ale nie jestem fanem łączenia hip-hopu z gitarową muzyką.

Sędzimirze, zauważyłem, że jesteś posiadaczem konsoli Microsoftu i że słuchasz muzyki od naszych czarnych braci, stąd też moje dwa pytania.

1. Czy grałeś w GTA IV The Lost and Damned ? Jeżeli tak to co o niej sądzisz i czy jest warta wydania tych 1600 mp ?

2. Słuchając rapu ograniczasz się tylko do mainstream'u czy sięgasz też po muzykę z underground'u ? Jeżeli tak to co sądzisz o takich raperach jak Tech N9ne i Immortal Technique ?

Swoją droga ten pierwszy wydał niedawno nową płytę.

1. Recenzja była w CD-A. Fajny dodatek, ale - dodatek. Poza tym - trzeba szybko siąść i skończyć, bo im dłużej się ceregielisz z tym, tym mniej się podoba. Natomiast biorąc pod uwagę objętość 1600 MP jest jak najbardziej rozsądną ceną.

2. Trudno rozróżnić co to mainstream i underground, tak naprawdę. Co o tym decyduje? Tech N9ne - polecałem gdzieś wyżej w tym wątku. IT - bardzo fajny, mocny rap, ale dawno do niego nie wracałem.

Miałeś kiedyś moment w karierze, że chciałeś rzucić wszystko w ch... kąt i skończyć składać rymy? :P

Tak, to nie. Ale nie mam czasu na rap ;-( Szybciej to sprawi, że skończę składać rymy, niż jakieś "załamanie".

Hucie, co myślisz o Bobie Marleyu?

Klasyk i legenda. Można coś innego myśleć o Bobie? Niech Lew Judy będzie z tobą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się mniej więcej w scenie horror/rapcore? Lubisz ten gatunek rapu, czy raczej nie przepadasz za nim?

Słyszałeś o płycie Słonia "Chore melodie"? Miałeś okazję się z nią zapoznać? O kolesiu od dłuższego czasu jest głośno w hip-hopowym świecie, robi coś świeżego i innowacyjnego. Już dzisiaj wielu twierdzi, że do końca roku nie pojawi się żadna lepsza polska płyta. Co o tym wszystkim uważasz?

IMO płytka stoi na co najmniej dobrym poziomie. Co prawda nie uważam ją za najlepszą płytę w tym roku (już pojawiły się lepsze, a do Sylwestra jeszcze sporo czasu), ale uważam, że warto się z nią zapoznać. Wielu może jednak przytłaczać klimat płyty i denerwować lekka monotematyczność. Sam lubię słuchać kawałków od choćby Insane Clown Posse, ale to co miejscami wyprawia Słoń, nie mieści się w głowie.

_____________

Skoro ktoś wyżej wspominał o Bobie - znasz może Matisyahu? Według mnie obecnie na scenie reggae nie ma lepszego wykonawcy. Niedługo ma pojawić się jego nowa płyta (mam nadzieję, bo już zaliczyła kilka obsuw...). Byłoby bardzo miło, gdyby w przyszłości pojawił się jej opis w odpowiednim dziale ;) Warto, aby z jego twórczością zapoznało się większe grono osób ;)

_____________

Oczywiście czekam także na nową płytę od Ciebie :)

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie/sprosotwanie. Odnośnie Twojej recenzji Deathtrack.

Podobna gra już powstała dość dawno i nie mówię tu o starym imienniku obecnie recenzowanej.

Dawno temu w okolicach 1998/99 nie pamiętam czytałem w istniejącym wtedy Gamblerze recenzję gry Accelerator (albo podobny tytuł).

Zasady rozgrywki były podobne: opancerzone i uzbrojone po zęby (zderzaki) samochody ścigające się na futurystycznych torach.

Trzy ligi (przy czym w trzeciej samochód przypominał pojazd Batmana z silnikiem turboodrzutowym) do tego tor z pętlami, skoczniami itp.

Była to wtedy bardzo ciekawa gra, jednakże chyba wyprzedziła epokę, w każdym razie później już o niej nie słyszałem.

Moje pytanie jest następujące:

Kojarzysz rzeczoną grę ?

Zawsze chciałem w nią pograć, ale wtedy nie było możliwości, a teraz nigdzie nie mogę jej namierzyć. Po takim czasie możliwe, że da się ją legalnie ściągnąć, a jak nie to może kupić np na eBay albo czymś takim.

Bardzo mi na tym zależy, ale ponieważ rzeczonego egzemplarza Gamblera już dawno nie posiadam... jedyne co pozostało to wspomnienia z recenzji.

Jeśli masz jakieś info na ten temat ... będę wdzięczny.

Stawiam redakcji CDA Dużą Pizzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się mniej więcej w scenie horror/rapcore? Lubisz ten gatunek rapu, czy raczej nie przepadasz za nim?

Słyszałeś o płycie Słonia "Chore melodie"? Miałeś okazję się z nią zapoznać? O kolesiu od dłuższego czasu jest głośno w hip-hopowym świecie, robi coś świeżego i innowacyjnego. Już dzisiaj wielu twierdzi, że do końca roku nie pojawi się żadna lepsza polska płyta. Co o tym wszystkim uważasz?

Skoro ktoś wyżej wspominał o Bobie - znasz może Matisyahu? Według mnie obecnie na scenie reggae nie ma lepszego wykonawcy. Niedługo ma pojawić się jego nowa płyta (mam nadzieję, bo już zaliczyła kilka obsuw...).

1. Rapcore nie lubię, dla mnie jest za ciężkie i często zbyt mało pomysłowe.

2. Słonia nie znam - ale właśnie nadrabiam zaległości.

3. Matisyahu - fakt, że jest dobry (szczególnie, jak na białasa i Żyda, więc osobę mało predestynowaną do grania reggae), ale na scenie jest wielu równie dobrych wykonawców.

Dawno temu w okolicach 1998/99 nie pamiętam czytałem w istniejącym wtedy Gamblerze recenzję gry Accelerator (albo podobny tytuł).

Zasady rozgrywki były podobne: opancerzone i uzbrojone po zęby (zderzaki) samochody ścigające się na futurystycznych torach.

Trzy ligi (przy czym w trzeciej samochód przypominał pojazd Batmana z silnikiem turboodrzutowym) do tego tor z pętlami, skoczniami itp.

Była to wtedy bardzo ciekawa gra, jednakże chyba wyprzedziła epokę, w każdym razie później już o niej nie słyszałem.

Moje pytanie jest następujące:

Kojarzysz rzeczoną grę ?

Stawiasz pizzę. Nie Accelerator a Deathkarz. To jedna z moich ulubionych gier, a niedawno nawet próbowaliśmy ją z Geminho odpalić, niestety były z tym jakieś problemy i w końcu zabrakło nam czasu. Ale właśnie w tej chwili patrzę na płytkę z nią. Przyjdziesz z pizzą, może dostaniesz... A jeśli nie chcesz czekać, to poszukaj w sieci, to już jest freeware. Ale pizzę możesz i tak przynieść ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o grze na WII : Mortal Kombat Armageddon?

Mam zamiar ją kupić, kusi mnie zobaczyć jak by się grało na wii we 2 osoby,

poza tym jestem fanem MK (gier, bo oglądałem tylko pierwszą część filmu)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o grze na WII : Mortal Kombat Armageddon?

Przykro mi, nie znam jej. A nie będę się wymądrzał na temat, w którym nie siedzę. Ale oceny w sieci ma niezłe, myślę, że nie jest to jakiś super hit, ale pewnie pograć można. Jeśli znajdziesz tanio na Allegro czy gdzieś tam - chyba warto spróbowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy granie na WII sprawia ci duzo radochy :) ?

Mnie by np ucieszylo machanie WII pilotem w CoD, skakanie po macie do tanczenia czy machanie rekawicami bokserskimi w symulatorach lania sie po japach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...