Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Pro Evolution Soccer (seria)

Polecane posty

(gra na klawiaturze to prawdziwy horror :evil: ).
Why? Ja w PES 3, 4 i 5 grałem tylko na klawiaturze i nigdy na padzie. Czy coś mnie denerwowało? Nie! Wszystko jest w jak najlepszym porządku, IMO rozrywka jest bardzo komfortowa i nie potrzeba kolejnych dwóch par rąk. Dziwny jestem? No może, ale właściwie nidy na padzie nie grałem w sportówki, więc klawiatura jest moim życiem. :P

Ja przez kilka lat grałem na klawiaturze w Fifę i niby potrafiłem cuda wyczyniać na boisku i śmaiłem się jak w recenzji było - pez pada grać nie wypada. Potem zakupiłem sobie gamepada i zmieniłem podejście do tego kontrolera. Na początku dostawałem baty przez nowy sprzęt, ale po pół roku opanowąłem wszystkie zagrania na padzie. Od tego momentu już nie gram na klawiaturze. Czasami, gdy gra mw dwóch, używam klawiatury, ale czuję się tak jakbym był ułomny. Węc dobry pad nie jest zły czy to w PES-ie czy innej Fifie. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem jedynie w pes 5. i muszę przyznać że gra sie świetnie jest sporo denerwujących błędów ale mimo to chce się grać kolejny mecz. najpierw grałem na padzie ale jak mi się zepsuł wróciłem do klawiatury i grało się równie przyjemnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja grałem we wszystkie PES-y od 3, która wg. mnie była najlepsza. Ta gra jest kapitalna, po każdym uruchomieniu meczu, zaskakiwała mnie jakąś niekonwecjonalną metodą stzelenia gola. Świetnie się gra na klawiaturze. PES3 wywoływał u mnie niesamowite emocje. Grałem finał pucharu, Anglią z Brazylią i wygrałem po golach w doliczonym czasie gry!! Radość była niesamowita!!! PES 4 i 5 już mnie tak nie wciągnęły, i wole edytować nazwiska graczy w PESie 3 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PES 6 będzie zlokalizowany, na okładce będzie.... MAGIC ŻURAWSKI XD XD XD XD

nie wiem jak wy ale ja zamawiam w innym kraju XD (ja KCEM ZIZU)

A skąd masz te informacje? :wink: :?

W Imperium Gier taka informacja się pojawiła. Oczywiście usłyszymy także polskich komentatorów - M. Borka i tego durgiego... Jak mu tam było...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w temacie o FIFIE(gdzie zbluzgałem FIFĘ oczywiście) :twisted:

PES jest grą o wiele lepszą niż FIFA bo FIFA to zręcznościówka, a PES jst symulatorem piłki nożnej i tak zostanie. FIFĘ odłożyłem na półkę jakieś 1,5 roku temu i lepiej niech na niej stoi kolejne tyle bo PES jest najlepszą grą o piłce kopanej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raveno

Myślę, że w sumie to nienajgorsze rozwiązanie z tym polskim komentarzem, byleby panowie B. i K. nie zamulali, a opisywali boiskowe wydarzenia jakoś żywiołowo, ale to raczej mało prawdopodobne :roll:...

A co do komentarza, to z jakim Wam się najprzyjemniej pykało w PES-ie 5? Bo jak dla mnie Hiszpan wymiata, 'goooolaso, goooolaso' ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne zdanie na temat Pro Evolution Soccer 4,5,6 grałem w tą gre i nie podoba mi i się sposób prowadzenia piłki wygląda mało realistycznie ta gra i te ruchy bee :? ale cenie 1 wersie FIFY podoba mi się Fifa 2005 i jest dla mnie dośc spoko dobrą grą :D ale fifa 06 to juz ruina gorsza od 05 Fify i do tego ta swiecąca grafa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne zdanie na temat Pro Evolution Soccer 4,5,6 grałem w tą gre i nie podoba mi i się sposób prowadzenia piłki wygląda mało realistycznie ta gra i te ruchy bee :?

Piłka nie trzyma sie tak nóżki, są różne niekonwencjonalne zagrania, i zawsze można znaleść nowy sposób na strzelenie bramki. Prowadzenie jest bardziej realistyczne, podobnie jak i uderzenia, oraz ruchy postaci. Jesli ktoś ceni realizm, oraz szuka dobrej symulacji to PES. Jeżeli zaś zręcznościówki, grafiki i licencjonowanych składów - FIFA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne zdanie na temat Pro Evolution Soccer 4,5,6 grałem w tą gre i nie podoba mi i się sposób prowadzenia piłki wygląda mało realistycznie ta gra i te ruchy bee :?

Piłka nie trzyma sie tak nóżki, są różne niekonwencjonalne zagrania, i zawsze można znaleść nowy sposób na strzelenie bramki. Prowadzenie jest bardziej realistyczne, podobnie jak i uderzenia, oraz ruchy postaci. Jesli ktoś ceni realizm, oraz szuka dobrej symulacji to PES. Jeżeli zaś zręcznościówki, grafiki i licencjonowanych składów - FIFA.

-Górne podanie na dobieg jest zbyt dokładne ;] Normalnie zgroza- co tak zagram na skrzydło i kim, to genialne zagranie wychodzi... A pomyśleć, że wcześniej uczyłem się puszczać takie piłki zwykłym górnym podaniem :lol: I jeszcze bramkarze jakoś nielotni wogóle są. walniesz pod poprzeczkę, to żadko się od ziemi oderwie. Ktoś za długo na Bartheza patrzył :)

"Chłopiec z Miasta" i "Pan Nieciekawy" stają się towarem rozchwytywanym. A jak komuś się nudzi zwykły komentarz, to pograjcie na Hiszpańskim lub Japońskim xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem FIFA nie dorasta PES do pięt. Schematyczność, jaką jest nacechowana gra EA, odpycha i niepozwala poczuć uroku prawdziwego, nieskażonego szachowymi zagrywkami footballu. PES to gra zupełnie inna. Tutaj nigdy nie jesteś pewien, co się wydarzy przy kolejnej wymianie piłek. Nie masz pojęcia, jak potoczy się kolejna akcja. KONAMI odtworzyło czystą magię piłki nożnej i tym samym stworzyło realną konkurencję dla EA. FIFA ma przewagę tylko pod jednym względem - wykupuje, co sezon, licencje na ogromną ilość nazwisk i klubów. Nie zmienia to jednak faktu, że PES jest, w przeciwieństwie do swego konkurenta, piekielnie grywalny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Podpisuję się pod tymi słowami.

Co mnie najbardziej wkurza w walce FIFA-PES?

Dwie rzeczy:

Po pierwsze przeszkadza mi nierówna walka na podłożu finansowym - EA wydaje o wiele więcej na promocję, licencje itp. od znacznie biedniejszego KONAMI. A nie oszukujmy się- w PES-ie, przeciętnemu graczowi, najbardziej doskwiera właśnie brak licencji czy też niewiele trybów gry.

A iście mistrzowsko wykorzystuje ten fakt ten nędzny pomiot sfer growo-piłkarskich zwący się FIFA i czający się na nieświadomego niczego gracza-naiwniaka, który myśli, że oto kupuje świetną grę, ba! więcej - myśli, że kupuje najlepszą piłkę na PC!

Druga sprawa to głupota ludzi (przynajmniej bedących w moim otoczeniu - nie wiem jak jest u was) którzy jak osły upierają się, że "jaka to FIFA jest fajna"," a PES co to wogóle jest?". Sam nie muszę sobie udowadniać, że PES jest najlepszą serią piłek kopanych, miłością mojego komputerowego życia, ale kretynizm i debilizm z jakim wmawiają mi czego to oni w Fifie nie robią, jakich to bramek z połowy boiska nie strzelają jest naprawdę denny. Wkurzające.

Ale nie przejmuję się tym, idę sobie do swojego pokoju, odpalam PES-a, bo przecież muszę zaliczyć pare meczyków zanim reszta bucostwa wypowie swoje modlitwy w intencji FIFY - swojego boga.

(Żeby nie było wątpliwości - fanów Fify szanuję - za fanatykami jednak nie przepadam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza w ogole konsolowy iinterfejs. Moze na klawiaturze troche to moze przeszkadzac (na poczatku), ale z padem wszystko jest w porzadku.

Nie musze w ogole mowic, ze kocham PESa, a nie jakas tam FIFE. Moze kiedys FIFA byla fajna, bo nic innego nie bylo na komputerach. W FIFke 2002 i 2003 mozna bylo pograc, nawet cvalkiem przyjemnie, bo to wg mnie najlepsze czesci serii (z tych nowszych).

A PES od czesci 3 po 4 i 5 rzadzi na PCtach i nie ma co sie nawet wdawac z dyskusje z fanami FIFy, bo w wieksozsci pisza to ludzie, ktorzy w ogole nie grali w Pro Evo :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...