Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Pro Evolution Soccer (seria)

Polecane posty

Kurcze jaki ze mnie dureń. Do tej pory grałem na 3 poziomie. To dlatego moim najlepszym rezultatem było 0-0. Teraz przełączyłem sobie na najnizszy poziom i wygrałem 5-0. Genialna gra :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku bylem sceptycznie nastawiony na te gre ale jak tylko w nia zagralem to wszystko sie zmienilo, brakuje mi tylko prawdziwych nazwisk zawodnikow niektorych druzyn ale to tylko maly szczegol. Jest to bez watpienia najlepsza kopanina na pc i ps2, fife bije na leb na szyje programisci ze EA sports mogli by sie od KONAMI wiele nauczyc. :wink::wink: :!:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Czasem gram z kolegami w Pro(PES3 ale ja tak lubie ją nazywać)i zakładamy się kto strzeli więcej bramek/dostanie więcej kartek/więcej samobuji.Jak dobrze pujdzie to wygrywam nawet w tym pierwszym.Ale najczęściej wygrytwam w tym drugim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem gram z kolegami w Pro(PES3 ale ja tak lubie ją nazywać)i zakładamy się kto strzeli więcej bramek/dostanie więcej kartek/więcej samobuji.Jak dobrze pujdzie to wygrywam nawet w tym pierwszym.Ale najczęściej wygrytwam w tym drugim.
O widze że mamy kolejnego fana bijatyk :P Lubisz fpp ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze że mamy kolejnego fana bijatyk :P Lubisz fpp ?
W FPP raczej się strzela a nie bije, poza tym co to ma wspólnego z PES3?

Ja też nie wiem co ma wspólnego fpp z PES3? a poza tym w tej grze nie ma bijatyk a są tylko faule (niestety) i kontuzje (oł jes) :P:P

borowik_ --> Co Ty się taq podniecasz samą nazwą PES3? Ja nie wiem co w tym takiego zajefajnego? ot po prostu skrót nazwy gry, jak każdej innej. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze że mamy kolejnego fana bijatyk :P Lubisz fpp ?
W FPP raczej się strzela a nie bije, poza tym co to ma wspólnego z PES3?

Ja też nie wiem co ma wspólnego fpp z PES3? a poza tym w tej grze nie ma bijatyk a są tylko faule (niestety) i kontuzje (oł jes) :P:P

borowik_ --> Co Ty się taq podniecasz samą nazwą PES3? Ja nie wiem co w tym takiego zajefajnego? ot po prostu skrót nazwy gry, jak każdej innej. :twisted:

Ja tam wiem co ma wspólnego piłka nożna z mordobiciem!

The Hooligans................................ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eagle

Hehe... Twórcy The Hooligans mieli dobry pomysł na zrobienie gry, ale wykonanie było nijakie. Ale może to lepiej? Bo gdyby ta gra była świetna, niektórzy w Sejmie by się wkurzyli... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt
A mojego kolegę niegrzecznyło i uważa że fifa 04 jest lepsza od pes3
I bardzo dobrze! Ma do tego prawo, PES 3 nie jest idealna, a są elementy w którch Fifa2004 nadal przewodzi... Ja PES 3 szybko odłożyłem i gram już któryś z kolei sezon w Fifa2004...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andoreyo
PES 3 wymiata :twisted:

Dokładnie :) . Ale szkoda, że nie ma klubów, i można grać tylko krajami.

Albo nie zrozumiałem twego postu, albo rozmawiamy o innej grze :D.

W Pro Evo 3 są drużyny klubowe (Królewscy, Czarna Dama... wszystkie z górnej półki), mają one jednak pozmieniane nazwy (zresztą nie wszystkie).

Jeżeli zaś chodzi o samą grę to ... CUD ! Najlepsza piłka na komputer ( i nie tylko) jaka powstała ! Ten niezapomniane bramki w 90 min. ! Te rzuty rożne, te podania na dobieg .... cudo !!

Pozdro dla PES3 maniaków :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
PES 3 wymiata :twisted:

Nie wiem. Mnie jakoś nie może przekonać. Grałem trochę u kumpla w demko i po odejściu od kompa nie czułem niczego. Natomist po fifie zawsze jeszcze przeżywam poprzednie mecze. ( mówię tu oczywiście o fifie 2003, bo najnowsza jest, jak dla mnie, dziadowska. )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ciągle popierdzielam w PES3. Dla mnie jest to król piłek kopanych na PC-ta. W tej grze przede wszystkim liczy się grywalnośc, a nie tak jak w Fifie grafika i prawdziwe nazwiska. Nie wiem co PES3 ma w sobie, ale nie można się od niego oderwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nie wiem co PES3 ma w sobie, ale nie można się od niego oderwać.

Ma duszę, ma cholerny potencjał oraz niewyczerpaną grywalność. Takie dzieła są naprawdę rzadkie. I co bardzo istotne w tej grze, to fakt że każdy mecz jest zupełnie innym. PES rządzi, FIfa kuleje a pozostałe pozycję to paszkwile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PES3 jest niewątpliwie najleprzą kopaniną na wszystkie platwormy. Jednak a PC została przeniesiona tragicznie. Podłączałem z 5 padów i żaden nie chodził w PESie poprawnie. Wymagania są nieadekwatne do grafy...

Kolejną waką są poziomy trudności(w mordę, czemu japończycy nie umieją tego porządnie zrobić), np. daczego do cholery na 3. poziomie przeciwnik biega dużo szybciej(to mnie doprowadza do szału).

Mimo tych niby poważnych wad, w PESa3 gra się tak wybornie, że ta gra zasługuje na miano najlepszej piłki nożnej.

Ciekawe jak genialny będzie PES4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PES 3 wymiata :twisted:

Dokładnie :) . Ale szkoda, że nie ma klubów, i można grać tylko krajami.

Albo nie zrozumiałem twego postu, albo rozmawiamy o innej grze :D.

W Pro Evo 3 są drużyny klubowe (Królewscy, Czarna Dama... wszystkie z górnej półki), mają one jednak pozmieniane nazwy (zresztą nie wszystkie).

Jeżeli zaś chodzi o samą grę to ... CUD ! Najlepsza piłka na komputer ( i nie tylko) jaka powstała ! Ten niezapomniane bramki w 90 min. ! Te rzuty rożne, te podania na dobieg .... cudo !!

Pozdro dla PES3 maniaków :D

hmm Czarna Dama :shock: chyba Stara ale nie bede sie czapiał :P

Co do gry to oprocz Cm 03/04 jedyna gra w ktora gram :) Swietna dla jednego gracza. Kapitalna dla 2 . Ach te turnieje z kolesiami ........ albo gra w 4 na kompie :) 2 pady Usb , kalwiatura i pad normalny !!! niesamowite emocje. Jak dostalismy z kolesiami te gre to odrazu do Auchanu po Pady i jazda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

(Moim zdaniem)PES3 jest duzo lepszy od FIFA2004.Jedynym mankamentem PESa jest menu.Tu jest naprawde beznadziejnie :( .Ale fifa tez nie jest tu idealna.Największym plusem moim zdaniem są animacje.Gdy zobaczylem jak mój bramkarz wybija głową piłke zza pola karnego to wyglądałem jak smuggler(mniej więcej- :shock: ) :D .W porównaniu do fify to hohoho(bieg zawodnika w fifa2k4-hahhahahah).Jest równiez wiele innych zalet pesa ale animacje są the best.Na początku tez nie lubilem pesa głównie ze wzgledu na szybkosc zawodników.Ale juz po zainst. patcha bylo super.

Aha i jeszcze jedno male pytanko:Jak sie nazywa real madryt w Pro Evolution :?: .Sorki ze nie zapytalem na pomocna dłon ale to tylko takie male.

No i po co straciliscie czas czytając tego posta zamiast grac w PESa3 :?: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno male pytanko:Jak sie nazywa real madryt w Pro Evolution :?: .Sorki ze nie zapytalem na pomocna dłon ale to tylko takie male.

Nazywa się jakoś na "CH", ma flagę w niebieskie paski (czy jakoś tak). Dokładnie ci nie mogę powiedzieć, bo niedawno wgrałem patcha (dodatek ?!) z 14 drużynami ligi polskiej i uaktualnieniem wszystkich pozostałych składów,. Poprawia też nazwy drużyn. :wink: Dodaje tez nowe buty, stroje sedziow itp

Edit: http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php...d0ea4c77d6f9790

Tam jest coś o nazwie Realu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tommy Vercetti
. Podłączałem z 5 padów i żaden nie chodził w PESie poprawnie.

Dixy, nie wystarczy tylko podłączyć pada:P Trzeba jeszcze zainstalować stery. Ja mam PC Dual Shocka od Mediatechu i działa bez zarzutów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie macie pojęcia co to piłka a ja wam powiem.Piłka nożna to taka gra dla ludzi inteligentnych,ale cóż znajdą się barany co uważają że fajne jest przebiegnięcie pół boiska z piłką i brameczka.Piłka nożna to przede wszystkim taktyka (czyli Irureta :P ) i inteligencja piłkarzy.Fifa 2004 jest o wiele lepsza,poniewasz bardziej odwzorowuje football a PES to fantazja.Dla prawdziwego fana piłki realizm ponad wszystko.Dla mnie jeszcze nie stworzyli piłki na pc,może Fifa 2010?

Ps. a Ty Eld tak ogólnie to jesteś mądry tylko ten Real u Ciebie to głupota,może kiedyś zmądrzejesz:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tommy Vercetti

FIFA to realizm kosztem grywalności. A z tym przebiegnięciem przez pół boiska w PESie to też nie do końca prawda. Owszem, na 1-2 poziomie da się to zrobić bez problemu, ale na 5 musiałbyś się namachać, żeby nie stracić bramki. Podsumowując lepiej iść na boisko samemu popykać w łaciatą, niż siedzieć przed kompem i męczyć klawiaturę/pada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...