Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Pro Evolution Soccer (seria)

Polecane posty

w ten sposob popisuje najczęściej w realu Cristiano Ronaldo- poprostu zamiast kopnąć piłkę normalnie (prowadzoną przy prawej nodze) on przekłada lewą nogę za prawą i w ten sposob (lewą nogą, schowana za prawą) dośrodkowuje ->tzw krzyżak (kop skrzyżowanymi girami no!). I w pesie 5 (sorry nie pamiętam czy w 4 tak można) to zagranie też występuje- strzał w ten sposob jest jak najbardziej możliwy (tzn że 'jest' bo do wykonania tego trzeba spełnić sporo warunkow i zwykle w szybkiej akcji zanim cżłowiek się zorientuje że mogł trzasnąc krzyżaka to wali normalny strzał- oświecenie przychodzi przy oglądaniu replaya :wink: )... co na to trickowa fifa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta lepszej piłeczki na konsole, jak i na kompa nie ma.......fanowie FIF-ki chowajcie sie albowiem PES wykosił już Fife dawno. Pozatym fifa to tworzywo sztuczne :wink:

-Dobra, dobra, nowa FIFA wcale zła nie jest, gra wreszcie poszła do przodu, a nie zmieniła tylko grafikę. Konami musi się postarać, bo od kiedy PES jest na polskim rynku, poprzeczka tak wysoko jeszcze nie była. Ja z chęcią popykam jeszcze w dzieło EA, a o los PES6 bardzo się martwię, bo mam wrażenie, że Konami popełnia te same błędy co konkurencja- poczuło się zbyt mocne i nie stara się maksymalnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie lepiej ściągnij sobie demko FIFY 07 to to tworzywo sztuczne czyli plastik zmieni się w coś co przypomina woreczek foliowy i jest bardziej dynamiczne nawet bez tego super poziomu dynamiki o którym trąbią fani FIFY w topicu o niej

:Arrow: LINK DO DEMA FIFY 07 więc ściągnij sobie i oceń dopiero wtedy bo to już nie ten plastik co rok temu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w demo 07 :?: :?: Według tego co mówisz to najwyrażniej nie bo jak dla mnie FIFA 07 stoji już na poziomie PES'a 5 a co za tym stoi również 4. I dobrze bo do FIFY 2002 byłem zagorzałym fanem serii póżniej wyszła 2003 i rok póżniej PES 3 o ile dobrze pamiętam... ale nadal mam nadzieje ,że PES 6

pobije FIFE 07 i dostanie 10 w CDA a panowie z EA może się wtedy postaraja i zrobią wszystko żeby 08 była lepsza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na rynku gier piłkarskich też kiedyś był taki monopol rządziła FIFA bo nic innego na rynku gier w tym temacie się nie pojawiało a tu nagle buuum i zmiana lidera na tronie piłek kopanych PES 3,4,5(6 już niedługo) wejście PES'a było iście niczym KZP w wykonaniu CHUCKA dla FIFY ale najwyrażniej EA zaczyna się już otrząsać bo 07 jest dobre a nawet bardzo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na rynku gier piłkarskich też kiedyś był taki monopol rządziła FIFA bo nic innego na rynku gier w tym temacie się nie pojawiało a tu nagle buuum i zmiana lidera na tronie piłek kopanych PES 3,4,5(6 już niedługo)

tak było na pc :roll: a na rynku gier piłkarskich to od czasow snesa do powiedzmy fify 99 był mniej wiecej remis... potem już wyszło legendarne ISS Pro Evolution i od 7 lat mamy monopoliste PESa (tzn monopoliste gameplayu, bo w sprzedaży już przewagi nie ma :/ )

Grałeś w demo 07 Question Question Według tego co mówisz to najwyrażniej nie bo jak dla mnie FIFA 07 stoji już na poziomie PES'a 5 a co za tym stoi również 4

cały czas nie mma pojęcia jak oceniacie te produkcje :roll:

bo naprawdę nie wiem w ktorym momencie fifa się zbliża (w sterowaniu napewno- wszytskie zmiany w ostatnich latach na lepsze w tej serii to kopie z PESa :roll: ), cyz wy gracie po 3-4 meczyki dziennie? raz na jakiś czas? bo inaczej tego nie mogę sobie wyjaśnić...

a premiera PES6 to już oficjalnie i mur-beton 26.10.2006 czas już gromadzić zapasy chipsow i browarow, i dzwonić po kumpli zaraz po wizycie listonosza :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na rynku gier piłkarskich też kiedyś był taki monopol rządziła FIFA bo nic innego na rynku gier w tym temacie się nie pojawiało a tu nagle buuum i zmiana lidera na tronie piłek kopanych PES 3,4,5(6 już niedługo)

tak było na pc :roll: a na rynku gier piłkarskich to od czasow snesa do powiedzmy fify 99 był mniej wiecej remis... potem już wyszło legendarne ISS Pro Evolution i od 7 lat mamy monopoliste PESa (tzn monopoliste gameplayu, bo w sprzedaży już przewagi nie ma :/ )

Grałeś w demo 07 Question Question Według tego co mówisz to najwyrażniej nie bo jak dla mnie FIFA 07 stoji już na poziomie PES'a 5 a co za tym stoi również 4

cały czas nie mma pojęcia jak oceniacie te produkcje :roll:

bo naprawdę nie wiem w ktorym momencie fifa się zbliża (w sterowaniu napewno- wszytskie zmiany w ostatnich latach na lepsze w tej serii to kopie z PESa :roll: ), cyz wy gracie po 3-4 meczyki dziennie? raz na jakiś czas? bo inaczej tego nie mogę sobie wyjaśnić...

a premiera PES6 to już oficjalnie i mur-beton 26.10.2006 czas już gromadzić zapasy chipsow i browarow, i dzwonić po kumpli zaraz po wizycie listonosza :twisted:

W PES'a 4 gram prawie codziennie no tu przyznam ,że jest lepszy od FIFY 07 ale 5 już trochę gorsza jest od 4 i stoi gdzieś na poziomie 07 zresztą FIFA powinna dostać spokojni 8 skoro 06 dostąpiła tego zaszczytu a 07 według większości serwisów jest lepsza.... ale tak jak powiedział Mac Abra

w Game Walkerze przy DS2: Broken World cytuje

Chcę złożyć publiczne oświadczenie : Eld pierniczy jak potłuczony. To chyba efekt powrotu do WoW.Na mózg mu się tentego...i w ogóle

I to widać w jego recenzjach min.NBA 07 i FIFY07 bo zasługiwały one na lepsze oceny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PES (każdy) jest lepszy od fify (każdej) pod KAŻDYM WZGLĘDEM

fifa rżnie od pes wszystkie dobre pomysły a potem fani fify mówią:

(fan fify)-patrzcie jak fajnie EA wymyślilo xyz

(fan pes)-a nie było tego przypadkiem w pes??

(fan fify)-eeeeee.....pier*&^&^ głupoty.....fifa rulez (ostatnie słowo z jego życia- usłyszeli to moi koledzy :))

przykład?? brak "celowniczka" podczas rzutów wolnych w fifie 06 (chyba tej bo sie nie znam...) gdy w poprzednich był perfidny i noob'iasty celownik (nie szło nie trafić tam gdzie sie chcialo...piłka leciała jak jej pokazałeś)

acha jakby sie ktoś czepiał to grałem w fife 2004 troche ale potem tylko pes. w fife 2005,6,7 grałem przez 5 minut co spowodowało niekontrolowany odruch wymiotny. :? :? :? :? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukinio, to przykre, ale widać, że jesteś niedowartościowany i zakompleksiony. Pisząc "(fan pes[inteligentny człowiek])" sugerujesz w mało wyrafinowany sposób, że fan FIFAy to debil. Brawo za argumenty. Poza tym pewnie w FIFAę nie grałeś od edycji 2003 może 2004 (bo potem wyszedł PES) i nie masz zielonego pojęcia jak gra wygląda. Rewelacyjny tryb kariery, Off the Ball i parę innych rzeczy, których wasz PES nie ma. Nie żebym uważał FIFAę za ideał, bo po jakimś czasie może nużyć, ale PES ma przede wszystkim słaby gameplay (czyli przede wszystkim spora randomalność widoczna podczas gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbekbear -> sorry, ale teraz to ty wyszedłeś na niedowartościowanego. :P

Off the Ball

Noo, OtB było tak rewelacyjne, że zrezygnowano z niego po dwóch latach (pewnie po to żeby Konami nie miało czasu zerżnąć i przenieść do PESa)

i parę innych rzeczy, których wasz PES nie ma

Byłbym wdzięczny gdybyś powiedział, jakie to rzeczy. Schematy? Plastikowi piłkarze? Szpetna murawa? Bramki wyglądające jak wykonane ze stali? Czy może duet Szpakowski i Szaranowicz, czyli dwóch najlepszych w historii komentatorów w grze komputerowej?

PES ma przede wszystkim słaby gameplay (czyli przede wszystkim spora randomalność widoczna podczas gry).

Teraz to dałeś popis konkretnej wypowiedzi popartej rzeczowymi argumentami. Respect.

Swoją drogą naprawdę przydałoby się połączyć tematy o FIFie i PESie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny tryb kariery

o_O w PESie zaczynamy od zera, stworzoną przez siebie (CAŁKOWICIE) drużyną i było to już (conajmniej!) 7 lat temu ziomuś więc mi nie wyjeżdżaj z takimi akcjami... btw co to za kariera z ograniczoną ilością sezonow? :rotfl: (w poprzdniej tak było- chyba 12 o ile pamiętam, jak jest w 07 nie wiem, bo gram tylko multi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie tu ludki uber-beta-reckę, jeszcze bez werdyktu i jeszcze ciepłą! po dwudniowym graniu w finalnego PESa6 :!:

AM to zaufany gracz, znam go troszke czasu i można raczej ufać jego spostrzeżeniom (no i krotka recka bogee'iego!!). Choc nie powiem, narazie to marudny jest :wink:

NJOY: http://www.gameown.com/previews.php?id=457

w skrocie:

-niestety, powrot do PES4

-liczy sie przedewszystkim speed zawodnika

-cięższe strzały z dystansu

-świetne granie długich piłek

-trudniejszy drybling! (brak auto-ss o ktorym już pisałem chyba kiedyś)

zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, z każdym dniem ocena może rosnąć lub spadać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo Bogee "troszke" pojechał po 6 najbardziej mnie zaciekawiły słowa gra jest nieco wolniejsza;drybling trudniejszy;właściwie to samo co przed rokiem........Czyli Konami idzie w slady EA Sports.......Brawa dla tych panów =D> ,ale skoro idą w slady FIFY to nieżle musiało im cos w głowach namieszać :crazy: ciekawe jak PES 6 sprawdzi się w praniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aras twierdzi, że jest gorzej, to być może, znaczy, że mi się spodoba xD Ale jeśli jednak mi się nie spodoba, to znaczy, że miałem rację 8) Swoją drogą, mój kumpel w 'jakiś sposób' też zdobył 'szóstkę' i twierdzi, że jest spoko :) Czekam na demko i sam ocenię, czy zmiany poszły w stronę realizmu czy w stronę zręcznościówki. Ja wolę realizm, dlatego coraz bardziej podoba mi się FIFA. A PES, jak to Ballack( btw: co to za nick, patrioto od siedmiu boleści??? ;) ) zauważył, powiela błędy EAS i zamiast usprawniać niemal idealne odsłony- dodaje coraz to nowe błędy. EAS już się przekonało- nie tędy droga.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aras twierdzi, że jest gorzej, to być może, znaczy, że mi się spodoba xD Ale jeśli jednak mi się nie spodoba, to znaczy, że miałem rację 8) Swoją drogą, mój kumpel w 'jakiś sposób' też zdobył 'szóstkę' i twierdzi, że jest spoko :) Czekam na demko i sam ocenię, czy zmiany poszły w stronę realizmu czy w stronę zręcznościówki. Ja wolę realizm, dlatego coraz bardziej podoba mi się FIFA. A PES, jak to Ballack( btw: co to za nick, patrioto od siedmiu boleści??? ;) ) zauważył, powiela błędy EAS i zamiast usprawniać niemal idealne odsłony- dodaje coraz to nowe błędy. EAS już się przekonało- nie tędy droga.

:arrow: Jak jest gorzej to i tak mi sie spodoba..... :P

:arrow: Ten kumpel ma wejścia w KONAMI???

:arrow: Oj Konami powiela błędy EA Sports 4 było idealne 5 było takie same jak 4 a 6 jest gorsze od 5 czyli najgorsze z całej seriiii

:arrow: Jak chcesz sie dowiedzieć skąd sie wziął mój nick to poszperaj sobię w "Ankiecie dla forumowiczów" strona 22 sam koniec tej strony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arrow Ten kumpel ma wejścia w KONAMI???

nie trzeba być erudytą żeby wiedzięć ż efrancuski pes6 jest już 3 dni na torrencie :roll:

5 było takie same jak 4

ca? XD XD :rotfl:

btw to że ktoś gdzies tam biadoli na pesa to normalne bo każdy chce wkońcu perfekcyjnej giery :) a i tak cąły rok wszyscy grają łamiąc pady i worząc się po turniejach ^^ taki polski styl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

5 było takie same jak 4

ca? xD xD :rotfl:

Hehe jak widzisz jakies duże zmiany w "piatce" w porównaniu do czwórki to przejdż sie do najblizszego okulisty bo nie dobrze juz z twoimi oczyma........

nie trzeba być erudytą żeby wiedzięć ż efrancuski pes6 jest już 3 dni na torrencie

A ty skąd wiesz ?????Juz sciągasz??

btw to że ktoś gdzies tam biadoli na pesa to normalne bo każdy chce wkońcu perfekcyjnej giery

Wiadomo, ze każdy oczekuje perfekcyjnej gry ale mniejsze tępo i właściwie brak zmian w porównaniu do 5 nic dobrego nie wróży

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...