Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Pro Evolution Soccer (seria)

Polecane posty

A grałeś w PES`a 5 demko? Bo ja tak. ;] I cio? Napisałem wyżej. Szypie, czy grałeś w PES`a 3? Bo dla mnie on jest lepszy od 4. Bo? Może łatwiej jest strzelić bramkę, ale nie czuć tego PES`owego klimatu.

PES 3 ponad inne PES`y. :]

Jeszcze nie grałem :evil:

Ale zagram już dziś, albo jutro :twisted:

A dla mnie PES4 jest lepszy od trójki! Jakoś tak fajniej mi się gra. Nawet nie wiem dlaczego, ale po prostu fajniej :) A w trójkę też pograłem niemało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe do moderatorow tego dzialu...Nie daloby sie zmienic nazwy tego tematu ? Cos na podobienstwo dzialu Fify (seria),bo tak troche glupio to wyglada :P. "Pro Evolution Soccer 3",a juz za niedlugo (wlasciwie w Europie to juz ;]) czesc piata...

...Ktora bede mial za bardzo niedlugo :). Od kumpla, ktory na stale mieszka w Anglii (ach te znajomosci :P),juz nie moge sie doczekac :).

P.S Dlaczego na tym forum jest tak malo fanow najlepszej pilki kopanej na PC-ty (i nie tylko...)? Raptem 5 stron :? PISAC !

P.S 2 Jak dostane w swe lapska pelna gre to oczywiscie nie omieszkam skomentowac :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raveno napisał:

P.S Dlaczego na tym forum jest tak malo fanow najlepszej pilki kopanej na PC-ty (i nie tylko...)? Raptem 5 stron PISAC !

Wiesz, ja tutaj jestem cały czas, ale jak jestem sam... Swoją drogą to tutaj chyba rządzą stereotypy. PES to gra na Playa, więc nie zagram :? Wolę "kompowom" FIFĘ?

A co do przemianowania to się podpisuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja tutaj jestem cały czas, ale jak jestem sam...

No to jest nas dwoch...ledwie :roll:. Mam nadzieje,ze bedzie wiecej :)

Swoją drogą to tutaj chyba rządzą stereotypy. PES to gra na Playa, więc nie zagram Wolę "kompowom" FIFĘ?

No to trza ludziska z tych stereotypow wyleczyc,zalozmy jakas akcje "Graj w PES-a" :wink:. Co Ty na to?

A co do przemianowania to się podpisuję!

Howgh!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelna wersje mam od wczoraj i coz moge powiedziec...Zdecydowanie lepsza od FIFY, ale jakby ciut gorsza od wlasnego demka (sic!). W czym sek? Chodzi o strzaly. W demie zdarzaly sie takie "bomby", a w pelnej wersji strzaly sa jakby delikatniejsze. Ale da rade sie przyzwyczaic, gra sie bardzo fajnie, a najwazniejsze jest to, ze gra wciaga (w PES-ie 4 bylo z tym roznie...). Zagrasz jeden mecz, zaczynasz drugi itd.

Bardzo fajnie zrobiono patent w Master Ligue (przynajmniej tak mi sie wydaje, bo zagralem raptem jeden mecz). Otoz dochodza do nas wychowankowie druzyny (mlodzi zawodnicy), ktorzy maja jakies szanse stac sie w przyszlosci naprawde niezlymi zawodnikami. Naprawde fajny drobiazg.

A jesli chodzi o ten mecz w ML,to zremisowalem 1-1...strzelili mi bramke w ostatniej minucie po fatalnym bledzie obroncy :?. Co jak co, ale zeby zdobyc bramke trza sie piekielnie natrudic, przynajmniej na poczatku.

Gre mozna ocenic spokojnie na 9, bo znajdzie sie kilka szczegolow np. brak licencji na niektore zespoly (ale to nie problem, bo sa juz patche...), troche dziwnie wygladajaca trawa i cos jeszcze na sile mozna znalezc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o ten mecz w ML, to zremisowałem 1-1...Strzelili mi bramkę w ostatniej minucie po fatalnym błędzie obrońcy:?. Co jak co, ale żeby zdobyć bramkę trza się piekielnie natrudzić, przynajmniej na poczatku.

Grę można ocenić spokojnie, na 9, bo znajdzie się kilka szczegółów np. brak licencji na niektóre zespoły, (ale to nie problem, bo są już patche...), trochę dziwnie wyglądająca trawa i cos jeszcze na sile można znaleźć...

Co do Master Ligue to się zgodzę, ale jeśli chodzi o poziom trudności podczas zdobywania bramek to chyba przesadzasz? Próbowałeś grać skrzydłami i podawać tuż pod bramką po ziemi w środek pola. Spróbuj a gwarantuj, co najmniej 4:0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Master Ligue to się zgodzę, ale jeśli chodzi o poziom trudności podczas zdobywania bramek to chyba przesadzasz? Próbowałeś grać skrzydłami i podawać tuż pod bramką po ziemi w środek pola. Spróbuj a gwarantuj, co najmniej 4:0

To co pisalem to juz nieaktualne :wink:. Rzadko kiedy sie zdarza zebym nie strzelil juz bramki w meczu...Chyba sie przerzuce na 4 gwiazdke, bo trochu za latwo, choc ostatni mecz przegralem (1-2 z Roma na wyjezdzie).

A w ML inwestuje w mlodziez :P. Kupilem Nasriego (of.pomoc), Aghahowe (napad) i Ruddy`ego (bramkarz). Jak na razie sie oplaca :). A dzieki Nasriemu wywalczylem awans do pierwszej dywizji ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram już sporo w ML i jakoś ciężko jest mi strzelic bramke na 3 gwiazdkach mimo że w PES 4 wygrywałem wszytkie mecze na tym poziomie trudności gram Chealse FC. Może jakieś trafne porady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się jako trzeci, bowiem w tym roku po 10 latach grania w FIFĘ przerzucam się na PES-a. :)

W 3 i 4 skończyło się na demie, ale część 5 wciągnęła mnie tak ze kupuje pełną wersje. Jeszcze mam pytanie - ile będzie kosztować? Standardowe 159 zł czy ktoś zmądrzeje i obniży chociaż do 130?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raveno- jaką akcję proponujesz???

A co do PES5, to... TO, TO JEST SKANDALL!!!! Co oni zrobili z najlepszą grą kopaną na kompa?!?!?!? Master Liga mi się podoba, nie powiem, ale to co się stało z zachowaniem piłkarzy, to jest już totalna tragedia! Obrona wzorem FIFY stoi na linii pola karnego!!! Doszło do tego, że łatwiej strzelić bramkę z dystansu, niż z pola karnego!!! Bronienie całym zespołem to nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej!!! A i lepszym rozwiązaniem w ML byłoby wprowadzenie kasy na transfery na początku, ale też możliwość ściągania kopaczy dopóki kasy zabraknie. Bo tak ściągnąłem sobie Juninho, Andrade, Pandeva, i Hlebów... Za łatwo zacząć.

Niestety, PES4 pozostanie najlepszą grą kopaną na kompa przez następny rok. I w niego będę grał. Wielka szkoda, tak spaprać PES5... :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do PES5, to... TO, TO JEST SKANDALL!!!! Co oni zrobili z najlepszą grą kopaną na kompa?!?!?!? Master Liga mi się podoba, nie powiem, ale to co się stało z zachowaniem piłkarzy, to jest już totalna tragedia! Obrona wzorem FIFY stoi na linii pola karnego!!! Doszło do tego, że łatwiej strzelić bramkę z dystansu, niż z pola karnego!!! Bronienie całym zespołem to nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej!!! A i lepszym rozwiązaniem w ML byłoby wprowadzenie kasy na transfery na początku, ale też możliwość ściągania kopaczy dopóki kasy zabraknie. Bo tak ściągnąłem sobie Juninho, Andrade, Pandeva, i Hlebów... Za łatwo zacząć.

:shock: :shock: Uuuuu...Pierwsze pytanie to na ilu gwiazdkach grales ? Bo ja na 4 albo 5 takiego czegos nie zauwazylem :?. U mnie obroncy b.czesto wychodza ze swojego pola karnego, a bramek z tejze pozycji strzelilem tez sporo, musisz moze dluzej pograc ? :wink:. Ta gra ma to do siebie, ze im dluzej grasz tym przyjemnosc wieksza. A w ML zaczynales od 5000 i ML Default Players ? Bo jesli tak, to musisz niezle grac, ze piszesz ze jest latwo zaczac :wink:

Ja koncze drugi sezon. Skoncze na 5 albo 6 miejscu (mam tyle samo punktow co 5 Roma), oczywiscie w 1 dywizji. Ale daje mi to kwalifikacja do "Champions League" wiec nie narzekam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do PES5, to... TO, TO JEST SKANDALL!!!! Co oni zrobili z najlepszą grą kopaną na kompa?!?!?!? Master Liga mi się podoba, nie powiem, ale to co się stało z zachowaniem piłkarzy, to jest już totalna tragedia! Obrona wzorem FIFY stoi na linii pola karnego!!! Doszło do tego, że łatwiej strzelić bramkę z dystansu, niż z pola karnego!!! Bronienie całym zespołem to nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej!!! A i lepszym rozwiązaniem w ML byłoby wprowadzenie kasy na transfery na początku, ale też możliwość ściągania kopaczy dopóki kasy zabraknie. Bo tak ściągnąłem sobie Juninho, Andrade, Pandeva, i Hlebów... Za łatwo zacząć.

:shock: :shock: Uuuuu...Pierwsze pytanie to na ilu gwiazdkach grales ? Bo ja na 4 albo 5 takiego czegos nie zauwazylem :?. U mnie obroncy b.czesto wychodza ze swojego pola karnego, a bramek z tejze pozycji strzelilem tez sporo, musisz moze dluzej pograc ? :wink:. Ta gra ma to do siebie, ze im dluzej grasz tym przyjemnosc wieksza. A w ML zaczynales od 5000 i ML Default Players ? Bo jesli tak, to musisz niezle grac, ze piszesz ze jest latwo zaczac :wink:

Ja koncze drugi sezon. Skoncze na 5 albo 6 miejscu (mam tyle samo punktow co 5 Roma), oczywiscie w 1 dywizji. Ale daje mi to kwalifikacja do "Champions League" wiec nie narzekam :)

Ja grałem na 4 gwazdkach... A wypadki mam takie jakie opisałem:P I troszkę mnie to zaźliło, jeśli można tak powiedzieć. No i teraz gram na 5 gwiazdkach w PES 4 i jestem wielce zadowolony. Nic tak nie relaksuje jak granie towarzyskich meczów reprezentacją :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na 4 gwazdkach... A wypadki mam takie jakie opisałem:P I troszkę mnie to zaźliło, jeśli można tak powiedzieć.

Na forum PES-a ktos napisal, ze granie na 4* zabija troche przyjemnosc z gry. Ja osobiscie tego nie odczuwam, ale rzeczywiscie na 3* nie ma zbytniego przeskoku, ale obrona jest latwiejsza do ogrania, sprobuj :wink:.

No i teraz gram na 5 gwiazdkach w PES 4 i jestem wielce zadowolony. Nic tak nie relaksuje jak granie towarzyskich meczów reprezentacją

PES 4 dla mnie ma duzo gorszy gameplay niz najnowsza odslona. Zupelnie inne strzaly,podania etc. A jesli chodzi o 4 czesc to byla dla mnie juz zbyt nudna, wygrywalem po 5-6 : 0 na 6* :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha wlasnie instaluje PESa 5 zobaczymy zobaczymy podobno grafa sie nie zmienila ale cos nowego dodali

A nie mogles sie z nami podzielic wrazeniami PO zainstalowaniu ? Na tym polegaja komentarze :?. Masz ciekawe informacje, bo silnik zupelnie sie zmienil w porownaniu do poprzedniej czesci. Animacje pilkarzy sa zupelnie inne, lepsze, bardziej realistyczne. Engine zostal podrasowany do granic mozliwosci.

P.S Dzisiaj dopiero po raz pierwszy gralem w deszczu w ML, rzadko sie to zdarza :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bach, teraz już zgłupiałem zupełnie. Tutaj wielki fan szypie miesza grę z błotem, a tym czasem w recenzji na gry-online autor rozpływa się nad grą, psiocząc tylko na brak licencji i komentarz. :?: Ludzie, co z wami? Komu mam teraz wierzyć? Trzeba chyba poczekać na recenzję w CDA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bach, teraz już zgłupiałem zupełnie. Tutaj wielki fan szypie miesza grę z błotem, a tym czasem w recenzji na gry-online autor rozpływa się nad grą, psiocząc tylko na brak licencji i komentarz. :?: Ludzie, co z wami? Komu mam teraz wierzyć? Trzeba chyba poczekać na recenzję w CDA...

Aj bo szypie sie nie zna :wink::P. Zaufaj mi, gra jest wspaniala, im dluzej gram tym jest wspanialsza. Jesli chcesz pograc w najdoskonalsza pilke kopana na PieCa, nie zwleka tylko kup PES-a ! (alez to wyglada, jak jakis slogan reklamowy :wink:)

Btw skonczylem sezon na 6 miejscu :/, jednak Rzymianie mnie wyprzedzili bramkami, ale gram w kwalifikacjach WEFA Masters...czy jakos tak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...i znow ten dzial stanal w miejscu :(. Czy naprawde nikt (jeszcze) nie gra w PES-a ? Moze tak dla rozruchu zaczelibyscie podawac swoje sklady w Master Ligue, "odkrywac" jakies nowe talenty :wink:, dzielic sie wynikami itd. :) Przynajmniej by sie cos dzialo...

BTW, nie moge grac po sieci :cry:. Nie mam wew.ip :/ i chyba trochu za slabe lacze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raveno, ja się nie znam?? Co, łobuzie?? :)

Wymieniłem wady, które doprowadziły mnie do wściekłości na Konami. Jak chcecie, to wymienię wszystkie, które pamiętam. A co do talentów, to najlepszy był brazylijczyk Peli. 34 atrybutów na przynajmniej 95 :D Tylko chciał 3000 tysięcy za sezon, ale mu dałem. Opłacało się :) Ale większość talentów pojawia się raz na całą grę. A z normalnych kopaczy, to:

-Pandev-Lazio- świetny strzał, potrafi uderzać na każdy sposób. Zabójcza skuteczność!

-Van Persie-Arsenal- no jego to nie ma co reklamować.

-Paolo Cannavaro-Parma- dobry, młody obrońca

Na razie tyle, bo nie mam czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raveno -> ech, chyba jednak szypie ma rację. Przeglądałem forum fifaserwis i tam zaciekli fani PES-a twierdzą że to najgorszy PES w historii (!) a jeszcze inni, że przerzucają się na FIFĘ (!!!). Bo mało różni się od poprzednika, faule są odzwyzdywane prawie przy każdym kontakcie dwóch zawodników, poziom 3 jest łatwiejszy od 5, a jeden z forumowiczów stwierdził, że najlepiej sprawdza się ustawienie 3 - 2 - 5, bo komputer wtedy siię gubi i nie wie jak rozegrać akcję. Zatem mój zapał do PES 5 nieco osłabł...być może teraz po premierze uda się nabyć część 4 po jakiejś rozsądnej cenie (jeśli nie zostanie wycofana ze sprzedaży :? ). Werdyktem ostatecznym będzie recenzja w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się na fifie wychowałem i wcale się tego nie wstydzę. moja pierwsza fifa była z numerkiem 2000 ech... teraz odpaliłem pes-a i po prostu cudnie jest.

PES JEST W WERSJI CD bo go mam :). grałem w pełną 3 demo 4 i 5.

na początku mi się nie podobała bo mialem kompa słabego i cały czas miałem tempo w którym chyba tylko max payne by się czuł dobrze :)

teraz gram i świata nie widze (choć ostatnio nfs krzyżuje moje plany)

pes jest super, ale nie stawiajmy go z góry na wygranej pozycji, bo może wreszcie fifa sie przebudzi?

pozdro dla wszystkich

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...