Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest kabura

Pro Evolution Soccer (seria)

Recommended Posts

Guest Blaster

Dal mnie będzie to po prostu cud gra .... ale trudno mi ją bylo ocenić po screenach ... Jedynie pomogła mi trochę jak zwykle wspaniała recenzja Elda który jak zwykle pisze wyśmienite recenzje ... Jeżeli to ma być lepsze niż fifa to już to kupuję :wink:

Guest borowik_

Grałem we wszystkie PES (1,2,3)I wszystkie były świetne.Nie wiem czy się odzwyczaję od dżoja z playstation.Będzie trudno ale usiądę to będę siedzieć baaaaaaaaardzo długo(a może i jeszcze dłużej).

Jak dalej będziesz pisał takie głupie statsiarskie teksty to zacznę Ci posty kasować i dostanies ostrzeżenie - nie powiedziałeś nic nowego w stosunku do pierwszego posta, a na PS'ie to gra sie padami nie "dżojem" - RoZy

Guest kabotyn

Byłem sceptycznie nastawiony do PeCetowej wersji PES 3, po ostatniej playstationowej konwersji ISS. Ale ogólnie rzecz biorąc gra pozytywnie mnie zaskoczył, powiedzdiałbym oczarowała. Grafioza, grywalność, sterowanie( oczywiscie jak masz podłączonego pada do compa) praktycznie sie nie zmieniły. Cała esencja pS2 wersji nie w formie docelowego softu na komputery się nie zmieniała: świetna aniamcja piłkarzy, rogrywanie piłki, emocje jakie wzbuzda strzelona bramka to wszytsko jest. Normalnie klasa sama w sobie, wyznaczajaca standardy w tworzniu tego gatunku gier. Czuje że po kilku miesiącach inicjaci z tym malutkim dziełe sztuki, fanów FIFY będzie mozna policzyć na palcach jednej ręki!

Guest borowik_

Jestem absolutnie przekonany że PES3 szybko zdobędzie wielu fanów.Ta gra jest zupełnie innym spojrzeniem na piłkę nożną.Już samo menu świadczy o grze.Jest ładne tło w przeciwieństwie do fify w której menu było trzy kolorowe.

Guest Ganner

PES 3 jest świetny, choć widać, że robiony jest pod konsole PS2. Jeśli jednak chcecie pograc w piłkę na PC to PES 3 jest do tego najlepszy! FIFA to jeden wielki schemat, w ktorym juz po czwartym meczu mamy wrażenie, że już w to graliśmy, a spotkanie Real - Manchester jest takie same (dosłownie!) jak Ajax - Porto, tylko ze koszulki są inne. W PES 3 każdy mecz jest inny, a każda bramka strzelona w inny sposób. Miodność jest powalająca. Dodatkowo poziom obrony jest wysoki tak wiec strzelenie bramki przeciwnikowi daje ogromna radość. PES 3 to po prostu najlepsza piłka nożna ... :lol: 8):D

Guest soundluk

jeszcze nie gralem planuje zainstalowac demko z cda

jestem fanem fify od wersji 2002 i jakos nie moge sobie wyobrazic by jakas gra byla lepsza ale sproboje pograc

a i jeszcze jedno ile gierka bedzie w polsce kosztowac i czy bedzie tylko na DVD???

Guest Radyan

Grałem w demko z CDA, ale przeżyłem rozczarowanie, bo na moim sprzęci chodzi... strasznie słabo. NO, moze nie przycina, ale grafika jest koszmarna, coś nie tak z odświeżaniem, bo ekran migoce jak postrzelony, murawa jest czarno biała i od czasu do czasu grę wywala do Windowsa. Aha, poza tym nie mam muzy i dźwieków ;). Ale mimo to grało mi się całkiem przyjemnie. Spodobało mi się bardziej, niż Fifa. Fakt, gola strzelić rzeczywiście trudno, bo pierwszego zdobyłem dopiero w trzecim meczu, ale nie przeszkadza to zbytnio. A co do komentatorów - naprawdę są gorsi niz w Fifie? To chyba niemożliwe?

Guest garetto

borowik: Już samo menu świadczy o grze.Jest ładne tło w przeciwieństwie do fify w której menu było trzy kolorowe.

Menu to jedna z wiekszych wad tej gry - jest strasznie nieintuicyjne no i ten brak myszki...

wojtek: A mi sie tam kompletnie nie podoba. Jakaś taka za sztywna i zbytnio konsolowa. Jeszcze ci komentatorzy . Sory, że tak powiem, ale dla mnie to zwykły gniot.

Sztywnosc to ostatnie slowo jakie przyszloby mi na mysl po partyjce w PES'a :shock: A co do faktu, ze gra jest zbytnio konsolowa... Czy to znaczy, ze jest gorsza? I jeszcze jedno: Wydaje mi sie, ze wogole w nia nie grales! Nie znam osoby, ktora zazucilaby grze totalna sztywnosc (sztywna to moze byc FIFA, a w szczegolnosci jej ostatnia edycja), a na zakonczenie nazwalby ja gniotem... no comment

soundluk: jestem fanem fify od wersji 2002 i jakos nie moge sobie wyobrazic by jakas gra byla lepsza ale sproboje pograc

Spobuj i to jak najszybciej! Szybko dojdziesz do wniosku co jest lepsze...

Ganner: Gra kosztuje 154,99 i jest wydana tylko na DVD!

Niestety!

Ekhm... Ja tam wole jedno DVD niz 4 CD'ki. Przynajmniej plytek nie trzeba przekladac ;)

Guest Ganner
Aż 154,99 zł kosztuje PES3?No cóż za świetne gry trzeba płacić.Na pewno za jakieś 2 lat będzie kosztować mniej niż 100zł.

Gry tanieją jak z bicza strzelił, po sezonie świątecznym powinna już kosztować 129,99 zł!

Ekhm... Ja tam wole jedno DVD niz 4 CD'ki. Przynajmniej plytek nie trzeba przekladac

Pomyślmy o biednych nieposiadaczach napędu DVD! :wink:

Guest Blaster
jestem fanem fify od wersji 2002 i jakos nie moge sobie wyobrazic by jakas gra byla lepsza ale sproboje pograc
A jednak :)
Ekhm... Ja tam wole jedno DVD niz 4 CD'ki. Przynajmniej plytek nie trzeba przekladac
Ja nie mam napędu DVD :) Miałem już wiele razy kupić ale ... koledzy :P Wolę się zabawić, teraz nie jestem przy kasie .. a na pewno bym kupił DVD albo nową drukarkę :P

Kurcze gra sie naprawdę fajnie. Szkoda że sterowanie takie poknocone. Lepsze od Fify 2004 a minimalnie. Pojedynek tych gier można porównac do meczu w którym PES w ostatniej minucie z karnego strzela gola Fifie i wygrywa konfrontacje. Jednakże sądze że w nowej edycji to jednak Fifa jest faworytem.

Coś chyba jednak jest na rzeczy bo to jedyna piłka kopana w którą grałem dłużej niż 5 min (chyba ze 3-4 mecze :) ) i której demo nie tylko pozostało dłużej na twardzielu niż 10 min (wliczając czaqs instalacji i deinstalacji), ale jest tam i dziś :D

Guest Radyan

Moje niestety już poszło do kosza, ale z przczyn czysto technicznych.

AmaD - a grałeś na padzie, czy na klawiaturze? Bo jeżeli na klawiaturze, to nie porównuj z Fifą. According to ELD da się grać tylko na padzie.

Moje niestety już poszło do kosza, ale z przczyn czysto technicznych.

AmaD - a grałeś na padzie, czy na klawiaturze? Bo jeżeli na klawiaturze, to nie porównuj z Fifą. According to ELD da się grać tylko na padzie.

I na padzie i na klawiaturze. Ale cały czas mam problemy ze sterowaniem. Grając na padzie nie wiem czy grać ty takim wichajstrem (chyba to się zwie grzybkiem) czy normalnie. Najlepszy rezultat jaki osiągnąłem w demie to 0-0. Ale i tak gra BARDZO dobra :D

Guest Ganner

Super gra napewno lepsza od 2004 Fifa. Nieprzeszkadza mi że są poprzekręcane nazwiska i nazwy klubów oraz to że gra wygląda konsolowo. Ci którzy krytykują tą grę chyba nigdy w nią nie grali. Ja też ją krytykowałem póki nie zagrałem.

Więcej takich niespodzianek!

Ci którzy krytykują tą grę chyba nigdy w nią nie grali. Ja też ją krytykowałem póki nie zagrałem.

A no wlaśnie dlaczego w takim razie wypowiadalesię nt. o którym nie miałeś pojęcia? I dlaczego mam wrażenie że ten przypadek nie dotyczy tylko Ciebie i nie jest odosobniony :?

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...