Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Pro Evolution Soccer (seria)

Polecane posty

A może wiesz na jakiej stronie można posłuchać polskich komentatorów?

http://fifaserwis.com , ale musisz byc tam zarejestrowany.

no fakt famas, przeciez wszyscy wiemy że w grach sportowych najważniejszy komentarz.... buuuu PES to kupppa bo Borek się nie postarał 2/10 XD XD faktycznie to był prawdziwy argument żeby PESa kupic :lol: "a w PES4 juventus miał ładniejsze stroje,nie kupuje piątki!!!! XD XD XD "

No bez pyty, tego sie po tobie nie spodziewałem. xD

Napisałem, że 'jeden z ostatnich argumentów', ponieważ wcześniej zraziłem się bo:

-recenzje na necie są na razie takie sobie ('gorsza od PES5' - mówi samo za siebie)

-CormaC na pw w odpowiedzi na moje pytanie dot. wrażeń z gry także ździebko ją zjechał (strzały z dystansu tragiczne)

-PES5 mam jak już pisałem dopiero od czerwca i nie znudził mi sie jeszcze tak bardzo, bym żądał natychmiastowych zmian

-a komentarz - nie powiem - ciekawił mnie bardzo, no ale skoro go skopali, to już mnie nie ciekawi.

Zdrowiej szybko, pzdr. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem właśnie internet w poszukiwaniu "suchych faktów" o PES 6, oprócz tego, że dodadzą m.in. 4 nowe ligi, kilkadziesiąt oficjalnych nazwisk piłkaży, to tak naprawdę wiele w grze nowego nie uświadczymy :!: Mam nadzieję, że w grze pojawi się jeszcze więcej niż poprzednio małych smaczków, którymi zaskoczyła mnie DENNA FIFA 07, podam przykład z wczorajsza: gdzie strzalałem z wolnego - odległość ok. 20M, piłka leciała w stronę bramkaża stojącego na lini bramki, ten rękoma chciał odbić ją w ziemię i złapać - jednak zrobił to tak nie fortunnie, że odbiła się za linją - złapał ją... i załamał się. Myślałem, że takie ciekawe sytuacje zdarzają się tylko w PESie, a tu proszę.

Z komentarzem jest tak źle :?: Nie wiem, nie słyszałem, ale CD Projekt chyba nie zwali tego :!: Po za tym, ja wierzę w dobro zarówno Konami jaki i CDProjekt... i nie będę oceniał dopuki nie zobaczę finałowego produktu, na moim kompie... a będzie to już w Piatek... hehe :D Po za tym, Polska wersja przecież nie jest jeszcze gotowa - i ta w padka z nazwami państw będzie/jest poprawiona - bo przecież CDP przedłużył premierę, by załatwić jakieś tam poprawki w kodzie, czy coś...

Zresztą, zobaczcie tutaj: http://www.pes.com.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam gierke z niemiec.. jest to multi "lengłidz" i polska wersja tez jest.. komentowac polski komentarz?.. nie najgorszy chodzi o to ze poprostu wpada to do ucha rozumiecie.. nie tak ze np ktos nawija po angielsku . bo wtedy uwagi szczegolnej nie zwracasz.. a tu na odwrot .. bo wszystkie kwestie jakie rozumiem w wersji angielskiej sa identyczne w polskiej .. tyle ze po polsku :P gra jakos tak dziewnie sie zmienila.. strzaly latwiej wpadaja.. bramkarze lepiej bronia.. animacje sa [beeep]i***.. wszystkie. Tryby gry, 2 nowe ciekawe ciekawe , wyobrazacie sobie na 3 gwiazdce czyli na poziomie normalnym nie przeszedlem przez baraze europejskie.. ANGLIĄ! a ta wspominana w zapowiedziach brazyliana podoba mi sie coraz bardziej chociaz sam nie potrafie prawie nic .. ale CPU fanie to robi tryb sieciowy .. taki sobie ale ogolnie gdyby ten PES byl wydany tak jak coroczna fifa.. czyli tylko kosmetyczne to byłby lepszy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PES6 bije San Andreas, PES6 bije FIFE 07 glory glory :!: :!:

Premiera PES6 w Polsce to nadal niepewna przyszłość. Przygotowaliśmy się już mentalnie na datę 3.11, podczas, gdy Ultima informuje, że gra będzie dostępna od 10.11.

Pytany o konkrety, dystrybutor, nabiera wody w usta i nie raczy udzielić jakiejkolwiek odpowiedzi. Gracze wydzwaniają, piszą, głowią się. Dostojny dystrybutor jednak milczy. Stad część przedstawicieli sceny PC poczęło anulować zamówienia i kupować grę w zachodnich sklepach.

Tymczasem w Wielkiej Brytanii Pro Evolution Soccer 6 szturmuje listy sprzedaży. Polityka gry online, stosowana przez Konami (zakładając, że jest to główny czynnik wpływający na sprzedaż gry), okazała się na tyle skuteczna, że PES6 stał się najlepszym debiutantem w brytyjskiej "All Formats Top 40". Najnowsza część serii pobiła tym samym GTA: San Andreas, które ten zaszczytny tytuł zdobyło w roku 2004.

Swoją, drugą, pozycję utrzymał bezpośredni konkurent na futbolowym poletku - Fifa 2007, której porównywalna sprzedaż jest niższa o 23% w stosunku do PES6.

Nas jednak cieszy nadal wysoka pozycja Football Managera, który co prawda stracił tron, ale utrzymał wysoką, czwartą pozycję.

Wobec takiego stanu rzeczywistości, śmieszyć już chyba tylko może to, co z premierą PES6 wyprawia się w Polsce. Gracze jakoś przełknęli zapowiedziany tygodniowy obsuw, lecz wiele ciężej przychodzi im zaakceptowanie tego, że dystrybutor jest głuchy na ich pytania. Faktycznej daty premiery nie zna nikt, listy zmian i poprawek nie zna nikt, telefonów nikt nie odbiera, na maile (w tym i nasze, niedotyczące premiery) nie odpowiada nikt...

Ciekawe kto kupi grę...

News został ukradziony z serwisu ISSOnline.pl

................................................................................

......

a pozatym POLSKA premiera została właśnie wyznaczona na 10.11.06 :evil: :evil: :evil: CeDePe BRAWO, BRAWO OSŁY!!! chyba ktoś nie ma nas w pupci..........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He... ja tam się bardzo premierą nie przejmuję - 10tego mam wypłatę, więc mi to pasi :P

Tylko mam wachania co do samej gry, z jednej strony "jeszcze bardziej grywala", z drugiej "brak znacznych nowości"... komentarz Borka: z jednej strony "lipa, czyta z kartki" :!:, z drugiej strony "to samo co w orginale tyle, że po polsku".

O ile więcej jest nowych teamów, lig, nazw piłkaży :?:

W PES5 gram na padzie... dlaczego lewy grzybek nie jest analogowy :?: Dlaczego grzybkiem nie mogę chodzić, biegać truchciekiem, biegać normalnie :?: Tylko jak nacisnę - nawet lekko - to od razu mi biegnie...a na PlayStation jest normalnie :P HELP :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile więcej jest nowych teamów, lig, nazw piłkaży :?:

Jeśli chodzi o teamy to jest tylko 1 więcej liga oryginalna jest to liga francuska. Liga niemiecka została zlikwidowana i z niemiec jest tylko oryginalny Bayern Monachium. Jeśli chodzi o reprezentacje to oryginalne są: Anglia, Francja, Holandia, Czechy i chyba jeszcze jakaś reprezentacja nie wiem bo nie grałem resztą zespołów. Jest także oryginalny Man Utd ale nie ma już Chelsea. Poza tym w other clubs jest Juventus a poza tym oryginalne są jeszcze: Benfica, Porto, Sporting, Galatasaray i jeszcze kilka klubów.

PS piłkarzy a nie piłkaży :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis z rana oficjalnie i nieodwołalnie WSADZIłEM EKHEM 'KIJA' W OKO CI DI PROJEKTU, macie czego chcieliście cypiski, macie... dziś zamówiłem wersję angielską odwołując pre-ordera na polaka, i sobie nie zarobią, niech się tylko potem nie dziwią czemu taka sprzedaż mała!

sorry ale sam bym przetłumaczył wszystko lepiej w 1 dzień (kto widział wersję beta polskiego tłumaczenia, która miał do nas trafić, zrozumie), w tyle samo bym nagrał komentarz :?

No i na szczęście nie będę miał tej genialnej inaczej okładki z żurawiem... cd projekt na banicje!! eh 'pROFESJONALIŚCI'

tak więc w weekend zdam pierwszą porzadną relację z nowego PESa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o teamy to jest tylko 1 więcej liga oryginalna jest to liga francuska. Liga niemiecka została zlikwidowana i z niemiec jest tylko oryginalny Bayern Monachium.

Mało... oj mało :? Czy kiedyś PES dogoni Fife :?: Miejmy nadzieję, że przy okazji PES 7 ;)

Jeśli chodzi o reprezentacje to oryginalne są: Anglia, Francja, Holandia, Czechy i chyba jeszcze jakaś reprezentacja nie wiem bo nie grałem resztą zespołów. Jest także oryginalny Man Utd ale nie ma już Chelsea. Poza tym w other clubs jest Juventus a poza tym oryginalne są jeszcze: Benfica, Porto, Sporting, Galatasaray i jeszcze kilka klubów.

Man Utd :?: Już nie "Man Red" :?: :D

PS piłkarzy a nie piłkaży :wink:

Czepisz się :D

A co z samplami muzycznymi :?: Znów terzeba będzie wyłączyć :?: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minął tydzień a PES6 znalazł 3 miliony nabywców i kto trzęsie europą się pytam? cooo?

że już nie mówie o sytuacji na wyspach- u synow albionu gra jest praktycznie nie do dostania i własciwie żadna dostawa nie nadąrza się nacieszyć leżenia na sklepowej półce :P

kochasz football? -wiesz w co grać 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje iz komentarz w PES 6 nie jest az tak zly jak opisuje go w najnowszym CDA Eld. :? I tak na pewno jest lepiej niz w Fifie 07 (Szpakowski jeszcze ujdzie, ale Szaranowicz calkiem zawiodl!)

Oj Arthizo nie byłbym pewien bo widzisz bardzo trudno jest wykonać komentarz realistycznie ukazujący tempo rozgrywki.

Szkoda że w Polsce premiara nastąpi dopiero 30.11...

Nie mogę się doczekać więc chyba ściągnę demko

To już jest demo??? Gdzie bo jakoś nie słyszałem :wink:

Ciekawe co by było jakby z FIFy wzięto licencję i opcje menedżera a z PESa mechanikę rozgrywki i połączono w całość?

Proste gra bardzo dobra wręcz wspaniała tylko jeszcze jakby komentarze dali jakieś z pierwszego zdarzenia to byłoby cudownie.....hehe marzenia :roll:

:arrow: Och cię nawet nie zauważyłem THX Ayuru

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w Polsce premiara nastąpi dopiero 30.11...

Nie mogę się doczekać więc chyba ściągnę demko

To już jest demo??? Gdzie bo jakoś nie słyszałem :wink:

Owszem, tuaj: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1411

Szkoda, że w dalszym ciągu nie ma w PESie licencji na moją ulubioną ligę (Premiership)... Gdyby była, kupiłbym "szóstkę" bez wahania, a tak jeszcze się zastanawiam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów. Po demie mogę spoko objechać grę: po prostu sama rozgrywka wypada fatalnie: teraz z daleka wpada wszystko, za to z bliska nic, poza tym bez zmian, co można przeczytać w moich wcześniejszych postach w tym temacie. Dalej ustępuje wg mnie FIFIE niedość, że w samej rozgrywce to także w ogólnym profesjonalizmie gry (menusy, sporo pomniejszych bugów, np. to, że ni stąd ni zowąd nie można dotknąć piłki (??). Dalej konsolowa rozgrywka, której nie trawię. Dzienx: wolę FIFĘ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz któregokolwiek z poprzednich PESów to nie kupuj, lepiej wydaj je np. na NFS Carbon, Gothica 3, Dark Messiaha lub dwie gry z Super$ellera lub Fajnej Ceny. PES 6 jest najsłabszy (przynajmniej pod względem gameplaya) od wszystkich poprzednich. Polecam rzutki: bardzo przyjemna gra towarzyska :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem co zrobię. Mój kolega oznajmił mi, że zamierza nabyć PES6. Jak go kupi, to zajdę do niego i 'przetestuje' najnowszą część. Jeżeli mi się spodoba, to pójdę do Empiku z zamiarem nabycia tej gry, ale jeżeli będzie cienka, to pieniądze wydam na coś innego :P

Jedni mówią, że jest ekstra, a drudzy, że jest beznadziejna. Jak sprawdzę, to powiem co o niej sądze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów. Po demie mogę spoko objechać grę: po prostu sama rozgrywka wypada fatalnie: teraz z daleka wpada wszystko, za to z bliska nic, poza tym bez zmian, co można przeczytać w moich wcześniejszych postach w tym temacie

no tak oceń PESa po demie, pewnie jeszcze po godzince grania :roll:

Dalej konsolowa rozgrywka, której nie trawię. Dzienx: wolę FIFĘ.

znowu mam zacząć wywód ukazujący fakt że i fifa i gra konami są konsolowe, i tam zaczęły żywot, oraz rok w rok wychodzą? :roll:

a tak z innej beki, to jestem baaardzo ciekaw jak CDA dorwało tą ostateczną polską wersję żeby oceniać poloniozację pro evo :shock: przecież oni grają w wersję przez której tłumaczenuie się właśnie opuźnia premiera :shock: Marcelli z Bratem wysłali masę poprawek do siedziby CDP, i zabrali się to od nowa widząc tak niski mpoziom tłumaczenia... dlatego najwczesniej premiera będzie w drugim tygodniu listopada, sorry liczyłem na większy profesjonalizm...

-menusy słabe XD ? dobra nie kupuje XD wuj z gameplayem

Jedni mówią, że jest ekstra, a drudzy, że jest beznadziejna. Jak sprawdzę, to powiem co o niej sądze

z tego co ja widze to przez 1-2 dni malo komu się podba, dopiero później zaczyna się zabawa i wychodzi na światło dzienne to co naprawdę zmajstrowali kolesie z Konami, czasu trzeba jak co roku, a nie ocenić po chwili z demkiem jak co niektórzy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz któregokolwiek z poprzednich PESów to nie kupuj, lepiej wydaj je np. na NFS Carbon, Gothica 3, Dark Messiaha lub dwie gry z Super$ellera lub Fajnej Ceny. PES 6 jest najsłabszy (przynajmniej pod względem gameplaya) od wszystkich poprzednich. Polecam rzutki: bardzo przyjemna gra towarzyska :)

mam PES'a 4 a grałem u kolegi w 5.

I chyba nie kupię...ale zagram w demko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam za sobą poranek spędzony na testowaniu dema najnowszego PES'a. W porównaniu z wersją demonstracyjną FIFA07, od której bardzo szybko się odbiłem (tak samo zresztą jak od 06), w dzieło Konami grało mi się bardzo przyjemnie, a zawodnicy zaskakiwali nietypowymi i niespotykanymi u konkurencji zagraniami (raz przy mocnym strzale z kilku metrów bramkarz rywali wybił piłkę barkiem, w innym przypadku dwaj zawodnicy mojej drużyny zderzyli się ze sobą -niby drobne szczegóły, ale bardzo uatrakcyjniają zabawę). Podoba mi się też, że komputerowy przeciwnik sam dokonuje zmian.

Może moje spojrzenie spowodowane jest tym, że do wersji 2005 włącznie byłem wierny FIFIE, a PES to dla mnie coś nowego i świeżego. W każdym razie jestem zachwycony. Gdyby nie ta nieszczęsna Premiership...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beki, to jestem baaardzo ciekaw jak CDA dorwało tą ostateczną polską wersję żeby oceniać poloniozację pro evo :shock: przecież oni grają w wersję przez której tłumaczenuie się właśnie opuźnia premiera :shock: Marcelli z Bratem wysłali masę poprawek do siedziby CDP, i zabrali się to od nowa widząc tak niski mpoziom tłumaczenia... dlatego najwczesniej premiera będzie w drugim tygodniu listopada, sorry liczyłem na większy profesjonalizm...

Raczej nie podpieprzyli tej wersji z siedziby CDP, tylko dostali z podpisem 'do recenzji'. A że potem zaczęto wprowadzać zmiany opóźniające premierę to jakby nie ich problem...

Zresztą jeśli wersja sklepowa rzeczywiście będzie wyróżniała się na + względem tej zrecenzowanej, zamieszczą pewnie drugą recenzję albo erratę.

Może moje spojrzenie spowodowane jest tym, że do wersji 2005 włącznie byłem wierny FIFIE, a PES to dla mnie coś nowego i świeżego. W każdym razie jestem zachwycony. Gdyby nie ta nieszczęsna Premiership...

Brakiem licencji akurat się nie przejmuj. Kilka tygodni po premierze ukażą się w necie patche i to takie, które nie tylko pozmieniają nazwy i herby klubów na prawidłowe. Zatem jeśli to jedyna przeszkoda dla Ciebie, kupuj w ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...