Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Jeśli już koniecznie jakiś RPG, to Wiedźminy, seria Elder Scrolls, reszta gier Fable. Wygląda fajnie, ale widać niedociągnięcia spowodowane niskim budżetem (a gra jest z Iranu...). Pograć można, ale czy przyjemność Ci ta gra przyniesie, tego nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem ciekawy, czy opłaca sie kupić fifę 14, obecnie grywam w fife 13, a po komentarzach innych myślę, że ta "nowa generacja" nie jest tak doskonała, lecz to moje zdanie, liczę na waszą opinie. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier podobnych do Spellforce, czyli w konwencji rts lub gry strategicznej z głównym bohaterem który podczas gry staje się coraz lepszy (levelowanie,nowe zdolności i znajdowanie lepszego ekwipunku itp), ale z typowo rts budowaniem osady, rekrutowaniem jednostek i wojnami. Poprostu pełni w armi specjalną jednostke która jest silniejsza niż zwykła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś gry przygodowe?

The Book of Unwritten Tales albo trylogia Deponii zeby wspomniec te nowsze. A oprocz tego znajdzie sie jeszcze wiele, wiele innych i to w dodatku nalezacych do czolowki gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smok

Jak może być coś starszego, to sprawdź serię Warlords Battlecry. Warcaft III pewnie już ograłeś, zresztą tam raczej za wielkiego pola manewru nie ma jeśli chodzi o rozwój... No i jeszcze są Polanie II, z tym, że w kampaniach RTS za bardzo rozwoju postaci nie ma (jest tylko zdobywanie coraz lepszego ekwipunku i coraz wyższego poziomu), a w trybie RPG za bardzo armią się nie podowodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlackHand myśle że trafiłeś w dziesiątke tongue_prosty.gif Mam jeszcze pare gierek do przejścia ale ją bede mieć na uwadze bo wygląda świetnie. W polan grałem ale to strasznie kiczowate było, za to w Warcrafty tylko przez chwile, nie przypadła mi do gustu, ogólnie gry tego studia jakoś obchodze szerokim łukiem.

Ale mam jeszcze drugie pytanko, jakaś gierka CRPG na Androida z multiklasowym systemem rozwoju bohatera?

Edytowano przez Smok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]za to w Warcrafty tylko przez chwile, nie przypadła mi do gustu, ogólnie gry tego studia jakoś obchodze szerokim łukiem.

Co prawda starozytni Rzymianie mawiali, ze de gustibus non est disputandum, ale jak mozna obchodzic gry Blizza szerokim lukiem? Przeciez gry z serii Warcraft, Starcraft i Diablo byly kamieniami milowymi w historii gier i wywarly olbrzymi wplyw na rozne aspekty calej branzy - na gatunek hack'n'slash, dynamiczny rozwoj e-sportu, MMORPG i poniekad takze na MOBA i inne. Plus daly nam, graczom, swietne postaci np. Lich Kinga czy Thralla, interesujace i bogate lore swiata Azeroth oraz znakomite animacje w grach. Omijac gry Blizzarda to tak jak omijac szerokim lukiem produkcje innych developerow, ktorzy mieli i maja realny wplyw na rozwoj gier komputerowych - Sida Meiera (Cywilizacja), Rockstara (GTA i Max Payne), BioWare (Baldur's Gate i Mass Effect) czy Bethesdy (The Elder Scrolls). Nie mowiac juz o tym, ze poza srednim do niedawna Diablo 3 i zdecydowanie nieudanym dodatkiem Cataclysm do WoWa kazda inna gra wypuszczona przez Blizza to kawal naprawde solidnej rozgrywki.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MTI313

Ciezki wybor, bo sam nie wiem, co bym wybral... Nie udziele Ci odpowiedzi wprost, ale powiem tyle: odkad kupilem BF4 to nawet przez chwile nie przyszlo mi do glowy ani nie chcialo mi sie wracac do BF3. Jakiejs wielkiej roznicy miedzy tymi dwiema grami nie ma, jednak to z nowszego BF-a gra mi sie przyjemniej.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim starcza na kilkadziesiat, a nawet na kilkaset godzin, ma wsparcie dla modow i wart jest nawet wiecej niz te 70 zl. Jesli szukasz czegos podobnego, to mozesz sie tez zainteresowac Two Worlds czy Arcania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jak gothic(Oprócz wiedźmina), a polecacie wydać 70 zł na skyrim 'a

Risen (ale tylko 1, dwójki nie polecam). Co do Skyrima za 70 PLN - teraz samej podstawki nie warto kupować w tej cenie, znacznie taniej da się wyrwać legendary edition. Ale sama gra warta polecenia.

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTI313 BF4 jest imo lepszy, ale ma gorsze mapy i więcej błędów. Ja w BF3 w większości grałem na mapach z DLC, które są świetne. Mapy z podstawki są w czwórce imo przeciętne - wolę te z Second Assault. Ja bym brał premium, chociaż zakupu czwórki z premium nie żałuję. Close Quarters i Aftermath trzeba wypróbować. Dodatki ożywią Ci trójkę.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Far Cry 3: Blood Dragon.

Spodobała mi się tematyka One man: one army i cała ta kiczowatość starych filmów.

Znacie może gry tego właśnie typu? Gdzie bez skrupułów jeden bohater w stylu właśnie starych filmów akcji wyżyna batalion wojska, by osiągnąć jakiś obłudny cel. ;D

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...