Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Tak, The Wolf Among Us, zdecydowanie polecam. Heavy Rain, jak najbardziej, ma świetną fabułę. Jeśli lubisz historię, piratów, asasynów, templariuszy, zdrady, spiski, bóstwa, miasta, otwarty świat, a umiesz się w tym połapać, to polecam serię Assassin's Creed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać, czy warto zakupić grę Farming Giant?? Ma niebawem wyjść po polsku, ale wiem że była już wersja angielska, i chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś grał? Bo miałem przyjemność grać w Train Giant i muszę przyznać że spoko produkcja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę podobnie do Adziorra - gry z dobrą fabułą oraz sporą ilością akcji ale bez adrenaliny? Coś a'la Mass Effect 2/3 albo Deus Ex:Human Revolution. MGS mi do gustu nie przypadło, Wiedźminy/Dragon Age ograne, Mafia 2 meh, Batmany były, AC też było... Alan Wake jest już dla mnie za "straszny" (no, dobra, koniec śmiechów), daję radę max 30 minut dziennie, więc wnioskuję że The Last of Us też odpadnie.

Serio, mam strasznego głoda i pustkę w głowie. Spec Ops: The Line wezmę pod uwagę, ale może jeszcze jakieś propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

Alan Wake jest już dla mnie za "straszny" (no, dobra, koniec śmiechów), daję radę max 30 minut dziennie, więc wnioskuję że The Last of Us też odpadnie.

The Last of Us nie jest takie straszne, sam nie przepadam za horrorami, ale TLoU jest tak jakby skradanką z elementami strzelania, potyczki z zarażonymi to albo walka z biegnącymi na ciebie przeciwnikami, albo wymiana ognia z ludźmi, albo po prostu omijanie ich mało jest tam stworów wyskakujących z szafy, czy zza drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opiniami powyżej smile_prosty.gif

Poza tym zastanawiam się nad zakupem ESO, gra już ktoś i może wyrazić swoją opinie o tym tytule?

Fajnie też jakby znał ktoś jakiś symulator podobny do Car Mechanic Simulator, bo nic ciekawego nie mogę znaleźć confused_prosty.gif

Sorawa, że się wtrącę, ale skoro piszesz o mechaniku, to znasz tę gierkę, co? Masz ją na kompie?

Bo podobna wszedł dodatek do gry, któy instaluje się automatycznie.

Podobno mamy nowy samochód i 12 nowych opcji naprawy. Grałeś w dodatek? Sprawdzałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opiniami powyżej smile_prosty.gif

Poza tym zastanawiam się nad zakupem ESO, gra już ktoś i może wyrazić swoją opinie o tym tytule?

Fajnie też jakby znał ktoś jakiś symulator podobny do Car Mechanic Simulator, bo nic ciekawego nie mogę znaleźć confused_prosty.gif

Sorawa, że się wtrącę, ale skoro piszesz o mechaniku, to znasz tę gierkę, co? Masz ją na kompie?

Bo podobna wszedł dodatek do gry, któy instaluje się automatycznie.

Podobno mamy nowy samochód i 12 nowych opcji naprawy. Grałeś w dodatek? Sprawdzałeś?

W sumie nie wiedziałem, bo nie logowałem się na steama od kilku dni, ale dzięki za info, w wolnej chwili postaram się zweryfikować ten dodatek ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier, tylko takich trochę mało znanych, mało popularnych, ale dobrych wink_prosty.gif

Interesują mnie:

-ścigałki

-strzelanki

-różne gry akcji

-RPGi

-przygodowe

Polecicie jakieś dobre mniej znane tytuły?

Edytowano przez Spokojny1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują Ciebie tytuły nowsze, czy te starsze też mogą być. Ważna jest dla ciebie grafa?

Z nowszych polecam Mark of the Ninja. Super skradanka autorstwa Klei. U nas przeszła niemal bez echa.

Edytowano przez Scorpix
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To polecam w takim razie wspomniany Mark of the Ninja, Psychonauts, Grim Fandago, Beyond Good and Evil, Oni, Jade Empire, Soldier of Fortune, Sin, Cave Story, Poldek Racer (to akurat żart), Motocross Madness, Midtown Madness, Sinking Island

Edytowano przez Scorpix
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony polecam:

Prince of Persia (trylogia i edycja 2008)

Tomb Raider (obojętnie która część)

Quake 3 Arena

Unreal Tournament (2004, 3)

Colin McRae Rally 2005

FUEL

Race Driver: GRID

Rune

Resident Evil (4 Ultimate HD Edition, 5, Revelations)

BioShock (seria)

BloodRayne (1, 2, Betrayal)

Devil May Cry (3, 4)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@take2

Co do serii Assassin's Creed to wg mnie wszystkie gry trzymają bardzo wysoki poziom. Obecnie pykam w trójkę, ale wspomnę, że rozczarowałem się lekko Revelations, ponieważ jest bardzo mało czynności pobocznych do zrobienia (już jedynka na tym tle lepiej wypada) i tytuł stoi blado przy bardzo rozbudowanym Brotherhood. Trójka choć bardzo krytykowana bardzo mi się podoba i dodam, że jeśli ktoś myślał, że Ezio i Altair są brutalni to niech przyjrze się Connorowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Assassynów polecam część 4 Black Flag. Jest najbardziej żróżnicowana i szybko się nie nudzi. Po za tym nie ma w niej fragmentów w świecie rzeczywistym.

Ja bym wziął Saints Row 4. Więcej do robienia i ma ten swój psychodeliczny klimacik.

Po co Ci wiedza jakie gry są moje ulubione?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mysterion

Są, obowiązkowe bodajże cztery, a Animus Omega można opuścić w każdym momencie. Jest to jedna z dwóch odsłon AC (patrz. Revelations), gdzie poza Animusem można dowiedzieć się czegoś konkretnego.

@gutol12

Po wgraniu odpowiednich modów można się się świetnie bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...