Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

InFamous? smile_prosty.gif

Nic tej samej jakości chyba nie ma, ale właśnie pierwsze i drugie Prototype (z nastawieniem na "dwójkę") są chyba najbardziej grywalne z gier "podobnych". Możesz też spróbować Saints Row 4. Jeśli masz z kolei X360 to zapoznaj się z serią Crackdown.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisałeś. GRID 2 to zręcznościowa ścigałka, a GT6 stawia na większy realizm jazdy i większy wybór aut i tras. A którą kupić to zależy od tego, jakie preferujesz gry wyścigowe. I jedna, i druga jest jednym z najlepszych wyborów w swojej kategorii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Dead Space wink_prosty.gif

Może trochę bardziej to zręcznościówka, ale Resident Evil 4 jest genialną grą ogółem, polecam, jeżeli nie ogrywałeś.

Jeżeli zależy ci na klimacie zaszczucia, to polecam Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth. Jeżeli masz dostęp do Gamecube, to sprawdź Eternal Darkness.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat odnośnie dwóch gier (całkiem różnych, ale jednak...). Co byście polecili bardziej Diablo III [podobno po ostatnich łatkach stało się grywalne, ja osobiście zaczałem grać (na dłużej) w listopadzie tamtego roku, ale wciągnęło mnie na jakieś 2 tygodnie, po czym zmęczony powtarzalnością i przydatnością 1 skilla skończyłem grać] czy Starcraft II HotS (podstawka mi się podobała i grało się całkiem fajnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Posiadam i Diablo III (z dodatkiem Reaper of Souls) i Starcraft 2 z dodatkiem Heart of the Swarm i polecam... obie gry. Podstawka D3 mnie znudzila, po zabiciu Diablo pogralem jeszcze jakies 4-5 godzin i odinstalowalem gre z dysku. Jednak po kilku patchach i z dodatkiem RoS D3 stal sie bardzo grywalny. Za dowod niech swiadczy to, ze chociaz po premierze bylem D3 bylem bardzo rozczarowany, to od 2 tygodni jest to jedyny tytul w jaki gram i nie moge sie od niego oderwac. A co do Starcrafta 2 z HotS... Podstawka byla dobra, ale z HotS jest swietna. Misje sa ciekawe i gra sie bardzo przyjemnie. Nie jestem w stanie polecic Ci ktorejs z tych gier. Na Twoim miejscu rzucilbym moneta... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XeoN

To tak jak ja, ale w D3 wciaz brakuje obiecanego kilka lat temu pvp, trybu ktory jest bardzo wazna czescia Starcrafta 2. Mnie to osobiscie nie przeszkadza, ale jesli ktos chcialby w grze zmierzyc sie takze z zywym przeciwnikiem, to powinien wziac to pod uwage. A takze odpowiedziec sobie na pytanie, czy woli codziennie farmic przedmioty dla swojej postaci grajac w h&s, czy tez moze dowodzic swoimi wojskami w strategii. Obie gry sa swietne, obie sa aktualnie w czolowce swoich gatunkow i ostateczny wybor nalezy do prywatnych preferencji kazdego gracza. Jesli ktos ma mozliwosc to powinien kupic obie i tyle. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ postanowiłem rozruszać trochę moją konsolę, zapisałem sobie do zakupu 3 produkcje i mam kilka pytań:

1. Zainteresowałem się Metal Gear Solid 5 i po recenzjach mam zamiar zakupić też "Ground Zeroes", jednocześnie chciałbym zapoznać się w końcu z zachwalaną serią, ale mam Xbox 360. Rozumiem więc że jedyną opcją jest zakup "HD Collection"? Czy może jest jeszcze coś z czym mógłbym się zapoznać.

2. Naszła mnie ochota na nawalanki, więc jako konsolowy exclusive moją uwagę przykuło "Dante's Inferno" przegapiłem jak była na promocji i teraz miałbym możliwość zakupu za 80 zł. Pytanie czy warto kupować teraz czy może lepiej wstrzymać się do kolejnej przeceny.

3. Jaka jest wasza opinia na temat gry "Too Human".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...