Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Ograłem Street Figtera i (bynajmniej w wersji PC) nie mam dobrych wspomnień z tym tytułem. Jakoś za taką oprawą graficzną nie przepadam. W Injustice grałem i rzeczywiście, gra jest dobra, lecz brakuje mi w niej odpowiedników Mortalowskich fatality. Najprędzej Tekken ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim . Chciałbym się Was poradzić jaką grę kupić , gatunek akcja lub jakiś RPG . Zależy mi BARDZO , żeby ta gra była w edycji specjalnej ( no może coś podobnego do wydań Wiedźminów ,Risenów , Dark soulsa , Skyrima i niektórych Assassinów . Bardzo lubię bogate edycje , wydania np. z artbookiem lub z poradnikiem ) , acz nie w kolekcjonerskiej . Dodam , żeby była ta gra dostępna na muve , od cenegi , ponieważ chcę wykorzystać 40% kod zniżkowy na gry pc . Co polecacie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak State of Decay? Można go dorwać na Steamie(jednakże wymaga kontrolera do gry), jeśli dobrze kojarzę, to ma otwarty świat, sporo zadań od losowych osób, które także przeżyły apokalipsę zombiaków. Gra wydaje się być przyjemna, i chyba sam ją niedługo kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzime Dead Island'y oferują otwarty świat, sporo misji pobocznych dotyczących zabijania zombiaków, jeśli jeszcze nie ograłeś, to warto się serią zainteresować. Przychodzi mi głowy jeszcze tylko Dead Rising/2, które mi jakoś nie podpadło, ale oceny ma przyzwoite, możesz dać im szansę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówią, że w wersji alpha jest jeszcze sporo błędów, ale ogólnie sobie grę chwalą, z tego co czytam opinie widać, że na pierwszym miejscu stawiają dobry system rozbudowania postaci oraz wysoki poziom trudności. Osobiście nie grałem, ale na Gry-Online gra ma średnią 8.8 w oczekiwaniach. Poczekałbym jednak do premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio naszla mnie ochota na staroszkolne rpgi i przegladajac oferty na gog.com (planuje zakup Tormenta) natrafilem na ciekawy tytul, Arcanum: Of Steamworks and Magic Obscura. Warto? Tytuł (chyba) raczej malo znany, albo juz zapomniany.

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seba77 Bardzo warto, co prawda grze bliżej do falloutów niż Tormenta, ale steampunkowe realia i rzeczywisty wpływ tego jaką postać stworzymy na rozgrywkę daje sporo frajdy. Już pierwsza rozmowa w świecie gry wywołuje uśmiech na twarzy nie zależnie czy gramy super inteligentem czy idiotą, który ledwie się wysławia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio naszla mnie ochota na staroszkolne rpgi i przegladajac oferty na gog.com (planuje zakup Tormenta) natrafilem na ciekawy tytul, Arcanum: Of Steamworks and Magic Obscura. Warto? Tytuł (chyba) raczej malo znany, albo juz zapomniany.

Arcanum to genialna gra, połączenie magii i techniki, tytuł nowatorski w wielu elementach. Dla wielu, w tym mnie, klasyk na miarę Baldura. Niestety jest niedoceniany. Warto, bierz w ciemno!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko,

mam do was pytanko. Opłaca się kupić FortressCraft ? Jezeli gra jest podobna/taka sam jak minecraft (czyt. crafting, tryb survival. mobki wrogie i przyjazne itp. itd.) to w sumie bym kupił ale chce poznać waszą opinię i możesz coś mi na temat tej gry powiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś gier na do lokalnego co-opa, najlepiej zręcznościówki, pod party.

Obecnie posiadam:

FiFę i Virtual Tennis - sportowe,

GRIDA 2, Burnout Paradise - samochodowe,

Worsmy - hm.. inne wink_prosty.gif

Brakuje mi jakiejś bijatyki - grałem w nowego Street Fightera i Mortala, i te gry są zbyt trudne, nie da się przy nich dobrze bawić przy pierwszym podejściu. Jest jeszcze jakiś wybór?

Przydałaby się również gra przygodowo-zręcznościowa, jak nowy Rayman (choć tam chyba do co-opa są tylko jakieś fun tryby, a nie gra główna). Odpadają gry serii LEGO, te już się przejadły.

I na koniec jakaś psychiczna gra, które są zwykle na konsole, 2-4 graczy, polegająca na napieprzaniu w klawisze, same tryby QTE, jakieś zapamiętywanie szyków itd. Znajdzie się coś takiego na PC? Coś podobnego oferuje bodajże gra Castle Crashers.

Nie zamykam się również na inne gry samochodowe i sportowe, byle były dobrej jakości (grałem np. w Sonica All-Stars Racing czy coś takiego, nie pamiętam którą wersję i byłaby to dobra samochodówka for fun, gdyby posiadała jakikolwiek system jazdy...).

Znajdzie się coś ciekawego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzikipytonzlasudeszczowego

Z bijatyk polecam Tekkena 6 lub TTT 2 ale to raczej na PS3 ,więc nie wiem czy Ci przypasi.

Śmiało atakuj Raymana.Co-op jest na jednej sofie/net przy przechodzeniu "fabuły" jak i tryby for fun.

Ze sportówek jak posiadasz Virtua Tennis spróbuj NBA2K14.Gra na naprawdę dłuuuugie posiedzenia.

Ze ścigałek dla zabawy polecam Split/Second Velocity lub Ridge Racer Unbounded.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...