Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

A polecilibyście grę Assassin's Creed IV: Black Flag, co prawda już zakupiłem na stronie https://cdp.pl/gry/assassins-creed-iv-black-flag z preorderem wiec już pytam tak naprawde po fakcie, Ale to moja pierwsza gra legalna, zawsze pożyczałem od kumpla a sam chce mieć swoją kolekcję a wrażeniami bede sie dzielił na forum.

W wymaganiach podają windows7 między innymi i procek 2,6 Jak na razie się nie tnie wchodzi płynnie mimo że mam te minimalne wymagania. A miałem do wyboru kupić trójkę ale jak na rynku jest już dostępna czwórka to co będe się cofał i zacznę od czwórki. Natomiast miałem kupić z innej beczki Ridge Racer Unbonded bo lubię poszaleć w aucie ale to może na gwiazdke wiec możecie napisać swoje wrażenia z jazdy. A co do AC4 to ściągnałem tewż sobie poradnik w pdf, bardzo się przydaje. Dopiero jestemna początku wiec na pewno podziele się przeżyciami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem zapytać co polecacie bardziej kupić ? najnowszego CoDa czy BF4 ? chodzi mi głownie o multi ;p

To jest pytanie typu "czy lepsze sa placki, czy nalesniki?". Wszystko zalezy od TWOICH prywatnych preferencji. Dla jednych lepszy jest COD, dla innych BF. Czesc graczy lubi szybka, zrecznosciowa zabawe w berka strzelanego na krotkim dystansie w COD-ach, inni preferuja takze zrecznosciowa, ale sporo wolniejsza rozgrywke z mozliwoscia uzycia ciezkiego sprzetu i wymiana ognia na srednim-duzym dystansie w BF, a jeszcze inni nawet na te gry nie spojrza i beda grac tylko w bardziej wymagajaca ARME. Sam musisz sobie odpowiedziec jaki typ rozgrywki Ci najbardziej odpowiada. Obejrzyj filmiki na YouTube i zadecyduj.

Grał ktoś w Ridge Racer Unbounded, warto kupić?

Ja gralem i wedlug mnie jest to sredniak. Nadaje sie jako zapychacz czasu miedzy lepszymi tytulami, ale na fajerwerki nie masz co liczyc.

A polecilibyście grę Assassin's Creed IV: Black Flag, co prawda już zakupiłem na stronie https://cdp.pl/gry/a...d-iv-black-flag z preorderem wiec już pytam tak naprawde po fakcie, Ale to moja pierwsza gra legalna, zawsze pożyczałem od kumpla a sam chce mieć swoją kolekcję a wrażeniami bede sie dzielił na forum.

W wymaganiach podają windows7 między innymi i procek 2,6 Jak na razie się nie tnie wchodzi płynnie mimo że mam te minimalne wymagania.

Skoro gre juz masz i w nia grasz, to po co pytasz? Nawet gdybym stwierdzil, ze to straszny gniot jest, to byloby troche za pozno, zebys tej gry nie kupil, prawda? A jesli chodzi o dyskutowanie o grze, to zdaje sie ze jest od tego osobny watek poswiecony AC. Tak z ciekawosci zapytam, skad sciagnales poradnik do gry? W Black Flaga jeszcze nie gralem, ale tez by mi sie przydal.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupiła coda Bo nie robią w konia z fabułą, ale jeśli grałeś w 2 , 3 i chcesz teraz 4 to kup BF4.

Ale jemu chodzi o multi. Pod tym względem BF4 jest znacznie lepszy od CoD. Problem w tym że póki co, najnowszy Battlefield zmaga się z różnymi problemami.

Edytowano przez Koleus123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To czy w multi nowy BF jest lepszy lub gorszy od Ghosts zalezy tylko i wylacznie od preferencji kazdego gracza. Patrz co napisalem na ten temat w moim poprzednim poscie wyzej. Nie da sie okreslic ktora sprawia wiecej przyjemnosci bo obie gry pod wzgledem rozgrywki sa na tyle rozne, ze kazdy sam musi zdecydowac, co mu bardziej pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem obu gier i Assassin's Creed III zdecydowanie odradzam, jeśli chodzi o wersję PC. Masa błędów mimo, że wyszły łatki poprawiające, słaba optymalizacja i sama gra wydaje się średnia, więc w tym przypadku kupuj Far Cry 3, bo jest to jedna z moich ulubionych gier zeszłego roku - dostajemy w miarę otwarty świat, świetnego Vaasa i przepiękną lokację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Deviusem, AC III to najgorsza część serii wg. wielu fanów, nie trzyma żadnego klimatu. Jedyna dobrze zrobiona rzecz to walka, więc gra nie jest warta zachodu jeśli nie grałeś we wcześniejsze części i fabuła Cię nie interesuje. Żeby dobrze bawić się przy Far Cry`u nie musisz znać poprzednich odsłon. Zdecydowanie bierz Far Cry 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór, uwaga:

The Last of Us vs Far Cry 3

Można się domyśleć po pierwszym tytule, że chodzi o gry na Ps3 i nie wiem, którą wybrać.

Do FC3 przekonuje mnie otwarty świat, genialny Vaas, polowanie na zwierzęta, crafting, multum broni i kooperacja.

Natomiast TLoU ma genialną fabułę, klimat, również niczego sobie crafting i wiele smaczków...

Nie wiem w sumie co wybrać czy FPS z otwartym światem i wyspą opanowaną przez piratów czy klimaty postapokaliptyczne, z genialną fabułą. Jedyne co na chwilę obecną zniechęca mnie do TLoU to widok z 3 osoby, gdyż mam już trochę takich gierek i na chwilę obecną pograłbym w dobrego FPS'a.

Doradźcie bo nie wiem co począć, niebawem nowa generacja, gry na Ps3 stanieją, a niebawem będę mieć troszkę więcej wolnego czasu i popykałbym w coś na mojej konsoli. Chyba, że macie jeszcze jakąś inną propozycję jednak na tych 2 najbardziej mi zależy. Bo cholera oba tytuły mi się podobają, a pieniędzy starczy tylko na jeden...

Tylko prosiłbym o jakieś uzasadnienie, bo odpowiedź typu:

"FC3 bo lepsze" o niczym nie świadczy i jest nic nie warte.

Z góry dziękuję. icon_wink.gif

Edytowano przez ArachidowyPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze przyjemności zagrać w The Last of Us, ale mogę Ci powiedzieć, że FC 3 to kawał solidnego grania i na prawdę bardzo ją polecam. Świetny klimat, niezła fabuła, misje i dużo możliwości, a do tego piękna wyspa. Idealna przygoda w zimne, jesienno-zimowe wieczory. No i fenomenalny Vaas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie grałem w The Last of Us, bo nie posiadam PS3, jednak sam sobie w sumie odpowiedziałeś na pytanie - zniechęca Cię trochę kamera z trzeciej osoby, dodatkowo pograłbyś sobie w FPS'a. Far Cry 3 to naprawdę długa gra, jeśli odkrywa się wszystkie rzeczy rozsiane po mapie. Sama linia fabularna też nie jest krótka, więc chyba odpowiedź jest jasna - bierz FC3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem :D Tak jak panowie u góry nie dane mi było zagrać w The Last of Us, ale grałam w FC3 na xboxie. Gra jest po prostu epic. Otwarty świat najlepszy :) Mnóstwo rzeczy do robienia i...kolekcjonerkę można tanio wyrwać :D Fabułka brawa.gif Postacie brawa.gif I co najważniejsze na długo zachodzi w pamięć. Bierz ją icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 - jak już poprzednicy pisali: długa, rozbudowana gra z masą rzeczy pobocznych do roboty, np. polowania, questy poboczne, oczyszczanie posterunków. Gra starcza na długie godziny. Do tego feeling broni jest dobry i przyjemnie się strzela, same bronie może ulepszać i dostosowywać do własnego stylu gry.

The last of us - PS 3 nie posiadam, ale specjalnie dla tej gry pożyczałem i... jest zawód, sporo utartych schematów wziętych z filmów o zombie, wbrew moim oczekiwaniom fabuła nie powala, a wręcz można powiedzieć, że jest przeciętna. Akcja jest prowadzona dość filmowo i głównie to ratuje scenariusz... do tego ciekawe postaci i tyle.

Osobiście po ograniu 2 tytułów(FC 3 grałem na PC) brałbym FC3, świetna gra starczająca na mnóstwo godzin, a co najważniejsze nie masz jej dość po połowie, jak to niektórzy mieli w przypadku FC2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak nie mam porównania, bo nikt z was nie grał w TLoU. Mimo wszystko dzięki.

@Devius:

No po części tak, mam chęć na sytego FPS'a jednak nie pogardziłbym dobrą fabułą twórców wybitnej serii Uncharted...

Chyba zakupię FC3, lecz wpierw trzeba poczekać na nową generację, aby trochę staniał bo fundusze mam mocno okrojone.

Pewnie kiedyś zetknę się z The Last of Us, więc w sumie nic straconego. Wielkie dzięki, powiem szczerze przekonaliście mnie.

Vaas niebawem się spotkamy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TLoU to ciekawa przygoda, jakże inna od tej podanej przez ND w Uncharted. Brakuje tutaj widowiskowych akcji rodem z Hollywood. Grze bliżej do filmowego The Road z Viggo Mortensenem niż blockbustera z milionem wybuchów. Trzon gry to relacje pomiędzy Ellie i Joelem - i to jest tutaj świetne przedstawione. Z postaciami można się zżyć, polubić/znienawidzić. Na taką formę trzeba się nastawić. Crafting jest IMO średni, sama mechanika to lekko przeprojektowany Uncharted.

FC3 z kolei uderza na początku swoim rozmachem i stukniętym Vaasem, który pojawia się jednak w kilku momentach. Lwia część rozgrywki to wykonywanie misji/przejmowanie posterunków/punktów widokowych.etc. Na kilkanaście/kilkadziesiąt godzin powinno wystarczyć. Jeżeli weźmiemy pod uwagę aspekt ekonomiczny to FC3>TLoU. Nim ogarniesz wyspę w FC3, być może przygody Ellie i Joela będzie można nabyć jeszcze taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Święta się zbliżają to i trzeba popatrzeć za grami więc proszę was o pomoc.

Poszukuję fpsa z dobrym multi w którym da się wyposażyć twojego żołnierza tzn. bronie, dodatki do nich itp. Dobrze by było jakby też dużo ludzi grało nadal. Na stanie posiadam BF: BC2, dodatek Vietnam i BF3. Nie wiem czemu, ale nie ciągnie mnie seria COD może mnie jakoś przekonacie ;p

Druga sprawa to rpg z otwartym świecie, ale nie takim, że idziesz po jakich drogach i nic się nie dzieje lub tylko parę misji pobocznych jest. Zależy mi na fabule, żeby była wciągająca, mechanice gry, grafika nie jest ważna, dobrze by było żeby starczyło na trochę i poza głównym wątkiem. Wiedźminy oba na półce i ograne, tak samo Gothicy do tego dochodzi Fable 1 to co ograłem i mi się podobało inne co zaczynałem to albo fabuła do kitu lub po prostu nudziło mnie szybko. Wiem o Skyrimie, ale prócz tego coś jest o takich warunkach?

Cena nie gra roli, lecz mają pójść na sprzęcie z sygnaturki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do FPSów to nie bardzo wiem jak Ci doradzić, bo walka Battlefielda z CoDem już dawno mnie nie interesuje, jak sięgam za jakiegoś FPSa to tylko dla singla, który musi być w miarę długi (ostatni, w którego grałem to właśnie Far Cry 3).

RPG, otwarty świat, dużo questów pobocznych, ładna grafika, starcza na trochę i jeszcze więcej, ma dwa fabularne dodatki, które dodają jeszcze więcej możliwości, masę modów, dzięki którym jeszcze bardziej upiększymy sobie rozgrywkę (dodatkowe questy, lokacje, zbroje) i możemy ją trochę utrudnić = Skyrim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...