Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@anok98

Sleeping Dogs to naprawdę świetna gra ;) Gęsty klimat Hong Kongu jest naprawdę wyczuwalny i po prostu dobry (tak jest CDA), a poza tym gierka jest miłą odmianą od GTA :D Na początku można narzekać na model jazdy, trzeba tylko przyzwyczaić się do jazdy lewym pasem. Mi się w każdym razie miło grało i dobrze ją zapamiętałam. Jeśli masz dość serii GTA, to na pewno ci się spodoba :)

A no tak, postacie też są niczego sobie :)

Nie mogę wypowiedzieć się na temat pozostałych gier. Niestety jeszcze nie zawitały na dysku twardym mojego kompka :I

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anok98

Co do Darksiders warto zaopatrzyć się w obydwie częśći, są one dosyć długie, szczególnie jeśli poluje się na wszystkie znajdźki w grze. Co do Serious Sam 3 jeśli lubisz młoćkę w starym dobrym stylu warto na ten tytuł rzucił okiem. A jeśli trawisz coś w stylu GTA wybierz Sleeping Dogs.

@PolskiZiomal5

Spróbój Splint Second Velocity - co prawda aut nie można tam rzowalać, ale można tam stosować tzw. neiczyste zagrywki, tj. uruchamianie wydarzeń, które mogą przeszkodzićprzeciwnikowi w wygraniu wyścigu.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, która jest typowym "odstresywaczem", czyli: dużo akcji, miliony wrogów, mało myślenia, ogółem wielka rozpierducha. Najlepiej FPS jakiś. Odpadają: Painkiller (każda część, mimo, że bardzo przyjemna, to ile można? :) ),Total Overdose (nuda).

Co polecicie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Immi

Prototype to taka typowa gra "dużo akcji, milion wrogów". Biegasz sobie mutantem po Nowym Jorku i zabijasz na kilkanaście różnych sposobów przechodniów, wojsko, bądź inne stworzenia nie z tej ziemi. A jak się znudzi to jest w tej grze też troszkę fabuły.

Ew. coś pokroju Orcs Must Die, naciera na Ciebie kilkadziesiąt potworków, a Ty nie możesz im dać dotrzeć do zamku. Taki tower defense.

A teraz ja - poszukuję:

a) setki zombie, które zabijam w łatwy sposób(przeciwieństwo Dead Island)

b) gry o klimacie Mafii 2 (oprócz Mafii 1 ofc), czyli gangsterska Ameryka lat 40-50 ubiegłego wieku, najważniejszy jest klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkpoland666

a) Left 4 Dead, Killing Floor, Atomic Zombie Smasher, Dead Rising, Plants vs Zombie biggrin_prosty.gif,

b) L.A. Noir, Chicago 1930, Omerta(RTS), Ojciec chrzestny(leciwa ale genialna gra, zwłaszcza klimat, są 2 części)

Edytowano przez Foshek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na Steamie jest promocja na Killing Floor, a i wymagania się zgadzają, więc chyba najszybciej się na to zdecyduje. L.A. Noire, mnie interesuje, ale gra nie zbiera zbyt wielu pozytywnych opinii. Ojciec Chrzestny ma dobry klimat? A jak gameplayowo? Od znajomych nie słyszałem wielu dobrych zdań o tej produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gameplayowo jest tak sobie. Sterowanie jest takie sobie(celowanie >.<), mniej więcej po 1/2 - 2/3 gry zaczyna się robić dość monotonna i grasz na zasadzie "już prawie koniec, to skończę". Ja osobiście bardzo dobrze się bawiłem, jednak grałem w to dobre parę lat temu. 2 część można dostać za jakieś 20-30 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór. Oba to świetne FPSy.

Battlefield skupia się na starciach na ogromnych mapach, głównie z użyciem pojazdów lądowych, powietrznych i wodnych(choć na piechotę też można walczyć). Maksymalnie można grać 32 vs 32 graczy. Jeśli chcesz się poczuć jak na polu bitwy, wybór idealny. Zdecydowanie bardziej niż CoD stawia na współpracę z innymi graczami.

Call of Duty to gra na zdecydowanie mniejszą skalę, można grać w bodaj 9 vs 9. Starcia na mniejszych mapach, ale wg. mnie lepiej zaprojektowanych. Walki są niezwykle szybkie i emocjonujące.

To główne różnice, bo obie gry stawiają teraz na efekciarstwo. Battlefield to po prostu wielkie mapy i masa graczy, a CoD mniejsze ale szybsze starcia.

W CoDa możesz świetnie bawić się samemu, a aby czerpać pełnię radości z Battlefielda wypadałoby znaleźć kilka osób z którym można razem pograć, wtedy widać prawdziwy urok Battlefielda.

Call of Duty ma także całkiem niezły single i tryb kooperacji do gry ze znajomymi, Battlefield ma tragiczny tryb dla jednego gracza i słaby coop.

CoD na pewno jest łatwiejszy i przyjemniejszy, może włączyć, zagrać rundkę-dwie i po godzinie wyłączyć. W Battlefieldzie 1 runda trwa zwykle ~1 godziny.

O ile w Call of Duty głównie chodzi o zabijanie, to w Battlefieldzie musisz zdobywać punkty, np. za przejmowanie baz, naprawianie pojazdów innych graczy czy ich leczenie.

Nie jestem pewien czy wszystko opisałem, gdybyś miał pytanie to pisz śmiał. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Goblin

Osoba u góry opisała Ci mniej więcej jak to wygląda, jednak ja byłbym za Battlefieldem. No cóż kochałem "trójkę", duże mapki, pojazdy, co prawda grałem na ps3, ale i tak zabawa była przednia, zwłaszcza z kolegami w drużynie. Moim zdaniem seria Call of Duty jest przeciętna (wyjątek znakomita część 2 i 4), jednak zdaję sobie sprawę, że miliony osób za te słowa zaczęłyby się spinać. Bf to także trolling, który jest ważnym elementem tego tytułu.

Jeżeli chodzi o mnie to szukam jakiegoś dobrego tytułu. Wymagania są takie, aby był to RPG w miarę nowy (w te starsze, albo grałem, albo mnie się nie chce grać). Najlepiej, żeby był podobny do Fable I, ewentualnie Morrowinda/Obliwiona (Skyrim odpada). Fabuła ma być syta i gra z otwartym światem (najlepiej dużym).

Nie wiem czy coś znajdziecie, ale z góry dzięki za pomoc. smile_prosty.gif

Edytowano przez ArachidowyPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłbym za Battlefieldem. Różnorodność to to, czego od Battlefielda 3 oczekiwałem i to dostałem, dla fanów dużych map dostaliśmy ogromne pola z pojazdami, a dla tych, co wolą szybkie potyczki mamy deathmatche na małych mapach, które trwają do 20 minut, więc ja bym sobie CoD'a w ogóle odpuścił, bo Battlefield daję nam to, na co akurat mamy ochotę (czy chcemy grać długo, czy krótko).

@Up

Sam bym chciał taką grę, jak coś znajdziesz, daj znać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają się święta, więc pora zacząć poszukiwania gry:) Otóż szukam takiej, która wciągnie mnie na bardzo długo, najlepiej jak była by to strategia, bądź rpg. Dla ułatwienia powiem, że bardzo długo czasu spędziłem nad:

*heroes3

*gothic 1-3

*diablo 1-3

*civilizacja 4-5

* wiedźmin 1-2

*Dragon Age

Ukończone, ale bez zbędnego przedłużania: Risen, Titan Quest

Zależy mi jeszcze, by gra chodziła płynnie na komputerze podanym w sygnaturce:)

(dodam, że odpada cała seria TES, średnio mi podeszła, tak jak two worlds)

Edytowano przez GoGeTa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArachidowyPL

Risen, Gothic 3, Wiedźmin 1 i 2, Fallout 3 i New Vegas, Mass Effect 1,2,3 i Jade Empire

@GoGeTa

Strategie:

Kings Bounty, Disciples 2(leciwy tytuł jednak genialny, polecam dla fanów Heroesów), Age of Wonders(też leciwy ale niezły tytuł), Seria Total War i Europa Universalis, Company of Heroes 1 i 2(coś odmiennego od turówek), Sim City, Age of Empires 3, Endless Space(Heroesy w kosmosie, dość rozbudowany, emocjonujący tytuł), no i jeśli nie miałeś okazji zagrać Warcraft 3 + TFT oraz Starcrafty

RPG:

Mass Effect, Sacred 1 i 2(niby hack'n'slash jak Diablo ale zadziwiająco: dobra i długa fabuła, bogata warstwa RPG z wielowątkowymi questami ciągnącym się czasami przez całą grę, do tego przyjemny system walki ze sporą ilością questów i przedmiotów do zdobycia i odblokowania), Deus Ex, Fallouty 3 i New Vegas(choć to Bethesda - twórcy TES, więc niekoniecznie musi ci się spodobać), Dark Souls - niby dla masochistów ale sprawia masę frajdy, a fabuła jest po prostu świetna.

Jeśli ktoś chce bardziej szczegółowy opis, niech pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xRaveS

@Devius

Nie ma żadnego 'zależy' w tym przypadku. GTA 4 po prostu trzeba ograć, nie ma innej opcji. Max Payne 3 to tylko okruchy z tego, co pamiętamy po genialnych dwóch pierwszych częściach, gra warta przemilczenia i zapomnienia. Raczej w formie ciekawostki, niż jako alternatywa najlepszego sandboxa na PC ever :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...