Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Up@ nie wydanie z biedronki jak każde inne nie wymaga steam :)

I się zapytam o total war-y znawców tematu. Ostatnio wzięłamnie chęć na jjakiegoś TW. Shogun2 opada póki co bo kompletnie nie moje klimaty . Rome mam. Więcj zostają medival 2 empire i napoleon. Fakt bardziej lubie klimaty średniowiecza ale zastanawiam się czy nie warto wsiąść którejś nowszej część dla jakiś zmian w grafice i gameplayu. Bo w sumie te klimaty też lubie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziiku

Steam jest lepszy, to oczywiste. Ale dla mnie Origin jest również niezbędny. Na steamie nie kupimy niektórych gier (Mass Effect, Kingdoms of Amalur, Dragon Age, Fifa itd.), a jak już są to w zaporowej cenie.

Więc imo warto mieć i to i to.

Co do gier, które wspomniałeś to ETS2 (o ile lubisz taki gatunek) jest zabawą na dziesiątki godzin.

Mass Effect 3 według mnie powinien choć raz zobaczyć każdy szanujący się gracz, choćby po to, żeby wiedzieć o co było tyle szumu (i oczywiście dlatego, że gra jest genialna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Origina to pytanie brzmieć powinno nie czy warto, a czy chcę zagrać w Mass Effect 3, bo ta produkcja jest nierozerwalnie połączona z Originem i nie da się jej odpalić bez konta na platformie Elektroników.

W Mass Effect 3 warto zagrać, bo to jeden z lepszych action RPG ostatnich lat, a poza tym zakończenie kosmicznej trylogii Shepard(a). Jeśli jeszcze nie grałeś w poprzednie części, to warto najpierw w nie zagrać i zorientować się o co chodzi w całej sadze, choć nie jest to bezwzględnie konieczne (jeśli nie zimportujemy sejwów z ME i ME2, to będziemy mogli zapoznać się z fabułą poprzedniczek i dokonać ważnych wyborów przed stworzeniem postaci - tak mi się przynajmniej zdaje, nie używałem tej opcji, bo miałem zapisy z jedynki i dwójki).

Co do reszty się nie wypowiadam, bo nie grałem w te produkcje.

Na steamie nie kupimy niektórych gier (Kingdoms of Amalur, Dragon Age), a jak już są to w zaporowej cenie.

KoA: R oraz DA są dostępne na Steamie, ale tak jak wspomniałeś w dość wysokich cenach. Lepiej zaopatrzyć się w nie na Originie lub w wersjach pudełkowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się na kupnem Euro Truck Simulator 2, Endless Space - Admiral Edition i Mass effect 3 na origin.

EUS2 to najlepszy symulator ciężarówek. ES jest podobno genialną produkcją w swoim gatunku, to samo tyczy się ME3. Przy czym to ostatnie to bardziej shooter niż RPG :D

mam dylemat, czy kupić tomb raidera w biedronce tongue_prosty.gif

Nie, nie wymaga =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Most Wanted staniał do 50zł warto się z nim zainteresować? Słyszałem, że to bardziej Burnout, a ze starym MW ma niewiele wspólnego. Obie rzeczy mnie cieszą ponieważ stare MW uwazam za najgorszą część serii, oraz spędziłem nad Burnout Paradise dziesiątki godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Most Wanted staniał do 50zł

Recenzje dostało mieszane, ale aktualnie - po tonach aktualizacji - podobno pyka się w niego już bardzo przyjemnie ;] Skoro staniał, bierz, aczkolwiek ja poczekałbym, aż pojawi się w EA Classics =]

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syskol

Ze swojej strony polecam Ci tę grę. W przeciwieństwie do Ciebie stary MW bardzo przypadł mi do gustu. Kupiłem najnowszego MW i się nie zawiodłem. Powinieneś przy tej grze miło spędzać czas

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Most Wanted staniał do 50zł

Recenzje dostało mieszane, ale aktualnie - po tonach aktualizacji - podobno pyka się w niego już bardzo przyjemnie ;] Skoro staniał, bierz, aczkolwiek ja poczekałbym, aż pojawi się w EA Classics =]

No właśnie spadł do EA Classic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety Ci nie pomogę, bo nie grałem w Anno, ale jeśli szukasz wyzwań to najnowsze Simcity nie jest dla ciebie. To raczej chwila relaksu podczas wpatrywania się w rozwój swojego miasta.

Co do darmowych gier to do wyboru są:

  • Battlefield 3 (Standard Edition)
  • Bejeweled 3
  • Dead Space 3 (Standard Edition)
  • Mass Effect 3 (Standard Edition)
  • MOHW (Standard Edition)
  • NFS Most Wanted (Standard Edition)
  • Plants vs. Zombies
  • SimCity 4 Deluxe Edition

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gier podobnych do W3 ja polecam Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień. Bardzo przyjemna gra, zwłaszcza jak lubi się świat wykreowany przez Tolkiena. Dodatkowo nie ma przecież wielu produkcji tego typu.

Niestety, mimo, że mi się ona podobała, musisz wziąć poprawkę na to, że wyszła już 10 lat temu, więc nie wiem czy z perspektywy czasu dalej jest grywalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh dobrze pamiętam o bitwie o śródziemie 1 i 2

Mowa była o Wojnie o Pierścień, a nie Bitwie o Śródziemie. To całkiem różne gry. WoP to kopia W3, tylko w uniwersum LotR. Poszukaj.

Poza tym sprawdź sobie Battle Realms, IMO świetna, i przy okazji bardzo niedoceniona gra. Na GOG można dostać za parę złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam myślę nat kupnem The Settlers: Narodziny kultur tylko że nigdy nie grałem w żadne gry z serii The settler i nie jestem fanem gier strategicznych tylko nagle mam ochotę na jakąś strategie i mnie interesuje ta gra tylko niewiem czy warto ją kupić ?

Dodam że widziałem tą grę w empiku po 30 zł i za taką cenę jest warta ?

Edytowano przez arturdzie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...