Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Najlepiej połączyć w kryteriach te dwa gatunki, po czym przyjdzie ci kupić Stalkera :) Gra ma świetny single player, który starcza na wiele, wiele godzin, a i chce się przechodzić wielokrotnie. No i oczywiście jest to świetna gra. Jest jeszcze taka mieszanka - Borderlands, ale w to nie grałem, więc się nie wypowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futurism tak jak napisał longbow seria S.T.A.L.K.E.R powinna Ci się spodobać. Jeśli nie chcesz łączyć gatunków to RPG możesz kupić rodzimego Wiedźmina a FPS Bad Company 2 tylko, że w BC2 jest krótki tryb SP ponieważ to gra bardziej dla trybu MP. Edytowano przez Bronex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Wiedźmin jest bardzo dobry, a i długi jest. Oprócz tego polecę ci serię Gothic.

A z FPSów: długi single... nie am wielu. Jest tylko Stalker i Borderlands. Ale całkiem długie (jak an FPS) mają: Medal of Honor Pacific Assault, Operation Flashpoint (jedynka, DR to porażka) razem z edytorem, seria ArmA.

Edytowano przez longbow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@

Ja bym polecił to pierwsze, czyli Bad Company 2. Bardzo dobry FPS! Kampania niczego sobie, a do tego świetny dubbing, który również daje radę w multiplayer, nie można mu nic zarzucic. Jeśli już mówię o multi to jest bardzo dobry, grywalnośc stoi na wysokim poziomie... Można by tu mówic strasznie długo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie mogę zgodzić z moimi przedmówcami :down: Far Cry 1 mi się podobał, dlatego też spróbowałem drugiej części... A ta... No cóż tu dużo mówić - nie przypadła mi do gustu (to nie znaczy, że jest zła, tylko tyle, że mi "nie siadła" :dry: ) Tak jak Roniemu (patrz post wyżej) podobało się palenie dżungli - tak mi się podobała rozwałka wszelkiego rodzaju budynków, drzew itd (a może i bardziej niż Roniemu :tongue: ) Przy taj gierce naprawdę świetnie się bawiłem... :sweat: Także ja polecam Crysisa :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...