Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Podczas wizyty u kuzyna spodobała mi się gra na konsolę, w której się biegało po wrestlerskim ringu. Bardzo chętnie pograłbym w taką grę na pc, tylko nie wiem, czy są takie gry, tj. jakaś maks. 4-5 letnia gra DOBRA, właśnie o wrestlingu, ale może być też jakakolwiek inna, byle było brutalnie i/lub krwawo. Jak zamieściłem w złym dziale, to proszę modka o przesunięcie.

Darmowy WWE Impact i niestety tyle w temacie wrestlingu na PC :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do serii Splinter Cell lub Deus Ex:HR, czyli skradanie się, unikanie strażników, kamer, itp, itd. Polecicie coś?

A Kroniki Riddicka? Obie części są świetne, choć nie polegają głównie na skradaniu się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie gry są konkretne i naprawdę ciężko jest tutaj wskazać faworyta. CiV4 to turówka, natomiast Twierdza to ekonom w czasie rzeczywistym z możliwością sterowania wojskami. Obie marki bardzo sobie cenię, a w tym konkretnym przypadku radzę wziąć jednak Antologię Twierdzy, bo to pakiet gier, lub te pare złotych dołożyć i nabyć Civ5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie chodzi o kupno, ale nie ma bardziej odpowiedniego tematu. Mianowicie, ktoś chce się ze mną zamienić Portal 2 (pudełko, płyta + konto steam) za Another World, Mafię i Antologię Deus Ex. Gra jak najbardziej jest więcej warta od tych trzech, ale będę musiał żonglować dwoma kontami Steam i nie wiem czy to do końca bezpieczne jest z tą zamianą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany Call of duty , z tymże zakup planowałbym bliżej świąt, mam na myśli Black ops i chodzi mi o tryb sieciowy. Czy jeżeli kupię konto steam z grą to mogę przechodzić i zdobywać doświadczenie itd. od nowa czy to co zrobił poprzedni właściciwel na tym stoję i nic się nie da zrobić ? Warto w ogóle brać się za multi w Black opsie ? Battlefield odpada jak i mw3 bo mnie na te gry nie stać, dwa mam xp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie chodzi o kupno, ale nie ma bardziej odpowiedniego tematu. Mianowicie, ktoś chce się ze mną zamienić Portal 2 (pudełko, płyta + konto steam) za Another World, Mafię i Antologię Deus Ex. Gra jak najbardziej jest więcej warta od tych trzech, ale będę musiał żonglować dwoma kontami Steam i nie wiem czy to do końca bezpieczne jest z tą zamianą.

Nie polecam zabaw w zamianę konta, chyba, że ufasz danej osobie i jesteś jej pewien. Mój znajomy wymienił się z kimś kontem steam, jednak to konto było już z trzeciej ręki i pierwszy właściciel posiadał pudełka od gier, więc zgłosił steam supportowi kradzież i ukradł mu konto. Zdecydowanie lepiej sobie poczekac, Portal 2 niedługo spadnie zapewne do EA Classics, przez co i premierówkę będzie można taniej dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Tylko jedno, konkretne, jasno postawione i sprecyzowane: czy warto kupować Battlefielda 3?*

*

jeżeli aby w niego zagrać, musiałbym sobie dokupić 2GB RAM'u, lepszą kartę graficzną i zmienić system operacyjny z XP na 7? I czy jeśli mam już MW3 to B3 mi się nie spodoba/odrzuci mnie? Czy opłaca się wydać na tę grę blisko 1000 zł? Czy jest tego warta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czytelnik - bez przesady... Wydawać w sumie tyle kasy tylko po to, żeby zagrać w BF3? Wiem, że części przydadzą się też do innych gier, aczkolwiek sam BF może się Tobie nie spodobać, bo niektórym takie multi po prostu nie pasuje. Jeśli nie miałeś styczności z multiplayerem w serii Battlefield, to kup najpierw BF: Bad Company 2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sęk w tym, że mnie multi Battlefielda bardzo się podoba - Bad Company 2 mam i grałem w niego blisko 60 h w multi i jestem pod wrażeniem. Dlatego bardzo zasmuciła i zdenerwowała mnie wieść o tym, ż B3 nie będzie działał na Xp, bo bardzo chciałem sobie zagrać... I tak, części się z pewnością przydadzą na przyszłość, ale... czy warto dać tyle kasy, by móc zagrać w tę grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka w miarę nowa (nowa= ze zjadliwą grafiką) gra RPG z ciekawą fabułą i swiatem oraz porzadnym systemem rozwoju bohatera (nie same skille, typu Skyrim czy Wiedzmin 2, ale cos typu Arcanum, Fallout), gdzie najlepiej bylyby te wszystkie statystyki typu sila, zrecznosc, inteligencja, percepcja, charyzma, itd..

fallout new vegas, fallout 3 zaliczone,

probowalem drakensanga (z cda) i odpada bo to lipa straszna moim zdaniem.

A w Neverwinter Nights grałeś ? Jak chcesz lepszą grafikę to pograj w drugą część.

Jeszcze jest Two Worlds np.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Na nadchodzące święta planuję sobie sprawić jakąś giereczkę. Najlepiej coś z tych najnowszych hitów. Niestety sam nie mogę się zdecydować. I w tym wypadku proszę o pomoc was, użytkowników tego forum. Od razu zaznaczam:

-chyba nie interesuje mnie żaden FPS. Mam BF3 i CoDa nie chcę.

-Strategie raczej też out.

Co polecacie? Od razu zaznaczam też że mam dobry sprzęt PC i wymagania znaczenia nie mają. Nie grałem też w żadnego AC, więc chyba Revelations nie będzie dobrym wyborem. Zastanawiałem się nad L.A. Noire, ale niestety nie ma choćby wersji kinowej, a angielskiego na poziomie tak wysokim by sobie w trakcie przesłuchań poradzić jeszcze nie opanowałem :) Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...