Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Dnia 21.03.2016o11:50, Tesu napisał:

Z dluzszych FPS: FarCry 3, ewentualnie seria Bioshock, ewentualnie Fallout New Vegas jesli moze byc tez RPG.

RTS: w ostatnim czasie gralem chyba tylko w Starcrafta 2 i Grey Goo, ale to ostatnie nie bylo jakos specjalnie porywajace... Warty polecenia na pewno jest odswiezony Homeworld oraz Shogun 2 Total War.

Samochodowka: zawsze przyjemnie gralo mi sie w polskie Xpand Rally i NFS-y do ostatniego Hot Pursuit.

Coś tak poluje na tego Homeworlda jednak przez tutaj odrzuca mnie trochę brak naszego języka, gdyż po prostu moje umiejętności angielskiego kuleją :/. Total war odpada bo ledwie co ruszyłem Napoleona, i nie gram znowu, tak mam jeszcze ROMA 2 za którego nie mogę się wsiąść. FC 3 mam i ograłem, Bioshock mnie nie porwał :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Poszukuję jakiejś gierki do pogrania z ludźmi w pracy (dla 6-8 osób, jedna sieć) - no zdarza się, że czasem mamy dłuższą przerwę ;)

Graliśmy już w TrackManię, ale nie wszystkim odpowiada, mamy też Soldata, może będzie lepiej. Jednak czekam na propozycje! 

PS: Najlepiej darmowe, a jak za kasę to do 30 zł.

Edytowano przez radd91
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bratanek mam komunię za kilka tygodni i chce mu kupić grę na PS4. Czy sądzicie, że ta gra - Batman Arkham Knight http://gry-playstation4.sklep-outlet.pl/outlet-batman-arkham-knight.html - jest w sam raz dla 8 latka? Jeżeli nie to może podsuniecie jakiś inny pomysł. Nie grałe nigdy w tą grę, a dodatkowo nie wiem co jest teraz na topie wśród dzieciaków :/

Edytowano przez Gimbaza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gimbaza

Wydaje mi sie, ze dla majacego 8 lat dziecka ze wzgledu na swoja ciezkawa i ponura tematyke Batman Arkham Knight nie bedzie trafionym wyborem. Jesli nie przeszkadza fakt, ze w grze mozna sie postrzelac, to polecam kupic Plants vs Zombies: Garden Warfare 2. Jesli jednak wolalbys gry z mniejsza iloscia rozwalki, to moze Rayman Legends, Tearaway, Giana Sisters: Twisted Dreams albo Trackmania Turbo/Need for Speed jesli lubi samochody. Ewentualnie cos z dajacej duzo radochy serii LEGO (Marvel Super Heroes, Star Wars, Batman, Avengers, Hobbit, Jurassic World). No i niesmiertelny hit wsrod mlodziezy, czyli Minecraft.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rozumiem ze rozgrywka jest wtedy wspolna? W sensie kazde z nas moze zabic tego samego przeciwnika, mozemy sobie na wzajem pomagac? 

No i czy jak jedno z nas zginie to drugie rowniez sie cofa do checkpointu czy da sie powrocic w grze tam gdzie jest drugi kompan z druzyny? 

Posiadam takie tytuly jak batman : arkham asylum i arham city, asassins creed black flag i tego najnowszego ( nie pamietam tytulu), i lego piraci ( przy niej wiem jux ze mozna grac we dwojke)

Edytowano przez marekpotter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekpotter

7 minut temu, marekpotter napisał:

I rozumiem ze rozgrywka jest wtedy wspolna? W sensie kazde z nas moze zabic tego samego przeciwnika, mozemy sobie na wzajem pomagac? 

No przeciez na tym wlasnie polega cala idea co-opa, zeby wspolnie stawiac czola przeciwnikom. Nigdy nie slyszalem, zeby gdzies tryb wspolpracy polegal na oddzielnym graniu... ;) 

7 minut temu, marekpotter napisał:

No i czy jak jedno z nas zginie to drugie rowniez sie cofa do checkpointu czy da sie powrocic w grze tam gdzie jest drugi kompan z druzyny? 

Tu bywa roznie, poczytaj o konkretnych tytulach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manaphy A chcesz grać kobietą bo pewnie sama nią jesteś! Ależ to seksistowskie!

No na pewno pierwsze na myśl przychodzi Tomb Raider z 2013 i Rise of the Tomb Raider (wcześniejsze odsłony przed rebootem raczej takie sobie). W Assassin's Creed Syndicate jedną z głównych postaci jest kobieta, a także w AC Liberation. No i są gry z kreatorami postaci. Seria Saint's Row - polecam ci zwłaszcza 4. Mass Effect, Fallout 4 i Fallout New Vegas to RPG, ale dość mocna nastawione na akcje. No jak jednak broń palna nie jest tak bardzo wymagana to jeszcze Skyrim.
Ostatnio wyszedł taki potworek o nazwie Bombshell, ale raczej daruj sobie.

EDIT: A i są jeszcze Resident Evil 5 i 6. Tylko w 5 chyba trzeba raz przejść kampanię jako Chris by móc grać Shevą (albo w co-opie od razu). W 6 wybór jest od razu.

Edytowano przez Despero23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/18/2016o01:14, manaphy napisał:

Cześć, szukam jakiejś gry akcji (moze być fps i tps) z bronia palna, ewentualnie wojskiem. Najlepiej gdyby główną bohaterką gry była postać kobieca.

Z najnowszych to The Division, z tego co wiem, to kreator postaci umozliwia granie kobieta, broni palnej tez jest pod dostatkiem. Do tego jeszcze ewentualnie Dead Island, w ktorej mozna sobie wybrac kobiete jako nasza postac. Polecam tez przyjzec sie Overwatchowi, na 21 dostepnych bohaterow jest 8 przedstawicielek plci pieknej i kazda z nich strzela, nawet domyslnie bedaca healerka Mercy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakiegoś nowszego RPGa z rzutem izometrycznym? Dawno temu grałem w klasykę w postaci Planescape Torment, serię Baldur's Gate, serię Icewind Dale, Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura, a z tych bardziej współczesnych gier mam za sobą Dragon Age Ultimate Edition, Gorasul: Legacy of the Dragon, Neverwinter Nights i aktualnie przechodzę Wasteland 2 Director's Cut. Nie muszą to być RPG "w starym stylu", tak po prawdzie to nawet lepiej grało mi się Dragon Age niż w niektóre "kultowe" klasyki... zależałoby mi przede wszystkim na dobrej fabule, sprawnej mechanice rozgrywki, niezbyt przekombinowanym rozwoju postaci (bez miliona współczynników) i wciągającym świecie z dużą ilością zadań pobocznych i ciekawych miejscówek. Walki mogą odbywać się zarówno w systemie turowym, jak i w czasie rzeczywistym. Jeśli chodzi o klimat i realia to nie przepadam za cyberpunkiem i przyszłością (dlatego też odbiłem się od Shadowrun Returns). Mile widziane wybory wpływające na rozwój fabuły oraz system relacji między postaciami (coś na wzór tego z Dragon Age). Ponadto gra powinna mieć niezbyt wysokie wymagania sprzętowe, tak aby dało się ją odpalić na GeForce 9600GT. Proszę o propozycje ;)

PS. Z takich gier "około erpegowych" mam za sobą m.in. X-Com Enemy Unknown, Krater, Jagged Alliance Back in Action oraz masę hack'n'slashów.

Edytowano przez k0mp0t
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Divine Divinity kiedyś grałem i z tego co pamiętam przypominało to bardziej h'n's, a biorąc pod uwagę leciwość produkcji raczej nie mam ochoty do niej wracać.

Divine Divinity: Original Sin mam, ale jeszcze nie grałem, dzięki za przypomnienie! Da radę to odpalić na GeForce 9600GT, bo z tego co widzę w wymaganiach konieczna jest obsługa DX11?

Może znajdą się jakieś "indyki" godne uwagi? Sporo dobrego słyszałem np. o Hard West, ale na razie poczekam na spadek ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...