Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Warto grać w assasyna 3? Różne opinię słyszałem ale wydaje mi się że większość tych negatywnych wzięła się z znudzenia ludzi serią nie słabością samej gry. Bo w 4 też pewnie kiedyś zagram ale wolę grać po kolei a i za piratami nie przepadam :D. A lasy itp w hamerykańskim assasynie bardziej mi pasują. No i jest ten seson pass z asasynśkim magiko/supetbohaterem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

Warto. Ale tylko pierwsze 2 godziny, kiedy nie grasz główną postacią - assasynem, ale... Kimś innym i znacznie ciekawszym. Po prologu grę można odinstalować ponieważ dalej jest nudna i zbugowana. Ocena subiektywna.

Edytowano przez maridok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

Moim zdaniem, po tym jak zagrałem w trylogię 2 częsci, stwierzam, że: gra mnie nużyła po upłynięciu parunastu godzin, głównemu bohaterowi do Altair'a (w zdaniu mojej skromnej osoby najfajniejszy assasyn) daleko i jego gadka mnie nużyła.

@XeoN

Jeżeli RPG, to ja (jak już chyba zwykle xD) polecam Kingdoms of Amalur, imho gra jest strasznie niedoceniona, a szkoda, bo jest na prawdę świetna, i mnie nie znudziła nawet na chwilkę (zaliczenie jej zajęło mi koło 40 godzin albo i więcej). W sumie pod RPG ewentualnie można podciągnąć Batman AA i AC (tez polecam, dla mnie wiele godzin wspaniałej zabawy). Co do sci-fi, to polecam propozycję która tu już padła, czyli Project Freedom, strzelało mi się miło w Red Faction Armageddon, Dead Space (?), Lost Planet (1 część imo bła bardzo fajna, szkoda, że nigdzie jej nie można znaleźć ;/). To tak ode mnie, może coś sobie wybierzesz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego i bardzo klimatycznego sandboxa. Mile widziane, aby było śmieszne, ale bez przesady. Coś jak GTA, nie jak Saints Row. Mafię i Just Cause ograłem. Obowiązkowo klimaty podobne do którejkolwiek z serii GTA (aczkolwiek podobne do SA czy VC najlepiej).

Edytowano przez TheGlocKPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego i bardzo klimatycznego sandboxa. Mile widziane, aby było śmieszne, ale bez przesady. Coś jak GTA, nie jak Saints Row. Mafię i Just Cause ograłem. Obowiązkowo klimaty podobne do którejkolwiek z serii GTA (aczkolwiek podobne do SA czy VC najlepiej).

http://www.gry-onlin...016.asp?ID=4829

http://www.gry-onlin...016.asp?ID=4675

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5827

Edytowano przez Lowi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry w którą można pograć jedną ręką może być coś ze steama albo origina. Bo złamałem rękę i nie mam w co grać

Celowniczki sobie zakup. Shanghai Dragon, The Hause of The Dead. Chyba nowe Rambo: The Game to też celowniczek. Dają frajdę te gierki :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry w którą można pograć jedną ręką może być coś ze steama albo origina. Bo złamałem rękę i nie mam w co grać

Polecam wszelakie strategie turowe, w których nie musisz się spieszyć. Seria Disciples, Heroes of Might ang Magic i wiele innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...