Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Blackbern Bioshock 2 to świetny shooter z ciekawą fabułą, także gorąco polecam. Lost Planet 2 mnie nie zaciekawił więc nie wypowiem się o nim. Stalker: Zew Prypeci także dobra gra, która jest trudno, dodatkowo ma najmniej bugów z całej serii. Borderlands to shooter z elementami RPG też polecam. Jak dla mnie Bioshock 2 i Borderlands lub Stalker: Zew Prypeci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej dobrze pisze, od siebie także poleciłbym Bioshocka 2, a co do drugiej gry wg mnie lepszym wyborem byłby jednak Borderlands, ma mniej błędów, tryb co-op i jakoś bardziej mnie wciągnął od Stalkera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co radzicie kupić: nowego CoJa, Dust: An Elysian Tail czy The Incredible Adventures of Van Helsing? Czemu pytam o gry tak różniące się od siebie? Otóż wszystkie są dostępne w dystrybucji cyfrowej, a ja mam możliwość zakupienia ich głównie z pomocą PaySafe Card. Najbardziej opłacalny cenowo jest Van Helsing, ponieważ wystarczy karta za 50 zł, do reszty muszę kupić 50 + 20 lub 100, a wydawać 100 i kupić grę za 60 to dobry deal nie jest. Jednak na temat Dusta jest wiele pozytywnych opinii i to kusi. Co do CoJa to wydaje się super, jednak nie wiem jak mają się czas gry/cena, a Dust ponoć starczy na dłużej. Co radzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshock 2,lost planet 2,stalker zew prypeci,borderlands które 2 gry kupić?

Border i Bioshock 2 ^^

Co radzicie kupić: nowego CoJa, Dust: An Elysian Tail czy The Incredible Adventures of Van Helsing?

Ciężko odpowiedzieć. :/ Najlepiej byłoby, gdybyś odpowiedział sobie na pytanie, jaki gatunek najbardziej lubisz. Mamy tutaj hack'n'slasha, FPSa i RPG z elementami platformowymi (chyba). Do tego warto byłoby zapoznać się z opinią i recenzjami tych gier w sieci. Osobiście brałbym Dusta, ale ja to ja. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś świetną samochodówkę, z dużymi możliwościami tuningu, oraz wyścigami legalnymi?

Jesli ma byc tuning plus wyscigi legalne to NfS Pro Street sie kwalifikuje.

Witam, chciałbym kupić CoD MW3 ale mam obawy:

-czy w to dużo osób gra,

-czy ta gra to jeden wielki hack,

-czy spodobałoby mi się gdy teraz gram w Battlefield Bad Company 2.

Ad.1 Gra w to sporo osob, tym bardziej, ze wielu graczom futurystyczny Black Ops 2 niezbyt podszedl. Problemow ze znalezieniem ludzi w multi nie bedziesz mial zadnych.

Ad.2 Hacki sie zdarzaja, jednak nie na tyle, zeby popsuc gre. W ciagu ostatniego miesiaca chyba tylko raz czy dwa trafilem na mecz, w ktorym jeden z graczy uzywal aimbota. Troche czesciej zdarzalo mi sie zostac polaczonym ze zhakowanym serwerem (wieksza ilosc graczy niz normalnie, szybciej nabijane punkty XP i podniesiony do granic absurdu limit punktow potrzebnych do zwyciestwa), ale po dolaczeniu do meczu wystarczy wcisnac Tab by zobaczyc aktualna tabele wynikow w meczu i zorientowac sie, czy cos jest nie tak. Jesli od razu widac, ze ktos namieszal z serwerem, to po prostu opuszczasz mecz i ponownie zapisujesz sie na kolejna rozgrywke - trwa to gora kilkanascie sekund zanim dolaczysz do innej gry.

Ad.3 Mam podobnie jak Czytelnik21 - BF3 srednio mi podszedl, natomiast uwielbiam Bad Company 2 (zwlaszcza gdy gram w dodatek Vietnam). W zaden sposob nie przeszkadza mi to dobrze sie tez bawic w Modern Warfare 3. To sa dwie zupelnie inne gry, nastawione na inny rodzaj i charakter rozgrywki. BF stoi Conquestem i Rushem, czasem akcja toczy sie szybko, a czasem powoli, masz dosc sztywno narzucone klasy zolnierzy i spory nacisk polozony jest na wspolprace. COD to glownie Team Deathmatch (chociaz i Domination jest niczego sobie) na ciasnych planszach, gdzie akcja caly czas toczy sie w szybkim tempie, a wymiany ognia miedzy graczami odbywaja sie na duzo krotszym niz w BF dystansie. Tu nacisk stawia sie bardziej na indywidualny refleks, koordynacje reka-oko oraz spryt i zimna krew kazdego z graczy. Ja sam bardzo czesto mialem okazje sie przekonac, iz w meczach licza sie przede wszystkim moje wlasne umiejetnosci. Reszta druzyny gdzies tam sobie biega po planszy i strzela do przeciwnikow, ale najlepiej mi sie gra kiedy moi kompani nie przeszkadzaja mi w nabijaniu kolejnych fragow (np. poprzez chwilowe blokowanie mnie w przejsciach, ograniczanie mojego pola widzenia albo przez swoje glupie giniecie i fatalny kill/death ratio, ktory oddala szanse na zwyciestwo w TDM).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zastanawiam się na kupnem Grida 2 :) Wiem że dopiero była premiera i mało kto pograł ale jakie są wasze odczucia? Gra się w tą grę miło? Jaki jest model jazdy (w najnowszym NFS model jazdy jak dla mnie jest okropny wiec jak podobny to niefajnie). Ja mam tylko klawiaturę więc będę mógł w miarę wygodnie jeździć? :) I czy na najłatwiejszym poziomie trudności jest naprawdę łatwo? :P Ahh no i czy jest tuning i tryb swobodnej jazdy? Dziękuję za odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry dowolnego gatunku, ale chcę, żeby była przesiąknięta klimatem. Ma się on wylewać z monitora, głośników. Jakieś propozycje? Piszcie wszystkie tytuły jakie wam przyjdą do głowy, nie ma sensu żebym wypisywał wszystko w co grałem.

Polecam Demon's Souls. Mroczny i trudny RPG fantasy. Daje popalić już w tutorialu. Prawdę mówiąc, ,,kontynuacja" gry (czyli Dark Souls of course) jest dużo bardziej znana i dostępna także na Xboxa i PC, ale w Dark... nie grałem, więc zgodnie z zasadą ,,nie grałeś, nie wypowiadaj się" nie będę się o niej wypowiadał.

cheesy.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest model jazdy (w najnowszym NFS model jazdy jak dla mnie jest okropny wiec jak podobny to niefajnie).

Jest bardzo podobny - wszechobecne ślizganie się.

Ja mam tylko klawiaturę więc będę mógł w miarę wygodnie jeździć? smile_prosty.gif

Do tego kierownica potrzebna nie jest, spokojnie. Pad też nie, da się jechać na pilocie od bramy.

I czy na najłatwiejszym poziomie trudności jest naprawdę łatwo? tongue_prosty.gif

Ta gra jest łatwa na trudnym, ja nawet nie sprawdzałem co jest niżej :)

Ahh no i czy jest tuning?

Jeśli wymienianie felg, malowanie i oklejanie wozu zwać tuningiem, to owszem, jest :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sam nie wiem czego, ale warunek jest, że musi to być gra sprzed min. 5-6 lat. jakaś strzelanką lub grą akcji. Zastanawiam się nad Far Cry (jedynka) tylko nie wiem czy gdzieś tę grę dostanę, no i czy na Win8 mi poleci.

Albo może jakąś przygodówkę (raczej nie horror), oczywiście nadal warunek co do premiery ważny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przygodówek polecam Tajne Akta Tunguska, Still Life, Art of Murder: Sztuka Zbrodni, z gier akcji warto zaznajomić się z serią Darksiders, Spec Ops: The Line, Bulletstorm, seria Bioshock, czy też seria Just Cause.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sam nie wiem czego, ale warunek jest, że musi to być gra sprzed min. 5-6 lat. jakaś strzelanką lub grą akcji. Zastanawiam się nad Far Cry (jedynka) tylko nie wiem czy gdzieś tę grę dostanę, no i czy na Win8 mi poleci.

Albo może jakąś przygodówkę (raczej nie horror), oczywiście nadal warunek co do premiery ważny.

Polecam Beyond Good & Evil bo gra jest wspaniała i gra się wyśmienicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zastanawiam sie nad kupnem gry War of the Roses: Kingmaker,i tu moje pytanie czy gra jest dobra i czy gra w to duza ilosc osob czy serwery nie swieca pustkami

Nie martw się i kupuj śmiało. Serwery są pełne, w chwili obecnej gra w to ~ 1000 osób, więc jest dobrze. Co do fajności - najlepiej pobierz sobie demo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...