Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@up - rozumiem, że możesz tylko jedną z nich? Więc:

Jeśli lubisz grać w sieci i podobały ci sie poprzednie CoD'y albo jeżeli jeszcze nie miałeś przyjemności grać w żadnego, to śmiało kupuj CoD Black Ops,

Jeżeli nie lubisz grać przez neta, to wybór jest oczywisty - GTA IV. Tą grę prędzej czy później musisz mieć. To klasyk :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sioka

To żeś dał dwa tytuły z rozstrzałem gatunkowym :]. Subiektywnie polecam Borderlands, bo mnie bardziej wciągnęła. Jednak obiektywnie patrząc, to nie wiem. Z prostej przyczyny, co wolisz bardziej? Akcję, czy strategię?

Nie umiem powiedzieć co lubię bardziej :D, ale jeśli patrzeć na gry, które mam na półce to więcej jest gier akcji niż stategii. Jednak mi najbardziej chodzi o to, która gra ma lepszy multiplayer. Wiem że w Borderlands jest co-op, a w Empire to nie wiem jaki jest multi :/

I czy więcej ludzi w multi gra w Borderlands czy w Empire?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu moja dziewczyna męczy mnie o jakąś dobrą grę akcji. GTA IV ma zaliczone, a obecnie kończy - jeśli już nie skończyła - trylogię Prince of Persia. I zastanawiam się właśnie nad zakupem gry Prototype - ponieważ coś o niej kiedyś czytałem i nawet warta uwagi mi się zdała.

Pytanie brzmi - czy Prototype rzeczywiście jest dobrą grą akcji, czy to tylko taka "pogłoska"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samolubnie poproszę o radę dla siebie samego (rodzina i znajomi już grywać przestali).

Kłopot mam taki, że nie widzę po prostu pozycji, w którą warto by zagrać. W listopadzie kupiłem z premierą Two Worlds II (naprawdę przyjemne), wcześniej Front Mission Evolved (na czym się zawiodłem, a dlc tylko tę grę dobiły), na początku wakacji Torchlight. Byłoby miło zagrać w jakieś dobre RPG, albo RTS (tak, aby na dłużej starczyło), ale jakoś nie mogę znaleźć nic godnego uwagi. Borderlands, F3, ME2 już na półce figurują.

Przepraszam za kłopot i od razu dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje World of Warcraft ;-)

- tani jak na najlepsze mmo swiata, wychodzi okolo 1.15zl dziennie abonament

- ciekawy

- wielki swiat

- fabula

Jak kazda gra blizzarda wow to cos pieknego!

A starcraft - jakie 180zl? :P

http://www.keye.pl/index/index2 - Sprawdzona stronka, zreszta dziala od dawna i ma tysiace klientow, tak wiec jakas minute po wplacie dostajesz cd-keya. 140zl..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z GTAIV przemyślę sprawę, wydaje się kuszące, dzięki.

Co do Dragon Age - już posiadam, zapomniałem wspomnieć. Faktycznie, gra bardzo dobra, chociaż wielu narzekało (tyle, że ja się nie znam, więc mi grało się przyjemnie).

A jeżeli chodzi o WoW'a - doświadczenia z "ressurection scroll" jak najbardziej mi wystarczą. Instancje i ogólnie granie w party to świetna sprawa, ale nie dla kogoś, kto ma maks 3h wolne w ciagu dnia, a płaci za 24 (przy czym comiesięczny abonament tani nie jest, naprawdę).

To jeszcze raz dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby miło zagrać w jakieś dobre RPG

A co powiesz na Drakensang 2? Jeśli nie grałeś w "jedynkę", to nic nie szkodzi - też jest do kupienia, zresztą sequel jest retrospekcją... Ewentualnie, jeśli Cię to ominęło, Risen wyszedł niedawno w jakiejś serii, a to kawał porządnego RPG, pod warunkiem że przypadła Ci do gustu seria Gothic (o Arcanii nie wspominam, gdyż nie grałem, a z recki wynika iż z serią ma wspólnego niewiele poza fabułą...). No i jeszcze Fallout:NV, skoro grałeś w 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout: New Vegas jak najbardziej polecam. Grę masz za jakieś 120-150 złotych (w zależności od sklepu). Risena co prawda za 70 kupisz z Premium Games, ale to, że taniej, nie znaczy, że źle :) Polecam Ci obie gry.

Jeszcze poleciłbym Ci Obliviona (też w PG) i Mass Effecta (skoro masz część drugą, to warto zapoznać się z pierwszą. Jeszcze da się znaleźć grę w PK w hipermarketach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Infinity - na PC niestety jest ciężko o takie gry. Poza Mechwarriorem (mam nadzieję, że wiesz, że 4 jest dostępna za darmo), z którego najbardziej lubię część 3, jest w zasadzie tylko Mechcommander 1 i 2, to jest RTSy osadzone w tym samym uniwersum co Mechwarrior - też dostępne za darmo. W ostateczności jest też Shogo i parę ciekawostek MMO typu Exteel.

Na konsolach jest lepiej - masz turowe Super Robot Wars (próbkę masz na moim profilu - niestety tylko po japońsku, poza Super Robot Taisen OG, które wyszło na GBA i które bardzo mocno polecam), jest zacna seria Armored Core, to jest szuterów TPP ze sporymi modyfikacjami maszyny, jest też Another Century Episode, który jest spin-offem SRW w stylu Armored Core (niestety chyba też tylko po japońsku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dodam od siebie, że Exteel od września nie istnieje - cięcia kosztów. Grupka fanów stara się go odtworzyć przy pomocy Unreal Engine 3 (a wolno im, pod warunkiem, że nie będą chcieli efektu swoje pracy sprzedawać - ponadto jeden z nich twierdził, że NCsoft nie ma nic przeciwko, czy to prawda - nie jestem w stanie potwierdzić). Chwilowo pracują, skupieni na stronie http://www.darxio.com/index.php ( http://twitter.com/DarxioFMM ), ale przed styczniem raczej nie zdążą (a robią to za darmo).

Jeżeli zaś chodzi o gry z mechami w roli głównej - na PC jest ich wyjątkowo mało. Pewnie, Shogo dalej jest do dostania na Allegro, Mech Warrior 4 (z tego co pamiętam) jest darmowy, gdzieś można też spróbować dorwać Metal Fatigue (RTS, http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_Fatigue_(video_game) ). W Lost Planet 1 i 2 mechy stanowią tylko jeden z argumentów w walce z Akridami, a sterowanie nimi jest lekko męczące. Ostatecznie możesz też poszukać (co może być bardzo trudne) Heavy Gear, FPSa ze sporymi możliwościami konfiguracji mecha i wartką akcją.

Mechy coś PC nie lubią, niestety.

@Dj Ogi Jakoś mi Gothic nie przypadł do gustu (klimat świetny, ale to sterowanie i walka...), ale na NV pewnie się skuszę (/v/ dostało ślinotoku na kilka tygodni po premierze - a ich ciężko zadowolić).

@Exclusive ME1 to moja pierwsze gra zamawiana przedpremierowo, która mnie zresztą wciągnęła na dwa pełne "przejścia". Obliviona też posiadam, od kiedy przerzucili go do tańszej serii - ale nawet po podwojeniu objętości folderu gry przez mody nie umywa się do Morrowinda, o Daggerfallu nie wspomnę.

Edytowano przez Sabi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Jestem fanem CDA :) Więc zdecydowałem się napisać na waszym forum. Mam pytanie...

A mianowicie. W co zagrać? A raczej co kupić? Kupuje sobie prezent na święta tak do 300 zł więc z 2 ,3 dobre gry.

Bardzo lubię RPG typu wiedźmin... Czekam na 2 część. Lubię też zagrać w FPS'y mam wszystkie części COD'a oprócz 7 .

Co polecacie ,ze strategi? Mam stronghold 2 ,stara dobra gra ,wciąga!

No i kilka pytań odemnie...

Czy warto kupić COD 7 ? Jakoś trailer mnie nie urzekł.

Co z tą FIFĄ??? Podobno w 11 nie zmieniono prawie nic względem 10. A lubie sobie od czasu do czasu meczyka rozegrać :) Więc czy warto się wykosztować na 11 czy kupić 10 za połowe tej ceny? :)

Mój komputer to.

Procek: Intel Core i3 2-rdzenie 2.13 GHz

Ramy: 3 GB DDR3 667 MHZ

Grafika: ATI mobility radeon HD 5470 1 GB DDR3.

System : Win 7

O płytach i platformach nie pisze bo to zbędne ;-)

Tak szczerze to lubię każde gry ;] Więc co waszym zdaniem jest najlepsze???

Pozdrawiam i dziękuje za rade!!! :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Święta są już blisko i czas na prezenty moja mama nie zna się na grach wiec za jej pieniądze kupuje grę .Gra ma kosztować do 100zl

lubię gry akcji, RPG, sportowe i inne.Patrzyłem i mam takie propozycje: Saint Row 2 ponieważ lubię gry podobne do GTA i Mount and blade Ogniem i Mieczem Dzikie pola ponieważ grałem w normalne i warbant .Proszę o podawanie gier i ocenę ich plusów i minusów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...