Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Po pierwsze żeby sprawić komuś przyjemność z kupionej pod choinkę gry to trzeba wiedzieć co dana osoba lubi, bo inaczej gra zamiast być wykorzystana do grania będzie wykorzystana do kurzenia się, a więc napiszę tu kilka przykładów gier i w jakie najlepiej grać:

FPS: Hmm... Najlepiej kupić Stalkera obojętnie jaką część każda częśc każdemu się spodoba bo nie ma osoby której historia Czarnobyla by się nie spodobała i nie zaciekawiła. Dla tych którzy mają więcej kasy i sa bardziej wybredni polecam Fallout 3 / Fallout New Vegas

RPG: Z tym nikt nie będzie miał kłopotów Wiedźmin to gra dla wszystkich. Umili dla każdego czas itd. itd.

Strategie: Powiem szczerze że najlepsza będzie Twierdza zawsze na czasie i dla każdego stratega pasuje.

Przygodówki / Gry zręcznościowe: No to Tomb Raider Legend bądź Underworld będzie pasował dla tych co lubią i po strzelać i pobiegać, pozwiedzać i popatrzeć na krągłości (kazdy wie o co chodzi) :D

Polecam też Prince of Persja chodź dla niektórych już się przejadł.

Wyścigowe: No to najnowszy NFS.

Jak widać dla każdego coś dobrego.

PS. Zapomniałem dodać naszego najnowszego Cod-a Black OPS do gier FPS ta gra jest warta swej ceny i uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że Darksiders to zupełnie inny gatunek od Cod'ów. Z tych dwóch pierwszych wymienionych przez ciebie także zależy, który okres Cię interesuje - MW to współczesność, a Black Ops to przeszłość. Ja wybrałbym chyba Black Ops, ale nie wiem dlaczego, po prostu jakoś mnie bardziej interesuje. Co do gier "DMCpodobnych" to Darksiders jest rzeczywiście na chwilę obecną najlepszym wyborem. Ale z trzech nie podpowiem Ci, którą wybrać, bo nie wiem, który gatunek wolisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem Ojca chrzestnego 2 i Jericho za 25 zł. Chciałem samo Jericho ale było z OC 2 i Jericho mnie nawet miło zaskoczyło gra się ok. Jako gra do 25zł, na której można się wyżyć to polecam. A co wy polecacie na "klasowe mikołajki" do 30zł, bo nie mamy z kolegami pomysłu na gry. Ważne żeby był klimat i akcja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effecta 1 polecam bez dwóch zdań :) Przeszedłem już ponad 10 razy i ciągle nie mam dość, ciężko jest jakiejś grze zrobić na mnie tak pozytywne wrażenie ale ME 1 się to udało w 100% :)

A ja mam pytanie, jako, że ostatnio bardzo mało produktów mnie interesuje i po prostu nie wychodzi nic co mnie zainteresowało by to czy warto zaryzykować i kupić na Allegro Ghostbusters The Video Game? Gra nie wyszła w polsce a pograłbym sobie w coś oryginalniejszego, a ofertą na Allegro nawet się zainteresowałem :)

Jeszcze może zainteresowany jestem X-Men Origins Wolverine, warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko - Arcania czy Two Worlds II?? Grałem w demo Arcanii i całkiem przyjemnie się grało, choć to nie to, co stare Ghotiki. No a pierwszy TW miał całkiem fajny system walki i ładne lokacje, ale nudna fabuła i zadania skutecznie zniechęciły mnie do ukończenia ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz szybkiego neta, to kupuj Orange Box i L4D2 (same klucze. Wyjdzie mniej niż 70zł na pewno), po czym je ściągnij. Uwierz, Half Life'y i Portal to już trochę czasu zleci, a potem masz setki godzin na zombie i ubijanie BLU/REDów w Lefcie i Team Fortress.

Ścigałek niestety nie lubię, więc nie polecę. Chyba, że lubisz demolkę - wtedy Burnout. Jedyna ścigałka w którą gram :)

Edit: sprawdzone już. Klucz do Lefta 2 kupisz na Allegro za 30zł (raczej nie zdążysz przed zakończeniem promocji na Steam), a OB za 35. Uwierz, warto. =)

Edytowano przez MathRaven27
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuel był już za 7zł w Saturnie w promocji. Teraz stoi pewnie po 30zł, ale nie warto. Komputer oszukuje,muzyka jest słaba,w swobodnej jeździe wieje nudą. Jedyne co ratuje te grę to widoki.

Jak wyścigi to TDU bo jest dużo lepszy od Fuel i daje masę frajdy.

---

L4d2 jest grą na bardzo długo ja od wakacji nabiłem 122h i dalej mnie nie znudziła. Na forum znajdziesz pełno ludzi chętnych do zabawy(bo z swoimi lepiej grać) a ludzi z neta też jest mnóstwo.

Orange box tez warto: HL2 i epizody są grami wybitnymi które naprawdę mnie porwały, fabuła jest dobra(jak na FPSa) grafika po aktualizacjach dalej jest ładna. No i TF2 który jest najlepszą grą multi w jaką grałem. Klasy które naprawdę są od siebie bardzo różne,częste aktualizacje wnoszące nowe przedmioty. CoD mnie znudził, TF2 po roku gry dalej daje sporo radości.

Wadami tych gier jest to,że musisz mieć szybkiego neta bez limitów danych bo aktualizacji będziesz miał masę do ściągnięcia. Do l4d2 trzy nowe kampanie(coś koło 2giga), do TF2 tez coś koło 2giga plus aktualizacje do HL ale tego nie ma dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co chce mysle nad Oblivionem GOTY , ale szukam czegoś jeszcze ... macie pomysły na coś podobnego?

Oblivion to dobry pomysł :wink: Jeśli szukasz innej gry z dużym, otwartym światem zainteresować Cię może Gothic 3. Długa rozgrywkę znajdziesz w Dragon Age'u, jeśli chcesz przez dług czas delektować się niezłą fabułą. Ale uwaga- Dragon Age nie jest specjalnie podobny do Obliviona :wink: Gdybyś chciał coś z fajną fabułą, klimatem i systemem walki- zdecydowanie Wiedźmin.

Lubie gry RPG. Jaka gra z tego gatunku będzie najlepsza na święta?

Z magicznomieczowych:

- Gothic 3, lub Gothic 2 z nocą Kruka (klimat, dużo grania, a w "trójce" swoboda rozgrywki i duży, otwarty świat)

- Oblivion (również masa grania, olbrzymia ilość modów dostępnych w internecie)(

- Wiedźmin (wyśmienite klimat, fabuła, system walki)

Strzelankowe:

- Mass Effect 1 i 2 (świetna fabuła, system walki)

- Fallout 3, Fallout: New Vegas (klimat, fabuła, grywalność)

Wszystkie zdecydowanie godne polecenia. Zależy jaki klimat lubisz tu już sam musisz zdecydować.

Ja mam 3 gry tylko nie wiem co wybrać...

Gothic 4 Arcania

starcraft 2

Black Ops

A jakie masz preferencje gatunkowe? Bo każda gra jest z innej parafii :wink: Po mojemu:

a) Arcania: Gothic 4- klimat już nie ten, ale gra się nieźle, raczej krótka jak na RPG

b) StarCraft 2- wyśmienity singiel i masa radochy z multi, które jest rozsądnie podzielne na "ligi", zależnie od umiejętności

c) Call of Duty: Black Ops- króciutki singiel (ok. 5 godzin), ale masa radochy z gr w sieci. Podobne do MW2, ale zmieniono kilka elementów w stronę CoD 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fivtyen ja lubię wszystkie gatunki:]

W takim razie sam musisz zdecydować :wink:

A mam pytanie czy call daje edycje kolekcjonerskie lub battefield??

W przypadku Call of Duty były na pewno. Tu link do opisu zawartości edycji kolekcjonerskich Black Ops. Modern Warfare 2 tez na pewno miało takie wydanie (z pamiętnym noktowizorem).

Battlefield... Nie jestem pewny, ale Bad Company 2 miało jakąś edycję specjalną, choć z tego co pamiętam ograniczała się ona do nowej zawartości w grze.

EDIT:

Akozan-planowałem polecić, ale jeszcze sam nie grałem i nie mogłem do końca wyrazić czy się opłaca. Tak czy siak- przyjemnej gry :smile:

Edytowano przez Fivtyen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...