Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Ja z kolei polecam Ci ME2. Sam nie grałem w 1, a ,,dwójka'' wciągneła mnie bez końca. Po zatym jeśli nie lubisz NWN to i DE nie polubisz. Z całego serca polecam Ci Mass Effecta2.

Ps.: Ja też wychowałem się na Gothicu. :laugh:

Edytowano przez Krzychu156
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ty ale to zależy

zależy

gothic 4 potrafi wciągnąć nawet troche

fabuła nowiutka (niestety nie ma Beziego :( ale cóż... ) system walki czasami potrafi przybliżyć się do wiedźmina (przynajmiej z widoku w CD-Action było takie zdjęcie)

no i sporo czarów itp. więc myśle że gothic 4 może być lepsze dla ciebie

A fallout new vegas czasami u niektórych ludzi potrafi Strasznie zaskoczyć grywalnością np.

mój kolega obrzydzał się fps ale kiedy pożyczyłem mu new vegasa to nie chce mi go oddać :D

Teraz ja mam pytania :

1. czy znacie miejsce gdzie mógłbym bardzo tanio kupić mw2 ?

jeżeli nie to spytałbym się

czy znacie jakieś bardzo dobre fps/bijatyki/akcji za niezbyt dużą cene ? razem z dobry multi i łatwą ciekawą kampanią :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Jak widzę takie pytania, to aż mi krew w żyłach zamiera... Skąd mam wiedzieć, kóra gra Ci sie bardziej spodoba?? To dwa zupełnie różne gatunki, więc ocenienie która jest lepsza nie wchodzi w grę... To tak jakby porównywać Picassa z Michałem Aniołem - niby jedna dziedzina, ale odległość ogromna :tongue::tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driver Parallel Lines to nieudolna podróbka całej serii GTA. Przynajmniej ja mam takie wrażenie. To jedna z tych produkcji, których zakupu żałuję do dziś, bo parę lat temu wywaliłem 120 zł w błoto :/ Możesz pograć, lecz ten Driver choćbyś chciał ponad przeciętność się nie wzniesie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego drivera w XK i wcale nie jest taki zły, dużo lepszy od Driv3r ale do GTA mu brakuje. Jak człowiek ma dużo wolnego czasu i ochotę pojeździć samochodami przy znośnym modelu jazdy(bardziej mi pasował od tego z GTA) przy dźwiękach fajnej muzyki z lat 80 i współczesności to może pograć. Gra nie jest wybitna ale zła też nie jest.

-------------------

Chcę kupić CoD 4 MW warto? Kupię z powodu multi. Jest dużo graczy,n00bów,haxów? Wątpię by mnie wciągała jak L4d czy TF2 ale jakaś odmiana się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić CoD 4 MW warto? Kupię z powodu multi. Jest dużo graczy,n00bów,haxów? Wątpię by mnie wciągała jak L4d czy TF2 ale jakaś odmiana się przyda.

Jeśli chodzi o multi to bardziej polecam Ci MW2 , ale w czwórkę też da się grać...kiedy ostatnio grałem nie było jakoś tragicznie dużo cheaterów itp. , ale to było już jakiś czas temu.

Ogólnie mnie bardziej wciągnęło MW2 , ale i ta część jest na prawdę bardzo grywalna i potrafi wciągnąć. Tak więc , moim zdaniem kupić warto jak najbardziej. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gier o tematyce Japońskiej (ninja/samuraje/wojsko Japońskie/ wszystko co z Japonią związane). Chodzi mi tylko o tematykę/fabułę więc gatunki mogą być wszystkie i grafika też nie musi zachwycać. Bardzo proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie trzy (tak na zaś się przygotowuję :P ) najlepsze gry podobne do diablo 2? ^^

Wiek gier nie gra roli ;d

Dungeon Siege, Sacred, Torchlight. Kiedyś w CDA (2003-2004) była na cover CD gra Revenant. Nie wiem czy teraz można ją w jakiś sposób dostać, ale dla mnie, wtedy super fana Diablo, gra naprawdę się spodobała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego drivera w XK i wcale nie jest taki zły, dużo lepszy od Driv3r ale do GTA mu brakuje.

Wiesz - gdy gra stoi za 25 zł to też inaczej się na nią patrzy. Oczywiście - za tą cenę jest to całkiem fajna produkcja, którą chyba jednak warto kupić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...