Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Left 4 Dead (seria)

Polecane posty

Left 4 Dead 2 jest fajne... nawet bardzo. Grałem w demo i na pewno warto tę grę kupić. Ale dla mnie jest jeszcze na to za wcześnie. Poczekam aż stanieje do poziomu 50zł a do tego czasu jedynka mi zupełnie starczy.

jestem podobnego zdania, warto poczekać. Sam też z chęcią stestuję ten tytuł gdy zaczną pojawiać się jakieś sensowne addony. Dla samych difoltowych kampanii według mnie strata kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej części była noc (jest bardziej klimatyczna), ale czy dzień czy noc dla mnie bez różnicy

Jak to dla ciebie bez różnicy to po co w ogóle wskazujesz na noc, jako na plus, czy też przewagę, jedynki?

mam właściwie na myśli to że gra jest tym lepsza im więcej widać i ja na ten proszę ja was przykład lubię widzieć całą moją postać tak jak widzę w L4D jeden no a w dwójce już tego bajeru nie ma

Grafika jest lepsza w Left 4 Dead 2 jak coś. I przeszkadza ci to, że u postaci nie ma stóp? Naprawdę cudaczne zastrzeżenia masz do dwójki... Nie dało się wymyślić lepszych powodów do zostania przy jedynce?

"to co, jak nie widać postaci to znaczy że gra gorsza?", otóż nie nie gra jest gorsza tylko wrażenie uczestniczenia samej postaci w tejże przygodzie.

To chyba znaczy, że nie grasz za często w FPSy, bo tam większości postaci brakuje nóg i lewiują nad ziemią.

(możecie uważać że jestem stuknięty...,ale mnie to że tak powiem zwisa)

Nie jesteś stuknięty, po prostu pleciesz bez większego ładu, składu i sensu.

Osobiście mam Jedynkę dwójki nie zamierzam kupować bo jak na moje oko to wiele się nie zmieniło a dzień jakoś mi nie podchodzi.

Zmian jest od groma. Nie tylko w sferze graficznej, która jest lekko poprawiona, zwłaszcza jeśli chodzi o zombie, ale w samej rozgrywce. Można powiedzieć, że dwójka i jedynka to "prawie" to samo, ale prawie robi różnicę i jak ktoś spyta o poradę to bez wachania mogę mu polecić dwójkę, bo tych zmian jest tyle i są tak dobrane, że gra się zwyczajnie przyjemniej.

Jest może jeszcze demo l4d2? Szukałem ale wszystkie linki odsyłają do steam a tam nic nie ma

Demo zostało jakiś czas temu zablokowane, a szkoda.

A kupowanie kolejnej części tylko po to żeby sprawdzić jaka jest nie bardzo pasuje do mojej filozofii i dlatego chciałem się podzielić moją laicką i pełną ignorancji wypowiedzią, jako że sporo grałem w l4d a wątek jak widać mówi o serii a nie tylko kontynuacji pozwoliłem sobie zamieścić swoją opartą na przesłankach opinię

Szczerze? Nie zamieszczaj. Opierając się na recenzjach i screenach z gry to ja też mogę ją z błotem zmieszać, ale sensu to za wiele nie ma. I wypowiadając się o Left 4 Dead 2 NIE wypowiadasz się na temat Left 4 Dead 1, więc daruj sobie mówienie o serii, bo nawet porównując trzeba znać OBIE produkcje. Twoja opinia jest równie wartościowa co Prof. S. Jonalistów, bo oni też wygłaszają kategoryczne sądy, a potem jest tłumaczenie, że nie widzieli gry na oczy, tylko im ktoś coś powiedział i na tej podstawie "zamieszczają swoje oparte na przesłankach opinie" - Holy spluwa.

Są jedynie trzy zmiany, które widać gołym okiem, względem pierwszej wersji. Fabuła, Pory dnia, Bronie obuchowe. Valve, mógł zrobić z tego DLC. Czemu nie zrobił ? Bo chce więcej kasy.

Jeśli są jakieś zmiany, których nie widać gołym okiem, to już się nie liczą? Pomijasz cały szereg takich właśnie rozwiązań. Inaczej rozwiązane niektóre finały, inna filozofia mini-finałów, nowi specjalni zarażeni, zwykłe-niezwykłe zombie (common-uncommon), adrenalina, wymioty boomera w fiolce, cała masa broni, mniejsza liczba amunicji (zmusza do częstszych zmian broni), cały szereg broni do walki wręcz, defiblirator, chodzące Wiedźmy, tryb Poszukiwacz, same mapy są dłuższe i trudniejsze, poprawiona grafika... Chyba coś jest nie tak z twoimi oczami. Valve nie mógł zrobić z tego DLC, bo niektóre rzeczy były niemożliwe ze względów technicznych. Patrząc zaś na te wszystkie wypowiedzi to cieszę się, że zapowiedziane DLC wyjdzie na dwójkę, a nie na jedynkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle zadziwiają mnie ludzie którzy piszą o grze nawet w nią nie grając. Opieranie się na recenzjach też nie ma większego sensu bo wiadomo że recenzent nie musi być fanem serii / gatunku i jego ocena bardzo często może nie pokrywać się z rzeczywistością.

Chcesz oceniać grę to najpierw w nią pograj dłużej niż 2 czy 3 godzinki. Ludzie naczytają się w internecie głupot napisanych przez jakiś anty fanów albo ludzi nie znających się na tego typu produkcjach / bądź takich co nigdy w tą grę nie grali a potem piszą następne głupoty chociaż sami nie wiedzą o czym.

L4d 2 ma mało zmian w stosunku do części pierwszej? Aż mi się słabo robi po czytaniu takich głupot. Jeśli poprawiona grafika, nowe specjalne zombiaki, nowa broń palna, broń biała, różne pory roku, dłuższe mapy, wyższy poziom trudności, nowe postacie, nowe tryby itp to mało to ja dziękuję - postoję.

Też zadziwiają mnie ludzie którzy piszą: nie kupię tej gry / nie zagram bo ktoś mi powiedział / przeczytałem że gra to gniot i nie warto. Ja osobiście jeśli chcę zobaczyć czy warto w coś grać / kupić to sprawdzam to sam ściągając np. demo. Dla przykładu: kupiłem sobie Divinity II która została potem pojechana w CDA, że niby taka badziewna i tak dalej. Ja już od dłuższego czasu ostrzyłem sobie pazurki na nią i muszę przyznać że nie zawiodłem się. Kupiłem i nie pożałowałem bo grało mi się świetnie. Wiadomo że to nie to samo co Dragon Age ale warto było. A ta recenzja w CDA to widać że recenzent miał zły dzień albo nie zna się na takich grach i to niedzielny gracz. No chyba że graliśmy w różne gry.

Ale wracając do tematu. Po co zniechęcać innych do gry skoro się samemu w nią nie grało. Przez coś takiego twórcy naprawdę dobrych gier wiele tracą.

A jeśli ktoś by chciał zagrać ze mną w L4D 1/2 to możemy się w miarę możliwości umówić. Występuję tam jako CriX the Witch Hunter i mogę nie jednego nauczyć jak się w to powinno grać. Ostatnio stwierdziłem że w wielu wypadkach poziom graczy na świecie jest niski, chociaż zdarzają się dobrzy gracze ale tych ciężko znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest demokracja także na takie pierdoły mam prawo wypowiadać się tak jak mi się podoba.

Nie miej zatem do mnie pretensji o to, że za te pierdoły będę cię tępił, bo jak gry nie znasz - w tym wypadku dwójki - to się nie wypowiadaj, bo wprowadzasz innych w błąd. Niestety, ale to tak jakby fan Gothic II wypowiadał się o Gothic III, którego nie ma, a o którym tylko słyszał. Demokracja ci tu nie pomoże, demokracja nie zamaskuje braku znajomości tematu, a o dwójce, siłą rzeczy, wiem więcej od ciebie. Sam zresztą przyznałeś się do swojej niewiedzy.

A ta recenzja w CDA to widać że recenzent miał zły dzień albo nie zna się na takich grach i to niedzielny gracz. No chyba że graliśmy w różne gry.

Problem w tym, że recenzent dobrze ocenił grę, ale - jak na mój gust - mówił zbyt mało konkretnie. W rezultacie wyszły takie ogólne zachwyty, bez punktu zaczepienia. Recenzja Left 4 Dead 1 była chyba bardziej treściwa, albo może mam po prostu takie wrażenie, że można było to napisać lepiej, bo sam grałem w grę. Raczej to ostatnie. Prawdę mówiąc najlepiej obejrzeć gameplay'a z płyty CDA, ja po zobaczeniu gameplay'a PROTOTYPE momentalnie przekonałem się do tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery są pełne cały czas, nie ma problemu ze znalezieniem chętnych do gry. Praktycznie nie ma sytuacji, aby o jakiejś porze nie znaleźć kilku pokoi z różnymi mapkami. Cały czas gra w to sporo Polaków, więc radość z zabawy będzie jeszcze większa. A jak chcesz, to dodaj mnie do znajomych w Stimie (murhlo27), to wprowadzę cię w zabawę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas gra w to sporo Polaków, więc radość z zabawy będzie jeszcze większa.

Nie chcę nikogo zniechęcać, ale moje ostatnie doświadczenia z Polakami są niezbyt ciekawe. Grałem trochę u kumpla i po kilku rundach w trybie kontra (sami Polacy) dałem sobie spokój. Kiedy grałem jako zombiak to ocaleni bali się wyjść respa :rolleyes: Kiedy grałem jako człowiek nikt nikomu nie udzielał pomocy. Musiałem zapewne trafić na jakiś wyjątkowych nowicjuszy (sam nim jeszcze jestem), ale zniechęca...

Na szczęście na innym serwerze bawiłem się świetnie. Choć mapy są nieco zbyt powtarzalne to zakończenie każdej kampanii jest równie emocjonujące. Rly, jeśli trafi się na normalnych graczy to L2D jest cholernie grywalne choć przydałaby się nieco lepsza grafika i nieco więcej bossów wśród zombich. Poza tym w chwili kiedy np. dopadnie Cię Hunter/Smooker możnaby wprowadzić jakąś QTE, aby nie zdawać się całkowicie na sprzymierzeńców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi kolegi który zamierza wszystkich tępić którzy nie dokońca są zgodni z jego przekonaniami. Jak napisałem wcześniej nie oceniam tej gry tylko opisuje odczucia jakie mam po informacjach z netu itp. Kolega który chce kupić grę i zastanawia się którą wybrać ma prawo dostać różne opinie, np tych którzy grali i podoba im się, grali i nie podoba się bądź tych którzy po ogólnych odczuciach po obejrzeniu filmiku, recenzji nie zostali przekonani. Ja Cie kolego nie zamierzam tępić, przytocz mi proszę to czego nie rozumiesz z moich wypowiedzi to wtedy wyjaśnię Ci bardziej czytelnie to co miałem na myśli. Idąc dalej kupując samochód np starą albo nową hondę mam możliwość przejechać się tym autem, a tutaj jest tak że bieżesz albo nie. W moim odczuciu nie jest to przypadkowe rozwiązanie zresztą tak jak działania CM w flashpoincie 2. Dlatego kiedy widzę w moim odczuciu podejrzane zagrywki mam prawo do podzielenia się moimi wątpliwościami. I jeszcze raz zaznaczam że ja nie oceniam tej gry jaka ona jest bo nie znam szczegółów. Po prostu patrząc w kategoriach ekonomicznych l4d2 musi dojrzeć aby była warta swojej ceny. L4D jeden ma już bardzo duży potencjał jako gra sieciowa do której stworzono masę unikalnych kampanii które wróżą tej grze nieśmiertelność. Natomiast l4d2 jako że jest młode oferuje znacznie mniej za znacznie większą cenę. Nie mam zamiaru Cie gnębić za to co Ci się podoba albo nie bo nie mam w tym żadnej satysfakcji. pozdrawiam i Wesołych Świąt

ps. to nie jest jakaś religia tylko zwykła gra i tyle :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu patrząc w kategoriach ekonomicznych l4d2 musi dojrzeć aby była warta swojej ceny. L4D jeden ma już bardzo duży potencjał jako gra sieciowa do której stworzono masę unikalnych kampanii które wróżą tej grze nieśmiertelność. Natomiast l4d2 jako że jest młode oferuje znacznie mniej za znacznie większą cenę.

ps. to nie jest jakaś religia tylko zwykła gra i tyle :huh:

I tu znowu nie wiesz co piszesz. Poczytaj sobie różnice między L4D 1 a 2 które były zamieszczone wcześniej. Co do ceny to nie porównuj jej do obecnej ceny L4D 1. Cena 2 jest prawie taka sama jak 1 w dniu premiery, a że teraz staniała bo jest już stara to inna sprawa.

Zmian w stosunku do 1 jest bardzo dużo i nie będę ich wypisywał po raz n-ty.

Ja bym wcale 1 nie wróżył nieśmiertelności. Coraz mniej ludzi gra w 1 dlatego że 2 jest pod każdym względem lepsza. Ci co obecnie zostali to ludzie którzy albo nie mają pieniędzy (i czekają aż gra stanieje) albo gry nie zamierzają kupić bo zniechęcili ja ludzie którzy o tej grze nie mają zielonego pojęcia.

Co do tępienia. Trzeba tępić tych co się wypowiadają na tematy o których nie mają pojęcia. Ja rozumiem że można wypowiadać się o swoich wątpliwościach itp., ale nie należy pisać tak jak by się w tą grę grało a w rzeczywistości nie. To tak jakbym mówił ci o jak wybudować dom a w rzeczywistości zajmował bym się tylko lepieniem domków z piasku.

PS. A czy ktoś to traktuje jako religię? Nie, sam to wymyśliłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to nie porównuj jej do obecnej ceny L4D 1. Cena 2 jest prawie taka sama jak 1 w dniu premiery, a że teraz staniała bo jest już stara to inna sprawa.

Chłopcze my mówimy o zupełnie różnych rzeczach

Zmian w stosunku do 1 jest bardzo dużo i nie będę ich wypisywał po raz n-ty.

wypisz to sobie w punktach bo nie widać tej "rewolucyjności".

Coraz mniej ludzi gra w 1 dlatego że 2 jest pod każdym względem lepsza.

Bo do jedynki jak na razie masz dużo więcej modowych map?

To "coraz mniej ludzi" skąd wnioskujesz, po lagu czy zobaczyłeś za oknem ?? Dodaj sobie też "pod każdym względem" do tego pytania.

PS. A czy ktoś to traktuje jako religię? Nie, sam to wymyśliłeś.

Z fanatykiem widać lepiej nie zaczynać :) tylko bez przypowieści proszę :P

ps. już się tak nie napinaj i zluzuj temat opinie już swoją wyraziłem nie bedę więcej na to tracić czasu . Niech tak będzie że Ty wygrałeś :) cokolwiek sobie tam zaplanowałeś wywalczyć :) strzałka i Wesołych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyle czoła, liczę że spotkamy się kiedyś na wspólnej wymianie ołowiu w l4d2 i wtedy podzielimy się opiniami grając po tej samej stronie :) pozdr

Jak jesteś wpisany w L4d bo ja 1 też mam i jak coś to mogę zagrać jak znajdę czas w czasie świąt lub po. Mnie możesz zaprosić do listy znajomych, szukaj CriX the Witch Hunter (PL). Ale uprzedzam że gram tylko na oficjalnych mapach bo na ściąganie innych zwykle nie mam czasu i chęci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyle czoła, liczę że spotkamy się kiedyś na wspólnej wymianie ołowiu w l4d2 i wtedy podzielimy się opiniami grając po tej samej stronie :) pozdr

Jak jesteś wpisany w L4d bo ja 1 też mam i jak coś to mogę zagrać jak znajdę czas w czasie świąt lub po. Mnie możesz zaprosić do listy znajomych, szukaj CriX the Witch Hunter (PL). Ale uprzedzam że gram tylko na oficjalnych mapach bo na ściąganie innych zwykle nie mam czasu i chęci.

spoko, delerPL lub coś w tym stylu, pracuje na 2 systemach a steam mam na drugim także dokładnie teraz nie powiem. Ale wpiszesz deler albo delerPL bedzie git, tak samo zapraszam innych do wspólnej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w chwili kiedy np. dopadnie Cię Hunter/Smooker możnaby wprowadzić jakąś QTE, aby nie zdawać się całkowicie na sprzymierzeńców.

Na tym ta gra polega - sam nic nie zdziałasz i konieczna jest kooperacja. Co do Smookera to masz jeszcze niewielkie okienko czasowe za zastrzelenie go zanim cię całkiem unieruchomi. Raz się udaje, raz nie.

Rly, jeśli trafi się na normalnych graczy to L2D jest cholernie grywalne choć przydałaby się nieco lepsza grafika i nieco więcej bossów wśród zombich.

Prawdę mówiąc najlepiej jak trafią się dwie wyrównane drużyny, ale rzadko tak jest. Wtedy zabawa jest na sto dwa.

ps. to nie jest jakaś religia tylko zwykła gra i tyle

Jak strzelasz to może rób to we właściwym kierunku, co? Zupełnie nie rozumiesz o co mi chodzi.

Co do wypowiedzi kolegi który zamierza wszystkich tępić którzy nie dokońca są zgodni z jego przekonaniami.

Zacznijmy od tego, że nie jestem twoim kolegą, to raz. Nie o przekonania tu chodzi, to dwa. Nigdy nie zgodzę się na krytykę bez argumentów, to trzy. I o trzeci punkt tu chodzi. Możesz sobie nie kupować dwójki, może tak będzie lepiej, ale nie mów, że nic się nie zmieniło "na twoje oko", bo ja wiem co się zmieniło, ja w to grałem, ja to widziałem, ja to wiem. Sam przyznałeś, że z grą styczności nie miałeś i opierasz się tylko na "przesłankach", więc nie mów, że nic się nie zmieniło, bo zmian jest od groma. Może powinny być DLC do jedynki, może gra jest za droga, może ktoś z tego powodu bojkotuje zakup i w porządku, nie ma przymusu kupna, ale w takim razie nie wyrażaj swojej opinii na temat czegoś, w co nie grałeś. Ze screenów to ja ci mogę wszystko wywróżyć, z fusów też.

Ja Cie kolego nie zamierzam tępić, przytocz mi proszę to czego nie rozumiesz z moich wypowiedzi to wtedy wyjaśnię Ci bardziej czytelnie to co miałem na myśli.

Doskonale rozumiem twoje wypowiedzi. Żeby było śmieszniej, to ty nie rozumiesz moich. Nie mam nic przeciwko krytyce i/lub ocenie różnych rzeczy, ale do tego trzeba mieć argumenty. Ty takowych nie posiadasz. Nie siada się do brydża bez kart.

Idąc dalej kupując samochód np starą albo nową hondę mam możliwość przejechać się tym autem, a tutaj jest tak że bieżesz albo nie.

Niemożność przejechania się samochodem nie wpływa na jego jakoś. Kup, albo nie. Jeśli nie kupisz to nie możesz znać jego wad i zalet. Jeśli kupisz to będziesz znał je z autopsji i wtedy będziesz wiedział co i jak napisać, czego brakuje. Jeśli nie mam Dragon Age to nie piszę, że to kiepska gra jest, że praktycznie nie widać zmian w stosunku do Neverwintera lub coś takiego. Nie wypowiadam się na temat czegoś, czego nie mam i w co nie grałem. Myślę, że to jest jasne. Miałem możliwosć pograć trochę w Modern Warfare 2, ale nie dosyć, żeby napisać, jaka ta gra jest słaba. O jedynce mógłbym sporo rzeczy napisać, bo ją mam, a co za tym idzie - miałem z nią styczność. Jeśli nie kupiłeś samochodu to go nie krytykuj.

I jeszcze raz zaznaczam że ja nie oceniam tej gry jaka ona jest bo nie znam szczegółów. Po prostu patrząc w kategoriach ekonomicznych l4d2 musi dojrzeć aby była warta swojej ceny.

Widziałem, co pisałeś. To jest forum dyskusyjne:

Osobiście mam Jedynkę dwójki nie zamierzam kupować bo jak na moje oko to wiele się nie zmieniło a dzień jakoś mi nie podchodzi.

Napisałeś, że "wiele się nie zmieniło", no tak. Listę zmian już podałem. Argument idzie zatem do kosza na śmieci. Prawdę mówiąc twoje stanowisko zostało całkowicie obalone. I co jest dalej? Sugerujesz, że w demokracji możesz pisać bzdury. Oczywiście. A ja mogę cię za te bzdury zrugać od góry do dołu, pokazując co i jak zostało zmienione, i że zwyczajnie się mylisz. Więc w czym tkwi problem? Ty nie pisz bzdur, ja nie będę musiał ich obalać.

wypisz to sobie w punktach bo nie widać tej "rewolucyjności".

Bo tu nie ma rewolucyjności, to jest bardziej ewolucja. Udoskonalenie.

Z fanatykiem widać lepiej nie zaczynać

Z głupcem jest podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi kolegi który zamierza wszystkich tępić którzy nie dokońca są zgodni z jego przekonaniami. Jak napisałem wcześniej nie oceniam tej gry tylko opisuje odczucia jakie mam po informacjach z netu itp.

Po informacjach z netu mogę się nawet dowiedzieć, że Elvis żyje i ma się całkiem dobrze. Odczucia... Raczej przeczucia, bo udczucia można mieć po fakcie, a nie przed

W moim odczuciu nie jest to przypadkowe rozwiązanie zresztą tak jak działania CM w flashpoincie 2. Dlatego kiedy widzę w moim odczuciu podejrzane zagrywki mam prawo do podzielenia się moimi wątpliwościami. I jeszcze raz zaznaczam że ja nie oceniam tej gry jaka ona jest bo nie znam szczegółów. Po prostu patrząc w kategoriach ekonomicznych l4d2 musi dojrzeć aby była warta swojej ceny. L4D jeden ma już bardzo duży potencjał jako gra sieciowa do której stworzono masę unikalnych kampanii które wróżą tej grze nieśmiertelność. Natomiast l4d2 jako że jest młode oferuje znacznie mniej za znacznie większą cenę.

HEHEHEHE. MNIEJ! Prawie spadłem z krzesła. Holy wymienił ci przynajmniej 10 nowych rzeczy, a jest ich o wiele więcej, wystarczy zagrać. No ale cóż, skoro uważasz, że gdy coś do produktu dodajesz to robi się go mniej, to ja nie mam pytań...

ps. to nie jest jakaś religia tylko zwykła gra i tyle :huh:

Z tym się zgodze, ale Holy.Death traktuje ją całkiem serio, a ty nazywasz go fanatykiem.

Chyle czoła, liczę że spotkamy się kiedyś na wspólnej wymianie ołowiu w l4d2 i wtedy podzielimy się opiniami grając po tej samej stronie :) pozdr

W opisie masz mój nick steam, kup Left 4 Dead 1 albo 2, to staniemy w szranki, tyle że po przeciwnych stronach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie zgadzam z wypowiedziami niektorych osob, jak to zmienione jest tylko pory dnia i bronie ? Przeciez wszystko jest dopracowane,odpadanie kończyn,pory dnia,bronie, bronie do walki wręcz,postacie nowe,fabuła,kampanie,nowe tryby....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie mam 6 mega, i tak mam problemy z pingiem wszystko zalezy od servera, To pozostawia wiele do zyczenia pisali ze poprawili,ale nadal są wielkie problemy z tym i dosyć często sie trafiają.

P.S w 2 mieszkaniu posiadam 1 mega i nie ma roznicy zabardzo da sie juz fajnie pograc,jak to kolega powiedział wiele zalezy od servera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta recenzja w CDA to widać że recenzent miał zły dzień albo nie zna się na takich grach i to niedzielny gracz. No chyba że graliśmy w różne gry.

Problem w tym, że recenzent dobrze ocenił grę, ale - jak na mój gust - mówił zbyt mało konkretnie. W rezultacie wyszły takie ogólne zachwyty, bez punktu zaczepienia. Recenzja Left 4 Dead 1 była chyba bardziej treściwa, albo może mam po prostu takie wrażenie, że można było to napisać lepiej, bo sam grałem w grę. Raczej to ostatnie. Prawdę mówiąc najlepiej obejrzeć gameplay'a z płyty CDA, ja po zobaczeniu gameplay'a PROTOTYPE momentalnie przekonałem się do tej gry.

Hola, hola, Holy :) CriX mówi o recenzji Divinity II :) Tam zachwytów bynajmniej nie było. Natomiast odnośnie mojej recenzji - oczywiście, można ją było napisać lepiej i nawet wiem, co bym w niej zmienił. Mimo to uważam, że jest w stanie obronić się sama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Holy: Czy mi się wydaje, czy to ty byłeś na gameplayu w CDA?

Sam się zdziwiłem, jak o tym usłyszałem, ale to bez wątpienia ja. Nawet ciekawie jest posłuchać siebie samego w trzeciej osobie.

CriX mówi o recenzji Divinity II

Faktycznie. Ja automatycznie odniosłem się do dwójki, bo myślałem, że akurat mowa o recenzji w CDA Left 4 Dead 2. Mój błąd.

Mam jeszcze jedno pytanko tuz przed kupnem Left 4 Dead 2 - jaki jest poziom trudności? Czy wymaga długiego trenowania skilla, czy taka dla wszystkich, łatwa w obsłudze i relaksująca?

Poziom trudności kampanii można sobie wybierać od łatwego, normalnego, trudnego do eksperta. Sama gra w versusie polega na grze na normalnym poziomie trudności i już po paru grach sam zaczniesz wszystko rozumieć. Gra jest łatwa w obsłudze, szybko przyswaja się zasady i umiejętności zarażonych, jest też relaksująca, ale wszystko zależy od drużyny - może ci się trafić tak nie poradna, że można zgrzytać zębami, bo nie umieją współpracować, a możecie niszczyć drugich bez problemu. Są także wyrównane i emocjonujące pojedynki, które przegrywa lub wygrywa się dosłownie o kilkanaście punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...