Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja jeszcze nie dostałem mojego, nowiesiuńkiego CDA :cry: .Co robić? :?

Wiesz, mógł ci go ktoś podpierniczyć:P Na razie czekaj, po miesiącu działaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Towsik

Ja mam pytanko. Czy w kwietniu będą dwa numery CDA? Jeden zwykły i drugi jubileuszowy czy jeden Kwietniowy poprostu? Zawsze mi się to myliło(tyle tych CDA hehe :wink: ) I takie samo pytko tyczy się numerka 100.

A no i najważniejsze: Które CDA dostane jako prenumerator???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Czy w kwietniu będ? dwa numery CDA? Jeden zwykły i drugi jubileuszowy czy jeden Kwietniowy poprostu?

>>>Na glowe upadl? :) No jeden, nr 98/04.

awsze mi się to myliło(tyle tych CDA hehe :wink: ) I takie samo pytko tyczy się numerka 100.

>>>Tak samo

A no i najważniejsze: Które CDA dostane jako prenumerator???

>>>To drugie, ktorego nie bedzie :PPPP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Towsik
Ja mam pytanko. Czy w kwietniu będ? dwa numery CDA? Jeden zwykły i drugi jubileuszowy czy jeden Kwietniowy poprostu?

>>>Na glowe upadl? :) No jeden, nr 98/04.

awsze mi się to myliło(tyle tych CDA hehe :wink: ) I takie samo pytko tyczy się numerka 100.

>>>Tak samo

A no i najważniejsze: Które CDA dostane jako prenumerator???

>>>To drugie, ktorego nie bedzie :PPPP

No nie ty se tu ze mnie Smg. jaja robisz a ja mam problema. Do tego jeszcze dochodzi to, że mi się prenumerata kończy w kwietniu. Totalna kaszana... Pewnie w rezultaci będe miał z 5 takich samych CDA, hehe zobaczycie. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy
Czy ktoś może mi podać numer konta bankowego na który mam dopłacić kasę żeby dostać prenumeratę DVD, bo nie wiem, a pani Beata Jankowska nie odpowiada, a ja numer kwietniowy chcę już z DVD, więc ludzie pomóżcie proszę. [-o<
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darthjaag

A mi moja prenumeratka niedługo, za miesiąc czy dwa, się skończy :( Ale nic to, trzeba będzie wziąć kasę, pójść na pocztę i wykupić prenumeratę już na czwarty rok z rzędu. Może i to jest, jak piszą niektórzy, w jakiś sposób podniecające, iść do kiosku po nowe CDA, ale dla mnie liczy się przede wszystkim oszczędność :D Poza tym to fajnie brzmi: 'CDA przyszło do mnie do domu' 8) Swoją drogą, chyba tylko raz przez te 3 lata dostałem pogniecione CDA - listonosz na siłę wpychał do skrzynki :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DoDomm

mnie to podpieniczali regularnie tak ze teraz mam polecony i juz problem podpierniczania zniknął :D ale raz to sie na mase wkurzyłem jak ktos podwalił numer i 2 naraz przyszły, a w domu nikogo nie bylo wiec listonosz do tej malusienkiej skrzyneczki pchał, tak że mi się ukochany CDA rozdarł na środku okladki!!! na szczescie tylnej :) :)

swoją drogą to cos mnie trafia jak wchodze do kiosku a tam nowe CDA leży, a ja go jeszcze nie mam :( ale teraz jest spox bo przed premierą dostaje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość znawca

Pomocy ;) Mam prenumerate z cd, a chcialbym miec z dvd. Zalezelo by mi zeby nastepny numer dotarl do mnie juz w formie z dvd. Co musze zrobic? Na jakie konto doplacic? Wyslalem juz chyba z 4 mejle, ale zero odzewu :evil:

Najbardziej bym byl ustasfakcjonowany z w miare sensownej odpowiedzi kogos z cda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłatę do DVD proszę przesłać na konto: 13701125-6303-000000 Wydawnictwo

Bauer, ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa

Beata Jankowska

Taką ja dostałem odpowiedź, i jutro też idę zapłacić, ale nie łudzę się, że dostanę ten nr z DVD, ale i za ten nr ślę kasę, żeby nie było :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość znawca

Thx za info. Ale nie jestem pewien czy ja tez na to konto powinienem wplacac. A odpisali ci na mejla, czy dzwoniles? Bo ja wysylalem mejle na cdaction@cdaction.pl i nic...

Moze ktos z cda by tu zajazal... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx za info. Ale nie jestem pewien czy ja tez na to konto powinienem wplacac. A odpisali ci na mejla, czy dzwoniles? Bo ja wysylalem mejle na cdaction@cdaction.pl i nic...

Moze ktos z cda by tu zajazal... :roll:

Ja pisałem na maila ale nie taq z dnia na dzień dostałem odpowiedź. Musiałem trochę czekać, ale wątpię, że Ty masz wpłacać gdzie indziej, bo to przecież konto dla prenumeratorów, a nie dla mnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość znawca

Goofy, rzeczywiscie podane przez ciebie konto bylo prawidlowe :D Wyslalem mejla i odziwo odpowiedzieli mi jeszcze tego samego dnia ;)

Tylko teraz jest problem bo nie wiem ile doplacic, ale jakos do tego dojde ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goofy, rzeczywiscie podane przez ciebie konto bylo prawidlowe :D Wyslalem mejla i odziwo odpowiedzieli mi jeszcze tego samego dnia ;)

Tylko teraz jest problem bo nie wiem ile doplacic, ale jakos do tego dojde ;)

A nie mówiłem :P

Jak chcesz obliczyć ile, to policz ile w Twojej prenumeracie będzie jeszcze nr z DVD (parzyste), i przemnóż to przez 1,40 (chyba, bo taqa jest róznica pomiędzy tym z CD, z DVD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znowu pecha, znowu na poczcie zarąbali, i znowu nr. kwietniowy. Rok temu CDA 04/2003 przyszedł DWA tygodnie po czasie. Ale i tak nie pobił rekordu, który wynosi DWA miesiące i DWADZIEŚCIA dni. Po czasie, żeby było jasne :twisted: Ale ciekaw jestem czy to ma związek z tą zadymą w tłoczni :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cutter Slade

Kiedyś to był wypas. Nowy numer CDA potrafił przychodzić nawet tydzień przed kioskiem a teraz jak przyjdzie dzień przed to jest dobrze. Najczęściej przychodzi w dniu premiery w kiosku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUz dwa razy musialem dzwonic z reklamacja :twisted: . Ja ja zamiawiam na dvd to ma przyjsc na dvd qrde. przyszlo zadzwonilem i znowu przyszlo na cd. Zadzwonilem znowu powiedzieli ze teraz na pewno przyjdzie NO TO CZEKAM! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość garfield_junior

A ja od pani Beaty dostałem propozycje(chciałem przemianować pozostałe 4 numery z CD na DVD) przedłużenia prenumeraty na kolejne 12 numerów z DVD, i dopłacić za te co już mam... więc odpisałem że chętnie, od numeru kwietniowego włącznie, a tu [beeep]... żadnego maila z numerem konta i zapytaniem o dane mojej prenumeraty, a i numer kwietniowy przyszedł z CD... maila wysłałem dwukrotnie, mailer daemon nie przyszedł, więc wiadomość doszła, co jest??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHcialem powiedziec ze zamowilem prenumerate (przez punkty zgromadzone w programie 5plus) ok. 1 miesiaca temu inie dostalem nowego numeru cd-action ... chcialem zapytac ise dlaczego ??

A ja po raz 3467 mowie: w takich sprawach pisz nie na forum, tylko od razu do: beata.jankowska@bauer.pl

Redakcja nie ma wplywu na funkcjonowanie prenumeraty, a dowiadywac sie o losy tego czy innego egz. CDA ciezko, bo z Wroclawia do Wawy dosc daleko. A tak - ta pani za nia odpowiada i szybko wszystko zalatwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...