Skocz do zawartości

Polecane posty

U mnie ciągle nic.

Może zacznę robić jakieś zakłady czy co... może bym trochę zarobił...

To już zaczyna być męczące... to jest olewanie klienta...

Jak skończy mi się ta prenumerata zacznę się oglądać chyba za innym pismem, które będzie wstanie wywiązać się (i tylko wywiązać!) z umowy jaką z nim zawarłem.

Ja wiem, że moje pieniądze to dla wydawnictwa nic, ale mam dość traktowania mnie jak debila.

Dość.

P.S. Do Bauera pisałem.. jakieś 2 miesiące temu. Zostałem wtedy uprzejmie poinformowany, że postarają "to załatwić".

Miło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że nie wiem czy moja odpowiedz jest umieszczona w dobrym miejscu. Więc w razie czego prosze moderatora o przeniesienie postu.

Coś dla koneserów.

Posiadam drugie wydanie CD-Action z 96ego roku, zdaje sobie sprawę że wśród was są hobbyści którzy być może kolekcjonują wszystkie numery, i taka oferta będziedla nich okazją. Jest ono w idealnym stanie, bez płyty. Oferty kupna proszę kierować na mój nr gadu-gadu: 6522231.

Pozdrawiam serdecznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo to od tego jest allegro.

Chciałbym wam tylko oznajmić wszem i wobec: CHROMOLĘ TĄ CAŁĄ PRENUMERATĘ. I co z tego, że zapłacę te kilka złotych mniej, skoro numer dostarczą mi 2-3 dni po premierze w kiosku, w dodatku w opłakanym stanie? Dziękuję bardzo, kupię sobie w kiosku. Szczytem wszystkiego było dostarczenie mi ostatniego numeru pogiętego i poszarpanego jakby go chłop ciągnikiem z bronami przejechał i karteczką z prośbą o wykupienie następnej prenumeraty. No dajcie spokój...

Nie, żebym was zniechęcał, ale w moim przypadku tak to właśnie wyglądało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(prawie) Jak zwykle w dniu premiery okładkę nowego CD-ACTION będę oglądał przez szyby kiosków.Listonosz przyniósł same rachunki a CDA w prenumeracie ani widu ani słychu.Pozostaje więc z zazdrością patrzyć jak koledzy,którzy nie mają prenumeraty idą do kiosków i kupują czasopismo.Echh,czas chyba na małe zmiany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również czerwcowy numer jeszcze nie dotarł, więc zadzwoniłem w sprawie reklamacji. Reklamacja została przyjęta i czasopismo ma być ponownie wysłane. To pierwszy przypadek od ponad dwóch lat prenumerowania, kiedy tak długo czekam na CDA. Mam nadzieję, że już mi się to więcej nie przytrafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega mój również ostatniego numeru nie dostał a ja tak i to dokładnie tak jak być powinno czyli dzień przed pojawieniem się w kioskach a dodamjeszcze że ten kolega mieszka w miejscowości oddalonej o 2km czyli niedaleko , może po prostu o nim zapomnieli heh ale to często tak bywa z prenumeratą i w innych pismach też weżcie np. ilość gazet......(zong) czasopism dostarczonych na czas a te których brak. Ale i tak trzeba walczyć o swoje.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwcowy numer wreszcie dotarł i to poleconym. Zakładając, że następny numer trafi do mnie 10 lipca to powinienem akurat wyrobić się z czytaniem. Niestety z lipcowym numerem również mogą pojawić się problemy, gdyż poczta zaczyna strajkować. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie numer nie dotarł. Prawie miesiąc od premiery, jest już zapowiedź numeru 07/2007, a ja czekam na poprzedni. Jeżeli następny numer też dojdzie z takim opóźnieniem (optymistycznie zakładając, że dojdzie, bo na czerwcowy numer straciłem nadzieję) to rezygnuję z prenumeraty. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kujot2 ---> Sęk w tym, że dzwoniłem już w sprawie reklamacji ok. 2 tygodni temu. Pismo zostało wysłane ponownie jednak do mnie nie dotarło. Wiem, że to wina poczty nie Bauera, jednak zadzwonię w poniedziałek (jeżeli dalej nie dostanę pisma) znowu.

EDIT: Jednak obyło się bez drugiej interwencji. CDA dotarło do mnie poleconym w nienaruszonym stanie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja serdecznie odradzam kupna prenumeraty.

Nigdy (z naciskiem na slowo Nigdy), nie mialem zadnych problemow z plytkami z CDa.

Zamowilem prenumerate 3 miesiace temu i nie dosc ze dzis pierwszy raz prenumerata nie jest spozniona o ponad tydzien, to na 3 miechy (3 plytki)

- 2 nie dzialaja.

Dzis niestety otworzylem skrzynke i nie wierzac ze widze CDa, odpalilem sobie radosnie chcac obadac tego Instincta - i z krzywym usmiechem stwierdzilem ze nie dziala jak zwykle ;)

Moze to tylko ja mam pecha?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tez mam ostatnio jakies problemy z plytami. niby wszystko ladnie pieknie, chce sprawdzic drugi screen z Instincta i... zacina sie. Za kazdym razem. :/ A w sprawie prenumeraty, u mnie nie jest tak zle. Dostalem juz 4 numery. 2 ok. 2-3 dni po premierze, 1 miesiac po premierze i ostatni w dzien premiery. Dodam ze w dosc dobrym stanie. Tylko raz jak listonosz probowal wcisnac CDA do skrzynki bylo lekko naddarte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...