Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Propozycje offtopikow

Polecane posty

W sumie mozna by było zrobićtemat: Co Szmuggler jadł na śniadanie? Hmm ale tak na serio to można by było zamieścić temat pomocy w sprawach gier z CDA (zawsze przyda sie facjowa pomoc a to jeszcze w grach z CDA w końcu) ponieważ sam mam problem z Delta Force i za chłolere go sam nie rozwiąże.

Nie no ręce opadają. A o czym pisze się wg ciebie w wątku Pomocna dłoń/Gry? Przecież tam jest właśnie miejsce takich problemów i to nie tylko gier zamieszczonych w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propzycja offtopika: "zmiany konieczne do przeprowadzenia w polsce (polityka)" bedziemy tam mowic co nasyzm zdaniem powinno sie konkretnego zrobic w nasyzm kraju. juz ja wiem co trzeba, interesuje sie polityka od malego

Dla twojej wiadomości - takie rozmowy trwają już od dłuższego czasu w temacie Aktualności. A co do twojego ostatniego zdania, to jestem strasznie ciekaw twoich reform. "Już ja wiem co trzeba". Pierwsze co byś zrobił, to pewnie wywalił Strangera, co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Nie no ręce opadają. A o czym pisze się wg ciebie w wątku Pomocna dłoń/Gry? Przecież tam jest właśnie miejsce takich problemów i to nie tylko gier zamieszczonych w CDA.

No może i by opadały ale jednak nie do końca,ponieważ tam odpowiadaja gracze/czytelnicy CDA, a nie ekipy CDA. Często jest tak że jak ktoś mam problem z grą z CDA nie mam możliwości pomocy, wyjasnienia (nie mylić z uszkodzonymi płytami ale to żadkość)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i by opadały ale jednak nie do końca,ponieważ tam odpowiadaja gracze/czytelnicy CDA, a nie ekipy CDA. Często jest tak że jak ktoś mam problem z grą z CDA nie mam możliwości pomocy, wyjasnienia (nie mylić z uszkodzonymi płytami ale to żadkość)

Chłopie, myśl trochę, myśl! Redakcja nie ma innych rzeczy do roboty? Będą na forum wszyscy przesiadywać i pomagać graczom w ich problemach? CDA to redakcja, a nie pomoc techniczna 24g/h. Jezu, czego wy od tych ludzi wymagacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LoLeQ

Czlowieku,a umiesz czytac?Pomocna dlon :arrow: Sprzet i tam o tym gadaj.A jesli chcesz przedstawic konfiguracje swojego kompa to wejdz do tematu "forumowicze o sobie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Afrus
Czlowieku,a umiesz czytac?Pomocna dlon :arrow: Sprzet i tam o tym gadaj.A jesli chcesz przedstawic konfiguracje swojego kompa to wejdz do tematu "forumowicze o sobie".

Nie to, że chcę się nad tobą wywyższać, :P ale umiem czytać, ale czy w dziale pomoc czy forumowicze o sobie trzymaniem się tematu byłoby napisanie takiego postu:"Ej, ile ty masz fps przy GF4 w Jedi Academy?" albo "Wolisz myszki z kulką?" 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sun Tsu

Jest już sesja RPG na forum to może też PONG?

Sun Tsu - to nie jest śmieszne. Jak jeszcze raz zobaczę takie farmazony w Twoim wydaniu zobaczymy się w "Ostrzeżeniach". - Radyan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kszaq
propzycja offtopika: "zmiany konieczne do przeprowadzenia w polsce (polityka)" bedziemy tam mowic co nasyzm zdaniem powinno sie konkretnego zrobic w nasyzm kraju. juz ja wiem co trzeba, interesuje sie polityka od malego

o tym mozna pogadać w "forumowiczowie o sobie"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes

Mam taka propozycje na off-topa, zeby zrobic tamat: "Na podstawie jakiego serialu mozna by zrobic gre"... Wiem ze odwrotnie juz jest, ale przeciez mozna na to spojrzec z drugiej strony... Co wy na to ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka propozycje na off-topa, zeby zrobic tamat: "Na podstawie jakiego serialu mozna by zrobic gre"... Wiem ze odwrotnie juz jest, ale przeciez mozna na to spojrzec z drugiej strony... Co wy na to ???

Moda na sukces? :twisted: :twisted: :twisted:

Tak od biedy to moznaby o tym porozmawiać właśnie w tym "odwrotnym" topicu.

Gratuluję pomysłu z ankietami. Super pomysł!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pomysłu z ankietami. Super pomysł!

Nie byłbym sobą gdybym to przemilczał :) Dzięki, pomysł jest mój. Ale większość pytań to praca zbiorowa, a ankietę widzicie w takiej postaci wyłącznie dzięki Qbusiowi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Wiem, o co Ci chodzi. Pamiętam, że już wcześniej padały podobne propozycje. Napiszę do Qn'ika, zobaczymy co da się zrobić. O programowaniu i HTMLu też wspomnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes
Gratuluję pomysłu z ankietami. Super pomysł!

Nie byłbym sobą gdybym to przemilczał :) Dzięki, pomysł jest mój. Ale większość pytań to praca zbiorowa, a ankietę widzicie w takiej postaci wyłącznie dzięki Qbusiowi ;)

Przylaczam sie do gratulacji... swoja droga Cardinal tez musial sie niezne napisac zeby to sie pojawilo(Mnie samemu....Wypelnianie tej ankiety zajelo ok. 4-5 minut, a co dopiero pisanie jej...:D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga Cardinal tez musial sie niezne napisac zeby to sie pojawilo(Mnie samemu....
Hm, ja? Gdzie? Co-jak-kiedy? Mógłbyś to rozwinąć? Do samej ankiety nie wniosłem nic poza kilkoma bardziej dziwnymi pytaniami...
Proponuje topic związany z dziwnymi rzeczami.

Tzn. nie wiem, jak to ująć, ale wiecie o co mi chodzi - strefa 51, paranauka, tajemnice świata, archiwum x, itp.

Jak dla mnie bardzo przyjemny topic. Nazwalibyśmy go jakoś 'paranormalne' albo 'tajemnice' i byłoby spox. Jak będę miał chwilkę skrobnę do Qnika...

--> He he, byłem szybszy - Rad

Oops, rzeczywiście, nie spostrzegłem topicu^^ - Cardi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, a czemu nikt nie zauważył mojej propozycji? :(

Mi się wydaje, że bardziej nadaje się ona do Forumowicze o sobie. Starczy tam rozpocząć taką rozmowę i nie ma potrzeby zakładać nowego topic'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

A kto by to moderował? Człowieku - kazdy mógłby zakładać temat i jestem pewien, że nikt by nie sprawdzał, czy przypadkiem juz takiego nie ma, a znając ludzi topiców by było tyle, że nawet 10 moderatorów siezdących po 2 godziny nad tym działem i tak by nie zapanowało nad bałaganem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes
swoja droga Cardinal tez musial sie niezne napisac zeby to sie pojawilo(Mnie samemu....
Hm, ja? Gdzie? Co-jak-kiedy? Mógłbyś to rozwinąć? Do samej ankiety nie wniosłem nic poza kilkoma bardziej dziwnymi pytaniami...

Ups...... sorry chodzilo mi oczywiscie o Radyan-a..... :D wiem LOL-eq....

A co do propozycji off-topow to mam jeden pomysl.... Co byscie powiedzieli na taki.... "Kto z forumowiczow moglby zostac moderatorem".... Moze byc fajnie... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do propozycji off-topow to mam jeden pomysl.... Co byscie powiedzieli na taki.... "Kto z forumowiczow moglby zostac moderatorem".... Moze byc fajnie... :D

A teraz wyobraz sobie 200 Postow w tym temacie, a kazdy to tylko dwie literki "JA". Lepiej nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...