Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Propozycje offtopikow

Polecane posty

Wiecie co? Jak tak patrzę na te Forum i myślę... (naprawdę!) myślę... że nie ma tu takiego topicu o grach OGÓLNIE. Np. co byś chciał zmienić w ogóle w FPS-ach (tu akurat mi się nie podoba, że zawsze patrząc w dół nie zobaczy się nóg postaci :)). "O grach ogólnie". Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreskówki - bardzo dobry pomysł. Jestem za a nawet przeciw :D . A co sądzicie o topicu o jedzeniu. Wiem że to trochę głupię ale można spróbować. Z historią się udało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem za topiciem z linkami.

O co chodzi z tymi linakmi

Mama bowiem taki niewyjawiony jeszcze pomysl, a nie chciałbym udawać że wymyśliłem coś odkrywczego w momencie gdy zostalo to już powiedziane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi linkami to chodzi o to, żeby utworzyć wątek, gdzie uzytkownicy podawaliby linki do ciekawych stron, które znaleźli w sieci. Ja osobiście jestem przeciw, bo linki mozecie podawać w tematach, których one dptyczą, a taki osobny wątek to byłoby kolejne miejsce do nabijania statystyk i mnóstwo roboty dla moderatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tematem PSYCHO... Gdzieś, gdzie możnaby wytrząsnąć z siebie nadwyżki absurdu, poczytać trochę niezłych odjazdów, poopowiadać bezsensowne (aczkolwiek z życia wzięte) historyjki i ogólnie pastwić się nad rzeczywistością.

Dobra, zobaczymy ilu ludzi się da na to nabrać^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw topicowi z linkami. Trochę to poknocone. Ten dział byłby praktycznie tylko do nabijania postów. Zaraz. Do nabijania postów. Jestem na tak :) . Oczywiście żartowałem ale ten pomysł według mnie nie jest najlepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan

Proponuje topic "polityka". He he juz slysze to zawodzenie. Ale powaznie moglby byc topic na ktorym wysmiewaloby sie z tego co robia poslowie. Oczywiscie posty o samoobronie bylyby zabronione. Dosc Leppera, az zanadto go wszyscy znaja:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje topic "polityka". He he juz slysze to zawodzenie. Ale powaznie moglby byc topic na ktorym wysmiewaloby sie z tego co robia poslowie. Oczywiscie posty o samoobronie bylyby zabronione. Dosc Leppera, az zanadto go wszyscy znaja:)

ja również jestem za. Można sie dowiedzieć jakie zdanie mają inni forumwiczowie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLITYKA powiadacie ... hmmm.. no nie wiem, ale mam wrażenie że będą tam same spory. Chociaż kontrowersyjne tematy są z reguły najciekawsze :) Boję się tylko że będą tam same bluzgi na *** (tu wstawić kogo tam najbardziej nielubice). Mam też wątpliwości czy większość zabierających głos będzie miała cokolwiek więcej do powiedzenie niż utarte stereotypy lub to co usłyszą w domu od rodziców, czy w TV :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLITYKA powiadacie ... hmmm.. no nie wiem, ale mam wrażenie że będą tam same spory. Chociaż kontrowersyjne tematy są z reguły najciekawsze :) Boję się tylko że będą tam same bluzgi na *** (tu wstawić kogo tam najbardziej nielubice). Mam też wątpliwości czy większość zabierających głos będzie miała cokolwiek więcej do powiedzenie niż utarte stereotypy lub to co usłyszą w domu od rodziców, czy w TV :(

Dokładnie tak. Bluzgi, bluzgi, bluzgi... Nawet największemu optymiście cisną się na usta same bluzgi, patrząc na te wszystkie szwindle na wysokich stołkach. Ja osobiście coraz bardziej brzydzę się polityką. Jak w takim topicu trafi się jedna sensowna krytyka na 20, to będzie sukces.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Trzeba dać ludziom szanse, niech się wykażą! Nawet w "Filozofii" widać, że są osoby, które mogą porozmawiać poważnie, a nie bluzgać na prawo i lewo... A to, że w Polsce jest tak, nie inaczej to inna sprawa... Zresztą trudno, aby forumowicze podpowiadali rządowi projekty nowych ustaw, czy sugerowali kandydatów do RPP. W tym wątku bardziej by sie komentowało, niz wybiegało w przyszłość. To znaczy ja mam taką tego wizję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że temat polityka szybko zamieniłby się w PSYCHO :D

Ale sam pomysł zły nie jest, pytanie tylko, czy to naprawdę do życia jest potrzebne - ja siadam do forum po to, by na chwilkę zapomnieć o standardowej rzeźni i dać wypocząć mózgowi, a tutaj znów by mnie nazwiska typu "Młynarz", "Żebro" czy "Burger" nakręcały...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast "Polityki" proponuję "Wydarzenia bieżące". Można by w nim poruszać zarówno zagadnienia związane z polityką jak i te, które bezpośrednio z nią związku nie mają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast "Polityki" proponuję "Wydarzenia bieżące". Można by w nim poruszać zarówno zagadnienia związane z polityką jak i te, które bezpośrednio z nią związku nie mają.

Nawet dobry pomysł ale co by obejmował. Po głębszym namysle dochodze że to może wypalić. Jestem an TAK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan
Boję się tylko że będą tam same bluzgi na *** (tu wstawić kogo tam najbardziej nielubice). Mam też wątpliwości czy większość zabierających głos będzie miała cokolwiek więcej do powiedzenie niż utarte stereotypy lub to co usłyszą w domu od rodziców, czy w TV :(

Takich rzeczy sie nie uniknie. Wszedzie sa ludzie ktorzy beda wygadywac glupoty. Jedni na ulicy, na blokadzie, a inni na forum. Fajnie bedzie obalac jakies kretynskie twierdzenia :twisted:

Zamiast "Polityki" proponuję "Wydarzenia bieżące". Można by w nim poruszać zarówno zagadnienia związane z polityką jak i te, które bezpośrednio z nią związku nie mają.

To dobry pomysl, ogolniejszy temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki pomysl na Off - topa : "Ulubiowa potrawa czy tam inne zarcie :D" Co wy na to bo mi sie wydaje ok :D

O takich rzeczach można w "Forumowicze o sobie" pogadać, a zakładanie osobnego tematu mija się z celem, chyba że by miały tam być przepisy na owe potrawy (tyle, że komu by się przydały??)

Temat "Polityka" czy "Wydarzenia bierzące" -w 101% jestem za :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Ketsu - o wydarzeniach bierzących możesz pogadać w "Historia dawna i nie-tak-dawna", tam często toczą się dyskusje na takie tematy.

Topic kulinarny, to jak dla mnie, poroniony pomysł - założe się, że dominowałyby posty w stylu "a ja to lubię to, a tego to już nie", bo wątpię, żeby wywiązała się jakaś sensowna dyskusja na temat żarcia. A jeżeli juz ktos koniecznie chce się podzielić jakąs ciekawostką na temat jedzenia itp., to bez problemu może to zrobić na "Forumowicze o sobie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie korci o temat "Avatar usera (nie)czyni??" bo mi się wydaje że często avatar oddaje trochę człowieka... dla mnie takim przykladem jest Szaitis, który straszy swoimi wypowiedziami (jest bardzo ostry) i ma właśnie avatar pasujący do tego :) a jego przeciwieństwem (jak dla mnie) jest również moderator Solaris który przez swoj avatara wydaje mi się taki spokojniejszy i łagodniejszy :) w tym temacie inny forumowicze wypowiadali by się co o tym też sądzą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>pioyr44 - totalny bezsens. O czyms takim możesz pogadać na "Forumowiczach...", poza tym juz kiedyś wywiązała się dyskusja o avatarkach i raczej została zakończona. A jeżeli już koniecznie chcesz skomentować czyjegos avika, to pisz właśnie tam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...