Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Propozycje offtopikow

Polecane posty

Sądzę że główny powód żeby się nie godzić na powstanie topicu już upadł bo są ludzie chętni do tworzenia więc chyba się ugniecie co?

no i co, prosze moderatorow? co sznowni na to? mozemy liczyc na wspolprace? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

Napisalem juz duzymi czerowonymi literami prosbe o zalozenie takiego topicu. Duzymi by ten post wyroznial sie wsrod innych... pozostaje chyba tylko czekac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, zastanawia mnie tylko jedno....

w jednym topicu pomiescic opowiadania z recenzjami, wlasne utwory i teksty, no i do tego jescze tego fanfica... ciasno bedzie.... naprawde ciasno...

Tak chętnie zgodziłbym się z twoją opinią ale muszę zgodzić się z
Zatem bedzie "Wasza Twórczosć part 1" , "WT part 2", "WT part 3" itd...

Co jakis czas zrobi sie kolejna czesc dyskusji

Ponieważ na kilka osobnych topików które na dzień dzisiejszy będą miały wątpliwą czytalność(tak to wygląda z zewnątrz)moderzy w życiu się nie zgodzą dlatego narazie przeforsujmy ten jeden z twórczścią, a jak coś to sprubujemy póżniej coś jeszcze dla siebie uszczknąć :-> więc na razie zjednoczmy się pod wspólnym celem zamiast walczyć między sobą o to czy powinien być jeden czy kilka takich topików

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, zastanawia mnie tylko jedno....

w jednym topicu pomiescic opowiadania z recenzjami, wlasne utwory i teksty, no i do tego jescze tego fanfica... ciasno bedzie.... naprawde ciasno...

Tak chętnie zgodziłbym się z twoją opinią ale muszę zgodzić się z
Zatem bedzie "Wasza Twórczosć part 1" , "WT part 2", "WT part 3" itd...

Co jakis czas zrobi sie kolejna czesc dyskusji

Ponieważ na kilka osobnych topików które na dzień dzisiejszy będą miały wątpliwą czytalność(tak to wygląda z zewnątrz)moderzy w życiu się nie zgodzą dlatego narazie przeforsujmy ten jeden z twórczścią, a jak coś to sprubujemy póżniej coś jeszcze dla siebie uszczknąć :-> więc na razie zjednoczmy się pod wspólnym celem zamiast walczyć między sobą o to czy powinien być jeden czy kilka takich topików

to co piszecie ma sens :D

mnie przekonaliscie - silni jednoscia... to jest dobry uklad, bo jezeli pomysl jest dobry, to za jakis czas mozna rzeczywiscie wywalczyc wiecej, a jezeli okaze sie to niewypal (w co smiem watpic :P)... to nie bedzie zajmowal miejsca na forum ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan
wraz z wiki-yu po dluuugiej dyskusji na temat "co bedzie w Harry Potter 6", wpadlismy na pomysl zeby utworzyc topic "Potter 6 fanfic"...

chodziloby o to, zeby forumowicze wpisywali tam swoje pomysly, co moze sie stac z Harrym w nastepnej ksiazce, a my co jakis czas zbieralibysmy najlepsze pomysly, sladalibysmy je "do kupy" i publikowali w formie nastepnego rozdzialu..... ;)

prosimy o wsparcie przy przekonywaniu moderatorow :D

Tak? To ja prosze o topic "Mroczna wieza", co w 6 tomie? Nie bardzo mi sie podoba taki pomysl, ale niech bedzie, popieram:P

Popieram pomysl o topicu "Hobby". Do forumowiczow o sobie to niby pasuje, ale chodzilo mi bardziej o porady jak rozwijac swoje zainteresowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

Z tymi "partami" to dokladniej wyobrazam sobie to tak, iz np jak juz Part 1 bedzie mial z 50 stron :) to zostanie zablokowany i stworzony Part 2. Tym samym nowe posty bylyby pisanane juz w parcie 2 a part 1 nadal moznaby było czytac - odpisac na niego mozna ewentualnie juz w 2 parcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło 2 w nocy zabrałem sie za czytanie piątego "Pottera".

.

.

.

Jak strasznie słońce przeszkadza w zaśnięciu!!! Macie mój głos!

(edit: chodzi mi oczywiście o topic o Harrym Potterze^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Vertumnus
koleś, daj sobie na wstrzymanie. Kolejnej kłótni chcesz? To tylko moje zdanie było, nie wiem o co ci chodzi.....

a topic twórczy to dobry pomysł, popieram.

to byl zart, tylko zart :) Jezu, co wy tak na powaznie to wszystko bierzecie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

Ej, koniec tego tematu juz! Teraz piszmy o tym naszym nowym dziale :) Cos widac moderatorzy nie kwapia sie by go zalozyc wiec musimy przekonac ze to strzal w dziesiatke :)

Wczoraj koło 2 w nocy zabrałem sie za czytanie piątego "Pottera".

Ja ostatnio do 3 w nocy siedzialem i ukonczylem :) Kurcze, myslalem ze 22 godzina gdzies jest, a tu juz 3... Wspaniale sie czyta!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby drogi volcie, oby nasze prośby zostały wysłuchane ^_-

W sumie to faktycznie, jeśli powstanie oddzielny topic o szóstym tomie Pottera i jego fanficu to możnaby założyć topic o dosłownie każdej książce - bo HP jakiś znowu wybitny nie jest i przykłady lepszych utworów można mnożyć całymi miesiącami. Ja nie mam nic przeciwko, nie wiem tylko czy to nie jest topic zbyt precyzyjny :P

Za to topic Hobby (no i o psychologii 8) ) wydają mi się całkiem niezłymi porpozycjami i zdatnymi do realizacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jutro poniedziałek, przeczytają wasze propozycje admini i się może zdecydują...

czo? mam czekc do jutra? nie bede mogl przez was zasnac ;)...

a tak na powaznie - to tylko admini moga zakladac nowe topici? a nie moderatorzy?

EDIT:

W sumie to faktycznie, jeśli powstanie oddzielny topic o szóstym tomie Pottera i jego fanficu to możnaby założyć topic o dosłownie każdej książce - bo HP jakiś znowu wybitny nie jest i przykłady lepszych utworów można mnożyć całymi miesiącami. Ja nie mam nic przeciwko, nie wiem tylko czy to nie jest topic zbyt precyzyjny

- ale zwolennicy innych ksiazek nie wpadli na to zeby na forum wspolnymi silami stworzyc do nich fanfici... chyba ze sie myle? ze jest duzo innych i lepszych ksiazek to wiem, ale to nie jest powod, zeby nas od razu skreslac :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jutro poniedziałek, przeczytają wasze propozycje admini i się może zdecydują...

czo? mam czekc do jutra? nie bede mogl przez was zasnac ;)...

a tak na powaznie - to tylko admini moga zakladac nowe topici? a nie moderatorzy?

Dobra sprawdziłem więc się wypowiem: moderzy mogą zakładać nowe tematy da offtopicu gdyż po pierwsze po kliknięciu na nowy temat zwykły user dowiaduje się że moderzy mogą tworzyć takowe, a pozatym Cardinal, oraz Radyan zakładali tu już wątki.

W sumie to faktycznie, jeśli powstanie oddzielny topic o szóstym tomie Pottera i jego fanficu to możnaby założyć topic o dosłownie każdej książce - bo HP jakiś znowu wybitny nie jest i przykłady lepszych utworów można mnożyć całymi miesiącami. Ja nie mam nic przeciwko, nie wiem tylko czy to nie jest topic zbyt precyzyjny
- ale zwolennicy innych ksiazek nie wpadli na to zeby na forum wspolnymi silami stworzyc do nich fanfici... chyba ze sie myle? ze jest duzo innych i lepszych ksiazek to wiem, ale to nie jest powod, zeby nas od razu skreslac

tyle że chyba najlepiej jest tworzyć coś takiego w wypadku tytułów w których nie wszystko zostało powiedziane i wiadomo że powstanie kolejna część takiej książki tak jak w wypadku Harriego. Nie sądzę by np. fani Władcy chcieli coś tworzyć na jego podstawie gdyż tamten świat był praktycznie pełny, ukończony. Podobnie jest z wieloma innymi tytułami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes

No wlasnie.... Mozna robic topicki o ksiazkach, ale tylko o tych ktore jeszcze nie "wyszly cale".....

Z tego co licze to by bylo nas z 5-6 (ja,SLY,regiz,wiki-yu,Ketsu[jakos nie chce mi sie wierzyc zeby on sie nie przylaczyl....] <--- to osoby pewne, ale jak powstanie ten topick to napewno wiecej osob sie przylaczy.... Moze -shadowcat-.....) wiec mozna to stworzyc....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Najpierw sprostowanie - moderatorzy mogą zakładać wątki, ale Qn'ik prosił byśmy zwracali sie z tym do niego i tak też robimy.

I druga sprawa - widzę, że jest zainteresowanie, więc napiszę do Qn'ia, ale moja propozycja, to fanfici ogólnie, bez precyzowania tytułów. Na razie widzę, że tylko fani HP chcą coś takiego. I rzeczywiście nie ma sensu tworzyć kilkunastu tematów o róznych książkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy jakiś męski temat...proponuje o dziewczynach:P

Jazda! Jazda! Feministki!:)

Niiiieeeee tylko nie to !!! Już widzę te rozmowy, nudne, pełne żalów lub przechwalek, zakrapiana niewybrednymi żartami . Atmosfera niczym na zebraniu kombatantow. :)

To już wolę rozmawiac o pogodzie :P

No taaaak.... Kto mogl wymyslic cos takiego... :P

Hehe może uchylisz rąbka tajemnicy ze swej wiedzy - żadny tlum już czeka na plotki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wolę rozmawiac o pogodzie :P

>>> ...dla bogaczy:P

No taaaak.... Kto mogl wymyslic cos takiego... :P

Hehe może uchylisz rąbka tajemnicy ze swej wiedzy - żadny tlum już czeka na plotki ;)

>>> Nekko, nic nie mów, to prowokacja jakaś polityczna;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion
Najpierw sprostowanie - moderatorzy mogą zakładać wątki, ale Qn'ik prosił byśmy zwracali sie z tym do niego i tak też robimy.

I druga sprawa - widzę, że jest zainteresowanie, więc napiszę do Qn'ia, ale moja propozycja, to fanfici ogólnie, bez precyzowania tytułów. Na razie widzę, że tylko fani HP chcą coś takiego. I rzeczywiście nie ma sensu tworzyć kilkunastu tematów o róznych książkach.

OK, a co w sprawie kaciku tworczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

Ale mi nie o...

Fajnie ze jest taki topic gdzie mozemy napisac ciag dalszy HP ale w moich wczesniejszych postach chodzilo mi o cos innego - o ogolny topic, gdzie moglibsmy publikowac najrozniejsze swoje prace, a nie zawezac sie do HP.

No ale taka wola moderatora.. nic tylko ja uszanwoac. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Aha - czyli to jeszcze cos innego? W takim razie nie zrozumieliśmy się. Byłem przekonany, że chodzi Wam tylko o HP, a nie o ogólny kącik. Rozumiem, że mówisz o miejscu, gdzie forumowicze publikowliby swoje opowiadania, itp. a inni mogliby oceniać? Jeżeli tak, to zobaczymy, co powie Qń ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

Tak, Radyan, o to wlasnie mi chodzi :)

Jesli poszukasz wyzej znajdziesz moje posty, w ktorych napisalem jak to sobie wyobrazam, zeby to wszystko pomiescic w jednym topicu ( a dokladniej w kilku "partach " - vide: wyzej). No to czekamy na Qn'ia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...