Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Propozycje offtopikow

Polecane posty

I tak jest dobrze. Wyobrażasz sobie gdyby to całe... ach szkoda słów... nagle "zwaliło" się tutaj? W "Varii" jest juz głównie sprawdzona grupa, po której mozna oczekiwac jakiegos poziomu, czego niestety nie mozna po "nowicjuszach"...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "O CDA" syf jest miedzy innymi dlatego, że człowiek, który po raz pierwszy wchodzi na forum (a tacy są przeważnie odpowiedzialni za bałagan) zagląda od razu do O CDA, bo to taki pierwszy widoczny wątek. I widzi, że może założyć topic. No to zakłada, bo po co ma czytać inne? I robi się bałagan.
I najgorsze jest, że temu bardzo trudno zaradzić w inny sposób, niż usuwając możliwość tworzenia nowych topików.

Wprowadzenie ograniczenia, że dozwolone to będzie od np. 100 postów jest hymnem pochwalnym dla statsiarstwa...

Ewentualnie możnaby wprowadzić, że tylko osoby z miesięcznym stażem będą mogły zakładać tematy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

I co??? wprowadzić licznik ile kto przesiedził przed kompem na forum..........................nie to nie ma sensu najlepiej usuwać odrazu zbedne nowe tematy :arrow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Najlepiej byłoby zablokować mozliwość pisania nowych tematów. I tak jest juz wszystko co tylko moznaby wymyślić. No pomyślcie. Jakiego topicu jeszcze brakuje? Żadnego, jest nawet więcej niz potrzeba...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ta mozliwosc?Masz pomysl na nowy temat,wchodzisz tu i przedstawiasz swoj pomysl.Jesli sie przyjmie to powstaje.Ja tu nie widze zadnego zapotrzebowania na jakies inne tematy niz te ktore sa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nigdy nie wiemy na jaki temat przyjdzie zapotrzebowanie. A nóż pojawi sie grupa forumowiczów będących fanami XXX (tu sobie wstawcie co chcecie) i będą się domagali topicu. I o ile będzie to zgodne z regulaminem, to nie widzę powodu, dla którego nie miałby taki topic zostać założony. Gdyby to ode mnie zależało, to wątek o Star Wars czy Komiksach nigdy by sie tu nie pojawił. Ale na szczęście są ludzie o gustach innych niż mój i dlatego jest taka różnorodność tematów - każdy ma coś dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frankfurterus

SMG, Eld, Qń-ktokolwiek, powiedzcie czy zrobicie temat tworzenie stron www, ponieważ teraz sporo osób chce to rozpocząć a nie wie jak sie zabrać za to(poza tym ja też bym się chciał dużo dowiedzieć-mimo prawie skończonej strony chętnie dowiedziałbym się sporo spraw na przyszłość :P ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nigdy nie wiemy na jaki temat przyjdzie zapotrzebowanie. A nóż pojawi sie grupa forumowiczów będących fanami XXX (tu sobie wstawcie co chcecie) i będą się domagali topicu. I o ile będzie to zgodne z regulaminem, to nie widzę powodu, dla którego nie miałby taki topic zostać założony. Gdyby to ode mnie zależało, to wątek o Star Wars czy Komiksach nigdy by sie tu nie pojawił. Ale na szczęście są ludzie o gustach innych niż mój i dlatego jest taka różnorodność tematów - każdy ma coś dla siebie.

I własnie po to jest ten topic. Potrzeba jakiegoś tematu? Prosze bardzo, wystarczy, że kilka osób poprze twój pomysł. Nie mogłoby byc tak samo w forum "O CDA"? Bo tak, to się robi syf nieziemski (made by Wilq: glonorost :wink: )

Dziwnym nie jest ;) Spoko, strażnik DION czuwa i sprząta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Tak zgadzam sie że sie robi syf ale popatrzcie na to z inne strony, jak do jednego topiku będzie 1000 postów to ludzie odnalezienie sie tam to dopiero bedzie syf, a tak nowe tematy rozładowują w cześci te starsze, no ale skolei jak każdy by założył swój hmmmmmmmmmmmmmmm. Sprawa nierozwiązalna :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam sie że sie robi syf ale popatrzcie na to z inne strony, jak do jednego topiku będzie 1000 postów to ludzie odnalezienie sie tam to dopiero bedzie syf, a tak nowe tematy rozładowują w cześci te starsze, no ale skolei jak każdy by założył swój hmmmmmmmmmmmmmmm. Sprawa nierozwiązalna :P

Sprawa jest rozwiązywalna. To proste. Jesli ktos ma pytanie do redakcji, pisze to w "Pytaniach do redakcji", jeżeli chce skomentowac najnowszy numer, pisze to w "Komentarzach do numeru...". I nie ma sensu zakładac topiku np. o jakości screenów (DION coś o tym pisał :wink: ), bo spokojnie można napisac to co się chce w jakims innym topicu (chociazby "Propozycje zmian").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
Tak zgadzam sie że sie robi syf ale popatrzcie na to z inne strony, jak do jednego topiku będzie 1000 postów to ludzie odnalezienie sie tam to dopiero bedzie syf, a tak nowe tematy rozładowują w cześci te starsze, no ale skolei jak każdy by założył swój hmmmmmmmmmmmmmmm. Sprawa nierozwiązalna :P

Sprawa jest rozwiązywalna. To proste. Jesli ktos ma pytanie do redakcji, pisze to w "Pytaniach do redakcji", jeżeli chce skomentowac najnowszy numer, pisze to w "Komentarzach do numeru...". I nie ma sensu zakładac topiku np. o jakości screenów (DION coś o tym pisał :wink: ), bo spokojnie można napisac to co się chce w jakims innym topicu (chociazby "Propozycje zmian").

Można też i tak:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysl na off-topa: "Porownanie miedzy filmem i ksiazka opartych na tej samej historii" (np. LOTR) tylko by trzeba zmienic nazwe bo to troche za dlugie jest.... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze o adaptacjach mozna rozmawiac w dziale film :).Ja jestem za zrobieniem topicu "Informacje o zjezdzie" i dac tam wwszystkie informacje o zlocie ,oczywiscie temat zablokowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy tu biją?

A serio, jakie są zasady w proponowniu tematów? brak żaluzji, libacji itp? czy jeszcze coś innego? :D

Jedyną zasadą jest pisanie propozycji poważnych i w miarę rozsądnych. Bo jak np zaproponujesz 5 razy wątek o wyższości makaronu 4 - jajecznego nad 3 - jajecznym, to pewnikiem dostaniesz ostrzeżenie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... w sumie takich hardkorowych zjazdów to ja nie mam, choć w pewnym mieiscu żaden porządny OT nie uchoa się bez mojej ingeręcji.. z resztąm nie ważne, jest tu i terea, no to tak: Jak myślicie, czy wpływ na patol...tfuu... paleontologiczne zachania polskiecj młodizeży mają pisma o tematyce edukacyjno-obrazkowej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

W sumie mozna by było zrobićtemat: Co Szmuggler jadł na śniadanie? Hmm ale tak na serio to można by było zamieścić temat pomocy w sprawach gier z CDA (zawsze przyda sie facjowa pomoc a to jeszcze w grach z CDA w końcu) ponieważ sam mam problem z Delta Force i za chłolere go sam nie rozwiąże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propzycja offtopika: "zmiany konieczne do przeprowadzenia w polsce (polityka)" bedziemy tam mowic co nasyzm zdaniem powinno sie konkretnego zrobic w nasyzm kraju. juz ja wiem co trzeba, interesuje sie polityka od malego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...