Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Propozycje offtopikow

Polecane posty

Gość Radyan

Z tymi partami to jeszcze zobaczymy. Wszystko zależy od tego, jaką popularnością będzie sie ten topic cieszył, i jak będzie się rozwijał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

I słusznie się martwisz, gdyż taki topic na tym forum nie powstanie :(. Niestety Qn'ik się nie zgodził, ale polecił Wam spróbować się w Action Magu. Cóż, taka wola.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

Szkoda :(

A powiedz Qniowi zeby sam lub za Twoim posrednictwem powiedzial dlaczego sie nie ukaze. Sprobuje to odeprzec - moze jak damy dobre argumenty da sie cos wywalczyc :)

webmaster@cdaction.com.pl - zapytaj się sam ;) - Radyan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to proponował rozwiązać w ciut inny sposób. Skoro nie da się na Forum to możecie założyć sobie jakiś darmowy serwer albo jakąś taką skrzynkę i tam wrzucać teksty. Zainteresowani zawsze mogą się potem mailem lub przez gg kontaktować...

Ale chyba i tak najlepiej będzie w AM. I miejsce znane, i selekcja gwarantowana. Ja bym polecał AM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89
Ale offtopicami wysypalo! A Harry Potter jest, po co dwa tematy:P Hobby nie bedzie?

Popieram powstanie działu hobby. Myśle ,że przydałoby się takie miejsce ,gdzie można porozmawiać o swoich zainteresowaniach. Co myślicie o topicu modelarstwo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Czy mało razy juz było mówione, że o hobby mozecie pisać w "Forumowicze o sobie"? Ten wątek własnie po to powstał! A tu w propozycjach non-stop hobby i hobby...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webmaster@cdaction.com.pl - zapytaj się sam - Radyan

Oto jedna z tresci mailow ktore dostalem od naszego Webmastera :)

"dlugo taki watek nie pozyje, jak znam zycie - no ale dobra. Jak bede

pamietal, zaloze."

Zatem czekam na zalozenie, a jak taki powstanie - bierzcie sie do roboty - piszcie do niego texty i nie zasmiecajcie niepotrzebnymi postami :)

Pozdrawiam :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Fallout juz jest na forum Komentarze, a o grach, które miały wyjść, ale... to mozna chyba od biegy pogadać w "Największy zawód"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes

Co byscie powiedzieli na topick: "Ulubione miejsce w polsce..." raczej nie ma aktualnie miejsca w ktorym by sie mozna na ten temat wypowiadac (no moze oprocz "Forumowicze o sobie" bo tam sie gada o wszystkim.... :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako prawdziwy "Cartoonowiec Networkowiec" proponuję topik "Kreskówki". Jak myślicie, sprzedało by się?

Hmmm... no nei wiem, ja bym sobie pogadała o Samuraju Jacku ;) Ciekawa jestem co na to inni, przynajmniej 8 chętnych mogłoby to poprzeć...

Nie wiem co wy na to, ale możnaby założyć temat gdzie gadalibyśmy po angielsku "Forum Actionum speaks in English" or sth like that ;)

Jest to chyba najpopularniejszy język obcy w Polsce, a dzieki takiemu topicow zawsze byśmy się czegoś poduczyli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no nei wiem, ja bym sobie pogadała o Samuraju Jacku ;) Ciekawa jestem co na to inni, przynajmniej 8 chętnych mogłoby to poprzeć...
No to ja jestem chętny :wink: . Tylko należałoby jakiś regulamin stworzyć że kategorycznie nie wolno wspomionać o pokemonach i inych DB :x
Nie wiem co wy na to, ale możnaby założyć temat gdzie gadalibyśmy po angielsku "Forum Actionum speaks in English" or sth like that ;)

Jest to chyba najpopularniejszy język obcy w Polsce, a dzieki takiemu topicow zawsze byśmy się czegoś poduczyli...

Heh, Qbuś by pod sufit skakał na to konto :) . Ale pomysł nie jest zły.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł niezły sam chętnie bym się udzielił ale mam jedno pytanko o czym miałaby na takim angielskim temacie być rozmowa>?<

Zaczęło by się od pierwszk kroków z angielkim, jakieś doświadczenia, konkursy, model UN, a potem samo by się rozwinęło :)

Tylko należałoby jakiś regulamin stworzyć że kategorycznie nie wolno wspomionać o pokemonach i inych DB :(

Temat o mandze i anime już jest, tam raczje by sie gadało o Atomówkach albo o Simpsonach. Ale nie wiem czy admini na to pójdą, trochę by było tego wszystkigo za dużo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

I like that! Polish your English or something ^^

A co do kreskówek - ktoś już kiedyś wyskoczył z tym pomysłem, ale nie było odzewu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z angielskim - jestem jak najbardziej za :D. Qbuś by może i skakał z radości, ale ja wyżej :P "Polish your English" brzmi idealnie, gratulacje Radyan :)

Kreskówki - słabo się na nich znam, ale o Gumisiach, Brygadzie RR, Kaczorze Donaldzie czy Dexterze pogadam zawsze ;) Także popieram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kreskówek - ktoś już kiedyś wyskoczył z tym pomysłem, ale nie było odzewu...

To chyba byłem ja:]

Z angielskim jestem za. Może i za często bym nie pisal, bo mój angielski jest co najwyzej sredni, ale zawsze moznaby sie trochę podszkolić:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Temat z angielskim - jestem jak najbardziej za :D. Qbuś by może i skakał z radości, ale ja wyżej :P "Polish your English" brzmi idealnie, gratulacje Radyan :)

Spokojnie, to nie mój pomysł. Wpadli na to Ci z rzeszowskiej Gazety Wyborzczej. To taki kącik, gdzie podają fragment jakiejś angielskiej piosenki i jej tłumaczenie - dla nauki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mój głos się jakoś liczy, to popieram powstanie obu tematów... Angielski to już standard, a kreskówki będzie fajnie powspominać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...