Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Propozycje offtopikow

Polecane posty

Żaden z adminów nie odpowiedział, bo pewnie nikt się nie pofatygował i nie wysłał maila. Ale skoro jest sporo chętnych to napiszę do Qn'ika i zobaczymy co da się zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofia juz jest, są sztuki walki, a czemu nie ma linków???

Wiesz co to jest dobry pomysł, ale ludzie mogą dawać dużo bezsensownych linków.

Jak ktoś ma linka do naprawde dobrej i ciekawej strony to może go dać w "forumowicze o sobie" wraz z małym opisem czy czymś takim .............. tak sobie myśle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Ornomoth ma racje. Linki dajemy wtedy, kiedy znajdziemy/znamy jkąś stronkę z obecnie poanującym tematem. Tak więc temat Linki byłby polem do popisu dla statsiarzy, taka prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dla stasiarzy ... leciał by ban za banem ... podejrzewam że większość nowych (najnowszych) userów nie wiem o tym że nie podajemy tu stron z crackami, serialami itd. Pewni połowa z postów by taka była .. :P No i w efekcie połowa bany .. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
A co sadzicie o stworzeniu tematu o Tibii (jest to gro on line na swiatowa skale)...

To ja chce w takim razie topic o zeteserer!

Przecież o tym możesz na "Dla miłośników RPG" pogadać - ostatnio dość dużo osób poruszało ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth

A ja kce ponowić propozycje tematu gitary, nie gadajta mi tu, że jest gdzieś tam o instrumentach muzycznych bo gitary zasługują na własny topic ;).

Kto za ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
A ja kce ponowić propozycje tematu gitary, nie gadajta mi tu, że jest gdzieś tam o instrumentach muzycznych bo gitary zasługują na własny topic ;).

Kto za ?

Ale po co? to zaraz się organiści odezwą, perkusiści, harfiści... pogadać możesz o tym na metalu, na temacie o instrumentach muzycznych. Nikt tam teraz nie pisze więc spokojnie możesz o gitarach pogadać 9w szczególności, że właściwie większość postów na tym topicu kręciło się wokół gitar).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth

Tak na początek chce zaznaczyć, że gitara jest bardzo popularnym instrumentem....... przynajmniej mam taką nadzieje :?, więc jakiś ruch by był na tym temacie.

Chce jeszcze dodać iż w dziale metal to nie jest temat lecz ankieta, i założyciel tej ankiety - czyli Ty, nie uwzględnił w niej gitar basowych :shock:.

Pójde na kompromis ;), niechaj powstanie temat instrumenty muzyczne w dziale offtopic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Chce jeszcze dodać iż w dziale metal to nie jest temat lecz ankieta, i założyciel tej ankiety - czyli Ty, nie uwzględnił w niej gitar basowych .

Tak? Pisałem z pamięci, więc mogłem zapomnieć :D . Mniejsza już o tą ankietę.

Tak na początek chce zaznaczyć, że gitara jest bardzo popularnym instrumentem....... przynajmniej mam taką nadzieje , więc jakiś ruch by był na tym temacie.

Faktycznir, są popularne, ale i perkusja jest dość popularna, i skrzypce... A że ruch w temacie by był to fakt.

Pójde na kompromis , niechaj powstanie temat instrumenty muzyczne w dziale offtopic.

taką wielką różnicę sprawia ci pisanie o gitarze na forum o metalu a na oftopicu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ornmoth
taką wielką różnicę sprawia ci pisanie o gitarze na forum o metalu a na oftopicu?

Masz racje, rezygnuje z tego ............... zara wpadne na inny pomysł :D, żartuje.

A teraz mały offtopic:

Mam pomysł na temat w dziale metal.

A chodzi o temat o zespołach mało ale to naprawde mało znanych, czyli takich "miastowych", itd. itp.

Prosze aby nikt tego nie komentował bo powstanie offtopic, jak chcecie to załużcie takie coś, po prostu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
A chodzi o temat o zespołach mało ale to naprawde mało znanych, czyli takich "miastowych", itd. itp.

Prosze aby nikt tego nie komentował bo powstanie offtopic, jak chcecie to załużcie takie coś, po prostu .

Nie wiem czy jest sens., O tym jest już topic dość ogólny (polskie podziemie się chyba nazwya) więc po co się rozdrabniać?

A zresztą - załóż sam, co nas podpuszczasz :wink::D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ogryziol

Może kącik poezji (ej to wcale nie głupi pomysł... nie śmiejcie się)? Zainteresowanych nią wysyłam pod adres www.sylwester.efbud.com.pl . Naprawdęładnie zrobiona strona...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl dobry tylko ze moga odezwac sie fani Star treka itp

Dlaczego nie - ST też lubię i no i musi ich być dostatecznie dużo. A biorąc pod uwagę że z ST cienko ostatno w TV to może być z tym problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie by było gdyby powstały topici o SW i ST. Pierwszy lubie i troche sie na nim znam, drugi tez lubie ale mniej sie na tym znam ale pofadac jestem chetny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...