Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2016

Polecane posty

Czyli mam wysyłać niemal każdą płytę, od 2013 bo wtedy płyty straciły, na jakości te do 2012 działają dalej bez problemów. Ostatnio instalowałem ponownie Splinter Cell Chaos Theory i problemu nie ma natomiast niemal każda płyta od roku 2013 nie działa a jak działa to muli buczy zawiesza sie nawet jak próbuje skopiować instalator z płyty to jest tak, że szybkość kopiowania stopniowa spada aż spadnie do 0 i sie zawiesza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Extreme11 napisał:

 I jeszcze przy okazji tak huczą, że biurko się trzęsie trafić w dobrą płytę w CDA to ciężej niż wygrać w totolotku. I nie jest to wina mojego napędu bo pudełkowe gry kupione normalnie w sklepie działają bez problemu.

Mam to samo, dlatego szkoda, że nie dadzą tej gry, jako zwykłego kodu na steam, cóż po prostu szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litil Divil nie dla mnie. Grałem i mam w bibliotece ale jakoś nie mogłem wyjść z labiryntu. Ogólnie gra wygląda fajnie.

Outlast PL + Outlast: Whistleblower PL Nie lubię takich gier. Bojamsię.

Zobaczymy co będzie jutro, ale nowy CD-Action to i tak kupię. Takie hobby niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Krysti4nN napisał:

Jeszcze chcę dodać, że ludzie mają wyznacznik kolekcji gier pudełkowych, oraz kolekcji gier cyfrowych, ja należę do tej drugiej grupy

To ja jestem jakims ewnementem chyba, bo do mojej kolekcji gier z ostatniego cwiercwiecza zaliczam nie tylko te kilkaset big boxow, dvd boxow, kartridzy i kolekcjonerek, ale tez wersje cyfrowe. 

Instalacja z plyty nie dziala? Przekopiuj pliki instalacyjne na dysk i dopiero uruchom. Tak tez nie dziala? Reklamuj nosnik, dostaniesz nowy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Extreme11 napisał:

No dokładnie jak dla mnie to mogli by w ogóle tych płyt nie dawać tylko kody do platform na co mi niedziałający badziew bo jak można inaczej te płyty nazwać

Nie każdemu, to co nazwałeś "niedziałający badziewiem" nie działa.

Mi tam działały wszystkie płytki, oprócz tej z Painkillerem Hell & Damnation ale po zgłoszeniu reklamacji to szybko mi wymienili.

Pismo kupuję od 2008 roku co miesiąc, to trochę się orientuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Zolwik03 napisał:

Nie no, niektórym się już w głowach poprzewracało. Jak jakaś gra jest na Steam/nie jest na Steam (skreśl niepotrzebne) to już nie jest warta uwagi? Nie kupię gry, bo nie będę mieć jej na liście Steama? Przecież to jest zupełnie bez sensu. Kolekcja to kolekcja, niezależnie od tego, czy jest na jakimkolwiek programie, Steamie, liście itd... Borze szumiący....

A co jeśli gra jest dostępna w sklepie Steam? Spoza Steam gram tylko w Fifę i stare RPGi i wcale nie jest mi źle. Deadpoola sobie kupiłem na steamie miast kupić CDA, bo nie dali wersji steamowej. Podobnie z Viking czy Prototype 2. Inna sprawa, że nie kupuję gier, by mieć kolekcję... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krysti4nN napisał:

Tak własnie tak uważam, bo dlaczego miałbym trzymać płyty cd-action, z których większość gier DMR jest nie do zainstalowania przynajmniej u mnie i z tego co wyczytałem u innych osób też ? Dlatego uważam, że skoro dają tak znany tytuł, jako wersję podrzędną, a grą główną, bo nie sądzę, żeby trzeci pełniak był dobry jest jakiś crap to ja podziękuję i kupię te gry po przecenie. Jeszcze chcę dodać, że ludzie mają wyznacznik kolekcji gier pudełkowych, oraz kolekcji gier cyfrowych, ja należę do tej drugiej grupy, dlatego cenię sobie, jak dobre tytuły znajdują się właśnie na mojej liście gier na steam, i proszę mi nie mówić, że kolekcja to kolekcja, bo większość osób pokazujących swoją kolekcję gier w wersjach pudełkowych, zaznaczają, że nie wliczają w nią gier z kolekcji cyfrowych. 

Kisnę. XD

Co do jakości płyt - NIGDY mi się nie zdarzyło, aby coś się nie chciało zainstalować. Czasami trwało to długo, a hałasowało jak diabli, ale zawsze wszystko było w porządku. Skoro niektórym działa, a niektórym wręcz przeciwnie, to może wasze napędy nie wyrabiają? :P 

@Arturano aż sprawdziłem cenę Deadpoola na Steamie i wynosi ona 30 euro. W CDA mogłeś kupić ją za 16 zeta. Aż nie chce mi się wierzyć, że wolałeś kilkukrotnie dopłacić, bo to jest w sumie tak idiotyczne, że nie wiem, co powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Arturzyn napisał:

Skoro niektórym działa, a niektórym wręcz przeciwnie, to może wasze napędy nie wyrabiają? :P 

@Arturano aż sprawdziłem cenę Deadpoola na Steamie i wynosi ona 30 euro. W CDA mogłeś kupić ją za 16 zeta. Aż nie chce mi się wierzyć, że wolałeś kilkukrotnie dopłacić, bo to jest w sumie tak idiotyczne, że nie wiem, co powiedzieć.

W moim przypadku użyłem napędu pięć razy na wersje pudełkowe gier, które kupiłem w media expert i zawsze wszystko śmigało, a z płytami cda już jest inaczej. Ktoś pisał zrób reklamację, wyślij płytę blablabla, ale nie wziął pod uwagę miejsca zamieszkania, oraz czas wysyłki i ewentualnego zwrotu niby działającej płyty, więc jak miałbym patrzeć na długość tego wszystkiego, to wolałbym tak jak tamten użytkownik kupić grę na steam drożej, ale nie czekać, poza tym tak jak większość, woli pewnie gry mieć na steam, a nie na płycie, która może mu działać podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Arturzyn napisał:

Kisnę. XD

Co do jakości płyt - NIGDY mi się nie zdarzyło, aby coś się nie chciało zainstalować. Czasami trwało to długo, a hałasowało jak diabli, ale zawsze wszystko było w porządku. Skoro niektórym działa, a niektórym wręcz przeciwnie, to może wasze napędy nie wyrabiają? :P 

@Arturano aż sprawdziłem cenę Deadpoola na Steamie i wynosi ona 30 euro. W CDA mogłeś kupić ją za 16 zeta. Aż nie chce mi się wierzyć, że wolałeś kilkukrotnie dopłacić, bo to jest w sumie tak idiotyczne, że nie wiem, co powiedzieć.

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Skoro znacznej większości osób działają wszystkie płyty bez szwanku (w tym mnie) to raczej coś nie tak z Waszymi napędami. Poza tym są też reklamacje. A nie uwierzę, że ŻADNA płyta od kilku lat nie działa. To ewidentnie wina sprzętu.

A co do Deadpoola. Wydawać kilkadziesiat zł więcej tylko po to, żeby grę mieć na Steam... zostawię to bez komentarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Krysti4nN napisał:

Ktoś pisał zrób reklamację, wyślij płytę blablabla, ale nie wziął pod uwagę miejsca zamieszkania, oraz czas wysyłki i ewentualnego zwrotu niby działającej płyty, więc jak miałbym patrzeć na długość tego wszystkiego, to wolałbym tak jak tamten użytkownik kupić grę na steam drożej, ale nie czekać, poza tym tak jak większość, woli pewnie gry mieć na steam, a nie na płycie, która może mu działać podobnie.

Przepraszam bardzo ale czy ty mieszkasz w Burkina Faso :D (Kraj w Afryce Zachodniej) że jak byś wysłał reklamację to by szło nie wiadomo ile. :D

Ja mam do Wrocka 472.6km i jak wysłałem reklamację, to chyba w tydzień załatwili sprawę.

Cytat

"kupić grę na steam drożej"

Od tej dawanej w Cd-a która akurat nie jest na steam. 

Spoiler

Steve-Carell-Facepalm.gif

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Krysti4nN napisał:

 poza tym tak jak większość, woli pewnie gry mieć na steam, a nie na płycie,

Hahahahaha. Nie ma nic lepszego od własnej kolekcji pudełek na biurku/szafce. Na  Steamie to tylko cyferki. Jak już mam płacić za grę, to chociaż chcę ją móc dotknąć, zerwać folię, pooglądać mapkę, książeczkę. Z resztą, nie ma sensu poruszać tego tematu po raz tysięczny, zawsze to bezowocna dyskusja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Zolwik03 napisał:

Hahahahaha. Nie ma nic lepszego od własnej kolekcji pudełek na biurku/szafce.

Oraz tonę kurzu do sprzątania, jak ktoś ich nie trzyma powiedzmy w szafkach z witrynami, ewentualnie szklanymi półkami, które łatwo się ściera :P 

Owszem nie ma sensu, ale popisać, popatrzeć jak kilka osób cię miażdży swoimi argumentami jest jeszcze lepsze, a potem i tak uświadamiasz sobie, że masz to gdzieś, jak mecz polskich siatkarzy, którzy o dziwo przegrali, cóż teraz odpadną pewnie ręczni, ale po co to pisze w sumie nie wiem :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zolwik03 napisał:

A miażdżyć kogoś jest jeszcze lepsze :D W sumie, to chciałbym się urodzić z 10 lat wcześniej, przed dobą internetu...

Podobno piękne to były czasy, gdzie działało coś takiego jak wyobraźnia, była fajna muzyka, fajne filmy, w sumie klasyki dzisiejszych czasów, które są olewane przez młodzież, która woli obejrzeć remake z gołymi cyckami na wierzchu, a no i najważniejsze, nasze piwo było robione na wodach źródlanych, a nie na kranówkach, specjal wtedy miażdżył każde piwo, niestety dzisiaj największy szczoch z piw XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni kolekcjonerzy pudełek, być może wkrótce właśnie tylko podziwiać na półce swoje gry będziecie, jeżeli już tak nie jest  po ewentualnym update'cie do Win 10. Właśnie zostałem olany przez Ubisoft, tym razem już ostatecznie, który nic sobie nie robi z tego, że Herosi IV nie działają na Win 10. Nie ma na Uplayu - nie wymienią na wersję cyfrowa. To nic, że jest wersja uwspółcześniona na GOG.com - to inna firma, która ma licencję. Czyli macie ładną...zastawę półek? Patrzę na moją kolekcję gier i zastanawiam się, które są już do wyrzucenia, a które da się uratować. Simcity 4 uratowałem, EA wymieniło na wersje cyfrową, ale co jeszcze sprawdzać, czy zainstaluje się/odpali na Win 10? Nie mam na to czasu. Za to na starym lapciaku mam Win 7, słabsze klasyki na tym pójdą.

Płyty z CDA oczywiście działają, na stacjonarnym blaszaku, ale ten stary laptop miał problemy z płytami dwuwarstwowymi czy dwustronnymi, jak w przypadku serialu ER.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystkie płyty działają jak nie dbacie o komputer to się nie dziwcie albo nie chce wam się posprzątać kurzu z kolekcji gier i wolicie wersję na steam ciekawe jak kiedyś upadnie to czy zobaczycie swoją elektroniczną kolekcję ;) 

A co do gry to jestem zachwycony Outlast   już przeszedłem jakiś czas temu  i   zrobię to jeszcze raz na nowych słuchawkach bo i tak już pamiętam tylko urywki na szczeście w dodatek nie grałem więć będzię dodatkowa straaaaaszna zabawa . A i super że po polsku wielki plus ! Szkoda tylko że pampersy drogie ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, i ja się do dyskusji przyłączę. Również nigdy nie miałem problemu, z żadną płytką z CDA, a kupuję co miesiąc już od bardzo dawna. Najprawdopodobniej macie jakieś problemy z napędami. Już uwierzę, że wszystkie płyty od któregoś tam roku nie działają... Co jeszcze ciekawsze, nikt z tych od niedziałających płyt nie zgłaszał reklamacji(?), a może zgłaszał, i redakcja, po sprawdzeniu, odesłała, sprawną, jak się okazało, płytę, i stąd gorzkie żale? Nie rozumiem jak można kupić coś co nie działa, i nie reklamować.

Outlast z DLC jako pełniak niezmiernie mnie cieszy :) Chciałem w to zagrać, ale, że nie było wydania pudełkowego to sobie odpuściłem. Jak dla mnie super, że jest to wersja bez DRM'ów, a więc najlepsza możliwa. Zainstaluję kiedy, i gdzie, będę chciał, a nie tylko wtedy kiedy Steam mi pozwoli :) Dość wpychania wszędzie Steama(a w szczególności do gier singlowych). W sumie to polska premiera wersji płytowej bez DRM. Ja zdecydowanie wolę wersje DRM free, od takiej z jakimkolwiek DRM, tym bardziej jak jest to wersja z DLC, bo w przypadku wersji podstawowych czasem może być problem z dokupieniem DLC do wersji DRM free. Jak ktoś chce na Steama, to niech sobie na Steamie kupi. Tyle z mojej strony. Jeszcze raz dzięki za Outlasta z DLC jako pełniak. Świetna sprawa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Arturzyn napisał:

Kisnę. XD

@Arturano aż sprawdziłem cenę Deadpoola na Steamie i wynosi ona 30 euro. W CDA mogłeś kupić ją za 16 zeta. Aż nie chce mi się wierzyć, że wolałeś kilkukrotnie dopłacić, bo to jest w sumie tak idiotyczne, że nie wiem, co powiedzieć.

Kupiłem na promocji steamowej. I co mi zrobisz? Takie czasy, że bez Steama ani rusz (popatrz na pudełkowe wersje w sklepie), a mi to absolutnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Jak gra jest wydana na Steam, to wolę mieć na Steam i tyle. Co do Prototype'a 2 poczekałem i kupiłem za 10 zł steamową. No i nie musiałem w tym celu kupować czasopismak, które niestety kupuję baaaardzo sporadycznie, bo: 

a) moich ulubionych autorów albo nie ma, albo piszą sporadycznie (Hut, gem)

b) poziom tekstów po prostu spadł w mojej opinii 

 

 Poza tym kupuję gry przeważnie na stronach z kluczami, gdzie szybko można kupić dobre gry  niemal za bezcen, a nie czekać, a potem cieszyć z niepełnego produktu (brak łatek, osiągnięć, kart do odsprzedania i kilka tego typu rzeczy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, żeby wejść w ten temat, aby poprawić sobie humor od rana.
To co, niedługo ludzie przestaną kupować CDA, bo do numeru nie będzie dołączona gra a pakietem DLC, bez zabezpieczeń DRM, najlepiej przed premierą na Świecie?
Ciekawe, że niektórzy potrafią po samych pełniakach stwierdzić, że "numer nie będzie interesujący", nie znając jeszcze zawartości pisma; recenzji, publicystyki, etc.
You made my day;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie niebywałe.. Zyjemy w czasach  którzy wręcz domagają się by ich skuto w kajdany tylko i wyłącznie dla +1 do wirtualnego  (czyt. listy gier) Smutne to czasy.. GoG i Humble Bundle to nasza ostatnia i jedyna nadzieja.

 

Cytat

Poza tym kupuję gry przeważnie na stronach z kluczami

W których gry są kradzione i deweloperzy nie dostają z nich ani grosza

Cytat

(brak łatek, osiągnięć, kart do odsprzedania i kilka tego typu rzeczy).

:wallbash:

+20% za niewłaściwy język ~podbiel

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Arturano napisał:

Kupiłem na promocji steamowej. I co mi zrobisz

Nawet na promocji wyszło drożej niż w CDA.

17 godzin temu, Krysti4nN napisał:

Oraz tonę kurzu do sprzątania

Swoje pudełka czyszczę raz na kilka miesięcy, płyty są bezpieczne w środku. Nie trzeba ich czyścić codziennie. Taki se ten argument. :P Chyba że ktoś ma taką kolekcję jak Iselor. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...