Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2016

Polecane posty

Pierwszy pelniak totalnie mi nic nie mowi a recenzje ma malo pochlebne ale w Outlasta juz dawno chcialem zagrac wiec niezmiernie sie ciesze z tej gry, jak dla mnie juz teraz pelniaki wygladaja bardzo w porzadku, niezaleznie co bedzie jako nr jeden. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety poprzedniego numeru ni kupiłem, ponieważ uznałem go za mało atrakcyjny, tutaj również to uczynię, ponieważ znowu widzę grę, która jest koszmarna, za to jest na steam, gdzie pewnie po przecenie będzie kosztować grosze, a w miarę dobry tytuł z mojego ulubionego gatunku gier jest DMRFree, cóż nie powiększę swojej biblioteki o kolejny dobry tytuł. Poczekam na ostatni pełniak, wtedy uznam, czy kolejny numer jest warty jednak kupna, czy też lepiej poczekać kolejny miesiąc na coś bardziej interesującego, przy czym można będzie miło spędzić wolny czas, z świadomością, że kolekcja gier nadal rośnie, a nie maleje w bezużyteczne DMRFree. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krysti4nN napisał:

 Poczekam na ostatni pełniak, wtedy uznam, czy kolejny numer jest warty jednak kupna, czy też lepiej poczekać kolejny miesiąc na coś bardziej interesującego, przy czym można będzie miło spędzić wolny czas, z świadomością, że kolekcja gier nadal rośnie, a nie maleje w bezużyteczne DMRFree. 

Czy to znaczy, ze tylko posiadajacy DRM pelniak jest jedynym wyznacznikiem wartosci numeru?

Pierwsze slysze, zeby czyjas kolekcja gier malala, jesli posiadana gra nie ma DRM. Zakladam, ze w takim razie Wiedzmin 3 to kompletnie bezuzyteczny tytul, skoro tak jak i poprzednie czesci Redzi nie wyposazyli go w DRM...

Polecam serwis Raptr, w ktorym kolekcje gier buduje sie niezaleznie od tego, czy maja one DRM i na dodatek mozna sie nia chwalic swiatu dzieki kilku roznym wersjom forumowych sygnaturek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, niektórym się już w głowach poprzewracało. Jak jakaś gra jest na Steam/nie jest na Steam (skreśl niepotrzebne) to już nie jest warta uwagi? Nie kupię gry, bo nie będę mieć jej na liście Steama? Przecież to jest zupełnie bez sensu. Kolekcja to kolekcja, niezależnie od tego, czy jest na jakimkolwiek programie, Steamie, liście itd... Borze szumiący....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie tak uważam, bo dlaczego miałbym trzymać płyty cd-action, z których większość gier DMR jest nie do zainstalowania przynajmniej u mnie i z tego co wyczytałem u innych osób też ? Dlatego uważam, że skoro dają tak znany tytuł, jako wersję podrzędną, a grą główną, bo nie sądzę, żeby trzeci pełniak był dobry jest jakiś crap to ja podziękuję i kupię te gry po przecenie. Jeszcze chcę dodać, że ludzie mają wyznacznik kolekcji gier pudełkowych, oraz kolekcji gier cyfrowych, ja należę do tej drugiej grupy, dlatego cenię sobie, jak dobre tytuły znajdują się właśnie na mojej liście gier na steam, i proszę mi nie mówić, że kolekcja to kolekcja, bo większość osób pokazujących swoją kolekcję gier w wersjach pudełkowych, zaznaczają, że nie wliczają w nią gier z kolekcji cyfrowych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszyłem się z Outlasta, ale prawdopodobnie w niego nie zagram, bo CDA postanowiło dać wersje bez Steama a jakość płyt CDA jest tak [beeep]ista, że większość tych płyt mi nie działa . A jak już działają to zawieszają się na instalacji lub tak mulą, że szybciej idzie ściągnąć grę z Steama. I jeszcze przy okazji tak huczą, że biurko się trzęsie trafić w dobrą płytę w CDA to ciężej niż wygrać w totolotku. I nie jest to wina mojego napędu bo pudełkowe gry kupione normalnie w sklepie działają bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmm.... wiecie, że jest coś takiego jak reklamacja płyt dołączonych do pisma? Działa to tak: jak nie działa wam płytka to piszecie na odpowiedniego maila podanego w piśmie, zanim wyślecie płytę do redakcji w celu reklamacji... jeśli rozwiązanie podane w mailu nie pomoże wtedy wysyłacie płytę na adres redakcji najlepiej z wydrukiem problemu/ maila zwrotnego. Potem w redakcji sprawdzają płytę na kilku komputerach i odsyłają w pełni sprawną. Ja uświadczyłem problemów z płytami tylko w przypadku gry Splinter Cell Double Agent, co było ładnych parę lat temu ale na to pomogło zwykłe skopiowanie instalatora na dysk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...