Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2016

Polecane posty

Mam pytanko jeśli chodzi o grę Dead Island Riptide.

Przy odpalaniu gra za każdym razem włącza mi się w trybie okienka. Jak ustawić na steamie, aby włączała się pełnoekranowo? :)

Dodam jeszcze, że nie działa wymuszenie pełnego ekranu poprzez dopisanie komendy "~fullscreen" do opcji uruchamiania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, KrzysioJarzyna napisał:

Mam problem z Outlastem wyskakuje mi error podczas instalacji (system win10)

Bez tytułu.png

Spróbuj skopiować folder Outlast_Outlast Whistleblower z płyty na pulpit, a następnie uruchomić. Mi tak zadziałało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kozer napisał:

@Ghost Zmiana zgodności na wszystkie możliwe nic nie daje. Jakieś inne pomysły?

 

Błąd 0xc000007b świadczy o braku lub uszkodzeniu, którejś z bibliotek .dll . Pobierz taki magiczny program o nazwie: All in One Runtimes. Służy on do instalacji wszystkich niezbędnych bibliotek systemowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy instalacji Outlasta pojawia się błąd CRC, a przy próbie kopiowania na dysk wyskakuje błąd: "Nieprawidłowa funkcja MS-DOS" na pliku Setup-1.bin. Pozostałe pliki kopiują się normalnie. Zna ktoś jakieś rozwiązanie, czy czeka mnie raczej zwrot płyty z tą grą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, seba napisał:

A co jesli przy probie skopiowania folderu na pulpit zatrzymuje sie na 7% i stoi? :/ 

To już raczej problem płytki/napędu. Jeżeli masz możliwość, to sprawdź na innym komputerze czy ten sam problem się pojawia .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra działa. U mnie zaskoczyło w momencie skopiowania całości bez pliku Setup-1.bin na dysk, a następnie oddzielne skopiowanie samego Setup-1.bin. Po wszystkim uruchomiłem instalację bez żadnych błędów. Sama gra póki co też śmiga bez zarzutów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po zainstalowaniu Outlasta wyskakuje okienko [OLGame.exe - Błąd systemu] o treści ''Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono MSVCP100.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem.'' instaluje od nowa i wciąż to samo :/

ps. gazetka kupiona dzisiaj rano, a komputer posiadam za prawie 6tys. więc nie powinno być problemu z uruchomieniem jakiejkolwiek gry z tych płyt, co najlepsze Dead Island Riptide działa bez zarzutu, tylko z Outlastem mam problem :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak wszyscy marudzą na Outlasta. Mnie instalacja przebiegła z zerowymi problemami i naprawdę szybko bo zainstalował się w 10 minut. Dead Island sprawdziłem ale to gra nastawiona moim zdaniem na Co-opa bo w singlu samym po krótkim czasie robi się nudno. Do tego znacznie słabsza od jedynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...