Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Jakie chcecie avatary?

Jakie chcecie avatary  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie mają być avatary

    • Kwadratowe
      76
    • Okrągłe
      95


Polecane posty

No dobra... poddaję się. Gdy poprzednim razem próbowałem na tym forum bezskutecznie wytłumaczyć delikwentowi pewną prostą rzecz, źle się to skończyło. Nigdy więcej.

Nie dotarło za pierwszym razem? Więc nie dotrze nigdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Bazil napisał:

No dobra... poddaję się. Gdy poprzednim razem próbowałem na tym forum bezskutecznie wytłumaczyć delikwentowi pewną prostą rzecz, źle się to skończyło. Nigdy więcej.

Uwielbiam jak ktoś ma taki "monopol na prawdę". Okrągłe avatary też wyglądają dobrze, nie snuj jakichś teorii o plikach graficznych i naturalnym porządku wszechrzeczy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o żaden "naturalny porządek wszechrzeczy", tylko o prozaiczny fakt - obrazy czy zdjęcia są co do zasady wpisane w kwadrat albo prostokąt. Żeby to zauważyć, wystarczy sobie przejrzeć album ze zdjęciami, obejrzeć płótna wiszące na ścianach w dowolnej galerii sztuki, czy nawet otworzyć wyszukiwarkę artów na Deviantarcie. To są czworoboki. A to czy, konkretny obrazek wygląda lepiej w kwadracie, czy też w okręgu, to już sprawa indywidualna. Tymczasem osoby, do których tutaj się zwracam, specjalnie dostosowały swoje avatary tak, że wyglądają one lepiej w okręgu - ergo, są w mniejszości (osoba, która dostosowuje coś do swoich własnych preferencji, zawsze będzie w mniejszości)... ale wypowiadają się w taki sposób, jakby było na odwrót.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! To ty prezentujesz tutaj lewacki pogląd, że niby kwadrat = okrąg, a jest to ewidentna nieprawda i pewnie jest ci wciskana od małego przez te twoje lewackie propagandowe dzienniki rządowe. Przejrzyj w końcu na oczy! Jesteś M A N I P U L O W A N Y, poczytaj trochę podręczników do matematyki, a zobaczysz, że jedyną prawilną i naturalną opcją jest oczywiście kwadrat. Eh, lewaki nigdy nie nauczą się elementarnych prawd, dostosowujecie sobie te awatary dane wam przez bozie w kwadracie do jakich kształtów chcecie, a co będzie następne, może jeszcze podasz nieprawdziwą płeć w profilu albo trójkąt ustawisz, ty chory zwyrolu?! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, b3rt napisał:

Mój jest przygotowany zarówno pod kwadrat jak i koło, zawsze wygląda doskonale.

Też mi sensacja. Mój też.

 

1 godzinę temu, Abyss napisał:

Jesteś M A N I P U L O W A N Y, poczytaj trochę podręczników do matematyki, a zobaczysz, że jedyną prawilną i naturalną opcją jest oczywiście kwadrat. Eh, lewaki nigdy nie nauczą się elementarnych prawd (...)

Że zacytuję Pazurę w "Kiler-ów 2-óch"... chyba będę musiał powtórzyć wykład.

Tak czy inaczej, kolejny raz potwierdza się to, co napisałem parę postów temu. Ale ja już jestem taki głupi, że nie uczę się na własnych błędach.

EDIT: aha, i mam jeszcze tę - wspomnianą onegdaj - paradoksalną wiarę w ludzi. Zawsze sobie myślę - może zrozumieją, jak wytłumaczę drugi raz... trzeci raz... czwarty... piąty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, 47 napisał:

bazyli daruj sobie, to tylko avatary

Tu już nawet nie chodzi o jakieś głupie avatary (zresztą, już na samym początku zaznaczyłem, że mnie osobiście ich kształt jest zupełnie obojętny - ale to pozostało, oczywiście, kompletnie niezauważone). Tu chodzi o przeinaczanie i hiperbolizowanie tego, co piszę - czego chronicznie nie znoszę.

41 minut temu, 47 napisał:

bazyli daruj sobie, to tylko avatary

Poza tym odnoszę wrażenie, że to wy - a nie ja - powinniście sobie darować. Bo to właśnie od was słyszę te krzyki o "lewakach", o "manipulacjach", o "naturalnych porządkach rzeczy" i nie wiadomo, czym jeszcze. Może byście wreszcie zluzowali poślady?

(ano tak, złamałem reguły zabawy i nie napisałem dwa razy tego samego - wzorem Eugeniusza Bodo, taki już jestem zimny drań)

 

W odpowiedzi na przytyk podbiela mogę tylko przypomnieć, że ze wszystkich moich poczynań na forum przez bite kilka lat, te w temacie dotyczącym Paoliniego są jedynymi, które dostrzegliście i którymi się zainteresowaliście. Kiedy wypowiadałem się obszernie na całkiem inne tematy - z których część sam założyłem - chętnych na normalną, dłuższą polemikę nie było. Wśród moderatorów w szczególności. Czekaliście specjalnie całe cztery lata, aż znów mnie coś podkusi i znów się pojawię w tym jednym, feralnym temacie. Ktoś tu się "zafiksował" na punkcie Paoliniego o wiele bardziej, niż ja...

Ale spokojnie - skoro ludzie w tym temacie nie potrafią normalnie rozmawiać, przemawiam tutaj ostatni raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bazil napisał:

W odpowiedzi na przytyk podbiela mogę tylko przypomnieć, że ze wszystkich moich poczynań na forum przez bite kilka lat, te w temacie dotyczącym Paoliniego są jedynymi, które dostrzegliście i którymi się zainteresowaliście. Kiedy wypowiadałem się obszernie na całkiem inne tematy - z których część sam założyłem - chętnych na normalną, dłuższą polemikę nie było. Wśród moderatorów w szczególności. Czekaliście specjalnie całe cztery lata, aż znów mnie coś podkusi i znów się pojawię w tym jednym, feralnym temacie. Ktoś tu się "zafiksował" na punkcie Paoliniego o wiele bardziej, niż ja...

It's%2Ba%2Bconspiracy!.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bazil napisał:
1 godzinę temu, 47 napisał:

bazyli daruj sobie, to tylko avatary

Tu już nawet nie chodzi o jakieś głupie avatary (zresztą, już na samym początku zaznaczyłem, że mnie osobiście ich kształt jest zupełnie obojętny - ale to pozostało, oczywiście, kompletnie niezauważone). Tu chodzi o przeinaczanie i hiperbolizowanie tego, co piszę - czego chronicznie nie znoszę.

Tutaj jest LJ. Będziemy hiperbolizować tylko i wyłącznie dlatego, że cie to irytuje i piszesz przez to głupie posty. 

11 minut temu, Bazil napisał:
1 godzinę temu, 47 napisał:

bazyli daruj sobie, to tylko avatary

Tu już nawet nie chodzi o jakieś głupie avatary (zresztą, już na samym początku zaznaczyłem, że mnie osobiście ich kształt jest zupełnie obojętny - ale to pozostało, oczywiście, kompletnie niezauważone). Tu chodzi o przeinaczanie i hiperbolizowanie tego, co piszę - czego chronicznie nie znoszę.

Tutaj jest LJ. Będziemy hiperbolizować tylko i wyłącznie dlatego, że cie to irytuje i piszesz przez to głupie posty. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, yojc napisał:

jakiegoś czasu możesz sobie to włączyć

gdzie?

10 minut temu, 47 napisał:

a tak w ogóle, to co to za paolini?

taki arab, znany z RPGów

21 minut temu, yojc napisał:

jakiegoś czasu możesz sobie to włączyć

gdzie?

10 minut temu, 47 napisał:

a tak w ogóle, to co to za paolini?

taki arab, znany z RPGów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...