Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2015

Polecane posty

Apeluję do ekipy CDA. Ludzie ograrnijcie się. Jeszcze jakiś czas temu wszystkie Wasze płytki skrzętnie lądowały w albumach (kolekcjonuję je) i tyle. Od pewnego czasu dajecie takie pełniaki, że nie wiem od których zacząć. Ja mam rodzinę, córkę i 32 lata na karku, w związku z czym mam mniej czasu niż przeciętny gracz.....Dajcie żyć !!!!!! Jest 8:30 rano, właśnie ukończyłem CoJ: Gunslinger, żona dziwnie patrzy, że od samego rana łupię na kompie. No kurde !!!!!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielu1983 - będzie gorzej. Za chwilę zorientujesz się, że wszystkie te płytki w albumie kolekcjonerskich RÓWNIEŻ zawierały rewelacyjne gry i też zasługują na ogranie...

Sugeruję zagonienie dzieci przed monitor podczas gdy grasz i nazwanie tego "czasem poświęconym rodzinie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem, że fajnym pełniakiem byłby rayman, a tu proszę...

Lemiru, co ty gadasz? xd Ta, napewno CDA, które w ogóle nie popiera piratów załączałoby crack'a do gry, ażeby ona działała bez jakichkolwiek DRM-ów. Taaaa, jasne... :v

Jak nie wierzysz, to mogę ci na PW wysłać screenshot z dowodem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem, że fajnym pełniakiem byłby rayman, a tu proszę...

Lemiru, co ty gadasz? xd Ta, napewno CDA, które w ogóle nie popiera piratów załączałoby crack'a do gry, ażeby ona działała bez jakichkolwiek DRM-ów. Taaaa, jasne... :v

Jak nie wierzysz, to mogę ci na PW wysłać screenshot z dowodem.

Jesli producenci akceptuaj cracka, nie jest to crack :P tak samo jak usuniecie przez nich wlasnych zabezpieczen nie jes scrackowaniem gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie Rayman: Origins polecam z całego serca - gra przywraca należytą cześć tej świetnej serii platformówek po maraźmie i eksperymentach pokroju "M" czy nieszczęśnych Kórlikach. Gra jest przede wszystkim sporym wyzwaniem dla osób lubiących "calować" gry - ostatni etap w Krainie Umarlaków to po prostu mordęga, jak patrzę na gameplaye na YT, to jestem z siebie dumny :) . Ale rozwijając różne umiejętności, przeskakuje się przez kolejne plansze strasznie przyjemnie, tym bardziej, że co do oprawy audiowizualnej - to po prostu bajka, zresztą ten tytuł był wielkim triumfem silnika UbiArt Framework, na którym stworzono później Valiant Hearts czy Child of Light. Zawsze wolałem platformówki/zręcznościówki 3D (wychowałem się na Crashu Bandicoot'cie i później J&D/R&C), ale ta gra przekonała mnie do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Origins grałem jakiś czas temu, naprawdę świetna platformówka, jest dosyć trudna, jeśli chce się grę wymaksować na 100%. Max Payne 2 - tej produkcji nie muszę nikomu chyba przedstawiać, też zaliczyłem ją ponownie kilka miesięcy temu przed ograniem trójki. W Face Noir grałem tylko w wersję demonstracyjną i muszę przyznać, że gierka ma klimat, choć graficznie nie porywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...