Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2015

Recommended Posts

Poczytałem sobie troche o tym Face Noir i wychodzi że to gra w moich klimatach tak więc narazie wygląda to super a jak dojdą moje marzenia co do pełniaków zapisane wyżej to szykuje się jeden z lepszych zestawów w tym roku

Link to comment
Share on other sites

Bioshock 2 ma DRMa w postaci steama

Nie to, żebym coś przeczuwał czy na coś liczył, bo nigdy nie mam żadnych oczekiwań wobec pełniaków w CDA, ale np. niedawno załączony na płycie Batman: Arkham Asylum też generalnie wymaga Steama (ba, kiedyś wymagał nawet GfWL), a jakimś cudem CDA szczęśliwie udało się zaoferować nam wersję bez DRMa.

Oczywiście nie ma co się tym przypadkiem kierować, ale nieodgadnione są drogi CD-Action.

Link to comment
Share on other sites

UP: Tym "cudem" był akurat crack wklejony do plików gry.

Nie, cudem było to, że taki gigant, jakim jest Warner Bros/Rocksteady zgodził się, aby CD-Action zamieściło Batmana: Arkham Asylum w wersji z - jak twierdzisz - crackiem, w każdym razie bez DRM. Jakoś przy paru innych grach to się nie udaje - ot, choćby ostatnio z Call of Juarez: Gunslinger, które zostało zrobione przez polskie studio będące, jak się zdaje, w całkiem przyjaznych relacjach z CD-Action.

Podejrzany pod tym względem jest też według mnie Bioschock, więc widzisz, że to nawet nie był pierwszy raz.

Bioshock wcale nie wymaga Steama, więc możesz go skreślić ze swojej listy "podejrzanych".

Link to comment
Share on other sites

Lemiru, co ty gadasz? xd Ta, napewno CDA, które w ogóle nie popiera piratów załączałoby crack'a do gry, ażeby ona działała bez jakichkolwiek DRM-ów. Taaaa, jasne... :v

A co do Bioshock'a 2, to może się on pojawić, bo jest wersja, która wymaga tylko GfWL (no które już upadło) i chyba nawet takową mam. Chociaż w sumie mam też na Steam'a, ale to może przez Humble 2K Bundle.

Link to comment
Share on other sites

Co prawda nie cieszę się tak bardzo, jak z okazji zamieszczenia części pierwszej (bo w tej wersji, którą mam druga część i tak nie ma polskiego dubbingu), niemniej jednak pełniak zacny.

No i przynajmniej płyta w napędzie nie będzie wymagana, bo zdaje się, że w wersji z Kolekcji Klasyki musiała być ona umieszczona w napędzie. Tak że w sumie pełniak na plus. :)

Link to comment
Share on other sites

Max Payne 2 - czy wy nas przypadkiwem ciut za bardzo nie rozpieszczacie co?

Nie. Jeszcze nas zaskoczą chytry.gif

Nie spodziewałem się, że dacie Maxa Payne 2. Czyli za miesiąc będzie ...... oczko.GIF

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...