Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2015

Polecane posty

Uuuuu, wielka szkoda. Tzn. pełniaki są dobre, ale zarówno 1heart jak i Gun mam już w kolekcji xD Żebym kupił ten numer to musieliby dać chyba spolszczonego Inquisitor albo Lords of Xulima, bo dwóch dubli mieć w zbiorach nie chcę. Ale żeby nie było: pełniaki zacne (jeśli ja mam jakieś gry w kolekcji to znaczy że są zacne), no ale ja już je mam. Ciekawe co będzie czwarte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gun jest bardzo sympatyczną strzelanką, ale niestety bardzo krótką - jedno dłuższe wieczorne posiedzenie i oglądamy napisy końcowe. Niemniej jednak jest to dobra gra i polecam zapoznanie się z nią nawet tym, którzy nie przepadają za westernami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może czy zamieszczona w tym numerze wersja GUNa różni się od tej pudełkowej kupionej chociażby w serii "The best of Activision" ? Mam już GUNa, ale w mojej wersji odpala się co najwyżej w rozdziałce 1024x960 a chciałbym jakąś wersję HD czy coś ... Zna ktoś może odpowiedź ? Zgóry dzięki, a gry w numerze OK wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Dawno niespotykana sprawa żeby na płycie było tyle przygodówek i oczywiście na taki stan rzeczy nie narzekam, a nawet chwale! Chociaż ja nadal czekam na polskie, Act Of Murder (może kiedyś). No i GUN - Muszę ze wstydem się przyznać, że nie grałem, ale spokojnie nadrobię zaległości. Numer na 100% kupuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię przygodówek i nie a pewno nie będe w nie grał, ale Gun mnie zainteresował i mam nadzieje że będzie na windows 8

Nie lubię przygodówek i nie a pewno nie będe w nie grał, ale Gun mnie zainteresował i mam nadzieje że będzie na windows 8

Nie lubisz przygodówek i nie a pewno nie będziesz w nie grał, ale Gun cie zainteresował i masz nadzieje że będzie na windows 8

Bedzie. [smg]

PS. A propos podpisu pod awatarem "w ogóle" - 2 byki w jednym wyrazie... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody WOT z tego wydania są ważne do końca tego roku.

Dziękuję za informację.

Odnośnie trzeciego ujawnionego pełniaka- Gun. Zawsze myślałem, że warto by było tę grę sprawdzić, wydawała się całkiem fajna, ale nigdy nie na tyle żeby kupić. Idealny pełniak jak dla mnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...