Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2015

Polecane posty

Hej, potrzebuję pomocy w sprawie dołączonej do numeru gry Bio Shock. Mam taką sytuację, że kiedy jestem na poziomie medycznym i pierwszy raz staję przed obowiązkiem dokonania opcji uratowania bądź zabicia Siostrzyczki, to nie mogę kliknąć ani wybrać żadnej z opcji - ani ratunku, ani zabicia. Sprawdzałem ustawienia sterowania i to nie jest przyczyną problemu, wpisałem w google kwestię i okazało się, że to dość powszechny problem spowodowany brakiem integracji między grą a nieoficjalnym spolszczeniem do Bio Shock. Sytuację podobno poprawia patch 1.1 ale kiedy próbuję ze strony Cenegi pobrać patch, to mam do wyboru różne wersje wydania (wydanie polskie, wydanie Platinum Games, etc.). Pobrałem i zainstalowałem patch do edycji polskiej i pojawił się błąd, że nie można było odnaleźć gry na Steam. No to jeszcze raz zainstalowałem grę i pobrałem inny patch ale teraz kiedy próbuję włączyć grę, to pojawia się błąd "Could not write license data!". :( Czy ktoś miał podobny problem? Czy ktoś znalazł rozwiązanie tej niedogodności? CD-Action, jaka jest wersja, którą udostępniliście w swoim magazynie, zebym mógł pobrać dobrego patcha i mógł cieszyć się z tej super gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze spolszczeniem Bioshock z tej strony: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=200470421

Wgrałem, nadpisałem pliki wszystko ok przy pierwszej scenie, później wszystkie napisy dialogów wyświetlają się po angielsku. Proszę o pomoc bo nie ma najmniejszego sensu przechodzić tą grę nie rozumiejąc fabuły. Szukałem i na forum znalazłem podobny temat (http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=275254&st=0&p=4092543&hl=+bioshockentry4092543) ale niestety jest zamknięty bo gracz sobie poradził no ale niestety nie napisał jak. Proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miał ktoś może problemu ze zmianą rozdzielczości w BioShock? Domyślnie jest ustawiona na 1024x768 i jakakolwiek próba zmiany kończy się zawieszeniem, wywaleniem do pulpitu i pokazaniem się białego okna w rogu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshock ewidentnie wymaga DirectX 9.0c z czerwca 2010. Jego instalacja powoduje, że znikają różne błędy. Związane z grą, dźwiękiem w niej i sporo innych.

Na początek zaktualizujcie sterowniki karty graficznej do najnowszych wersji a potem zainstalujcie wspomniany DirectX.

Po tej operacji część błędów zniknie.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=8109

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłaczam sie do prośby kolegi tez mam problem w nocy pokazywało mi ze przekroczono limit czasu oczekiwania a rano juz pokazuje że kod nieprawidłowy. PROSZE O wyjaśnienie tego błedu.

witam

kupilem nr cd action 9/2015 lecz w world of tank "kod dla wszystkich" nie moge aktywowac prosze o pomoc

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem Bioshocka kombinuje nie działa myślałem pogram w Prototype 2 nie działa to jedziem dx 9 Bioshock 60 sek i na pulpit działajcie tak dalej chłopaki (troszkę się zdenerwowałem) edit u mnie pomogło dx9 zgodność z xp sp 3 (inaczej brak dźwięku) i dx9 na końcu w końcu ruszyło. Za szybko pochwaliłem jest stabilny jak psychika mojej teściowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że nie jest wam to obojętne. Dałem radę czas około 2h może moja konfiguracja się gryzie. Przy okazji przypomniałem sobie jak alergicznie reagujecie jak coś jest nie tak ze strony sprzedającego. Kiedyś chyba już spuściliście prawników ze smyczy bo był problem z grą którą mieliście dać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość problemów z naszymi grami to zwykle kwestia braku sterowników.

Aby tego uniknąć na ogół wystarczy spełnić kilka warunków:

1. Aktualizować Windowsa.

2. Mieć najnowsze sterowniki do karty graficznej.

3. Mieć zainstalowanego DirectX 9.0c w wersji z czerwca 2010.

4. Mieć zainstalowany program PhysX.

5. Mieć zainstalowany Microsoft .net Framework 3.5

6. Mieć zainstalowany jakiś pakiet kodeków audio/video (preferuję K-Lite Mega Codec Pack).

Spełnienie tych warunków spowoduje, że jeżeli wasz komputer spełnia wymagania gry to nie powinniście mieć z nią problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Bioshock występuje nadal. Mam doinstalowane wszystkie najnowsze sterowniki i kodeki, zaktualizowany system W7 i dx9 z 2010r. Konfoguracja komputera: i7 4690K, GTX970 gigabyte G1, 8GB GSkill, karta dźwiękowa: Sound Blaster Z.

Podczas uruchamiania (nieważne czy normalnie, czy z dopiskiem -dx9 czy w trybie zgodności) pojawia się tylko logo Bioshock i dalej nic się nie dzieje. W menadżerze zadań w procesach pojawia się wpis "Creativer_Audio_Engine_Cleanup.0001 *32" który na przemian pojawia się i znika i tak można czekać do usranej śmierci. Proszę o pomoc ze strony CDA bądź kolegów, którzy mieli podobny problem.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...